Дональд Трамп - Найкращий Президент Сучасності

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Чим більше я спостерігаю за Вівеком, тим більше мені здається, що він демівсько-соросячий агент і його основна мета - завалити Трампа, якщо він вибере його своїм running mate.

Позиція Рамасвармі по Україні абсолютно неприпустима і якщо Трамп вибере його своїм ВП, то Трамп може забути про мою моральну підтримку  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Придурок!! Це саме при Трампі пішла зброя, бо саме він зняв ембарго, накладене Обамою!  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:



Почитаєш таке і подумаєш, що вони заслуговують того, що з ними відбувається. Нормальних і невинних шкода, а таких - ні  :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Президент Трамп отримав потужний ендорсмент від губернатора Південної Дакоти Крісті Ноем. Вона не тільки "наша" права і консерваторша, а і живий доказ, що консервативні жінки - красуні  :love:



Губернатор штату Південна Дакота від Республіканської партії Крісті Ноєм заявила, що він має її «повну підтримку на посаді президента Сполучених Штатів Америки».

«Я зроблю все можливе, щоб допомогти йому перемогти та врятувати цю країну», — сказала Ноем. «Пані та панове, 45-й і 47-й президент Сполучених Штатів Дональд Дж. Трамп».


Сподіваюсь, Трамп зробить її своєю running mate.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Трамп настільки популярний, що він навіть кроку не зміг ступити в Айові.



https://twitter.com/i/status/1700627429629268158
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Трамп каже, що йому приємна похвала Путіна

Експрезидент США Дональд Трамп тішиться, що його похвалив президент Росії Володимир Путін, який сказав що підтримує намір Трампа завершити російську війну проти України за одну добу.

Джерело: Трамп у інтерв'ю NBC News

Деталі: Трамп знову повторив, що в разі переобрання його на пост президента він зупинить війну впродовж 24 годин, хоча й не надав деталей, як він збирається це зробити: "Якщо я дам вам деталі, то втрачу всі свої козирі... Я б сказав певні речі Путіну. Я б сказав певні речі (Президенту Володимиру) Зеленському".

Минулого тижня Путін на Східному економічному форумі у Владивостоці заявив, що чув слова Трампа про його намір врегулювати конфлікт протягом кількох днів: "Це не може нас не радувати".

Трамп сказав, що йому приємні ці коментарі: "Мені подобається, що він це сказав. Бо це означає: те, що я кажу, є правильним. Я б затягнув його в кімнату. Я б привів до кімнати Зеленського. Я б звів їх разом. І уклав би угоду".

У чому полягатиме ця угода й чи передбачатиме вона збереження територіальної цілісності України, Трамп не відповів, лише зазначив, що це буде "справедлива угода для всіх".

Передісторія:

У липні Трамп заявив, що у разі своєї перемоги на виборах президента США, змусить президентів України та Росії укласти мирну угоду.

білий хорват

Достатньо, що Трамп скаже ЗЕ, що перестане допомагати Україні, якщо та не погодиться на мирні переговори.

Але думаю, що ЗЕ на таке не піде.

вело

Цитата: білий хорват від Вересень 16, 2023, 07:41Трамп каже, що йому приємна похвала Путіна

Експрезидент США Дональд Трамп тішиться, що його похвалив президент Росії Володимир Путін, який сказав що підтримує намір Трампа завершити російську війну проти України за одну добу.

Джерело: Трамп у інтерв'ю NBC News

Деталі: Трамп знову повторив, що в разі переобрання його на пост президента він зупинить війну впродовж 24 годин, хоча й не надав деталей, як він збирається це зробити: "Якщо я дам вам деталі, то втрачу всі свої козирі... Я б сказав певні речі Путіну. Я б сказав певні речі (Президенту Володимиру) Зеленському".

Минулого тижня Путін на Східному економічному форумі у Владивостоці заявив, що чув слова Трампа про його намір врегулювати конфлікт протягом кількох днів: "Це не може нас не радувати".

