Дональд Трамп - Найкращий Президент Сучасності

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 03, 2024, 17:43Прошу пояснити!Чому тлусті капіталісти допомагають копійкою байденономіці,і не вірять в прогноз трумпа в крах економіки!А трумп 6 раз банкрот,він спец в цьому! :smilie9:

Тому що Ваше твердження - неправда.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

що саме неправда?Що ринок росте?Що трумп предрікав ще місяць тому крах економики?Навести пруфи?Чи не треба?

Рекс

Ну то вислухайте Грету Вітмор,що вона каже про це неподобство.Як її знасилували в коледжі,і про право на аборти.

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 03, 2024, 17:50що саме неправда?Що ринок росте?Що трумп предрікав ще місяць тому крах економики?Навести пруфи?Чи не треба?

Де росте ринок?

Почитайте тему про життя в США, там майже кожен третій чи четвертий пост - про американське зубожіння і падіння рівня життя. Я живу в Канаді, в нас те саме - інфляція, неймовірні ціни на житло, вдвічі все дорожче.

При Трампі ми жили як сирники в маслі. Прийшла гнида Бідон, зарубала наш нафтопровід :smilie9:, зате кацапам Бідон дав дозвіл на їх і ембарго на нафту спеціально не увів, щоб було за що українців нищити  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 03, 2024, 17:56Ну то вислухайте Грету Вітмор,що вона каже про це неподобство.Як її знасилували в коледжі,і про право на аборти.

Хто це і чого я повинна її слухати, якщо це не проблема взагалі? Хочеш робити аборт, то роби. На рівні штату.

А правильно було б народити здорову дитину і якщо не хочеш її, віддати на усиновлення. Замість того, щоб знищити її. Адже дитя не винне в обставинах свого зачаття.

А матері, яка завагітніла таким чином, допомогти психологічно, адже у цьому теж нема її провини.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

Цитата: Wednesday від Жовтень 03, 2024, 21:17Де росте ринок?

Почитайте тему про життя в США, там майже кожен третій чи четвертий пост - про американське зубожіння і падіння рівня життя. Я живу в Канаді, в нас те саме - інфляція, неймовірні ціни на житло, вдвічі все дорожче.

При Трампі ми жили як сирники в маслі. Прийшла гнида Бідон, зарубала наш нафтопровід :smilie9:, зате кацапам Бідон дав дозвіл на їх і ембарго на нафту спеціально не увів, щоб було за що українців нищити  :smilie9:.
Зубожіння,піввареника,4 тис доларів кожному вчителю.Десь я вже це чув

Рекс


Рекс

#707
Ліз Чейні в місці де зародилась респ партія.Закликає не робити дурниць,не голосувати за монстра.В 2019 ми вже голоснули за монстра-і наші міста стирають,а нас вбивають

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 04, 2024, 00:01а ви респи і раді!

Респи працюють, не покладаючи рук, і чморять Бідона, щоб давав зброю. Але він та Камала - виконавча влада, і цим все сказано  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 04, 2024, 04:26Ліз Чейні в місці де зародилась респ партія.Закликає не робити дурниць,не голосувати за монстра.В 2019 ми вже голоснули за монстра-і наші міста стирають,а нас вбивають

Лізка Чейні - ніхто, вона не представляє Республіканську партію від слова взагалі, а її кривавий папаня, який брехав про зброю масового знищення в Іраку, по вуха в крові  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

Захоплені коментарі від бувших респів на сі енен ,це дійсно сильний розумний хід від Камали,який погубить монстра

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 04, 2024, 06:05Захоплені коментарі від бувших респів на сі енен ,це дійсно сильний розумний хід від Камали,який погубить монстра

Ключове слово - "колишніх". За їх рекомендаціями будуть голосувати лише ліваки. А республіканці ніколи не проголосують за червонодупу хвойду, яка отримала свою позицію через секс, а не через розум чи професіоналізм. Фактично за четвертий термін Обами  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

 :smilie9:  1& Прочитайте коменти.Люди завжди голосували за респів-тепер тільки за Камалу.А бізнес голосує за Камалу грошима на фондовому ринку

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 04, 2024, 06:20:smilie9:  1& Прочитайте коменти.Люди завжди голосували за респів-тепер тільки за Камалу.А бізнес голосує за Камалу грошима на фондовому ринку

Може, хіба в чийомусь гіперактивному мозку і в чиїйсь TDS-реальності :dance3:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сотні чиновників національної безпеки, колишніх членів кабінету міністрів, сімей Золотої зірки підтримують Трампа.

Понад 400 офіційних осіб з питань національної безпеки та зовнішньої політики, колишніх членів кабінету міністрів, військових офіцерів у відставці та сімей Золотих зірок підтримали колишнього президента Трампа в четвер.


У відкритому листі, організованому колишнім радником з національної безпеки Робертом О'Брайєном і колишнім керівником апарату NSC Алексом Греєм, підписанти засуджують «неодноразові провали» зовнішньої політики адміністрації Байдена-Гарріса та закликають американців переобрати Трампа.

