Джорджія Мелоні - Bella Donna Politica Italiana

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Сьогодні у Києві очікується візит Прем"єр-Міністра Італії Джорджії Мелрні. Ця яскрава жінка-політик користується надзвичайною популярністю в Італії і стала справжнім другом України.

Бомбезне відео її промов - можна і без знання італійської зрозуміти, наскільки пристрастною та харизматичною є нова лідерка Італії.


У любителів Такера Карлсона когнітивний дисонанс - як так, the right-wing Barbie і підтримує Україну!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 21, 2023, 07:16Бомбезне відео її промов - можна і без знання італійської зрозуміти, наскільки пристрастною та харизматичною є нова лідерка Італії.

З того відео без знання італійської можна зрозуміти тільки одне - баба за словом в карман не лізе і вміло користується мімікою, ужимками і прочімі бабськими прийомчиками.

;D

А тут можна ще й з перекладом помилуватися:


Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 11:54З того відео без знання італійської можна зрозуміти тільки одне - баба за словом в карман не лізе і вміло користується мімікою, ужимками і прочімі бабськими прийомчиками.


Ти віддав комусь свій нік?

"Баба" - то кацапізм.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 14:33"Баба" - то кацапізм.

Зловживання і переслідування за політичними мотивами!
Слова баба і хлоп - питомо українські!

Цитата3. розм. Взагалі жінка. Баби вхопили осавулиху попід руки та й повели по селі (Нечуй-Левицький, II, 1956, 191); — Добре, коли баба стає козаком, гірше, як козак стає бабою! (Петро Панч, Гомон. Україна, 1954, 376).
http://sum.in.ua/s/baba

Цитата2. діал. Чоловік, мужчина, хлопець. Хлоп — як дуб (Номис, 1864, № 8617); Жінки слухали і мало не хрестилися, діти посідали поміж ними, а хлопи ще довго балакали за гріхи і поплелися вкінці до корчми (Василь Стефаник, I, 1949, 151); Івась пустився йти, але Сафат, великий, кремезний хлоп, стримав його (Лесь Мартович, Тв., 1954, 133).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 11, 1980. — Стор. 83.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 17:59Зловживання і переслідування за політичними мотивами!
Слова баба і хлоп - питомо українські!
http://sum.in.ua/s/baba

Ок, але в тому значенні, що ти вжив, це все одно кацапізм, як у фразі "баби ісчо нарожают" і принизливо для жінки. Мелоні - не баба, а жінка-політик, яка заслуговує поваги.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 20:05. Мелоні - не баба, а жінка-політик, яка заслуговує поваги.

А Меркель?

абабагаламага

#6
Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 20:05Ок, але в тому значенні, що ти вжив, це все одно кацапізм, як у фразі "баби ісчо нарожают" і принизливо для жінки.

Чому це?
Це звичайні слова, розмовні і не треба "образливість" і "кацапізм" якісь з пальця висмоктувати.
Демонізація і навішування ярликів це шлях до тоталітаризму.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 20:13А Меркель?

Меркель ні, звісно. Вона має на своїх ластах кров українців.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 20:18Чому це?
Це звичайні слова і не треба "образливість" якусь з пальця висмоктувати.
Демонізація і навішування ярликів це шлях до тоталітаризму.

Я кажу як жінка, що якщо сучасну жінку назвати бабою, то це образливо. Я сама використовую це слово, якщо хочу опустити когось.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 20:19Я кажу як жінка, що якщо сучасну жінку назвати бабою, то це образливо. Я сама використовую це слово, якщо хочу опустити когось.

Це кацапізм у тебе тоді, ти ображаєшся на уявну образу, проектуєш на себе цей кацапізм і перебуваєш таким чином в полоні, в фарватері кацапів.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 21:41Це кацапізм у тебе тоді, ти ображаєшся на уявну образу, проектуєш на себе цей кацапізм і перебуваєш таким чином в полоні, в фарватері кацапів.

По-перше, ображатися не є кацапізмом.

По-друге, я не казала, що ображаюсь (мене так поки що не називали), я казала, що якщо сучасну жінку так назвати, то це образливо. Це не одне і те ж.

Це як сказати, що українців називати хохлами образливо. Ти ж не будеш сперечатися, що це не так?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#11
Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 02:06Це як сказати, що українців називати хохлами образливо. Ти ж не будеш сперечатися, що це не так?

Якраз буду.  ;D

Все залежить від контексту і від того, хто конкретно говорить і що вкладає в те, що говорить.
Ми - українці, хохли, бандерівці і постсовєтіки, стадо баранів одночасно.  :)
Крім того ми - стокгольмські синдромники, жертви експериментів, жертви голодоморів, репресій, геноцидів.
А ще ми - герої, світлі уми і тупорилі рагулі, європейці, індивідуалісти і стадо баранів одночасно.
Ми творимо історію і пливемо за течією одночасно.
Ось така діалектика і такий цирк на дроті.
І живіть тепер з цим. ©
Ми не на "світському рауті" тут. І не в темі "как виглядєть".
І баба є баба, а чоловік є чоловік. І це не зміниш "виглядом" ніяк.