Трамп сказав, що йому приємні ці коментарі: "Мені подобається, що він це сказав. Бо це означає: те, що я кажу, є правильним. Я б затягнув його в кімнату. Я б привів до кімнати Зеленського. Я б звів їх разом. І уклав би угоду".

У чому полягатиме ця угода й чи передбачатиме вона збереження територіальної цілісності України, Трамп не відповів, лише зазначив, що це буде "справедлива угода для всіх".

Передісторія:

У липні Трамп заявив, що у разі своєї перемоги на виборах президента США, змусить президентів України та Росії укласти мирну угоду.
це дуже погано характеризує трампа. Якщо навіть війна закінчується, але Росія залишається фашистською державою, треба переходити до політики мирного співіснування, гонки озброєнь, заборони імпорту технологій. А Трамп хоче всєм сьострам по сєрьгам.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Вересень 16, 2023, 07:43Достатньо, що Трамп скаже ЗЕ, що перестане допомагати Україні, якщо та не погодиться на мирні переговори.

Але думаю, що ЗЕ на таке не піде.

Зе піде на те, що скажуть йому його partners in crime "блінкіни" і "пріцкери" - бо від них все залежить. А до Трампа (якщо він взагалі виграє, вони знову мутять те ж саме, що було минулого разу), Україні ще дожити треба  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: вело від Вересень 16, 2023, 14:49це дуже погано характеризує трампа. Якщо навіть війна закінчується, але Росія залишається фашистською державою, треба переходити до політики мирного співіснування, гонки озброєнь, заборони імпорту технологій. А Трамп хоче всєм сьострам по сєрьгам.


А як таке характеризує Трампа?

Трамп надасть Україні "стільки зброї, скільки ніхто ще не надав"

Ми вже обговорювали багато, що не має значення, хто що казав, а має значення, хто що робив. Факт той, що при Трампі Україна була стабільною, а при Байдені і Обамі втратила Крим, мусила захищатися від кацапів спочатку в результаті війни на Донбасі і потім вже повномасштабної.

Але при цьому Байден обзивав пуйла всіляко, а Трамп хвалив.

Але що важливіше - слова чи результати?

ПС. Пуйло правильно сказало, що при Трампі йому було найгірше. Це просто доконаний факт.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І про "за день". Ми вже це обговорювали з галамагою. Війна може дійсно закінчитися за день, якщо умовний Трамп скаже - я даю Україні все, що вона хоче. Або скаже - чекайте привіту від наших літачків з НАТО і так далі.

Це просто питання паритету. Байден не хоче, щоб в України був паритет або перевага над Рашкою, а це єдиний спосіб для України виграти війну. Іншого просто нема.

Тому Україна при Байдені за умовчанням буде стирати і без того жалюгідні людські і матеріальні ресурси. Уже величезні проблеми з мобілізацією, зброї хронічно не вистачає, купка танків і невідомо коли доступні літаки не зроблять погоди. Он на Єрмачці озвучили, що із 100 відсотків призваних українців на сьогоднішній день в живих 10 відсотків.

А деми просто брешуть про Трампа і самі намагаються нав"язати здачу територій, про що ми тут вже писали.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якщо ви не проти, я цю дискусію пізніше перенесу в основну тему про Трампа. Бо ця більше як інформативна і коли я її закінчу, то перенесу в інформаційні ресурси.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday



Ні, краще тебе, твого чоловіка-ухилянта (на якому орати можна) і дімця, який притягнув лайно без прямої цитати і ви, як завжди, почали дружно на це лайно мастурбувати.

А те, що Україна на цей момент програє війну - це доконаний факт. Тому що ваш дружок Байден відмовляється надати вам зброю.

ПС. Бякішка, будеш закликати гонту приїхати воювати ПІСЛЯ того, як в окопи піде твій чоловік.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

За результатами декількох опитувань Трамп побиває корумпованого Бідона на загальних виборах:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#333
На Єрмачці рвуть волосся на всіх частинах тіла з приводу того, що сказав Трамп у недавньому інтерв"ю з приводу війни в Україні.

