God Bless the USA! Все про Нашого Найбільшого Союзника

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Навколо того, кого Роберт Ф. Кеннеді вибере на пост віце-президента, було багато шуму. Команда Трампа сподівалася на ультралівого кандидата, який, ймовірно, допоможе залучити демократів до кандидата, якого його власна партія відсунула на користь Деменційного Джо.

Варіантами були захисник «Нью-Йорк Джетс» Аарон Роджерс, колишній борець WWE Джессі Вентура, який працював губернатором Міннесоти 90-х роках, колишній демократ від США Тулсі Габбард і Ніколь Шанахан, адвокат із Каліфорнії з глибокими кишенями, яка також є колишньою дружиною співзасновника Google Сергія Бріна.

Вважається, що вибір RFK має вирішальне значення для його успіху як незалежного кандидата на пост президента у 2024 році.

Сьогодні було оголошено, кого вибрав RFK на посаду віце-президента:


Ніколь Шанахан є колишньою дружиною засновника Гугла Сергія Бріна та шестизначним донором ... Джорджу Гаскону, прокурору, який підтримує злочинність і підтримує Сороса, який допоміг зруйнувати Сан-Франциско і зараз руйнує Лос-Анджелес. Вона також витратила значні кошти на Measure J, захід Лос-Анджелеса, спрямований на перенаправлення витрат із правоохоронних органів і в'язниць на «соціальні послуги» та «лікування психічного здоров'я» — іншими словами, не саджати злочинців і небезпечних психів за ґрати.

Також пишуть, що вона була одною із коханок Ілона Маска.

Це крайній лівий вибір RFK, який, очевидно, прагне підкріпити свою прогресивну добросовісність.

Головний червоний прапорець для здорового глузду незалежних і центристських виборців, які також втомилися від зростання злочинності, але заінтриговані його кампанією.

Ось відео, яке розкриває деякі подробиці про Шанахан та звинувачення проти неї в романі з Ілоном Маском, які вона категорично заперечує:


Лінк

Незалежна журналістка Лаура Лумер щойно написала у Twitter про вибір RFK на посаду віце-президента, назвавши її «марксисткою», яка «жертвує радикальним демократам»:


Багато хто вже говорить, що вибір RFK зашкодить Джо Байдену на загальних виборах. Невже крайній лівий віце-президент RFK уклав угоду щодо переобрання Трампа у 2024 році?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Повідомляють, що на баржі, яка врізалась у міст в Балтіморі, були шкідливі речовини. Місцеві органи зараз змінюють маршрут транспортних засобів, що перевозять небезпечні матеріали через західний Балтімор.


У нових звітах зазначено, що у воду могло вилитися 1,8 мільйона галонів пального та інших небезпечних матеріалів. Влада призупинила свою пошуково-рятувальну місію для шести робітників мосту, які впали у воду і зараз вважаються мертвими.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Канарки в американській шахті

Цікава стаття про стан суспільного здоров"я США на даний момент. Переклад внизу.

(Прим. Wensday: Фраза "a canary in a mine" означає знак небезпеки. Не дивно, що походження цього виразу є буквальним: канарки історично використовувалися для перевірки чадного газу та інших токсичних газів у підземних шахтах).

Джо Байден проти Дональда Трампа – це не та гонка, яка потрібна Америці, але це та, якої ми заслуговуємо.


Політична система, яка породила гонку, яку хочуть небагато виборців, є ідеальним символом нації – і народу – зігнутого до межі зламу.

Байден проти Трампа здається бажаним відволіканням у країні, уряд якої, здається, не готовий протистояти найбільшим викликам, а люди все більше не бажають брати на себе відповідальність за власні проблеми. Вісім місяців сварки про двох розлючених старих — чуючи, як "наша" сторона вихваляє нас і звинувачує "Їх" сторону у всіх гріхах, — це час, який нам не потрібно витрачати на протистояння власним труднощам. Історичне зниження середньої тривалості життя, приголомшливі показники ожиріння та збільшення кількості прогулів серед студентів – це лише деякі способи, якими ми, люди, збиваємося з колії. Деякі інші включають:

  • У коментарі Wall Street Journal про Америку після COVID Ніколас Крістакіс з Єльського університету зауважує, як «нерозважлива поведінка» стає епідемією. «У 2023 році американці програли в азартні ігри рекордні 66,5 мільярда доларів. Порівняно з 2019 роком кількість аварій зі смертельними наслідками за участю алкоголю збільшилася на 18%, а аварій, пов'язаних з перевищенням швидкості, – на 17%. Понад 500 американців щодня помирають від смертей, пов'язаних з алкоголем, що на 30% більше. Захворювання, що передаються статевим шляхом, також зростають по всій країні».

  • Джонатан Гайдт повідомляє в Atlantic, що «рівень депресії та тривоги в Сполучених Штатах — досить стабільний у 2000-х роках — зріс більш ніж на 50 відсотків у багатьох дослідженнях з 2010 по 2019 рік. Рівень самогубств зріс на 48 відсотків для підлітків віком від 10 до 19 років. .. Для дівчаток віком від 10 до 14 років він зріс на 131 відсоток». Опитування CNN і Kaiser Family Foundation, опубліковане в 2022 році, показало, що понад 20% дорослих описують своє психічне здоров'я як «задовільне» або «погане», і приблизно одна третина дорослих респондентів сказали, що вони відчувають тривогу більшу частину часу.


