Дональд Трамп - Найкращий Президент Сучасності

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 02, 2024, 05:09це-дані не з гугла,яке так боїться трумп,а з ШІ

ШІ не є достовірним джерелом і ШІ теж упереджений політично.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 02, 2024, 05:13Ні,отут цікаво,чому різні уроди типу орбана-корупціонера і негідника,так любимі рухом МАГА?

Популізм зараз набирає обертів. Якби в Україні при владі були такі, як Трамп та Орбан, які ставлять інтереси країни на перше місце, то вона б не була в цій ситуації, як зараз.

Українці думають, що ці лідери повинні думати про Україну, а не про свої країни? Та вони божевільні, якщо дійсно на таке сподіваються.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 02, 2024, 05:38Ну що України вже нема-це чув весь світ

Такої, як вона була, звісно що нема. 20+ відсотків території віджато, міста зруйновані, мільйон загиблих, мільйони у біженцях, не мають куди повернутися, економіка розвалена і це ще не кінець.

Трамп сказав правду.

Ось тут більш детальний аналіз мною відповіді Трампа.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

Там показують становлення монстра,найбільшої загрози цивілізації.Хто був його вчителем.

Рекс

Науковці всіх штатів провели опитування і виявили що трумп як президент був найгіршим за всю історію США.16 нобелівських лауреатів заявили що економічна політика Байдена-Харріс чудова,а політика трумпа-жахлива.Рівень злочинності в США невпинно зменшується при Байдені.Інвестори,всупереч маячні трумпа,не повірили в велику депресію і голосують на біржі найдорожчим-своїми грошима.Тобто солідні люди,науковці,розумники,та й весь світ-за Байдена-Харріс.Від Діка Чейні до Оказіо-від правих до лівих-всі обєднались щоб не допустити вдруге монстра до влади.Деякі стверджують-що за трумпа голосує недоумкуване маргінальне лайно,або кому вигідно-мільярдери яким трумп обіцяє звільнення від податків.Каріна Орлова і ще багато хто стверджує-за трумпа голосують расисти.Тут дехто з дописувачів стверджує-трумп людолюб і альтруїст-от навіть листа послав хлопчикові хворому на рак,на марку грошей не пожалів.Дехто тут на форумі зображає трумпа в короні-під час революції цю дописувачку би повісили,Вашингтон особисто б розпорядився.Моя особисто думка-голосують за трумпа із расистських міркувань

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 02, 2024, 06:26Науковці всіх штатів провели опитування і виявили що трумп як президент був найгіршим за всю історію США.16 нобелівських лауреатів заявили що економічна політика Байдена-Харріс чудова,а політика трумпа-жахлива.Рівень злочинності в США невпинно зменшується при Байдені.Інвестори,всупереч маячні трумпа,не повірили в велику депресію і голосують на біржі найдорожчим-своїми грошима.Тобто солідні люди,науковці,розумники,та й весь світ-за Байдена-Харріс.Від Діка Чейні до Оказіо-від правих до лівих-всі обєднались щоб не допустити вдруге монстра до влади.Деякі стверджують-що за трумпа голосує недоумкуване маргінальне лайно,або кому вигідно-мільярдери яким трумп обіцяє звільнення від податків.Каріна Орлова і ще багато хто стверджує-за трумпа голосують расисти.Тут дехто з дописувачів стверджує-трумп людолюб і альтруїст-от навіть листа послав хлопчикові хворому на рак,на марку грошей не пожалів.Дехто тут на форумі зображає трумпа в короні-під час революції цю дописувачку би повісили,Вашингтон особисто б розпорядився.Моя особисто думка-голосують за трумпа із расистських міркувань


Маячня. Голосують американці, і Вам доведеться жити з їх вибором.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