Розберемо конкретно те, що він сказав по відношенню до України. Щоб мене не звинувачували в упередженості, я буду наводити оригінал англійською, гугл переклад його на українську і свій коментар. Весь транскрипт інтерв"ю знаходиться тут.

Цитата]We were going to send the energy to Europe. Europe was going to pay us tremendous amounts of money. And I'll tell you, you would have never had the Ukraine monster at all. It would've never happened. Russia would've never gotten — just by sheer force of personality. But beyond personality, what happened is when oil hit $100 a barrel, and by the way, it's right there right now again, Putin makes a fortune on this war. You know, everybody said, "Oh, he can't afford it." If Biden allowed my policies to stay in place, oil would right now be at $40 a barrel, and Putin wouldn't be able to afford the war.

Ми збиралися відправити енергію в Європу. Європа збиралася заплатити нам колосальні гроші. І я вам скажу, що у вас взагалі ніколи б не було українського монстра. Цього б ніколи не сталося. Росія б ніколи не напала — просто через силу особистості. Але поза межами особистості, те, що сталося, коли нафта досягла 100 доларів за барель, і, до речі, прямо зараз знову Путін заробляє статок на цій війні. Знаєте, усі казали: «О, він не може собі цього дозволити». Якби Байден дозволив моїй політиці залишитися на місці, нафта зараз коштувала б 40 доларів за барель, і Путін не міг би дозволити собі війну.

Трамп абсолютно правий. Його енергетична політика була чудовою для США і для всього світу і стримувала кацапів.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаOkay. Let me talk about it without interruption. All right? Ukraine would have never happened if I were president. If this election weren't rigged, Ukraine would have never happened. You would have hundreds of thousands of people, including lots of soldiers, still living. The cities would be flourishing, or at least up. These are cities that can never be rebuilt again, certainly not the way they were, magnificent buildings all ripped down like a demolition site. It would have never happened for two reasons. Number one, and most importantly, Putin has a lot of respect for me. And he wouldn't have played games. And I told him, "Don't ever go in." And he would never have gone in. This was only after I left that this happened. Likewise, President Xi would never ever be talking about Taiwan the way he's talking about it right now. And they didn't. They weren't talking about it. It was only after I left. He would have never gone in. Equally as importantly, oil prices would have been at $40 a barrel instead of $110 a barrel. So he wouldn't have been able to afford going in. He actually is the only nation that made money, because oil has been driven up so high by stupid people like Biden. Biden is an incompetent man. And what happened is oil. In fact, you're going to hit a new high very soon again. That means Russia — Russia makes money from oil. Russia is going to make a lot of money. And because they're making a lot of money, there's no reason for them to settle other than humanitarian reasons. And let's not assume people are going to be so humanitarian. So, Putin would have never gone in, because oil was at $40 a barrel. And he wouldn't have been able to afford to have gone in. At $100 a barrel, he made a fortune. And that's one reason. The other reason he wouldn't have gone in is because I said, "Don't go in. Don't even think about it."