  • Не маючи змоги досягти своїх цілей щодо найму персоналу, Пентагон неодноразово знижував свої стандарти щодо фізичної підготовки, психічного здоров'я та академічних досягнень, щоб набрати потрібну кількість рекрутів. «Американська молодь є менш кваліфікованою для служби, ніж будь-коли раніше», - сказав армійський бригадний генерал Патрік Міхаеліс, командувач у форті Джексон, Южная Кароліна, цитується в статті Stars and Stripes, опублікованій минулого року. Генерал Джеймс МакКонвілл, начальник штабу армії, додав: «У нас є багато молодих чоловіків і жінок, які хочуть служити, але вони не можуть пройти академічні або фізичні вимоги».

  • The New York Sun повідомляє, що багато громадян більше не є частиною робочої сили. «Працевлаштування корінних американців зменшилася майже на півмільйона з січня по лютий цього року, тоді як робочі місця американців іноземного походження (як легальних, так і нелегальних іммігрантів) зросли до 1,16 мільйона. Якщо озирнутися назад, то з січня 2020 року — безпосередньо перед пандемією — кількість робочих місць для місцевих жителів не зростала, тоді як кількість робочих місць для іноземних працівників різко зросла більш ніж на 3,9 мільйона. ... Рівень зайнятості місцевих жителів у 6 відсотків також менший, ніж рівень зайнятості іноземних громадян у 66,6 відсотка».

Ліберальний Інститут Віри повідомив, що «кількість жінок, ув'язнених у Сполучених Штатах, різко зросла за останні чотири десятиліття, збільшившись на 475 відсотків за 40 років. У 2019 році у в'язницях по всій країні утримувалося понад 231 000 жінок і дівчат. ... 50 років тому майже 75 відсотків округів не тримали жодної жінки у в'язниці». Подібним чином у новинах тепер регулярно з'являються статті про вчителів, звинувачених у розбещенні учнів.

Це лише деякі з канарок в американській вугільній шахті. Разом вони припускають, як – незважаючи на численні сильні сторони, якими все ще володіє наша нація – ми руйнуємось. Уряд не може вирішити більшість із цих проблем, тому політики здебільшого їх ігнорують. Такі проблеми необхідно вирішувати на найбільш локальному рівні – окремої людини та сім'ї.

Можливо, буде добре скаржитися на опозиційного кандидата протягом наступних восьми місяців – і Бог свідок, що у нас є багато причин для цього. Але після листопадових виборів усі наші проблеми залишаться. Ми вже давно пора визнати, що значна частина провини наших глибоко вкорінених проблем лежить не на наших політичних зірках, а на нас самих.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

«Дослідження Survey on American Life у 2021 році показало, що 49% американців заявили, що мають менше трьох близьких друзів – у 1990 році ця цифра становила 27%. Того ж року 33% респондентів сказали, що мають 10 або більше близьких друзів; у 2021 році це число впало до 13%.»

А я про що завжди казав і буду казати?!)
Соціальна ізоляція - одна з характерних рис життя в США.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 28, 2024, 15:02«Дослідження Survey on American Life у 2021 році показало, що 49% американців заявили, що мають менше трьох близьких друзів – у 1990 році ця цифра становила 27%. Того ж року 33% респондентів сказали, що мають 10 або більше близьких друзів; у 2021 році це число впало до 13%.»

А я про що завжди казав і буду казати?!)
Соціальна ізоляція - одна з характерних рис життя в США.

Я думаю, що частково це тому, що люди тепер вкладають інший сенс в поняття "друг".

Наприклад, мій найближчий друг в класичному розумінні слова - це мій чоловік. Він любить мене unconditionally, з усіма плюсами і мінусами. Я не маю від нього ніяких секретів і є поряд з ним автентичною, не намагаючись грати якусь роль чи позиціонувати себе відповідним чином у певних функціях і perceptions, як дуже багато жінок у шлюбі. І він для мене - взірець людини і чоловіка, до якого не дотягує з різних причин біля 90 відсотків людей, яких я знаю.

В мене взагалі не було багато друзів в житті, а ті, що були в дитинстві чи в університеті, просто виросли і стали іншими. Я до цього часу підтримую з ними відносини, але ми вже дуже давно не інтимні друзі.

Одна з них, кого я вважала своєю найкращою подругою і дуже цікавою і харизматичною людиною, здивувала мене. Коли я приїхала в Україну другого разу, я поділилася з нею фото свого будиночка, який я купила самостійно. На жаль (і це мене шокувало), її реакція була негативною. Замість того, щоб порадіти за мої успіхи, вона ні слова не сказала і було видно, що цей факт був для неї неприємним. Після того наші стосунки змінилися і вже ніколи не були такими, як раніше.

Зараз в мене нема близьких друзів (крім чоловіка), але є багато хороших знайомих, яких я поважаю, з якими маю довготривалі відносини і з якими можу піти на ланч, запросити до себе на вечерю, тощо.

Я не почуваю себе соціально ізольованою, тому що маю родину і ці зв"язки. Мій чоловік теж може піти на хокей чи у спортивний паб із своїми друзями чи знайомими, і наш вільний час пролітає дуже швидко - скучати абсолютно ніколи.

