Дональд Трамп - Найкращий Президент Сучасності

Попередня тема - Наступна тема

Рекс

7 місяців без боєприпасів обвалили нашу оборону.Вгадайте що буде якщо 4 роки допомоги не буде!Україна можливо рухне!Про що ви говорите!Трумп-це кінець нашої цивілізації.І втікти не зміжете в Європу,бо путлер без проблем захопить Європу!Забули як голосували в квітні 2019-какая разніца,хуже нє будєт!Оце рімейк.

Рекс

Пропоную-вісник апокаліпсису.Бо якщо трамп президент-буде апокаліпсис.Я не вангіст,але я правильно передбачив в квітні 2019-буде війна,катастрофа,корупція,смерть.Прошу запамятати цей пост.Ще ніколи не була так близько США до катастрофи,

Anton

Цитата: Рекс від Жовтень 05, 2024, 15:28абули як голосували в квітні 2019-какая разніца,хуже нє будєт!
Що саме я забув, нагадайте

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 05, 2024, 15:39Пропоную-вісник апокаліпсису.Бо якщо трамп президент-буде апокаліпсис.Я не вангіст,але я правильно передбачив в квітні 2019-буде війна,катастрофа,корупція,смерть.Прошу запамятати цей пост.Ще ніколи не була так близько США до катастрофи,

 :laugh:  :laugh:  :laugh:

Повторюю своє питання ВДРУГЕ: Трамп вже був президентом і небо не впало на землю. Чому цього разу має бути інакше?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Anton від Жовтень 05, 2024, 16:12Що саме я забув, нагадайте

З паном Рексом неможливо дискутувати, тому що дискусія передбачає 1) good faith і 2) контраргументи. Коли ви аргументуєте чи контраргументуєте пану Рексу, він просто переходить на щось інше.

Я забила і реагую лише коли він пише відверту брехню  :smiley23:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 05, 2024, 15:287 місяців без боєприпасів обвалили нашу оборону.Вгадайте що буде якщо 4 роки допомоги не буде!Україна можливо рухне!Про що ви говорите!Трумп-це кінець нашої цивілізації.І втікти не зміжете в Європу,бо путлер без проблем захопить Європу!Забули як голосували в квітні 2019-какая разніца,хуже нє будєт!Оце рімейк.

То чому Байден не надав лендліз? Це була тільки і його прерогатива.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Anton

Цитата: Wednesday від Жовтень 05, 2024, 17:35З паном Рексом неможливо дискутувати, тому що дискусія передбачає 1) good faith і 2) контраргументи. Коли ви аргументуєте чи контраргументуєте пану Рексу, він просто переходить на щось інше.

Я забила і реагую лише коли він пише відверту брехню  :smiley23:.
а-а-а.... таке, нагадує мені одного ватника, з яким я дро*ився...
мова була про незаконне відвідування Криму,
 - я йому було про незаконний в*їзд до Криму, як приклад привів, що мілявську тормознули і відправили на роісю, тому, що вона не законно Крим відвідувала...
трах-бах...
він переключився бігом на мілявську!...  :laugh:
і так він з усіма, не тільки зі мною і не тільки по якійсь темі, а по всім! Ну по всім темам які "прийшли" не в те русло, що йому треба!
Я вже кажу в каналі (для наших) - "хлопці, не кажіть йому що існує слово "самовар", бо він буде це слово тулити куди не попадь!"  :laugh:

Wednesday

Цитата: Anton від Жовтень 05, 2024, 19:54а-а-а.... таке, нагадує мені одного ватника, з яким я дро*ився...
мова була про незаконне відвідування Криму,
 - я йому було про незаконний в*їзд до Криму, як приклад привів, що мілявську тормознули і відправили на роісю, тому, що вона не законно Крим відвідувала...
трах-бах...
він переключився бігом на мілявську!...  :laugh:
і так він з усіма, не тільки зі мною і не тільки по якійсь темі, а по всім! Ну по всім темам які "прийшли" не в те русло, що йому треба!
Я вже кажу в каналі (для наших) - "хлопці, не кажіть йому що існує слово "самовар", бо він буде це слово тулити куди не попадь!"  :laugh:


Так само як я кажу геноцидщикам, що Нетаньяху особисто спонсорував Хамас. Вони не помічають це і просто валять далі про ослой**бів :facepalm:.

І так само коли питаю, чи вважають вони Степана Бандеру нацистом, адже так стверджують сіоністи.

Не чують, не бачать, не звертають уваги.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

ще місяць-і буде вам відповідь.Вірю Венсу-що трумп це гітлер.Тут він не збрехав. і так-мені страшно,як в квітні 2019 проклятого року.Так страшно мені не було навіть в лютому 2022

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

Байден якимось чудом зумів сколотити 50 країн антигітлерівської коаліції.Як це йому вдалося-не можу уявити.Якщо якийсь реднек під дією наркоти в Пенсільванії вирішить-а какая разніца?Хуже нє будєт.Сойдьомся с путлєром посередині і голосне за трумпа-гітлера-це слова Венса,не мої,і трумп захопить владу-а він не буде робити більш помилок і владу вже ніколи не віддасть,що буде з Європою?Що з Україною,якщо навіть з такою гіганською підтримкою вона не справляється?Європа-на роздоріжжі,в Австрії голоснули за партію бувших СС,і за зняття всіх санкцій з рашки.орбан,найкращий друг трумпа-чого мовчимо про нього?Франція,Німеччина-скоро праві там захоплять владу.США і центральна Європа виходять з гри при трумпі.Прекрасні країни Балтії,Польща,Румунія-віддають путлеру згідно з його концепції.

