Ксенофобія і Чорна Невдячність Українців

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Одним із системних проявів ксенофобії та невдячності українців є реакція на слова міністра оборони Великобританії Волеса про, кхм, "невдячність" українців. І хоча офіційно цей комунікаційний дисонанс між двома країнами розрулили, в соцмережах продовжує стояти вереск.

Особливо голосно кричать провладні зелені боти - рєбйонка абідєлі. Ну вибачте, ребйонок - але ви дійсно плануєте продовжувати просити допомогу і при цьому накладати на голову тим, хто допомагає (ха, ніби я не в курсі, як це, but we digress)? Ну, так це велика політична, етична і моральна проблема буде, та і мілітарна теж - так можна залишитися взагалі без допомоги.

Ось типовий зразок такого вереску:



Юзер МС-5 правильно зазначив, що ймовірність нападу кацапів на "саксів" дорівнює нулю. Не кажучи вже, що саме про це домовився умовний Байден, вступивши в змову з Пуйлом. Пуйлу пообіцяли схарчити Україну в обмін на гарантії ненападу на країни нато, як пише американська преса.

Так що пора закінчувати з цим, позатикати пи***ки (С) і просто працювати на перемогу разом з ДУЖЕ терплячими партнерами.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Вся ксенофобська природа сучасного українського суспільства чудово розкрилася в оцій темі.

Не пройшло і 24 годин, а автора облили стількома різними типами відбірного лайна, що я вже з рахунку збилася. Причому навіть ті, що самі за кордоном.

Я таки сподіваюсь, що автор не "повернувся" (тобто приїхав жити в Україну назавжди), що було б верхом ідіотизму, а просто провідує. Шкода його.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нагадайте алєгарху, що він пообіцяв і не виконав повернути 4.5 К. Він на тому, куди посилає, вже давно сидить.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#123
Читаю і офігіваю. Нікнейм, який, скільки себе пам"ятаю, завжди котила на "ковбасників" і "загниваючий Захід", не мала проблем звалити з відносно безпечного і безперечно ситого Куєва під приводом "порятунку внуків" і сісти на шию платникам податків того ж загниваючого Заходу (а зокрема, Ірландії).



Розглянемо потезово брехливість її сентенцій.

1) По-перше, сам факт того, що вона звалила в іншу країну, де її та її виводок прихистили та годують, імпліцитно говорить про те, що рівень життя в Ірландії кращий, ніж в Україні. Тому що під час Другої світової війни англійцям не було куди втікати, в них не було біженців. Вони розраховували тільки самі на себе. А Комарик вважає, що Україна краща, ніж Ірландія. Якщо це так, то Україна повинна була б її забезпечити (як у свій час Великобританія британців), патамушта ана мать біженка.

2) "Просто в "Америці" напочатках у всіх багато труднощів, негараздів, проблем, важкої і малооплочуваної роботи, всяких бюрократичних оформлень, тяганини  і пр. Але про те наші емігі ніколи не пишуть".

Це брехливі маніпуляції, тому що у кожного імігранта - своя історія і у більшості вона зовсім не така, як описує Комарик, яка ніколи нікуди не емігрувала і дупля не відбиває в таких речах.

Наприклад, в 90х і 00х в Північну Америку і не тільки емігрували сотні тисяч ІТ-професіоналів із країн колишнього совка (у тому числі і я). Ці люди якщо і возили на початку піцу, то недовго, і рано чи пізно знаходили високооплачувану професійну роботу, бо 1) мали відповідний скілсет і 2) володіли англійською. Багато приїздили, вже маючи роботу, багатьом компанії оплачували навіть переїзд і іміграційні витрати (як мені, наприклад). 

Якщо у людини є робоча англійська та досвід і навички на роботу, на яку в країні є попит, а ще (найголовніше!) мотивація, вона завжди буде успішною за кордоном.

Найновіший приклад - куаетщики в Канаді. Переважна більшість з них - це ніякі не біженці, а заробітчани з Польщі, які переїхали на "зеленішу траву". То багато з них вже мали пропозиції на роботу ДО в"їзду в Канаду - тому що мали навички та досвід і знали англійську (може, і не досконало, але в достатній мірі для їх роботодавців). У них все добре, працюють і будують плани, як залишитися тут на постійно.