Думаю, в цьому опитуванні фігурують більше самотні люди, а не ті, у кого є родини, бо в родинному житті просто нема часу на почуття ізоляції  :smilie1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще в один міст в США врізалася баржа, правда, з набагато меншими наслідками.

Міст поблизу Kerr Lock & Dam у Саллісоу, штат Оклахома, був закритий у суботу після того, як у нього врізалася баржа.

«Дорожній патруль Оклахоми відреагував на виклик округу Секвойя після того, як баржа врізалася в міст біля шлюзу та дамби Керр», — повідомляє 4029tv.com.

«US-59 на південь від Sallisaw у Керрському водосховищі наразі повністю закрито через баржу, яка зіткнулася з мостом. Патрульні відволікають рух від цього району. Міст буде закрито, доки його не перевірять», – повідомили в суботу в дорожньому патрулі Оклахоми.

Повідомляється, що інженери оглянули міст і знову відкрили його для проїзду пізніше в суботу.

Шокований перехожий, який зняв зіткнення на відео, набрав 911, щоб повідомити про інцидент.


Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 28, 2024, 05:58Повідомляють, що на баржі, яка врізалась у міст в Балтіморі, були шкідливі речовини. Місцеві органи зараз змінюють маршрут транспортних засобів, що перевозять небезпечні матеріали через західний Балтімор.

Додаткові погані новини з Балтімора.

Федеральний уряд виділив 60 мільйонів доларів на відновлення мосту імені Френсіса Скотта Кі в порту Балтімора довжиною 1,6 милі, який обвалився у вівторок після наїзду великого контейнеровоза. Масивний плавкран, пов'язаний з ЦРУ, прибув до Балтімора, штат Меріленд, разом з іншими кранами, і незабаром він почне розчищати понівечений міст від судноплавного каналу, який паралізував увесь порт.

Операція з порятунку може розпочатися не так безперешкодно, як сподівалися урядовці. Як стверджує капітан Джон Конрад, генеральний директор gCaptain, веб-сайту, що спеціалізується на відстеженні судноплавної галузі, 984-футовий контейнеровоз Dali під прапором Сінгапуру, очевидно, «сидить на підводному газопроводі високого тиску».

«Джерела в ICS повідомляють, що зусилля з порятунку корабля, ймовірно, будуть відкладені, поки лінія буде обстежена та може бути оцінений додатковий ризик», — написав Конрад на платформі соціальних мереж X.

За його словами, "вага сталі/бетону, що кріпить носову частину судна, оцінюється в 3-4 тисячі тонн".

Про це Конрад повідомив пізно ввечері в п'ятницю. Він сказав, що ця новина незабаром буде опублікована на «веб-сайті штату Меріленд».


База даних National Pipeline Mapping System показує, що Конрад правий щодо підводного газопроводу під мостом.

Ось регіональний вигляд мережі газопроводів NatGas.


Крім побоювань щодо затримок із порятунком, зростають структурні занепокоєння щодо корпусу судна та того, чи воно все ще є морехідним.

Наступного тижня президент Байден відвідає міст Френсіса Скотта Кі. Байдена критикували за те, що він не вчасно відвідав місця стихійних лих, зокрема катастрофу токсичного поїзда у Східній Палестині, штат Огайо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#227
Цього тижня конгресмен від Мічигану Тім Уолберг дещо захопився своєю риторикою під час зустрічі з виборцями в ратуші.

Захід, який відбувся в Dundee Village Hall у Мічигані, дозволив учасникам запитати Уолберга про його думку щодо різноманітних актуальних питань дня.

Один чоловік сказав, що знав солдата, який їхав до Гази, щоб допомогти побудувати порт на прохання адміністрації Байдена, коли Ізраїль веде війну проти ХАМАС.

«Чому ми витрачаємо наші гроші на будівництво для них порту?» — запитав чоловік, згідно з відео, розміщеним на платформі X.

«Це причина Джо Байдена; нам потрібно доставити гуманітарну допомогу в Газу», – відповів Волберг. «Я не думаю, що наша допомога надходить Ізраїлю на підтримку нашого найбільшого союзника, щоб перемогти ХАМАС, Іран і Росію, і, ймовірно, Північну Корею, і Китай також, разом з ними, допомагаючи ХАМАС — ми не повинні витрачати ні копійки на гуманітарну допомогу».

«Це має бути як Нагасакі та Хіросіма», – продовжив він. «Швидко покінчи з цим. Так має бути і в Україні. Швидко перемогти Путіна».


У заяві Detroit News речник Волберга Майк Рорк наполягав на тому, що він «категорично не згоден із тим, щоб наражати наші війська на небезпеку» і що все це була метафора.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Минулого тижня в інтерв'ю ведучому подкасту The Daily Signal Робу Блуї національний соціолог Скотт Расмуссен описав те, що він назвав «найжахливішим результатом опитування, який я коли-небудь бачив». Недавнє опитування Расмуссена попросило американців «припустити, що вибори були, і різниця в голосах була малою, але ваш кандидат програв. І якби їхня передвиборча команда знала, що вони можуть перемогти, обманюючи, і не бути спійманими, чи хотіли б ви, щоб вони це зробили?»


За словами Расмуссена, лише 7 відсотків американських виборців загалом сказали, що вони радше б обманювали, щоб перемогти. Але серед групи, яку він називає «елітою», це число підскочило до 35 відсотків. Серед «політично одержимої еліти» (тих, хто «щодня говорить про політику») це було приголомшливі 69 відсотків!