Рекс

Трамп - це найгірший президент за всю історію США, він абсолютно тупий і брехливий, без будь-якої моралі. Трамп ненавидить Україну та любить хуйла.
Для всіх нормальних людей вибір очевидний.

Всі політики, які підтримують Трампа або повні ідіоти, як МТГ та Лорен Боберт, або такі самі мерзенні скоти, як ДжД Венс.

Wednesday

Цитата: Рекс від Сьогодні в 03:52Байден якимось чудом зумів сколотити 50 країн антигітлерівської коаліції.Як це йому вдалося-не можу уявити.Якщо якийсь реднек під дією наркоти в Пенсільванії вирішить-а какая разніца?Хуже нє будєт.Сойдьомся с путлєром посередині і голосне за трумпа-гітлера-це слова Венса,не мої,і трумп захопить владу-а він не буде робити більш помилок і владу вже ніколи не віддасть,що буде з Європою?Що з Україною,якщо навіть з такою гіганською підтримкою вона не справляється?Європа-на роздоріжжі,в Австрії голоснули за партію бувших СС,і за зняття всіх санкцій з рашки.орбан,найкращий друг трумпа-чого мовчимо про нього?Франція,Німеччина-скоро праві там захоплять владу.США і центральна Європа виходять з гри при трумпі.Прекрасні країни Балтії,Польща,Румунія-віддають путлеру згідно з його концепції.

Чим побільше правих захопить владу, тим скоріше наступить порядок. Сподіваюсь, в Україні теж захоплять владу і вичистять оте антиукраїнське лібераллістичне лайно, яке п"є кровицю з України уже 30+ років. Україні треба брати приклад з Грузії і вимітати цю нечисть так само, як грузини.

Щодо Європи, то в них не менше грошей, ніж в США, і торгують з кацапами вони. От хай себе і захищають, виділяють більше бабла на оборонку, правильно великий Трамп їх чморив!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Рекс від Сьогодні в 04:17Трамп - це найгірший президент за всю історію США, він абсолютно тупий і брехливий, без будь-якої моралі. Трамп ненавидить Україну та любить хуйла.
Для всіх нормальних людей вибір очевидний.

Всі політики, які підтримують Трампа або повні ідіоти, як МТГ та Лорен Боберт, або такі самі мерзенні скоти, як ДжД Венс.

Трамп - це найкращий президент США після Рейгана, і для України. Ось чому:

https://ukrpatriots.com/forum/vse-pro-ssha/scho-zrobiv-prezident-tramp-dlya-ukrani/

https://ukrpatriots.com/forum/vse-pro-ssha/re-scho-zrobiv-prezident-tramp-dlya-ukrani-785/

А всі, хто каже інакше, невдячні істоти, і тому і вигрібають, бо хтіли Байдена. При Трампі пуйло не нападало і у 2022 би теж не напало  :smiley14:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

Цитата: Wednesday від Сьогодні в 04:23Чим побільше правих захопить владу, тим скоріше наступить порядок. Сподіваюсь, в Україні теж захоплять владу і вичистять оте антиукраїнське лібераллістичне лайно, яке п"є кровицю з України уже 30+ років. Україні треба брати приклад з Грузії і вимітати цю нечисть так само, як грузини.

Щодо Європи, то в них не менше грошей, ніж в США, і торгують з кацапами вони. От хай себе і захищають, виділяють більше бабла на оборонку, правильно великий Трамп їх чморив!
то Ви за австрійську партію бувших СС і за Орбана?Які прямо хочуть знищення України?

Рекс

Journalist: A bombshell new report reveals that Trump tried to withhold disaster aid from California because it was a blue state. An official said he was only able to get Trump to approve disaster relief by pulling up voting results from conservative-leaning areas to show Trump that his own supporters had been heavily affected by the wildfires

Wednesday

Цитата: Рекс від Сьогодні в 04:29то Ви за австрійську партію бувших СС і за Орбана?Які прямо хочуть знищення України?

Вони не хочуть знищення України. Вони хочуть добра в першу чергу своїй країні, це називається Угорщина понад усе.

І це нормально. Угорці знайшли собі такого лідера, американці теж, а українці за 30 років ніяк не можуть. В українців не Україна понад усе, а власні кишені понад усе. Але вони хочуть, щоб орбани та трампи вирішували ЇХ проблеми.

Так не буде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Рекс від Сьогодні в 04:34Journalist: A bombshell new report reveals that Trump tried to withhold disaster aid from California because it was a blue state. An official said he was only able to get Trump to approve disaster relief by pulling up voting results from conservative-leaning areas to show Trump that his own supporters had been heavily affected by the wildfires

Бла бла бла. А за фактом хвойда Камбала витратила все бабло на мільйони бандюг, а на своїх грошей нема.

Каліфорнія - то американська Содом та Гомора. Якраз знаходиться біля розлому, не виключено, що буде спалена у вогні землетрусів та залита океаном.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

Щось мені здається що ви трохи несповна розуму.Бажаєте смерті власній країні,де ви народились і де Ваші родичі.Це дико,непристойно і збільшує кількість зла у світі

Рекс

Цитата: Wednesday від Сьогодні в 04:35Бла бла бла. А за фактом хвойда Камбала витратила все бабло на мільйони бандюг, а на своїх грошей нема.

Каліфорнія - то американська Содом та Гомора. Якраз знаходиться біля розлому, не виключено, що буде спалена у вогні землетрусів та залита океаном.
Людина яка хоче знищення людей які їй нічого поганого не зробили,-або хвора,або негідник.