«З миру в світі за президента Трампа ми ближче до третьої світової війни, ніж будь-коли раніше за адміністрації Байдена-Гарріса», — йдеться в листі. «З численними ескалаційними війнами по всьому світу, відкритим кордоном, який дозволяє терористам проникнути на американську батьківщину, і зловмисниками, такими як Китай, що діють безупинно, національній безпеці США завдано серйозної шкоди невдалою політикою Камали Харріс і Джо Байдена».

Одинадцять членів сімей 13 американських військовослужбовців, загиблих в аеропорту Кабула під час виведення США з Афганістану в 2021 році, також підписали лист, у якому високо оцінювали результати зовнішньої політики Трампа на відміну від суперечливих дій Байдена.

Крім того, 40 послів США у відставці, 75 старших військових офіцерів у відставці та кілька сотень офіційних осіб з попередніх республіканських адміністрацій підписали лист, у якому високо оцінили дипломатичні зусилля Трампа щодо угод про припинення вогню між Туреччиною та курдськими бойовиками в Сирії та Угоди Авраама. У листі Трамп згадується як «миротворець».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Zdenyk

Ось така думка від Джонсоняка ...

Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Wednesday

Цитата: Zdenyk від Жовтень 04, 2024, 11:46Ось така думка від Джонсоняка ...



Я це вже роками кажу і відразу сказала, коли "вибрали" Байдена, що буде війна. Десь тема окрема була про це.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

Дочка Джуліані-за КАмалу!Трумп зруйнував сімю Джуліані і зробив його своїм рабом

Рекс


Anton

#719
Десь частково я писав про Трампа...
Щось типу " я дивуюсь русні, з приводу  - "Трамп наш!", сезон другий!
Зараз напишу все, що знаю, та поставлю "крапку", бо більше писати й нічого.

Почну з того, що у мене до Трампа немає, як позитивного відношення, так негативного! Я до нього нейтрал! Він, все таки кандидат в президенти не моєї країни! І мені, ні до чого, відноситись якось гарно, чи то, погано, чи ще якось, до нього, крім, як нейтрально!

До того, як він став президентом в перший раз, тобто балотувався перший раз, по Українським медіа, тлгрм-каналам, соц. мережам і т.д. "гуляла" лякалка на тему "Ой, що це буде коли прийде Трамп?!... він же каже, що буде дружити с росією!" і т.д. Всі ходили, наче в рот води набрали, з обличчями на яких було прям таки написано "непонятка", щодо Трампа. Підігрівали, ці настрої, ще й русняви змі, які орали "Трамп наш!" ( у них то "Крим наш!", то "Трапм наш!", коли вже буде "Розум наш!", ну це все я так, до слова!)

Тоді я ще поважав та слухав Арестовича (як зараз до нього відношусь, -  й сам не знаю!), в одному з відео Арестович (заспокійливе ти наше, - сонопакс), сказав "...Це все передвиборна риторика! Як тільки він стане президентом, на першому ж засіданні, зберуться 20 чоловік, з папками, як зачитають йому, що в світі відбувається, то він швидко змінить свою риторику !" (і щодо росії теж мається на увазі!). Ця фраза на мене подіяла та заспокоїла! А русняві медіа все оруть "Трамп наш!", а Українці, в сою чрегу - "Все пропало! Нас зрадили! Ховайся хто куди може!". І от стає Трамп президентом!
Ну і ?!
А що "Ну і ?!", як то кажуть, - не грянув в небі гром, на горці рак не просвистів і ніде ведмідь не здох! Тобто, для України, нічого поганого не сталось! От і все!
Я не берусь судити, що він зробив для України, а чого ні, в свій перший строк, то не мого розуму справи! Тим паче, я за цим не спостерігав!

2024 рік, "Трамп наш!". Другий сезон.
Трамп знову балотується в президенти. І знову повтор "першого сезону", ті ж самі гасла і у русні і в Україні і т.д. Жиріка немає, що шампанські піднімав з гаслом "Трамп наш!", а так, - все як під копірку першого сезону! Як Кучма, колись казав, але зовсім з другого приводу "Ну це вже  було!".
Ну наші, тобто  Українці, ще ладно, а мене русня дивує! В що ви вірите, коли знову кричите "Трамп наш" ?! Ну це вже  було! Невже не побачили, який там він "ваш"! Во придурні, русняві!

Я думаю, не варто, щось писати далі, всі хто хотів зрозумів, що я хотів цим всім сказати, а також, що я думаю, з цієї усієї ситуації.
От і все, що я можу сказати по темі "Трамп", на даний момент, і дай Боже, щоб у Українців було все гаразд, не залежно від того став Трамп президентом чи ні, а громадяни США, самі "розберуться" зі СВОЇМИ президентами!
Нам, тобто Українцям, там робити нічого!
Успіхів усім!
Дякую всім, хто дочитав  допис до кінця!  :smilie1: