Dumb and Dumber ... Або Когнітивно-Інтелектуальний Занепад Укрнету

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

А я ще почала хвалити того вадима, а там таке ... Ну яких "виборів". Якби ви хоч щось петрали, то б знали, що ні на які вибори Бідон не йде. Перемога України як фактор "виборів" в США існує лише в головах недолугих хом"яків Єрмачки, які думають, що світ крутиться навколо України (насправді це провербіальна валіза без ручки для більшості країн світу, якої б вони із задоволенням здихались, якби могли).

Ось Бідон і вирішив здихатись, відмовивши Україні у всьому перед і на початку війни і домовившись з пуйлом, щоб заходив і брав все, що може, аби тільки у Польщу та далі не ліз. Дав 72 години.

Що ще незрозуміло?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я ще додам - пенсію за рахунок чужих платників податків. Яка та пенсія буде, коли зарубіжна допомога припиниться, можете самі здогадатися.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Який чудовий приклад тупості і непробивного, ну просто печерного ідіотизму!

Нагадую, за декілька місяців до того, коли в публічному просторі були висловлені ці рожевошмарклеві сентенції, зебіли, об***ючись від жаху, почали просити зброю і ППО і отримувати відмову від адміністрації Бідона. А на кордоні з Україною вже декілька місяців стояла багатотисячна кацапська армія.

Те, що буде війна, було зрозуміло всім з мінімальною кількістю сірої речовини між вухами, а не що "наступний рік буде ще кращий". Фігурантам цієї гілки треба було не сюсюкати, а вже давно готуватись та копати фізичні та фігуральні окопи - якщо не бульдозерами, то буквально лопатами і наманікюреними нікому не потрібними пазурями  >:(



Може, це буде звучати цинічно з мого боку, але українці повільно програють війну, тому що ось такі безпробудно, безнадійно тупі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Насолоджуюсь дискусією Медведила із купкою надиванників і підспідничників, які потужно "наступають", і ось-ось візьмуть Домбабве і Лугандонію, відвоюють Крим і підуть на Москву (адже в них це не перемога, якщо Росія не буде розбита).

Взагалі-то я думала, що Медведило розумніший, тому що дискутувати, обговорювати щось (а тим більше важку ситуацію на фронті) з тупими дегенератами - справа невдячна. Таким в кращому випадку треба просто казати, що вони тупі (тобто констатувати діагностичний факт), а по інших аспектах not to engage (що багато давно вкурило).

Юзери Єрмачки в цілому, як ми вже показуємо більше півроку у цій та інших темах, це стадо тупих овець, не здатних ні до якого критичного мислення. Найрозумніших за фактом давно забанили в ніколи, дехто пішов сам, а дехто або не приймає участь у конкретних темах на Єрмачці, або став самоцензорувати себе взагалі.

Це про них Гарі Табах розповідає . Любителі швеців, арєстовічей, піонтковських, фейгіних, латиніних, агілей і іншої шантрапи не можуть бути розумними людьми. І хоча цих брехливих пропагандистів було спіймано на брехні багато раз (брехня про хвороби Путіна, брехня про виробництво ракет, брехня про лендліз, to name a few), українські вівці продовжують із задоволенням пожирати це лайно і мекати у сторону тих, хто каже, що таке - велика проблема.

Чому так відбувається?

1) Людська психологія. Давайте подивимось правді в очі - оці всі єрмачківці слабкі морально і не здатні витримати жорстку, страшну, але правду. В декого уже наступав психологічний зрив, їх істерики на Єрмачці були помітні навіть to a casual observer (наприклад, ніки A.W., garri). Замість того, щоб дивитися неприємній правді в очі, вони займаються мастурбацією на солодку брехню, а всіх, хто намагається вивести їх з цього рожево-шмарклявого стану, жорстко атакують, називають кацапськими пропагандистамм і масово тиснуть кнопку, щоб забанили. Ніщо не повинно турбувати їх ідеальний світ звитяг, перемог та продуктивних контрнаступів, де вбивають лише кацапів, збивають лише кацапські літаки, знищують лише кацапську бронетехніку, "санкції із пекла" банкротять пуйлостан, Рашка розвалюється і так далі і тому подібне.

2) Пропаганда. Не секрет, що деякі ніки є нічим іншим, як ботами-пропагандистами від певних політичних сил. Демпартії, зелених, у яких в України достатньо зброї для контрнаступу, Байден кращий друг України, а Трамп російський агент, яким така фігня, як лендліз, не потрібна, як і Ф-16 та АТАСMS. В них же одна башта Кремля переможе над іншою (ну на цей раз вже точно), в Пуйла закінчилися ракети, чмобіки масово здаються в полон і Зеленський та Залужний - генії військової справи всіх часів та народів.