Гаразд. Дозвольте мені говорити про це без перерви. добре? Якби я був президентом, війни в Україні б ніколи не було. Якби ці вибори не були сфальсифіковані, війни в України ніколи б не було. Ви мали б сотні тисяч людей, у тому числі багато солдатів, які все ще живі. Міста процвітали б або принаймні розвивалися. Це міста, які ніколи не можна буде відбудувати знову, звичайно, не такими, якими вони були, чудові будівлі, усі зруйновані, як місце під знесення. Цього б ніколи не сталося з двох причин. Перше, і найголовніше, Путін мене дуже поважає. І він би не грав у ігри. І я сказав йому: «Ніколи не заходь». І він ніколи б не зайшов. Це сталося лише після того, як я пішов. Подібним чином президент Сі ніколи б не говорив про Тайвань так, як він говорить про це зараз. І вони цього не зробили. Вони не говорили про це. Це було лише після того, як я пішов. Він би ніколи не зайшов. Не менш важливо, що ціни на нафту становили б 40 доларів за барель замість 110 доларів за барель. Тож він не зміг би собі дозволити ввійти. Насправді він єдина нація, яка заробила гроші, тому що нафта була настільки високо піднята такими дурними людьми, як Байден. Байден – некомпетентна людина. А те, що сталося, це нафта. Фактично, дуже скоро ви знову досягнете нового максимуму. Це означає, що Росія — Росія заробляє гроші на нафті. Росія збирається заробити багато грошей. І оскільки вони заробляють багато грошей, у них немає жодних причин погоджуватися, крім гуманітарних причин. І не припускаймо, що люди будуть такими гуманними. Отже, Путін ніколи б не зайшов, тому що нафта коштувала 40 доларів за барель. І він не зміг би дозволити собі зайти. За 100 доларів за барель він заробив цілий стан. І це одна з причин. Інша причина, чому він не зайшов би, полягає в тому, що я сказав: «Не заходь. Навіть не думай про це».

Це все теж правда. При Трампі пуйло було знищене у Сирії і упс - ніхто не кинув на США ядерну зброю. І Пуйло при Трампі сиділо тихесенько, бо була політика стримування і США реально допомагали Україні будувати свою армію.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаBut here's the thing. The European countries have to start paying their share, because we are having to do with Ukraine. Because we are $200 billion. And they're at $20 or $25 billion. It's so unfair.               

Але ось що. Європейські країни повинні почати платити свою частку, тому що ми маємо справу з Україною. Тому що ми 200 мільярдів доларів. І вони становлять 20 або 25 мільярдів доларів. Це так несправедливо.

І тут він має рацію. Тому що в Європушки є гроші на фейкову зміну клімату та інші непотрібні речі, а як допомагати Україні, то вони бідні і нещасні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаKRISTEN WELKER:

Let me ask you about your strategy though. Because you have said you want to end this war in 24 hours. 

FMR. PRES. DONALD TRUMP:

Yeah.

KRISTEN WELKER:

You saw the meeting between Kim Jong Un and President Putin. Do you think that complicates your strategy, if you were re-elected, to try to end this war in 24 hours?               

FMR. PRES. DONALD TRUMP:

No, look, it would have been easier if the war didn't start. And you'd have hundreds of thousands of people living, most importantly. But it would have been a lot easier if it didn't. But I can get it done and I can get it done quickly.               

KRISTEN WELKER:

How do you do it? Can you paint a picture for me?               

FMR. PRES. DONALD TRUMP:

There's another example. You talk about Kim Jong —

KRISTEN WELKER:

Can you paint a picture? How does it happen?

FMR. PRES. DONALD TRUMP:

– You talk about Kim Jong Un, right? I got along great with Kim Jong Un after the first month or two when we were sparring. But I got along great with him. We were in no danger. There was — President Biden said, and he felt even now, and President Obama told me when we sat down, Obama told me, and Biden still to this day, except I don't think he knows, he's only — he can't put two sentences together. But President Obama told me, "Our biggest threat is from North Korea. We're going to end up in a war." We didn't end up with a war with North Korea. We were going to make a deal. I would say I would have had a deal made with North Korea shortly after the election, had the election not been rigged.

KRISTEN WELKER:

How do you end this war though, talking of deals, how do you end this war in 24 hours?

FMR. PRES. DONALD TRUMP:

Well, I can't tell you exactly. Because if I did — People understand, if I tell you exactly, I lose all my bargaining chips. I mean, you can't really say exactly what you're going to do. But I would say certain things to Putin. I would say certain things to Zelenskyy, both of whom I get along — Don't forget, Zelenskyy did something that was very honorable. They asked him — It didn't stop these animals from impeaching me. But, you know, one of those things. They asked him, "Did Trump do anything wrong?" He said, "Absolutely not. It was a very normal phone call." You can't say that about Biden's call, because Biden, what he did was horrible with a prosecutor. But, he said something that was very honorable. He could have grandstanded and said, "Oh, I felt threatened." He said that "President Trump did absolutely nothing wrong on the phone call."