А ті, хто приїхали і побачивши, що їм тут не світить, звалили назад, то це в основному любителі халяви (тут не Європушка, тут потрібно працювати), особи з нікому не потрібними українськими "дипломами" і "освітою" і/або особи, що не знають англійської. То це не проблеми Канади, а проблеми цих людей, що вони не можуть чи не здатні конкурувати на світовому ринку праці з іншими людьми.

3) "Пишуть лише про те що там райські кущі - грошей багато, все дешеве і відмінної якості, а державний механізм на всіх ділянках працює ідеально - все чесно, справедливо, швидко і якісно".

Знову таки, у кого як. Можу казати за себе. Після півтора року в Канаді я одна (!) придбала будинок. Так, в мене був мортгидж, але це був мій будинок. Навіть для Канади це на той час була досить нетипова ситуація, тим більше для емігрантки. Те, що зять чи донька Комарика не можуть зробити це в Ірландії - це не проблеми Ірландії, а проблеми їх власної неконкуретноздатності і не більше.

Так само працюють органи влади та державний апарат. Тут дійсно багато бюрократії, але в мене за 20+ років життя в Канаді ні разу не вимагали хабаря.

Я ніколи не забуду, як мені треба було отримати певну інформацію по зонуванню мого будинку і я пішла у відповідний муніципальний відділ. Прийшла якраз під час обідньої перерви і кажу - я почекаю. А клерк мені - ні, нічого страшного, одну хвилинку. І викликає ту людину, хто мав надати інфу - "Тут ГРОМАДЯНКА прийшла і цікавиться тим-то і тим-то". Цей пан кинув свій термосок з ланчем, вийшов і хвилин 10 шукав для мене ту інфу (хоча не був зобов"язаний, ланч це святе для профспілок).

Тобто в Канаді я ГРОМАДЯНКА, а в Україні я була ніхто, бо живучи там 30 років, не пам"ятаю, щоб якийсь урядовий робітник кидав свій обід і допомагав мені. Навпаки, ще й очі вирячували - як посміла турбувати. Та це просто непорівнювані речі.

4) "Завжди знала що то прибріхують, понтуються бо ж треба показати землякам що недарма втікли з пекла в рай, а от зараз бачу на власні очі як наші роками на соціальному дні пашуть і викручуються щоб якось зачепитись і пристроїтись в чужій заможній країні".

Ну от прибріхують якраз такі Комарики - премудрі карасихи, які бачать життя лише з вікна тої біженської общаги, у яку їх поселили добрі ірландці, на яких вона при цьому ще й примудряється добряче навалювати. І навіть не вбачає власної непослідовності - якщо життя в Ірландії таке погане, то чому ж, за власними словами Комарика, ці земляки "викручуються, щоб якось зачепитися"? Може, знають, що в Україні все одно було, є і буде набагато гірше?

5) "І повільної марудної бюрократії багато". На те вона і бюрократія, щоб була марудна і повільна. Зате результати одинакові для всіх, і хабарів ніхто не бере, Комарику.

6) "і податки невідворотні і великі". А як ти думала? А звідки ж в ірландців візьмуться гроші, щоб годувати тебе і твоє кодло? А звідки в Україні візьмуться гроші на твою пенсію, якщо ми, "ковбасники" та інші чужі громадяни, перестанемо її тобі платити? А податки з твого зятя та доньки мусять йти тобі на пенсію, ось так.

7) "і працювати треба багато і важко". Ну ось і дістались до квітесенції. Так, колишня комуністко Комарику, яка прожила золоті роки при так званому "застої", користуючись всіма відповідними ніштячками. Чула таку приказку - хочєшь жить, умєй вєртється? Так от, ми, жителі інших країн, працюємо багато і працюємо добре. Тільки ті, хто так працюють, мають відповідний рівень життя.

І саме тому що ми тут багато і добре працюємо, ви тепер живете і воюєте за наш рахунок. То навчіться теж - 1) багато і важко працювати і 2) жити за ВЛАСНИЙ рахунок.

І тоді, ЛИШЕ ТОДІ, будете мати моральне право щось гвандякати в нашу сторону.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Липень 20, 2023, 16:185) "І повільної марудної бюрократії багато". На те вона і бюрократія, щоб була марудна і повільна. Зате результати одинакові для всіх, і хабарів ніхто не бере, Комарику.
А порєшать?

