Грузія стає вірним сателітом Росії

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#140
Цитата: білий хорват від Травень 10, 2024, 09:37Ми зараз говоримо про нього, а не про дітей і зятя.

Ти зараз очорнюєш ЙОГО.

Він зараз на війні.
Ти очорнюєш воїна ЗСУ.

Крапка.

Я тобі подала словникове значення слова "очорнювати", аоно означає говорити неправду.

Я говорю про Кошулинського правду. І вона задокументована на відео. Ти не можеш більше цього заперечувати.

А очорнюєш ти мене, бо приписуєш те, чого я не робила.

То де діти і зяті Кошулинського воюють і де він воює сам? Стаття за 2022 рік не канає. Давай докази, що він воює.

І воює - це не відсиджується на 5 лінії, а безпосередньо на нулі, як воював мій родич. Якого потім 4 місяці по госпіталях складали :smilie9: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#141
Цитата: білий хорват від Травень 10, 2024, 10:51:facepalm1:

ЗМІ: ЄС не виключає скасування безвізу з Грузією у разі ухвалення "російського закону"

Якщо партія влади в Грузії все ж таки ухвалить закон про "іноагентів", який ще називають "російським законом", то ЄС не виключає скасування безвізового режиму з країною.

Про це довідався від власних джерел редактор "Радіо Свобода" з питань Європи Рікард Джозвяк, повідомляє "Європейська правда".

Він повідомив, що посли ЄС у середу знову обговорювали ситуацію в Грузії, зокрема – потенційні заходи у разі ухвалення закону про "іноземних агентів". За його словами, обговорюють всі можливі варіанти покарання.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/05/9/7185583/

"Аргумент" з когорти "Франція може послати війська в Україну". Ключове слово - "може" :lol:  :lol:  :lol:.

Але це ж Хорват, він любить наярювати на "новини з майбутнього" :laugh:.

Насправді це пряме втручання у суверенні справи іншої країни і грузинський уряд так і заявляє. А якщо і відберуть безвіз (в чому я дуже сумніваюсь), більше грузинського туристичного бабла потрапить в Турцію, ЛОЛ! Думаю, що і Грузія в боргу не залишиться - уведуть якісь санкції проти Євросоюзу, слава Богу, в них руки не зв"язані ніякими угодами.

ЦитатаP.S. Закопуєш себе щораз глибше і глибше.

"Закопуєш" - це по Фрейду? Готуєшся воювати з лопатою за "цінності НАТО і ЄС"?  :gigi:

До речі, я тебе давно запитала, а ти так і не відповів - що то за такі цінності??

Вбивати ненароджених, грумити малолітніх і вирізати 200 тисяч (!) корів заради неіснуючих кліматичних змін?

"Щоб ні один танк не виїхав ні один літак не вилетів закрити небо над Україною" і "польське ППО не буде збивати кацапську ракету, хай летить назад в Україну і вибухає там"??

Що скажеш, Хорвате? Грузія має за ці "цінності" поступитись власним суверенітетом?

ЦитатаНехай всі бачать твою дурість.

Та вже всі побачили, чия тут дурість. Іди США і Канаду полякай, що в них безвіз відберуть :facepalm: .

Бугага! :lol:  :lol:  :lol:

ПС. Треба знайти магазин грузинських товарів в Канаді і почати підтримувати їх економічно. Я всі ці роки якось не думала про Грузію, а ця історія змусила мене їх сильно заповажати  :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 10, 2024, 09:37Ми зараз говоримо про нього, а не про дітей і зятя.

Але коли ти написав про "відсиджуються в Лондоні", ти мав на увазі синів Порошенка.

Будь послідовний!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я просто балдію від грузинів - вони абсолютно бомбезні! Цей Бідзіна - hot у всіх відношеннях, у чувака мегагонади :smiley24:.


Послав наХХХ держдеп і не скривився - WOW!

Засновник правлячої партії «Грузинська мрія» мільярдер Бідзіна Іванішвілі відмовив помічникові держсекретаря США Джеймсу О'Брайєну у зустрічі. Про це прем'єр-міністр Грузії Іраклій Кобахідзе повідомив на прес-конференції.

«Можу підтвердити, що було озвучено прохання у зв'язку із зустріччю [О'Браєна] з Бідзіною Іванішвілі, на що він відповів відмовою», — сказав Кобахідзе.

За його словами, за останні місяці було вже кілька випадків, коли Іванішвілі відмовлявся зустрічатися з іноземними дипломатами та політиками. Причина – «шантаж та де-факто санкції» із боку «партії глобальної війни». Ціна вирішення питання – 2 мільярди доларів на заморожених рахунках Іванішвілі. Незабаром після початку повномасштабної війни в Україні банк Credit Suisse заблокував їх на підставі того, що кошти можуть мати російське походження.

Іванішвілі пов'язав заморожування своїх активів зі спробами «втягування Грузії у війну»

«У всіх випадках причина відмови була одна й та сама. Бідзіна Іванішвілі заявив, що він уже де-факто знаходиться під санкціями. Тому позиція Бідзини Іванішвілі полягає в тому, що він не може проводити жодної зустрічі під шантажем. Це його чітка позиція. Щойно цей шантаж і де-факто санкції закінчаться, звичайно, будь-яка зустріч може бути проведена негайно», — заявив Кобахідзе.

О'Брайєн прибуває до Тбілісі 14 травня. Цього дня парламент Грузії у третьому остаточному читанні голосуватиме за законопроект про іноагентів.

Іванішвілі заявив, що його «санкціонували грубішими методами»

Раніше в інтерв'ю «Голосу Америки» О'Брайєн заявив, що ухвалення «законів, заснованих на російських», унеможливить вступ Грузії до Євросоюзу.

Перед брифінгом Кобахідзе на сайтах грузинських проурядових телеканалів з'явилася інформація про те, що О'Брайєн везе до Грузії конкретний пакет санкцій проти Іванішвілі. Їх нібито планувалося обговорити на зустрічі із почесним головою «Грузинської мрії». Допускалося, що після цієї зустрічі Іванішвілі звернеться до членів своєї команди і попросить їх пом'якшити позицію щодо «Закону про прозорість».

Тобто США прямо і безцеремонно втручається у справи суверенної країни і законно вибраного та визнаного всім світом уряду Грузії :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

Письменників тут небагато. Хороший експерт і дипломат, Безсмертний.

Wednesday

Цитата: com від Травень 17, 2024, 22:51Письменників тут небагато. Хороший експерт і дипломат, Безсмертний.

Матиму час, послухаю, але сам заголовок сенсаційний і не відтворює реальність. Скоро Росія окупує Євросоюз, бо вони теж працюють над таким законом  :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Травень 17, 2024, 23:05Матиму час, послухаю, але сам заголовок сенсаційний і не відтворює реальність. Скоро Росія окупує Євросоюз, бо вони теж працюють над таким законом  :facepalm:.

Мала найкращі наміри прослухати відео від Безсмертного і через дві хвилини відключила. Істота, не встигши відкрити рота, відразу почала брехати та газлайтити - причому брутально брехати, спотворюючи факти і перекручуючи ту ж саму інфу з Вікіпедії :facepalm:. А у коментах тупі укрохом"яки, замість того, щоб піти та перевірити, почали дякувати йому за "просвітницьку діяльність"  :smilie10:.

А ось вам ще - в Грузії побили мижедєтєй, а в США це можна робити тим самим урядам, що повчають грузинів, що так не можна?


Цікаві думки з цього приводу моїх опонентів, але вони мовчатимуть, як завжди. Бо крім переходів на особистість, відповіді надати не здатні.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.