Dumb and Dumber ... Або Когнітивно-Інтелектуальний Занепад Укрнету

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Постійна отримувачка "призів" у цій гілці - і ні, вона не нализала, все заробила виключно своєю сірою речовиною (якщо це можна так назвати) продовжує тішити нас новими pearls of wisdom  :hot:.



Тобто ця дама з вищою освітою (я в шоці, шоці, друзі!) навіть не припускає, що еміграція відбувається не за фактором рідної мови, а за іншими чинниками?

Наприклад, мотивації, конкурентноздатності, інтелекту (який не залежить від українськості чи неукраїнськості як такої)?

Особисто я, будучи в Канаді і спілкуючись із куаетщиками, бачу, що це в основному російськомовні - особливо ті, що з чоловіками-ухилянтами, які їхали сюди через Росію з південних та східних областей, замість того, щоб залишитись в Україні і виконувати свій обов"язок захищати її.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#341
Як можна вважати притомним чоловіка, який на протязі років на увесь світ розповідає, як систематично і злісно наставляв роги своїй дружині?

Причому викладає і свої фото, і сімейні.

Його не хвилює, що хтось може це дружині розповісти? А навіть якщо вона в курсі, це все одно - на весь світ виставити її на посмішище :smilie10:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В цьому скріні прекрасно все :facepalm:.

І персоналія дописувача.

І "новина".

І той факт, що послалися на "Труху", цитування з якої - така сама ознака низького інтелекту, як проглядання Арєстовича, Швеця чи Піона :facepalm1:.



Незрозуміла лише реакція інших дописувачів.

Зачєм ви всьо вгємя тгавітє? (С)

Шеймити цю hopelessly dumb c**nt - це як шеймити чувака з синдромом Дауна, що не здатний правильно додати 2+2 :facepalm: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

 :facepalm1:  :facepalm:  :lol:


Такий, як він, ніде не уживеться. Навіть на цузі, бо там за булінг та перехід на родичів зразу випилюють  :smiley24: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну коли вони вже уведуть бан на російську мову? Якщо нема інших методів випиляти цю тупу кацапуру, у тому числі за вульгарність і кацапський мат, я - за використання лінгвогеноциду :smiley24:.

Пхає своє недорозвинене єство у питання, в яких ні вухом, ні рилом  :smilie9:.



Безвідносно зовнішності, якби на моє фото фапала така тупа істота, я б зблювалася від огиди  :bluet:. Але декому, очевидно, зайшло на ура  :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нагадати, чим займалася ця дама у 2019 році і за кого агітувала?

Ну так ось, the chicken have come home to roost.



Звідки в них стільки, питаєш? А звідти.

Пуйло не дороги робило, а фабрики та заводи мутило і тепер ці фабрики та заводи виробляють ракети 24х7. А Зелений і його уряд навіть за 2 роки війни не спромоглися ні на що. А про до війни я вже мовчу. Також уряд Зеленського казав, що лендліз невигідний. Тому ці ракети нічим збивати. Це відповідальність президента Зеленського, за якого ти рвала дупу.

Пуйло зробило це, тому що проти нього не було уведене нафтове ембарго, а фейкові санкції не працюють. Це відповідальність адміністрації Байдена, за якого ти рвала дупу.

Ти хотіла, щоб ці лідери прийшли до влади? Живи тепер з цим.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піпець, почитала тему про війну ... вони нічого так і не навчились.

"Україна вже перемогла", "кацап приніс зраду", "20 танків Леопард - тепер ми їх розірвемо", Камраду закрити рот, бо написав російською правду про Бідона :facepalm1:.

Whatever. Так переможете!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Заради справедливості, слід зазначити, що пані Елка ніколи не рвала дупу за Байдена.
Навпаки, з літа 2022 року активно критикувала останнього за недостатність військової допомоги

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 21, 2024, 04:02Заради справедливості, слід зазначити, що пані Елка ніколи не рвала дупу за Байдена.
Навпаки, з літа 2022 року активно критикувала останнього за недостатність військової допомоги

Вона критикувала "Америку", а не Байдена конкретно. А рвала проти Трампа, що автоматично означає за Байдена.