Так хто ж ця «еліта»?

Расмуссен пояснює, що це 1 відсоток найвищого населення. Вони заробляють понад 150 000 доларів на рік. Вони живуть у густонаселених міських районах. Вони мають не лише вищу освіту, а й аспірантуру. І велика кількість із них «пішли до однієї з 12 елітних шкіл».

Він не називає їх імен, але ми ризикуємо досить точно здогадатися, які це школи.

«Причина, чому я згадую це, — продовжує він, — полягає в тому, що приблизно половину політичних посад в уряді, половину посад у правлінні корпорацій в Америці займають люди, які навчалися в одній із цих десятків шкіл». І, за його словами, вони також формують «мейнстрімовий наратив ЗМІ».

Ця група не тільки вважає прийнятним шахрайство, щоб виграти вибори, але 70 відсотків вважають, що в Сполучених Штатах забагато індивідуальної свободи, і така ж кількість довіряє уряду, який, звичайно, вони контролюють. «Вони справді вірять, — каже Расмуссен, — що якби вони могли просто приймати рішення й усунути нас із шляху, нам було б набагато краще».

Ось так!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Згідно з новим звітом, колишній конгресмен Тулсі Габбард (D-HI) «з повагою відхилила» запрошення Роберта Ф. Кеннеді-молодшого стати його напарником у віце-президенти на виборах 2024 року.


Кеннеді попросив Габбард приєднатися до його президентської кампанії 2024 року, яка досягає великих успіхів, але Габбард відмовилася, повідомляє Axios.

"Я зустрічалася з Кеннеді кілька разів, і ми стали хорошими друзями", - сказала вона в заяві, повідомляє New York Post.

«Він запитав, чи буду я його напарником», — поділився Габбард.

«Після ретельного розгляду я з повагою відмовилася.

«З поваги до нього я не буду ділитися змістом наших розмов або своїми міркуваннями.

«Мені більше нічого додати», — сказала Габбард.

Спочатку Кеннеді прагнув йти проти президента Джо Байдена як кандидата від демократів.

Однак у жовтні він став незалежним кандидатом після того, як розчарувався в Демократичній партії.

Геббард так само стала незалежною у 2022 році після того, як була демократом у Конгресі, і цей факт також робить її привабливою як кандидата Трампа на пост віце-президента.

Спочатку мені подобалася Габард як колишня військова і розумна особа, але після того, як вона почала просувати проросійські наративи, я не можу більше її підтримувати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#230
Згідно з новим звітом NBC News, демократи «налякані» можливістю того, що Роберт Ф. Кеннеді-молодший відбере голоси у Джо Байдена і зрештою допоможе Трампу перемогти на виборах 2024 року.

Демократичні депутати бояться повторення виборів 2016 року, коли кандидат від партії Зелених Джилл Стайн відібрала голоси у Гілларі Клінтон у таких штатах, як Вісконсін.

Хіба це не просто демократія? Хіба демократи не дбають про демократію? Це те, що вони говорять країні вже п'ять і більше років.

З NBC News:

«Налякані» демократи мобілізуються, щоб не дати RFK-молодшому зарубати Байдена

Восени 2016 року співробітнику Гілларі Клінтон, який перебував на Верхньому Середньому Заході, зателефонували зі штабу кампанії в Брукліні та сказали йому видалити жарт, який він опублікував у Твіттері про Джил Стайн, тодішнього кандидата від Партії зелених ...

Однак цього року демократи прийняли радикально іншу стратегію щодо незалежних кандидатів і кандидатів від третіх партій. Вони ведуть відкриту війну проти Роберта Ф. Кеннеді-молодшого, якого вони вважають смертельною загрозою для переобрання президента Джо Байдена.

Існують абсолютно нові супер PAC (багато), присвячені придушенню сторонніх кандидатів. Мобільні білборди Національного комітету Демократичної партії тролять Кеннеді на заходах. А донори партії фінансують судові зусилля, щоб не допустити його до виборчого бюлетеня ...

«Усі думають, що це буде вирішено на дуже маленькій дельті, тому люди налякані, як ніколи раніше», — сказав один високопоставлений демократ, який залишився анонімним, щоб говорити відверто.

Демократи дедалі більше стурбовані силою Кеннеді в опитуваннях, особливо після того, як він назвав філантропа з Силіконової долини Ніколь Шанахан своїм напарником. Вона не тільки могла фінансувати його кампанію, але й її вибір і те, як кампанія представила її, вказували на те, що Кеннеді позиціонує себе більш як лівий кандидат у кампанії 2024 року.

RFK нещодавно з'явився на шоу Джессі Воттерса та прокоментував, що роблять демократи.


Це майже так, ніби демократи насправді не дбають про демократію.

Майже.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#231
Питання, які забезпечать перемогу Дональда Дж. Трампа на виборах президента у 2024 році.

Хороша стаття, внизу переклад.

Я пропоную президенту Трампу та Республіканській партії будувати майбутні вибори навколо цих питань. Тут немає «екстремізму», «правого крила», «переваги білих», «радикалів», «суперечливого» чи «непопулярного».


Американський народ у переважній більшості підтримує нас у кожному з цих питань. Почніть закидати їх цими запитаннями, щоб розбудити сплячого велетня.