Вони поширюють свою солодку, але дуже небезпечну брехню, тому що якби широкий загал знав правду, то почав би більш структуровано задавати питання українському керівництву, у тому числі військовому. У чому був сенс стільки покласти ресурсів ЗСУ під Бахмутом, чи послати ЗСУ на щільно заміновані поля (а в Генштабі це що, була велика несподіванка, що поля заміновані?), втративши купу людських та матеріальних ресурсів (яких і так кіт наплакав)? Про розкрадання та корупцію у МО і тих же ЗСУ я взагалі мовчу.

Чим більше український народ знатиме правди, тим більш хиткою буде влада єрмачківців.

Ось і все (С). Тільки питання - а РЕАЛЬНО, не віртуально, перемагати як будете?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Яка неприкрита маячня. Всі давно знають, що всі демівські медіа є зливними бачками американських спецслужб. Просто смішно читати, як вівці Єрмачки намагаються знівелювати якусь неприємну для них інформацію тим, що такий-то чи такий-то журналіст колись там працював в Москві  ;D  Можна подумати, що ці журналісти пишуть від себе  :) Вони пишуть те, що їм кажуть написати їх відповідні куратори.



До того ж, інформація не тільки від умовного "Міллі" чи Бернса (спецслужби). В Україні працює купа професіоналів-іноземців - різних експертів чи навіть тих же добровольців,

Та не потрібно навіть цих іноземних статей. Просто спитайте реальних людей, які на фронті. Того ж Кабса, Гео, Мікі Мастіфо хоча б. Як воно там - все чудово-прерожево, перемога за перемогою?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Читаю обговорення про музей Голодомору на Єрмачці і офігіваю. Це жах, дно, кріндж,  моральна і інтелектуальна деградація.

Добре, що мої місцеві знайомі та друзі ніколи не побачать цих слів і тез. Це одна із ситуацій, коли мені страшенно соромно за тих, хто називає себе українцями.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ООО! Я такої жерсті давно не читала. Я не знаю, яким треба бути не те що морально челкнджнутим, а просто інтелектуально недорозвиненим, щоб пов'язати повноту людини і трагедію голодомору.

По-перше, придурки, ви чули таку фразу - "пухнути від голоду"?

По-друге, навіть якщо прийняти серйозно вашу абсурдну тезу, що повні не повинні працювати в музеї голодомору, а чорняві можуть? А євреї можуть? А кацапи можуть? You get my drift.

Взагалі у всьому цивілізованому світі для будь-якої посади важливий досвід, знання та професіоналізм, а не зовнішність (навіть для моделей теж - спочатку професіоналізм, а потім зовнішність). Нація чоловіків з мафіозними стрижками та пивними пузяками, які в 40 виглядають на 60, і вульгарних бабів із силіконовими губами має багато слів та емоцій з приводу чужої ваги. Нація "красавців", яка по-задорнівськи ірже "ну тупиє", за 30 років так і не стала цивілізованою і дожилася до ручки.

Я б у всіх, хто написав цю єресь, відбирала право голосувати. Бо ситуація і без того катастрофічна, а такий "народ" таки доконає ту нещасну Неньку, незважаючи на потуги інших допомогти їй вижити.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Лол! Єрмачківці буквально використали ті самі слова і тези, які застосувала я у своїх постах. Ну, що нас активно читають, це ні для кого не секрет, але щоб так очевидно ' запозичувати'  ;D  ;D  ;D

Але до декого так і не дійшло. Жаль, що сучасні досягнення науки і медицини не дозволяють аутоселекцію за інтелектом у тій мірі, що раніше.  В результаті маємо тупе розумово обмежене суспільство і в результаті по всіх параметрах ослаблену націю, яка буквально дожилася до у багато чому самодеструкції ('само', тому що, наприклад, всі ці роки, замість того, щоб озброюватися до зубів та робити з України неприступну фортецю, торгувала і до цього часу торгує з ворогом і до цього часу висувала і висуває зрадників та ворожих агентів на найвищі керівні пости, but we digress).

А по темі обговорення скажу лише одне. Якщо йде мова про життя чи смерть, всі ці придурки, що виливали лайно на зовнішність тої Лесі, ні на секунду не замисляться, наскільки товстим є хірург, що буде вирізати їх пухлину. Якщо в нього золоті руки.

Тому що це the only thing that matters.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Жаль, що я не матюкаюся, бо таку тупизну простими словами описати неможливо. Ми вже давно в курсі, що пропиті та провакциновані мізки 2П давно не фуричать, але це ...



Нема ніяких наукових доказів, що авіарух руйнує хмари і що чим менше літають літаки, тим більше буде дощу.

Навпаки, деякі анедоктичні спостереження говорять за протилежне - що при зменшенні авіатрафіку менше хмар (а значить, нема дощу).

One curious listener, Jeroen Wijnands, who lives next to Schiphol airport in the Netherlands, noticed how there were fewer clouds and barely any rainfall since the flights dropped off.

Тому так -
2П is dumb as f**ck.