KRISTEN WELKER:

Some people hear you say you're going to end the war in 24 hours and they worry that means President Putin is going to get to keep the territory he's unlawfully claimed.

FMR. PRES. DONALD TRUMP:

No, no, no, no. I'd make a fair deal for everybody. Nope, I'd make it fair.

 KRISTEN WELKER:

It doesn't mean that? It wouldn't be a win for Putin?

FMR. PRES. DONALD TRUMP:

You know, that's something that could have been negotiated. Because there were certain parts, Crimea and other parts of the country, that a lot of people expected could happen. You could have made a deal. So they could have made a deal where there's lesser territory right now than Russia's already taken, to be honest. And you could have made a deal where nobody was killed. They had a deal. They would have had a Ukraine country. Now nobody even knows if Ukraine is going to be totally taken over. I will say this: something's going on, and it's not good for Ukraine. Because the news is no longer reporting about the war. The fake news. They don't report about the war anymore. You don't find much reporting. That means that Ukraine's losing. Okay? I see very little reporting from NBC, your network. I see very little reporting from NBC, ABC, from CBS, from anyone about the war. It used to be you'd go and you'd watch, even a couple of months ago, you'd watch all of this great strategy. The Spring Offensive never happened. Ukraine's Spring Offensive never happened, because they were met with a wall of armaments and bombs.

КРІСТЕН ВЕЛКЕР:

Але дозвольте мені запитати вас про вашу стратегію. Тому що ви сказали, що хочете закінчити цю війну за 24 години.

FMR. ПРЕС. ДОНАЛЬД ТРАМП:

так

КРІСТЕН ВЕЛКЕР:

Ви бачили зустріч Кім Чен Ина з президентом Путіним. Як ви думаєте, це ускладнює вашу стратегію, якщо вас переобрають, спробувати закінчити цю війну за 24 години?

FMR. ПРЕС. ДОНАЛЬД ТРАМП:

Ні, дивіться, було б легше, якби війна не почалася. І, що найважливіше, у вас жили б сотні тисяч людей. Але було б набагато легше, якби цього не було. Але я можу це зробити, і я можу зробити це швидко.

КРІСТЕН ВЕЛКЕР:

Як ви це робите? Ви можете намалювати для мене картину?

FMR. ПРЕС. ДОНАЛЬД ТРАМП:

Є інший приклад. Ви говорите про Кім Чен —

КРІСТЕН ВЕЛКЕР:

Ви можете намалювати картину? Як це відбувається?

FMR. ПРЕС. ДОНАЛЬД ТРАМП:

– Ви говорите про Кім Чен Ина, так? Я чудово порозумівся з Кім Чен Ином після першого місяця чи двох, коли ми проводили спаринги. Але я з ним чудово порозумівся. Нам нічого не загрожувало. Було – президент Байден сказав, і він відчував навіть зараз, і президент Обама сказав мені, коли ми сіли, Обама сказав мені, і Байден все ще досі, за винятком того, що я не думаю, що він знає, він лише – він не може скласти два речення разом. Але президент Обама сказав мені: «Наша найбільша загроза — це Північна Корея. Ми закінчимо війною». Ми не закінчили війною з Північною Кореєю. Ми збиралися укласти угоду. Я б сказав, що я б уклав угоду з Північною Кореєю незабаром після виборів, якби вибори не були сфальсифіковані.

КРІСТЕН ВЕЛКЕР:

Але як закінчити цю війну, говорячи про угоди, як завершити цю війну за 24 години?