Якщо більшість виборців погодиться з нами в цих питаннях, ми матимемо гучну перемогу...


  • Чи підтримуєте ви відкриті кордони та вторгнення нелегалів у США? Демократи підтримують.

  • Як ви вважаєте, чи добре, що 10-20 мільйонів нелегальних іноземців прибули в нашу країну за останні 3 з половиною роки правління Джо Байдена? Демократи кажуть, що добре.

  • Чи вважаєте ви, що до нелегальних іноземців-порушників закону слід ставитися краще, ніж до американських громадян? Так вважають демократи.

  • Чи вважаєте ви, що до іноземців-нелегалів слід ставитися краще, ніж до військових ветеринарів? Так вважають демократи.

  • Чи вважаєте ви, що мільйони нелегальних іноземців (без перевірки репутації) повинні бути відправлені у ваш район і школу ваших дітей? Так вважають демократи.

  • Ви боїтеся, що в нашу країну запрошують злісних терористів? Вас турбують терористичні атаки? Демократам все одно.

  • Як ви вважаєте, чи добре, що наш уряд щорічно додає півтрильйона доларів до державного боргу на підтримку нелегальних іноземців? Так вважають демократи.

  • Як ви вважаєте, чи слід депортувати нелегалів, які вчиняють насильницькі злочини? Демократи кажуть, що ні.

  • Як ви вважаєте, чи слід дозволяти нелегальним іноземцям служити поліцейськими? Демократи кажуть, що так.

  • Як ви вважаєте, чи слід дозволити нелегальним іноземцям голосувати та скасувати ваш голос? Демократи кажуть, що так.

  • Як ви вважаєте, чи слід штрафувати або закривати американські компанії за те, що вони сміють питати працівників, чи є вони законними громадянами? Так вважають демократи.

  • Чи готові ви платити значно вищі податки, щоб заплатити за мільйони нелегальних іноземців, їх соціальне забезпечення, безкоштовне медичне обслуговування та сотні інших державних подачок? Демократи вважають, що ви повинні.

  • Як ви вважаєте, чи повинні нелегальні іноземці отримувати безкоштовне медичне обслуговування, а ви платити за все повну ціну? Так вважають демократи.

  • Ви хочете, щоб уряд змусив вас здати додаткову спальню у вашому домі нелегальній родині прибульців? Так вважають демократи.

  • Ви хочете, щоб у школі ваших дітей заохочували до зміни статі чи перевтілення? Демократи хочуть.

  • Як ви вважаєте, чи повинні діти мати можливість змінювати стать без згоди батьків, до 18 років? Так вважають демократи.

  • Ви хочете, щоб ваша донька була сама у ванній кімнаті, або в роздягальні з хлопцями, або дорослі чоловіки прикидалися жінками? Демократи вважають, що це добре.

  • Як ви вважаєте, чи варто витрачати ваші гроші платників податків на операції зі зміни статі в армії чи у в'язницях? Так вважають демократи.

  • Як ви вважаєте, чи слід дозволити коледжам визначати вступ, дискримінуючи білих студентів? Як ви вважаєте, це справедливо? Демократи вважають так.

  • Як ви вважаєте, чи варто навчати ваших дітей у коледжі, що білі люди погані, а історія Америки — зла? Демократи вважають так.

  • Як ви вважаєте, чи повинні американські корпорації дискримінувати при наймі білих працівників? Демократи вважають так.

  • Ви вважаєте, що Конституція США та Перша поправка, які захищають ваше право на свободу слова, є поганою річчю? Демократи вважають, що свобода слова повинна бути обмежена, заборонена або піддана цензурі.

  • Коли Трамп був президентом, інфляція була близькою до нуля. Вам подобається інфляція за Джо Байдена? Хочете платити за все значно вищі ціни? Демократи вважають, що ви повинні.

  • Вам подобається ваш рахунок за електроенергію...рахунок за газ у вашому домі...рахунок за паливо для ваших автомобілів за Джо Байдена? Чи готові ви платити ще більше за зелену енергію? Демократи вважають, що ви повинні.

  • Як ви вважаєте, ФБР має заарештувати батьків PTA? Так вважають демократи.

  • Чи вважаєте ви, що ФБР має шпигувати за відвідувачами католицької церкви та переслідувати їх? Так вважають демократи.

  • Як ви думаєте, хтось, хто любить Америку і хоче завжди ставити «Америка на першому місці», є «домашнім терористом»? Так вважають демократи.

  • Навіть якщо ви підтримуєте право жінки на вибір, чи вірите ви, що мирні протестувальники Pro Life, які співають біблійні вірші та моляться перед клініками для проведення абортів, є серйозними злочинцями, яким загрожує десятиліття в'язниці? Так вважають демократи.

  • Навіть якщо ви підтримуєте право жінки вибирати, ви вважаєте, що дитину потрібно вбивати до моменту народження чи після народження? Так вважають демократи.

  • Чи підтримуєте ви наш державний борг у 34 трильйони доларів, який зростає на 1 трильйон доларів кожні 90 днів? Демократам було все одно.

  • Ви хочете платити значно вищі податки, якщо Байдена переобрать? На наступний день після перемоги Байдена демократи вже мають письмові трильйони нових податків.
  • Чи згодні ви, що сквотери мають право на ваше житло, і якщо ви змінюєте замки, вас повинні заарештувати? Так вважають демократи.