:D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 02:06я не казала, що ображаюсь (мене так поки що не називали), я казала, що якщо сучасну жінку так назвати, то це образливо.

Мало що ти казала.   :)
І мало хто що казав.   :D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 07:20Якраз буду.  ;D

Все залежить від контексту і від того, хто конкретно говорить і що вкладає в те, що говорить.

Ну я погоджуюсь із цим твердженням, але чому ти тоді у цьому контексті, коли мова йде про жінку-політика, яка є другом України, назвав її бабою?

ЦитатаІ не в темі "как виглядєть".

Там якраз баби, за деякими винятками.

ЦитатаІ баба є баба, а чоловік є чоловік.

Жінка є жінка, а чоловік є чоловік.

Еквівалент "баби" - "мужик". Теж кацапське запозичення. До українського не має відношення.

ЦитатаІ це не зміниш "виглядом" ніяк.

До чого тут вигляд? Ми про ставлення.

Хоча Мелоні - симпатюля.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 07:24Мало що ти казала.   :)
І мало хто що казав.   :D

Сплигнув, коли зручно  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 16:50Еквівалент "баби" - "мужик". Теж кацапське запозичення. До українського не має відношення.

Тут та сама історія що й з єврєямі- жидами.
Ті кацапські запозичення єврєй, женщіна, мужик є на тій частині України, що була століттями під кацапами.
А на тій, що була під Австро-Угорщиною, - жид, баба, хлоп.
Баба це не кацапізм, а полонізм тоді.   ;D
Ти з Волині?...   :D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 16:50До чого тут вигляд? Ми про ставлення.

Ставлення до вигляду чи ставлення до суті?    :)

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 16:51Сплигнув, коли зручно  ;D .

Я сплигнув чи ти, вже вкотре?

 ;D

абабагаламага

#18
Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 16:50Ну я погоджуюсь із цим твердженням, але чому ти тоді у цьому контексті, коли мова йде про жінку-політика, яка є другом України, назвав її бабою?

Бо вона - баба, у всіх контекстах.  :D


Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 16:50Хоча Мелоні - симпатюля.

Смазлівая парускі.  ;D


Цитата: ПедівікіяМелоні має доньку Джиневру від свого партнера Андреа Джамбруно,[12][13] журналіста, який працює на телеканалі, що належить Сільвіо Берлусконі - Mediaset.[14]

Вона римо-католичка і частково використовує свою релігійну ідентичність, щоб допомогти побудувати свій національний бренд. У своїй промові на мітингу в Римі у 2019 році вона сказала: "Я Джорджа. Я жінка, я мати, я італійка, я християнка".[15] Незважаючи на свої християнські переконання та відстоювання традиційних сімейних цінностей, Мелоні захищала себе, не будучи одруженою з батьком своєї дитини. [16]

У вересні 2022 року вона, як повідомляється, продовжувала підтримувати старе італійське фашистське гасло "Бог, батьківщина і сім'я". Вона заявила, що обурюється тим, що її пов'язують з фашистським минулим Італії.[17]

Мелоні - палка прихильниця фентезі, зокрема "Володаря перснів" Джона Р. Р. Толкіна. Будучи молодіжним активістом Італійського соціального руху (MSI), вона відвідала фестиваль Camp Hobbit і співала разом з ультраправою фолк-групою Compagnia dell'Anello, названою на честь Братства Персня. Пізніше вона назвала свою політичну конференцію Atreju, на честь героя роману "Нескінченна історія".[18] Мелоні в інтерв'ю The New York Times: "Я думаю, що Толкін міг би краще за нас сказати, у що вірять консерватори." [19]

Окрім Толкіна, вона захоплюється британським консервативним філософом Роджером Скрутоном і сказала: "Якби я була британкою, я була б торі."[20]

Окрім рідної італійської, вона володіє англійською, французькою та іспанською мовами.[21]

Стервоза ще та, грішниця, тобто.    ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 18:28Тут та сама історія що й з єврєямі- жидами.
Ті кацапські запозичення єврєй, женщіна, мужик є на тій частині України, що була століттями під кацапами.
А на тій, що була під Австро-Угорщиною, - жид, баба, хлоп.
Баба це не кацапізм, а полонізм тоді.   ;D
Ти з Волині?...   :D

Так, у нас у тому розумінні слова "баба" використовується як русизм, унічіжитєльноє.

Але це не має значення. У сучасній українській мові нема "баба" у цьому розумінні. Є "жінка".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.