FMR. ПРЕС. ДОНАЛЬД ТРАМП:

Ну, я не можу вам точно сказати. Тому що якщо я це зроблю — люди розуміють, якщо я вам скажу точно, я втрачу всі свої козири. Я маю на увазі, що ви не можете точно сказати, що збираєтеся робити. Але я б сказав певні речі Путіну. Я б сказав деякі речі Зеленському, з якими я ладжу — не забувайте, Зеленський зробив щось дуже почесне. Вони запитали його: це не завадило цим тваринам оголосити мені імпічмент. Але, знаєте, одна з тих речей. Вони запитали його: «Трамп зробив щось погане?» Він сказав: «Абсолютно ні. Це був звичайний телефонний дзвінок». Цього не можна сказати про дзвінок Байдена, тому що те, що він зробив, було жахливим для прокурора. Але він сказав щось дуже почесне. Він міг би встати і сказати: «О, я відчував загрозу». Він сказав, що «президент Трамп не зробив абсолютно нічого поганого під час телефонної розмови».

КРІСТЕН ВЕЛКЕР:

Деякі люди чують, як ви говорите, що закінчите війну за 24 години, і хвилюються, що президент Путін зможе зберегти територію, на яку він незаконно претендує.

FMR. ПРЕС. ДОНАЛЬД ТРАМП:

Ні, ні, ні, ні. Я б уклав справедливу угоду для всіх. Ні, я б зробив це чесно.

  КРІСТЕН ВЕЛКЕР:

Це не означає, що? Це не буде перемогою для Путіна?

FMR. ПРЕС. ДОНАЛЬД ТРАМП:

Ви знаєте, це те, про що можна було домовитися. Тому що були певні частини, Крим та інші частини країни, де багато людей очікували, що це може статися. Ви могли укласти угоду. Тож вони могли укласти угоду там, де зараз є менша територія, ніж уже захоплена Росією, чесно кажучи. І ви могли укласти угоду, коли ніхто не загинув. У них була угода. У них була б країна Україна. Зараз ніхто навіть не знає, чи захоплять Україну повністю. Я скажу так: щось відбувається, і це не добре для України. Бо в новинах уже не про війну. Фейкові новини. Про війну вже не повідомляють. Ви не знайдете багато звітів. Це означає, що Україна програє. Гаразд? Я бачу дуже мало звітів від NBC, вашої мережі. Я бачу дуже мало репортажів від NBC, ABC, від CBS, від будь-кого про війну. Раніше ви йшли й дивилися, навіть кілька місяців тому ви дивилися всю цю чудову стратегію. Весняний наступ так і не відбувся. Українського весняного наступу так і не відбулося, бо зустріли стіною зброї та бомб.

Трамп нічого нового не сказав в цьому плані, тому що саме це просуває шайка Салівана-Бернса, намагаючись нагнути Україну на переговори і злити території.

І він правий у тому, що на жаль, справи на фронтах для України зараз не дуже хороші. Байден не дав достатньо зброї для ефективного контрнаступу і Україна несе величезні втрати, нема ротації, проблеми з мобілізацією. Питання, скільки Україна ще зможе протриматися в такому режимі, якщо не відбудеться якісних і кількісних змін в питаннях постачання зброї.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаKRISTEN WELKER:

President Putin's worried people are losing interest — President Zelenskyy's worried that people are losing interest in this war, as you're saying.

FMR. PRES. DONALD TRUMP:

No, no, I'm just saying —

KRISTEN WELKER:

Mr. President, how would — would it be a top priority for you?

FMR. PRES. DONALD TRUMP:

I'm not seeing anything about the war anymore. To me, that means that — probably because the press is fake and very discredited — that would mean that -- You know, look, here's my attitude on the war. I just want people to stop being killed. You know, I was asked by that ridiculous CNN group during my town hall, "Whose side are you on?" I said, "I'm on the side of people stop being killed." I don't want to see people killed. They're being killed by the thousands and thousands and thousands. And that's the side I'm on, I don't want — And you know what? People like that answer, to be honest. And I stay with that same answer. I want people to stop being killed.