Якщо я помиляюсь, то буду вдячна за цитати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#349
Недавно зайшла в новостворену гілку про війну на Єрмачці. А там - просто розсипи тупизни та ідіотизму, практично кожен другий пост! :Prapor2:

Як завжди, тішать переніальні ідіоти типу кнопа, в яких інтелект рівня горщика з геранню на підвіконні куївської хрущовки :smilie2:.

І ще дуже тішать войовничі заклики брати Москву та фантазії пенсів, ухилянтів та емігрантів, як ЗСУ будуть бомбити Сиктивкар :laugh: .

Це вже давно і не смішно і не сумно, а просто бридко. Пізніше проаналізую більш детально.

І я думаю, такий контент - це якраз стратегія того ресурсу.

Повне отупіння та дегенерація читачів і нації в цілому  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

F**ck .... и-и-и-ииии ... ну звідки ці тупі-і-ііі лізуть, і лізуть, і лізуть ...

Це ж жеррррсть! Жерстяна жерстиииища! :smilie10:  :smilie2:  :smilie9:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#352
Читаю Єрмачку і ловлю себе на думці - наскільки класно, що більшість єрмачківців не перейшли сюди :smiley24: .

Інакше тоді б наш ресурс перетворився в таку ж саму інформаційну помийку, як там  :smilie2:. Банити ніби не було б за що, бо правила не порушені, але ці селеві потоки маячні, брехні та ідіотизму було б не зупинити ...

Єрмачка давно була mix-and-match smogasbord різноманітних поглядів та думок, але тепер, коли більш-менш розумних або повипилювали, або вони самі пішли, тупизна та примітивізм решти стали очевидними, як ніколи :smilie10: .

Ботяри, напівбожевільні діди, алкаші, флудери, чорнороті погано виховані хаб**лки, просто тупі, як пробка, дописувачі - ось що зустрічають читачі того ресурсу кожного дня :Prapor2: .

Ходити туди і читати їх - це як дивитися шоу Джері Спрінгера :dance3: . Я туди ходжу не за якісним контентом чи за корисною інформацією, а просто поржати над цим фрік-шоу, яке у тому числі дає матеріал для моїх неформальних медіа- та психосоціологічних досліджень.

Так що чекайте нових коментарів у цій темі - вона буде існувати, доки існуватиме Єрмачка  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#353
Який belligerent цей дідок-копіпастер  :laugh: .



Ну то піди і зроби :pooh_lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Краще ти. Трамп нам ще потрібен, а на твою могилку навіть бездомний песик пос**ти погидує  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У тупої укрокурки капучіно краще, ніж за кордоном, а на власну зброю чомусь за 30 років не заробила :smilie2: .

Мусить виживати за рахунок простих американців, які "помиї" п"ють  :bluet:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Анатоль ніби перший день на форумі :facepalm:. Не знає, хто такий Бандерівець і що у ніка дмхз інтелект рівня високофункціональної особи з синдромом Дауна?




Незрозуміло лише, чи вона генерує свою wisdom аутентично, чи під впливом вєсчєств?

Цікаво з наукової точки зору  1&.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

:smilie10:  :smilie10:  :smilie10:

Трєвожна ... "це пігулки? Чи алкоголь? Чи пігулки запиті алкоголем?" (С)

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Маладца! Я завжди закликала лівачйо і тупих не тільки вакцинуватися, а і отримати всі можливі бустери  :pooh_lol:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Повністю дегенерований, приречений народ  :smilie9:.

Лендлізу не було взагалі, він не був уведений у дію.

Це або відвертий ворог, або імбецил найнижчого рівня :smilie11:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.