Нє, в Україні ліпше, в Україні порєшать можна і за хабар не тільки про сніданок забудуть.

Wednesday

#125
Поки я була у відпустці, невдячні українські емігрантохейтери наклали цілі залежі для аналізу.

Наприклад, АНАЛ-ітик вчергове показав свій печерний дебілізм:



Ну ок, але спочатку поверни мільярди доларів, які ти отримав як умовний українець від різних країн світу і тоді побачиш, як тобі заживеться.

Але ж ти і тобі подібні тільки вимагати здатні і ще й потім плювати в руку, яка дає.

Ну і один із найбільш печерних та найбільш агресивних ви***ків Єрмачки вчергове вивернув своє гниле нутро:



Боже, дякую тобі кожного дня, що 20 років назад у мене з"явилася можливість бути якомога подалі від отаких "українців" і ближче до "інородців", які, на відміну від деяких українців, приймають душ щодня і роблять культ з догляду за зубами - і це незалежно від кольору шкіри та національної та культурної афіліації.

І також враховуючи мій рейт за годину - досить непоганий для "вигнанки", уахаха!

А баштанам та аналітикам нехай на пенсію горбатяться їх власні діти та внуки.

Втім, злісний ваксер Баштан може до неї і не дожити - сподіваюся, бустернувся і не раз. Ваксеру - ваксерове і мій потужний лойк!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну так це правда, шушиця. Ми, платники податків інших країн, таки утримуємо вашу армію і ваших бюджетників.



До речі, шуша, чомусь твій чоловік за тебе не воює, а сидить у тебе під спідницею. А за тебе у тому числі воюють і віддають свої життя ось такі іноземці, у тому числі канадці.

Тому сиди і мовчи, бо не маєш ніякого морального права відкривати рота в їх сторону.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чіво-чіво? Куриця вирішила, що якщо вона та їй подібні під обстрілами, то це дає їм моральне право та індульгенцію хамити тим, за чий рахунок вони ще живі?



Нагадую: і ППО, і ракети для нього - за рахунок умовного Блоха, бо умовні шуші профукали 30 років незалежності і виявилися нездатними ні до чого, крім оце зараз хамити тим, хто їх тримає на плаву і дефакто захищає.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Їхати в Україну - це так патріотизм у шуш вимірюється? Ну ось всілякі слави, 2П, баканови живуть в Україні, але чомусь це за них канадські волонтери воюють, поки чоловіки шуш відсиджуються у шуш під спідницями.



Якби в Україні всі були реальні патріоти, голосування за Януковича не було б можливим, і за Голос (фінансований корумпованим Пінчуком) не було б можливим, і за Зеленського, ставленника глобалістів, не було б можливим. Україна давно була б у НАТО, як Польща та країни Балтії. Вона б керувалася власними стратегічними інтересами, а не "вступити в ЄС" і продавати стратегічні підприємства Китаю (це так, декілька прикладів).

Шушам треба самим щось робити для перемоги, а не кидати по 100 гривень на ЗСУ і думати, що цього досить.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Може, хтось і відчуває (особливо чоловіки), а я зовсім ні. За вас повинні воювати ви самі - ось всі ці слави, 2П, Крєни, чоловіки шуш і дмхз. Тільки після вас! І так за вас наші канадські, американські та інші чужоземні хлопці гинуть, і ви, падли, ні разу їм дякую не сказали і їх жертв не цінуєте.



А я допомагаю, тому що можу собі дозволити і тому що маю емпатію до тих, хто безпосередньо виконує важку роботу на передовій, хто ризикує своїм життям і хто гине, а не тому що повинна. Я вже про це писала, але я цим славам, 2П і шушам нічєго нє далжна.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Все-таки бридка "дискусія" вийшла у темі про Мауі. З одного боку, ніби і не порівнюваний масштаб біди та страждань, а з іншого - читати цю тему.

Мікі, дмхз, слави та баштани вважають, що можуть розкидатися підтримкою більше мільйона канадців українського походження (емігрантів) і біля мільйона американців українського походження (емігрантів) чи що без їх адвокатування громадяни неукраїнського походження будуть пороги оббивати урядовцям через Україну?

Ну то подумайте ще раз.

Це дані на 2016 рік, наразі українців в діаспорі набагато більше.