KRISTEN WELKER:

I want to ask you about something President Putin said about you this week. I don't know if you've seen it. This was very recent. President Putin said, quote, "We surely hear that Mr. Trump says he will resolve all burning issues within several days, including the Ukrainian crisis. We cannot help but feel happy about it." What do you make of that? Do you welcome this support?

 FMR. PRES. DONALD TRUMP:

Well, I like that he said that. Because that means what I'm saying is right. I would get him into a room. I'd get Zelenskyy into a room. Then I'd bring them together. And I'd have a deal worked out. I would get a deal worked out. It would've been a lot easier before it started. Essentially, for four years, I kept them from doing anything. Because you know what? I will tell you this. I never said this. Ukraine was the apple of his eye. I said, "Don't ever do it. Don't ever do it." He would have never done it. But again, oil prices. He wouldn't have done it because of me. But oil prices. The prices were so high that he had so much money. So he had all this money to prosecute the war. The one who drove up the prices was Biden.

 KRISTEN WELKER:

Given that President Putin has bombed maternity wards, 20,000 kids kidnapped from Ukraine by Russia. Mass graves.

 FMR. PRES. DONALD TRUMP:

It's all terrible. It's all terrible.

 KRISTEN WELKER:

Do you welcome his support, his all but endorsement?

 FMR. PRES. DONALD TRUMP:

Look, I had a very good relationship with him. And yet nobody was tougher on Russia than me. I stopped Nord Stream 2. You never heard of Nord Stream 2. That was the pipeline until I got involved. I said, "Nord Stream 2." People that were sophisticated, military people, and political people never heard of Nord Stream 2. I had it ended. The pipeline was dead. Biden came in and he approved it. There was nobody tougher than me with Russia. And yet I got along with Putin. Let me tell you, I got along with him really well. And that's a good thing, not a bad thing. He's got 1,700 nuclear missiles. And so do we. But, look, that's a good thing. Getting along is okay. But I got along through strength. And the war would have never happened. The war would have never happened. Now what's happened, it's so bad, the oil price is so high, it's hard to get it stopped. The oil price is so high. When he goes above $50 and $60 a barrel, he makes a lot of money on the war. Now, it's a humanitarian thing. It's a lot of different reasons. But I will get that war stopped very, very quickly.

КРІСТЕН ВЕЛКЕР:

Стурбовані люди президента Путіна втрачають інтерес — Президент Зеленський стурбований тим, що люди втрачають інтерес до цієї війни, як ви кажете.

FMR. ПРЕС. ДОНАЛЬД ТРАМП:

Ні, ні, я просто кажу -

КРІСТЕН ВЕЛКЕР:

Пане президенте, як би... це було б для вас першочерговим завданням?

FMR. ПРЕС. ДОНАЛЬД ТРАМП:

Я більше не бачу нічого про війну. Для мене це означає, що — мабуть, через те, що преса є фальшивою та дуже дискредитованою — це означатиме, що — Знаєте, дивіться, ось моє ставлення до війни. Я просто хочу, щоб людей перестали вбивати. Ви знаєте, ця смішна група CNN під час моєї ратуші запитала мене: «На чиєму ти боці?» Я сказав: «Я на боці того, щоб людей перестали вбивати». Я не хочу бачити вбитих людей. Їх вбивають тисячі і тисячі і тисячі. І це той бік, на якому я перебуваю, я не хочу — І знаєте що? Людям подобається така відповідь, чесно кажучи. І я залишаюся з тією ж відповіддю. Я хочу, щоб людей перестали вбивати.

КРІСТЕН ВЕЛКЕР:

Я хочу запитати вас про те, що президент Путін сказав про вас цього тижня. Я не знаю, чи ви це бачили. Це було зовсім недавно. Президент Путін сказав, цитую: «Ми напевно чуємо, що містер Трамп каже, що він вирішить усі гострі питання протягом кількох днів, включаючи українську кризу. Ми не можемо не радіти цьому». Що ти з цього робиш? Ви вітаєте цю підтримку?

  FMR. ПРЕС. ДОНАЛЬД ТРАМП:

Ну, мені подобається, що він це сказав. Тому що це означає, що я говорю правильно. Я б завів його в кімнату. Я б забрав Зеленського в кімнату. Тоді я зведу їх разом. І я б домовився. Я б домовився. Це було б набагато легше, перш ніж це почалося. По суті, чотири роки я їм не дозволяв нічого робити. Тому що знаєте що? Я скажу вам це. Я ніколи цього не казав. Україна була зіницею його ока. Я сказав: «Ніколи цього не роби. Ніколи цього не робіть». Він би ніколи цього не зробив. Але знову ж таки ціни на нафту. Через мене він би цього не зробив. Але ціни на нафту. Ціни були такі високі, що він мав стільки грошей. Отже, у нього були всі ці гроші, щоб переслідувати війну. Ціни підняв Байден.

  КРІСТЕН ВЕЛКЕР:

Враховуючи те, що президент Путін розбомбив пологові будинки, 20 000 дітей, викрадених Росією з України. Братські могили.

  FMR. ПРЕС. ДОНАЛЬД ТРАМП:

Це все жахливо. Це все жахливо.

  КРІСТЕН ВЕЛКЕР:

Ви вітаєте його підтримку, його майже схвалення?

  FMR. ПРЕС. ДОНАЛЬД ТРАМП:

Слухай, у мене з ним були дуже хороші стосунки. Але ніхто не був жорсткішим щодо Росії, ніж я. Я зупинив «Північний потік-2». Ви ніколи не чули про «Північний потік-2». Це був трубопровід, поки я не втрутився. Я сказав: «Північний потік-2». Досвідчені люди, військові та політичні люди, ніколи не чули про «Північний потік-2». Я закінчив це. Трубопровід був мертвий. Байден прийшов, і він це схвалив. Жорсткішого за мене з Росією не було. І все ж я з Путіним порозумівся. Скажу тобі, я з ним дуже добре порозумівся. І це добре, а не погано. У нього 1700 ядерних ракет. І ми теж. Але дивіться, це добре. Порозумітися - це нормально. Але я впорався силою. І війни б ніколи не було. Війни б ніколи не було. Тепер те, що сталося, це так погано, ціна на нафту настільки висока, що це важко зупинити. Ціна на нафту така висока. Коли він піднімається вище 50 і 60 доларів за барель, він заробляє багато грошей на війні. Тепер це гуманітарна справа. Це багато різних причин. Але я дуже-дуже швидко зупиню цю війну.

Виділене говорить про емпатію і гуманізм Трампа (кажуть, новини про убитих сирійських дітей підштовхнули його надати наказ на знищення вагнерівців в Сирії).

Ну а те, що він хвалить пуйло чи кіма, то це його трейдмарк - але яка різниця, якщо при цьому був хороший для України результат, а при Бідоні, який обзивав пуйла, а насправді брав в нього гроші і цілував в дупу, результат для України плачевний.

Щодо переговорів, то він сказав, що тримає всі карти при собі, але в інших інтерв"ю сказав, що дасть Україні стільки зброї, скільки ніхто не давав.

Так що по факту в цьому інтерв"ю Трамп не сказав нічого нового і в принципі нічого страшного.

А до його виборів, як я вже сказала, Україні ще треба дожити - а за все те, що з нею буде, відповідає тільки і виключно Байден  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

не можу нормально ставитись до політика, який вважає що з Путіним все нормально. Незалежно від результату війни захід має ізолювати Росію і її союзників від інвестицій, технологій і по максимуму обмежити спілкування і співробітництво. Настав момент істини.

вело

отож, однозначний висновок, Трамп - мудак. Якщо він стане Президентом США - це буде кінець нинішньої цивілізації. Навіть Сі пожалкує, якщо він думає що він тепер керує Путіним, Кімом чи аятолою.