Here, the swearwords and rhymes to boot  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Та тому що тупість - національна риса українського характеру. Я їм особисто два роки пояснювала, що з ними буде, якщо до влади прийде Байден, а Трамп програє (він насправді виграв, але Байден вкрав в нього вибори а ля Янукович).

Ось недавно вже їм на пальцях розклали і пояснили такі пундіти, як Іларіонов, що Байден де-факто працює на пуйла, а Україні "допомагає" суто символічно.

Але вони ще не врубалися і питають один одного: а чому? а чого? як так? чому нас кинули? тату, де море?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Серпень 03, 2023, 02:28Жаль, що я не матюкаюся, бо таку тупизну простими словами описати неможливо. Ми вже давно в курсі, що пропиті та провакциновані мізки 2П давно не фуричать, але це ...



Нема ніяких наукових доказів, що авіарух руйнує хмари і що чим менше літають літаки, тим більше буде дощу.

Навпаки, деякі анедоктичні спостереження говорять за протилежне - що при зменшенні авіатрафіку менше хмар (а значить, нема дощу).

One curious listener, Jeroen Wijnands, who lives next to Schiphol airport in the Netherlands, noticed how there were fewer clouds and barely any rainfall since the flights dropped off.

Тому так -
2П is dumb as f**ck.

Here, the swearwords and rhymes to boot  ;D  ;D  ;D
В Польщі також дощі.
Трава зелена, росте що дурна, не встигаю кожний тиждень косити.

Мабуть також літаки над Бабошево не літають.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Серпень 03, 2023, 07:31Мабуть також літаки над Бабошево не літають.

Обі***вся 2П по самі вуха з цим коментарем. Так зганьбитись, показати свою неосвіченість, відсутність критичного мислення і містечкову недолугість ще треба вміти.

Немите неінтелігентне малоосвічене спите неадекватне чмо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Серпень 03, 2023, 07:35Обі***вся 2П по самі вуха з цим коментарем. Так зганьбитись, показати свою неосвіченість, відсутність критичного мислення і містечкову недолугість ще треба вміти.

Немите неінтелігентне малоосвічене спите неадекватне чмо.
Одним словом кацап нєкрасівий

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я вже давно помітила деяку неадекватність ніка Радник, що було, здається, висвітлено в цій темі. Сьогодні черговий камінг-аут:



Не знаю, чим це пояснюється (наслідки вакцинації? початок старечої деменції?), але це дно.

Єрмачка давно зійшла на пси інтелектуально, але it's even worse, якщо до деградації долучаються навіть такі колись поважні пундіти, як Радник.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Можна подумати, Алкобандерівець зрозуміє  ;D  ;D  ;D  ;D



Особливо враховуючи оцю алкопремудрість:



 ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Таки треба відібрати ту допомогу, бо таке тупе і особливо брехливе бидло на неї не заслуговує.



Спарц виявилася не тільки правою по всіх пунктах, а намагалася допомогти. Але пихаті корумповані українці тільки лайном на неї полили і втрутилися в виборчий процес іншої країни, розставляючи агітки проти неї на дорогах України.

Ну якщо вас влаштовує, що ваші тирять чужі гроші, це ваші проблеми. Вам вигрібати від кацапів. І через рік після викриття ситуації пані Спарц у вас перемогою навіть і не пахне, а скоріше навпаки.

А нам, власникам цих грошей, це не подобається і ми проти. І відповідати доведеться.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#237
Чергова сесія когнітивного дисонансу на Єрмачці. Розпинають нік eact (якого сьогодні забанили навічно на СУПі любителі кгбіста Швеця) за те, що сказав, що українці будуть ненавидіти Захід за те, що дозволив пуйлу розвалити Україну. Я погоджуюсь з частиною про "розвалити Україну", бо на сьогоднішній день тенденція невтішна, а розпинальщики просто когнітивно не здатні осягнути розміри українських втрат і цілий ряд проблем з українського боку, від мобілізаційних до питань зброї та матеріального постачання.

У 60-річних екстатичних дєвочєк любительниць ікри та глобалізму і мальчіків у трусіках, що кричать "розіпни" з туманного Альбіону, видно, не воює ніхто. Ось і вже перемогли рашшку надцять раз з "зброєю, про яку ми не могли і мріяти".

Але я про що. Про дистанцію великого размєра між цим:



і оцим:



Та ще і багато чим.

Просто дійсно прокинутись пора було давно, ще 2022-02-24.

ПС. Не Захід і не США, а адміністрація Байдена-Обами та шольци з макронами.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я таких тупих людей, як на Єрмачці, ще ніде не бачила.



Тобто ця особа стверджує, що кацапи чи хтось з їх табору СПЕЦІАЛЬНО підпалили Мауі, щоб відмінити фінансування Україні??

А в Єлоунайфі та Вест Келовні в Канаді теж кацапи підпалили і теж щоб відмінити фінансування?

Оооо! Скажіть цьому хворому, що США навіть тих грошей, що раніше були виділені, не використали! Звідки вони лізуть??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.