нам усім прийдеться жити з монстром на вершині влади у світі.Питання чи цей монстр передасть владу комусь крім своєї родини-риторичне.Не буде такого!Жах буде продовжуватись!Є можливість переходу США в вісь зла,в союз до рашки,ірану,КНДР-так,є,велика!Спитав спеціально в ШІ!Це-закономірно,подвивіться кути пішла Вірменія-до ЄС,і куди Венесуела-до рашки.трумп-монстр диктатор,якого вже малюють в короні,і виправдовують всі його незліченні злочини проти людсьтва

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 02, 2024, 09:30нам усім прийдеться жити з монстром на вершині влади у світі.Питання чи цей монстр передасть владу комусь крім своєї родини-риторичне.Не буде такого!Жах буде продовжуватись!Є можливість переходу США в вісь зла,в союз до рашки,ірану,КНДР-так,є,велика!Спитав спеціально в ШІ!Це-закономірно,подвивіться кути пішла Вірменія-до ЄС,і куди Венесуела-до рашки.трумп-монстр диктатор,якого вже малюють в короні,і виправдовують всі його незліченні злочини проти людсьтва

А Ви не питайте в ШІ, а використовуйте власний мозок та раціональне мислення. Повторюю: Трамп уже був президентом і що, небо впало на землю?

Це був єдиний час, коли Україна не втратила територій.

Мені Трамп подобається не на всі 100 відсотків, і є певні ризики, що вплив будуть здійснювати не зовсім вигідні для України гравці, але тут за кордоном приймають на роботу, дивлячись на послужний список кандидата.

І є вислів - the best predictor of future behavior is past behavior. Базуючись на послужному списку Трампа і що він зробив для США, світу та України, безумовно, "хорошиє сапогі, надо брать!" (С)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Anton

Цитата: Wednesday від Жовтень 02, 2024, 17:12Трамп уже був президентом і що, небо впало на землю?
От я не розумію русню з цього приводу... :smilie1:
Ну був вже ж Трамп президентом, орали русня "Трам - наш!"...
Побачили який він ваш ?!  :smilie1:
Чого вони знову ведуться на це ?! :smilie1:
Відповідь хіба що, - Бо русня! :smilie1:

Цитата: Wednesday від Жовтень 02, 2024, 17:12Це був єдиний час, коли Україна не втратила територій.
Беззпірно!
Цитата: Wednesday від Жовтень 02, 2024, 17:12Мені Трамп подобається не на всі 100 відсотків, і є певні ризики, що вплив будуть здійснювати не зовсім вигідні для України гравці, але тут за кордоном приймають на роботу, дивлячись на послужний список кандидата.
Ну хто його знає, який він зараз...
Є ще таке як КОНГРЕСС, який завадить робити якість дурниці будь-якому президенту!


Wednesday

Цитата: Anton від Жовтень 02, 2024, 20:38От я не розумію русню з цього приводу... :smilie1:
Ну був вже ж Трамп президентом, орали русня "Трам - наш!"...
Побачили який він ваш ?!  :smilie1:
Чого вони знову ведуться на це ?! :smilie1:
Відповідь хіба що, - Бо русня! :smilie1:
Беззпірно!Ну хто його знає, який він зараз...
Є ще таке як КОНГРЕСС, який завадить робити якість дурниці будь-якому президенту!

Пуйло ж прямим текстом сказало, що при Трампі йому було найгірше - і санкції, і посилення ЗСУ, і не міг писка всунути в Україну.

Якщо в основних гравцях в новій адміністрації буде хтось типу Помпео, то можна розраховувати на підтримку України, як було раніше.

Головне - щоб Трамп прибрав свою нерадиву сімейку. До речі, його виборцям це теж дуже не подобається. Раніше мутив зятьок Кушнер, а зараз там товчеться Дон Джуніор :bluet: . Але, думаю, Трамп розуміє, що треба слухати професіоналів, зробить висновки з минулих кадрових помилок і його дітки підуть лісом.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