  • Чи хочете ви, щоб уряд ще колись змусив вас (проти вашої волі) прийняти експериментальну вакцину з небезпечними та смертельними побічними ефектами? Так вважають демократи.

  • Ви довіряєте всьому, що говорить вам ваш уряд? Демократи вважають, що ви повинні.

  • Ви хочете, щоб ваші дорогоцінні діти незабаром воювали в Україні під час третьої світової війни? Демократи цього хочуть.

  • Ви хочете, щоб Китай володів величезною кількістю сільськогосподарських угідь на території США? Ви довіряєте Китаю? Демократи належать Китаю.

  • Чи підтримуєте ви арешти власників магазинів або працівників магазину за те, що вони намагалися зупинити крадіїв у крадіжці їх майна? Демократи підтримують.

  • Ви хочете позбавити поліцію фінансування? Демократи хочуть.

  • Чи відчуваєте ви себе в безпеці, знаючи, що ліберальні прокуратури по всій Америці відпускають вбивць, ґвалтівників і жорстоких злочинців «без застави» протягом кількох годин після скоєння їхніх злочинів? Демократи це підтримують.

Якщо ви відповіли «НІ» на будь-яке або всі ці запитання, ви не можете голосувати за демократа, тому що демократи підтримують кожну з цих жахливих, жахливих, жахливих, безрозсудних, небезпечних, божевільних, антиамериканських ідей.

По суті, це порядок денний демократів.


Трамп і Республіканська партія повинні почати задавати американцям ці запитання 24/7 до виборів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не тільки літаки, а й пароплави бунтують! Це вже третя така ситуація за останній час  :smilie10:.

Величезне вантажне судно знеструмилося у водах Нью-Йорка лише через два тижні після того, як корабель Dali врізався в міст Френсіса Скотта Кі в Балтиморі, штат Меріленд.

Берегова охорона Сполучених Штатів повідомила, що отримала повідомлення про те, що 89 000-тонний контейнеровоз Qingdao втратив електроенергію близько 8:30 вечора в суботу під час навігації у водах між Байонною, Нью-Джерсі, і Стейтен-Айлендом, Нью-Йорк.


Капітан нью-йоркського буксира повідомив Джону Конраду, генеральному директору сайту морських новин gCaptain, що «контейнеровоз APL QINGDAO втратив електричний струм під час проходження через гавань Нью-Йорка. У них було три буксири супроводу, але потрібно було ще три, щоб взяти його під контроль».

«Вони відновили потужність і стали на якір біля мосту Верразано». — додав капітан буксира.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Є точка зору, що існує секретна угода між Трампом і Робертом Ф. Кенеді-молодшим, який балотується на пост президента як незалежний кандидат (хоча є ліваком за суттю).


Здається, що ні Роберт Ф. Кеннеді-молодший, ні Дональд Дж. Трамп не збираються говорити погано один про одного. Насправді іноді здається, що вони хвалять один одного. Це тому, що кандидатура РФК-молодшого в Білий дім шкодить Джо Байдену. Інакше чому Кеннеді вибрав би радикалку своїм напарником? Ніколь Шанахан — ліва, яка лише допоможе відібрати голоси у Джо Байдена.

Пундіти прогнозують, що президент Трамп знайде місце для Роберта Ф. Кеннеді-молодшого в адміністрації Трампа. RFK-молодший знає, що у нього немає шансів стати президентом, тому, якщо він хоче отримати голос у майбутньому, найкращий спосіб – допомогти президенту Трампу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

За попередніми даними, на заводі з виробництва боєприпасів Скрентона в Скрентоні, штат Пенсільванія, сталася сильна пожежа.


Пожежа на цьому важливому підприємстві, відповідальному за виробництво металевих корпусів 155-мм артилерійських снарядів армії США, викликала негайну реакцію місцевих пожежних підрозділів.

Як повідомляє The Bridge, Scranton Army Ammunition Plant є життєво важливим активом для Об'єднаного командування армії США (JMC) і ширшої військової інфраструктури.

Будучи під управлінням General Dynamics-Ordnance and Tactical Systems (GD-OTS) виробничі потужності об'єкта включають широкий спектр військових боєприпасів, таких як 155-мм і 105-мм артилерійські снаряди, різні мінометні снаряди та снаряди морських гармат, серед іншого.

В даний час виробляє:

  • 155-мм і 105-мм артилерійські снаряди
  • 105-мм патрони PGU-45/B з високою осколковістю (HF).
  • 120-мм міномет (M120/M121) Снаряди
  • Навчальні патрони повного діапазону M931 (FRTC)
  • M933 і M934 High Explosive (HE)
  • Підсвічування M930 і M983
  • M929 Білий фосфор (WP) Дим
  • 5"/54 (5 дюймів) морський гарматний снаряд.
  • 8-дюймова (203 мм) і 175-мм артилерія
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дохід і прибуток є загальними показниками для вимірювання розміру бізнесу, але як щодо кількості працівників?

Щоб побачити, якими великими стали компанії з людської точки зору, Маркус Лу з Visual Capitalist візуалізував провідні компанії США за кількістю працівників. Ці цифри взято з companiesmarketcap.com і доступ до них був у березні 2024 року. Зауважте, що цей рейтинг включає лише публічні компанії.