А за статусом між умовним Трололо і "уродзеним" американцем (нема таких, навіть індійці колись прийшли в Північну Америку, вони там не проживали) різниці ніякої нема. Він громадянин і він платить податки. Тому тут я на його боці, хоч особисто до нього ставлюся негативно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тю ... звичайно, що поважають. Так само як поважають і ставляться одинаково до будь-якого працьовитого імігранта чи з України, чи з Філіпін, чи з Індії, чи з Китаю, чи з США, які приїхали, наприклад, в Канаду і стали активними членами цього суспільства. І приїхали не "на все готове", а які власною працею і власними заплаченими податками годують багатьох тих, хто тут народився, але ніколи не працював.



А ось українці, які залежать від цих людей, беруть від них гроші і різну допомогу, але не поважають. Це якась ментальна хвороба. You are not in a position говорити такі речі - as simple as that.

Так, хочемо знати, куди йдуть наші гроші. Бо ви навибирали різного лайна, яке ці гроші краде.

Відповідати таки доведеться!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#132
Нік сонна тетеря, здається, в ЗСУ, але це не дає йому карт бланш автоматичної правоти в дискусії.



Типова мантра про "ви нас повчаєте", тоді як констатація факту - не повчання, а конструктивна критика.

І він абсолютно неправий по відношенню до Юкі. Юкі відкрив тему, яка абсолютно нічим не відрізняється від будь-якої іншої невоєнної теми, яку відкриває щодня будь-який інший юзер Єрмачки.

Але поскільки це зробив емігрант, на нього спустили всіх собак, тоді своїм це саме - можна.

Все, що було потрібно емігрантохейтерам в тій темі - висловити співчуття народу Гаваїв або просто промовчати.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Пан, очевидно, не розуміє, що його виживання прямим чином залежить від рівня корупції в його країні? Тобто не розуміє, що коли в країні дві касти громадян (одні відкупились, інших ховають сотнями тисяч), коли нема зброї (міністерство оборони намутило на мільярди, гроші пішли, зброї нема, а Маркарова щемить українських емігів, щоб не ходили на мітинги про лендліз) і коли чиновники крадуть, як в останній день, у буквальному сенсі на крові і навіть волонтери крадуть (зараз спостерігаю епічні розбірки між КАНАДСЬКИМИ волонтерами, це шок просто), то в України тупо немає не тільки ніяких шансів перемогти, а навіть утримати те, що поки що не загарбане??



Але коли йому і йому подібним вказують, що він неправий, він називає це "повчанням".

Ну як хочете. У вас є вибір: 1) боротися самим чи 2) боротися з домопогою всієї тої допомоги, яка є (включаючи емігрантів).

То який вибір ви зробите?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тут Булька абсолютно правий. По-перше, хейт по відношенню до емігрантів на Єрмачці має системний характер, що чудово ілюструє ця тема. По-друге, істота під ніком Слав особисто приклала до цього свої рученята, систематично ображаючи та випилюючи розумних, харизматичних емігрантів з Єрмачки.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Юкі, ти як мала дитина. Ну що ти ще намагаєшся довести двом злобним токсичним кобрам? Вони тебе закусають і зжеруть з потрохами за п"ять секунд. І війна, якою вони прикриваються, ні до чого - вони і до війни такими були  ;D

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#136
Ну, якщо користуватися Елкиною логікою (підкреслюю, це ЇЇ наратив, я такі підходи не поділяю) про "просто арифметично", то тоді виходить, що війна та жертви в Україні - якась фігня.



Хіба можна порівняти 300 тисяч вбитих (і то неофіційно, уряд України каже, що набагато менше) із 2,500,000–5,400,000 вбитих під час другої війни у Конго, чи 1,400,000–2,500,000 вбитих у Афганістані, чи 1,000,000–2,000,000 вбитих у Судані, чи 499,000–610,000+ вбитих у Сирії? Статистика тут.

Але потріскана дурепа Елка навіть ні слухом, ні нюхом про таке.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бугага, та це просто Мауі-2 в натурі - ненависть та заздрощі українців до емігрантів нескінченні :) Де попкорн?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Слухаю цей стрім і сказали, що українська діаспора по всьому світу після початку війни передала в Україну за останній рік на більш ніж 60 мільярдів доларів.

Це вам про "клятих ковбасників", яких деякі українці так ненавидять.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Он як.



Щось ніяк не в"яжеться з цим:



Чудова ілюстрація для назви цієї теми.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.