диктатори,а трумп є диктатором і фашистом,кучкуються,бо це єдина гарантія усидітись на троні вічно!Тобто дрейф трумпа до путлера-неуникненний,бо лиш диктатори гарантують йому вічне сидіння на троні,а пізніше-трон для його потомків.Зараз вісь зла-це Іран,КНДР,рашка.Іран і рашка ненавидять одне одного,і мають різні плани щодо Вірменії і кавказу.Але допомагають одне одному.Істинно говорю вам-трумп це не про демократію,і США при трумпі ввійде в вісь зла.Це вже було в історії-Юлій Цезар силою захопив владу і світ помаленьку покотився по наклонній,до зла.Для чого це жителям США,Бог його знає.Живуть собі нормально,ростять дітей,рівень злочинності падає,біржі на такій висоті,що ніколи такого не було.Безробіття рекордно низьке.Фашизм виникає тоді коли жити стає незносно.Але американці вирішили пошукати смерті для своїх дітей,як от Україна виборами 2019 проголосувала за смерть дітей і жінок,і Воїнів

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 03, 2024, 05:10диктатори,а трумп є диктатором і фашистом,кучкуються,бо це єдина гарантія усидітись на троні вічно!Тобто дрейф трумпа до путлера-неуникненний,бо лиш диктатори гарантують йому вічне сидіння на троні,а пізніше-трон для його потомків.Зараз вісь зла-це Іран,КНДР,рашка.Іран і рашка ненавидять одне одного,і мають різні плани щодо Вірменії і кавказу.Але допомагають одне одному.Істинно говорю вам-трумп це не про демократію,і США при трумпі ввійде в вісь зла.Це вже було в історії-Юлій Цезар силою захопив владу і світ помаленьку покотився по наклонній,до зла.Для чого це жителям США,Бог його знає.Живуть собі нормально,ростять дітей,рівень злочинності падає,біржі на такій висоті,що ніколи такого не було.Безробіття рекордно низьке.Фашизм виникає тоді коли жити стає незносно.Але американці вирішили пошукати смерті для своїх дітей,як от Україна виборами 2019 проголосувала за смерть дітей і жінок,і Воїнів

Що за "вічно", якщо термін президенства - 4 роки?

Трамп уже був презом, і це був найкращий період в історії США після Рейгана.

Ви чули про таку річ, як "демократія"? Громадяни США можуть собі вибрати хоч чорта лисого, це їх право, записане в Конституції, і Вам, жителю іншої країни, треба це право поважати.

Трамп не ідеальний, але він в тисячу раз кращий вибір, ніж червона комуністична мерзота Обамбо, Байдена і Харіс! :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

Пояснюю-чому небо при трумпі не впало на землю.Мав місце заколот, і лищ віце президент Пенс завадив насильницькому захвату трумпом влади.При першому пришесті трумпа-були заколоти негрів по всій країні,міста горіли,і країна була на межі.Далі-ковід,трумп справився з цим якнайгірше-радив пити кислоту,боровся проти Фалуччі,в кінці сам захворів і кинувся до тих лікарів яких сам ганив.Померло більше жителів США ніж під час другої світової.Якби трумпові вдався заколот-страшно навіть подумати,що краще-громадянська війна чи рабство.Тепер трумп все ретельно підготував до заколоту-рішення верховного суду,це страшна міна під США.Віце-венс,який плазує перед трумпом.Тепер трумп може при пришсті до влади в прямому ефірі розстріляти всіх своїх ворогів,і нічого йому не буде

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 03, 2024, 05:39Пояснюю-чому небо при трумпі не впало на землю.Мав місце заколот, і лищ віце президент Пенс завадив насильницькому захвату трумпом влади.

Це вже було в кінці, і так, вибори були в нього вкрадені. Чому українцям можна майданити, а американцям ні, це "заколот", який, до речі, був організований спецслужбами?

ЦитатаПри першому пришесті трумпа-були заколоти негрів по всій країні,міста горіли,і країна була на межі.

Що Ви мелете? Яких заколоти негрів по всій країні?

Палили якраз деми і демівські штати нічого не робили, а це була їх компетенція.

ЦитатаДалі-ковід,трумп справився з цим якнайгірше-радив пити кислоту,боровся проти Фалуччі,в кінці сам захворів і кинувся до тих лікарів яких сам ганив.Померло більше жителів США ніж під час другої світової.

Брехня, ніхто не знає, від чого вони померли, в ковідні записували навіть померлих від раку. Фаучі повинен висіти за свої злочини. Трамп дійсно помилився, послухавши цих злочинців, це його прокол.

ЦитатаЯкби трумпові вдався заколот-страшно навіть подумати,що краще-громадянська війна чи рабство.

Повторюю - який заколот? В Україні це називається "майдан". Чому подвійні стандарти?

ЦитатаТепер трумп все ретельно підготував до заколоту-рішення верховного суду,це страшна міна під США.Віце-венс,який плазує перед трумпом.Тепер трумп може при пришсті до влади в прямому ефірі розстріляти всіх своїх ворогів,і нічого йому не буде

І що? навіть якщо це станеться, ЦЕ НЕ ВАША СПРАВА, а справа американців.

Хоча, звісно, що такого не станеться. Досить вже істерити, Ви втрачаєте людську подобу з Вашими шаленими вигадками та інсинуаціями :smilie2: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Administrator

Цитата: Рекс від Жовтень 03, 2024, 05:39Тепер трумп може при пришсті до влади в прямому ефірі розстріляти всіх своїх ворогів,і нічого йому не буде

Прохання вести дискусію КОНСТРУКТИВНО, тобто аргументуючи фактами, а не інсинуаціями, вигадками та наклепами.

Нагадуємо відповідне правило форуму:

Неконструктивна критика, брехня та наклепи на адресу чинного Президента України, вищого керівництва, центральних та місцевих органів влади, а також політиків та керівництва країн-союзників заборонені і будуть каратися тимчасовим чи перманентним баном. Конструктивна критика чинної влади всіх рівнів дозволяється.

Рекс

Я й не втручаюсь в вибори-хто я такий?Пенс якому скоро на той світ.Ні влади ні впливу ні здоровя-нічого.Я-пророк Ієзекііль на ріках вавілонських,просто передбачаю майбутнє.Єдине що я бачу-що в США скоро живі будуть завидувати мертвим,як от ми в Україні.Не дай Бог вам жити в постійному стресі,як от ми в Україні.

Рекс

Цитата: Administrator від Жовтень 03, 2024, 05:49Прохання вести дискусію КОНСТРУКТИВНО, тобто аргументуючи фактами, а не інсинуаціями, вигадками та наклепами.

Нагадуємо відповідне правило форуму:

Неконструктивна критика, брехня та наклепи на адресу чинного Президента України, вищого керівництва, центральних та місцевих органів влади, а також політиків та керівництва країн-союзників заборонені і будуть каратися тимчасовим чи перманентним баном. Конструктивна критика чинної влади всіх рівнів дозволяється.
Нагадую адміну-це не мої слова,це слова одного з членів ВЕРХСУДУ США,я просто цитую.Що в моїх словах-наклеп?

Рекс

вимагаю вибачень!Про морських котиків-ці слова були дійсно висловлені під час дискусії в Верховному суді,це не мої слова

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 03, 2024, 06:01Нагадую адміну-це не мої слова,це слова одного з членів ВЕРХСУДУ США,я просто цитую.Що в моїх словах-наклеп?

Що він може когось розстріляти. Це брехня та наклеп, Ваша власна вигадка.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Рекс від Жовтень 03, 2024, 05:58Я й не втручаюсь в вибори-хто я такий?Пенс якому скоро на той світ.Ні влади ні впливу ні здоровя-нічого.Я-пророк Ієзекііль на ріках вавілонських,просто передбачаю майбутнє.Єдине що я бачу-що в США скоро живі будуть завидувати мертвим,як от ми в Україні.Не дай Бог вам жити в постійному стресі,як от ми в Україні.

А до чого тут Трамп? При Трампі ви, безсовісні невдячні люди, жили спокійно  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.