Дані, які ми використовували для створення цього списку найбільших корпорацій США за кількістю працівників, можна знайти в таблиці нижче.


Роздрібна торгівля та логістика очолюють список

Такі компанії, як Walmart, Target і Kroger, мають величезну чисельність персоналу через те, що вони розкидані по всій країні й потребують усіх: від касирів до ІТ-фахівців.

Переміщення товарів по всьому світу також є дуже трудомістким, тому UPS має півмільйона співробітників у всьому світі.

Під радаром?

Дві компанії, які входять до числа найбільших корпорацій США за кількістю працівників, які можуть бути менш знайомі громадськості, включають Concentrix і Cognizant. Обидві ці компанії є брендами B2B, тобто вони працюють переважно з іншими компаніями, а не зі споживачами. Це контрастує з такими брендами, як Amazon або Home Depot, які набагато більш помітні серед пересічних споживачів.

Примітка про Berkshire Hathaway

У компанії Воррена Баффета не працює безпосередньо 383 000 людей. Ця кількість фактично включає працівників багатьох дочірніх компаній фірми, таких як GEICO (страхування), Dairy Queen (роздрібна торгівля) і Duracell (акумулятори).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Отримала задоволення від цього відео, де в простій і доступній формі Сергій Любарський розповідає про структуру пропонованих законів по допомозі України, про суд над Трампом, і про варіанти щодо президентських виборів.

Наприклад, він вважає, що ні Тремп, ні Байден не будуть кандидатами. Чому? Дивіться самі  :smilie1:.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#237
Як будуть голосувати американці на президентських виборах і які чинники будть рухати ними?

Іміграція не вирішить вибори. Опитування ще не зафіксували, що буде переломним чинником. Це може бути несподіванкою, але головне - це питання житла. Точніше, це витрати на житло.


Економіка

Економіка — це дуже широка категорія, яка охоплює інфляцію, робочі місця, безробіття, заробітну плату, орендну плату та житло.

Інші опитування поділяють економіку на різні частини, наприклад, інфляцію та робочі місця. Жодне опитування не згадувало саме житло.

З: Що насправді хвилює молодих виборців?
A: Оренда


У березні Індекс споживчих цін (ІСЦ) зріс на 0,4 відсотка. Орендна плата зросла ще на 0,4 відсотка, а вартість бензину – на 1,7 відсотка. Разом ця пара склала приблизно половину загального зростання.


Оренда основного житла, вартість, яка найкраще відповідає орендній платі, яку платять люди, підскочила ще на 0,4 відсотка в березні. Оренда основного житла зросла щонайменше на 0,4 відсотка протягом 31 місяця поспіль!

Прогнози «орендна плата падає» (або скоро знизиться) ґрунтувалися на цінах нових орендних угод і ринках, які вибирають вишні. Але існуючі договори оренди, що набагато важливіше, продовжують зростати.

Лише 8-9 відсотків орендарів переїжджають щороку. Було великою помилкою вважати, що нові договори оренди та завершене будівництво піднімуть ціни на оренду.

Орендна плата справді не зростає щомісяця. BLS з часом згладжує ситуацію. Натомість орендна плата зросла раз на рік більше, ніж зарплата.

Іміграція не є ключовою проблемою, де вона має значення

Іміграція є ключовою проблемою, і, можливо, вона стосується виборців у країні.

Мери Чикаго, Денвера та Нью-Йорка гірко скаржаться. Так само губернатори Грег Еббот у Техасі та Рон ДеСантіс у Флориді. Додайте Каліфорнію для хорошої міри.

Ці шість штатів забезпечують 188 із 270 голосів колегії виборців, але жоден із них не бере участі в грі.

Шість змінних штатів: Вісконсін, Мічиган, Пенсільванія, Невада, Джорджія та Арізона. Імміграція є гострою проблемою лише в Арізоні, де аборти також мають місце.

Чорні покидають Байдена

Опитування WSJ Swing State Poll показує, що чорношкірі, особливо темношкірі чоловіки, у величезних кількостях перестають підтримувати Байдена.

У свінг-штатах 30 відсотків чорношкірих чоловіків зараз підтримують Трампа. Це більше ніж 12 відсотків на виборах 2020 року. Підтримка Трампа темношкірими жінками зросла з 6 до 11 відсотків.

Цифри не підлягають прямому порівнянню, оскільки цифри 2020 року є національними. Однак цифри блимають величезним попереджувальним знаком.

Опитування WSJ підтверджує опитування NYT/Siena від жовтня минулого року: Трамп лідирує в 5 критично важливих штатах, оскільки виборці критикують Байдена.

Молоді виборці кажуть, що їхнє невдоволення глибше, ніж Ізраїль і Газа


Ізраїль є великою проблемою для Мічигану, ймовірно, більше, ніж імміграція.

Але загалом молоді виборці кажуть, що їхнє невдоволення глибше, ніж Ізраїль та Газа.

Коефіцієнти власників будинків за поколіннями


Хто такі орендарі?

Відповідь: молодші виборці та чорношкірі. Звіт про володіння житлом за 2023 рік показує, що рівень володіння житлом серед міленіалів відстає від інших поколінь.

Володіння житлом покоління Z значно нижче. А за даними Національної асоціації ріелторів, рівень власності на житло серед чорношкірих американців становить 44 відсотки, тоді як для білих американців – 72,7 відсотка.

Це найбільший розрив у рівні володіння будинками серед чорношкірих і білих за останнє десятиліття.


Останні дані Case-Shiller про нерухомість показують, що ціни на житло досягли нового рекордного рівня.

Що ще гірше, 30-річна іпотечна ставка закінчилася минулого тижня на рівні 7,30 відсотка згідно Mortgage News Daily.

Ті, хто хоче купити житло, дуже сердяться через високу ціну, спостерігаючи, як орендна плата стрімко зростає протягом майже трьох років.

Пояснення опитувань

Розбіжність у власності на житло (чорні/білі та молоді/старі) повністю пояснює результати опитування. Проте жоден соціолог чи економіст не погоджується з цими висновками.

Високий відсоток темношкірих і молодих виборців, ймовірно, проголосує за Байдена, але зміна в порівнянні з 2020 роком – це те, що матиме значення.

Президент Байден та економісти в цілому продовжують співати дифірамби економіці.

В середньому з економікою все добре. І власники активів загалом добре почуваються в цій економіці. Але середні показники не вирішать вибори.

Проблема абортів оживає в Арізоні

Проблема абортів оживає в Арізоні, це може дорого коштувати республіканцям.

А як щодо юридичних питань Трампа?

Трамп втратить частину республіканців і виборців, які не визначилися, які можуть не брати участь у виборах на тій підставі, що Трамп був учасником "повстання" або сприяв йому. Однак необхідність запобігти економічному краху Байдена переважує звинувачення проти Трампа.

Республіканці готові поглянути з іншого боку на звинувачення проти Трампа.

Отже, якщо поточні тенденції збережуться, економіка буде мати значення.

Зокрема, на виборах все вирішить надзвичайне незадоволення тих виборців, які орендують, але хочуть купити житло, дійшовши висновку, що за Трампа все було краще.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Схоже, не тільки республіканці підтримують ідеї президента Трампа щодо контролю нелегальної іміграції.

Опитування Axios «vibes» / Harris показало, що більшість американців хочуть масової депортації, включаючи 42% демократів.


Опитування також показало, що 30% демократів і 46% республіканців стверджують, що вони б скасували громадянство за правом народження, гарантоване 14-ю поправкою.

Як Axios зазначає далі:

Американці відкриті до найсуворіших імміграційних планів колишнього президента Трампа, викликаних рекордним сплеском незаконного перетину кордону та безжальною комунікаційною кампанією з цього приводу, яку ведуть республіканці.

Президент Байден чітко усвідомлює, що криза на кордоні загрожує його переобранню. Він намагався перевернути сценарій, звинувативши Трампа в саботуванні найконсервативнішого двопартійного імміграційного законопроекту Конгресу за останні десятиліття.

Але коли справа доходить до відповідальності, Байдену поки що не вдалося змінити наратив: 32% респондентів кажуть, що його адміністрація несе
«найбільшу відповідальність» за кризу, випереджаючи будь-який інший політичний чи структурний фактор.

«Я був здивований громадською підтримкою широкомасштабних депортацій», — сказав Марк Пенн, голова The Harris Poll і колишній дослідник опитувань президента Клінтона, додавши: «Я думаю, що вони просто посилають повідомлення політикам: «Беріть кордон під контроль", що свідчить про чітке попередження Байдену про те, що "зусилля перекласти відповідальність за цю проблему на Трампа не спрацюють".

Коли американців попросили визначити, чому їх найбільше хвилює нелегальна імміграція, вони найчастіше цитували:

  • Зростання рівня злочинності, наркотиків і насильства (21%).
  • Додаткові витрати платників податків (18%).
  • Ризик тероризму та національної безпеки (17%).

Опитування також показало, що 64% опитаних вважають, що іммігранти отримують більше соціальної допомоги та пільг, ніж платять податки, а 54% вважають, що імміграція пов'язана зі зростанням рівня злочинності в США, що Axios спростовує.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Думаю, Крісті Ноем, яка, безперечно, була у списку кандидатів на посаду соратника (running mate) і можливого віце-президента США у Дональда Трампа, може забути про це.


Минулого тижня The Guardian опублікував уривок із майбутніх мемуарів Ноем « Повернення не буде», які мають вийти 7 травня. У уривку Ноем описала, як привела свою 14-місячну собачку Крикет у кар"єр біля її ферми та застрелила її, тому що вона була «непотрібом», «не піддавалася навчанню» та вбила та з'їла кількох курей.

Вона сказала, що Крикет зіпсувала її полювання на фазанів, коли вона «збожеволіла від хвилювання, ганяючись за всіма цими птахами та насолоджуючись процесом».

«Це була неприємна робота, але її потрібно було зробити. І після того, як я це зробила, я зрозуміла, що потрібно зробити ще одну неприємну роботу», — продовжила вона. Згідно зі звітом, у книзі Ноем також описав убивство «огидної та підлої» кози в тій самій гравійній ямі.


Ця історія викликала негативну реакцію в Інтернеті з боку демократів і консерваторів, які були шоковані та обурені вбивством собаки.

«Ой, в мене кипить кров. Не забувайте, я сільський хлопець, який живе на ранчо. Є величезна різниця між тим, щоб убити старого коня, який страждає, ніж застрелити 18-місячного собаку за те, що вона не піддається вихованню", - написав у Twitter популярний консервативний пундіт Catturd.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.