Дональд Трамп - Найкращий Президент Сучасності

Попередня тема - Наступна тема

білий хорват

Цитата: Wednesday від Травень 14, 2023, 15:32До речі, а що там Зеленський мав на увазі, коли казав "сайдьомся пасєрєдінє"? Так ще ж не вечір, а він, на відміну від простого громадянина Трампа, президент.
Де і коли він таке казав?
Можна цитату?

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Травень 14, 2023, 15:43Де і коли він таке казав?
Можна цитату?

Та ще десь у передвиборчій кампанії було те "сайдьомся" і "пасмарєть в глаза". А як той бичок скакав коли виграв вибори, не пам'ятаєш?
"Мнє 42 ґода, я прєзідєнт!".
Думаєш воно змінилося? Та ні на йоту.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 15, 2023, 01:05Та ще десь у передвиборчій кампанії було те "сайдьомся" і "пасмарєть в глаза". А як той бичок скакав коли виграв вибори, не пам'ятаєш?
"Мнє 42 ґода, я прєзідєнт!".
Думаєш воно змінилося? Та ні на йоту.

Це було у інтерв"ю Гордону, яке вважається неформальним оголошенням Зе, що він йде в презики. Ось:


І він там каже, що готовий віддати території.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Поки читала твітер ДеСантіса, натрапила на купу бомбезних мемів, присвячених Президенту Трампу і не можу не поділитися.

Знаю, що цю тему читають і прихильники Трампа, які ними насолодяться, так само, як я. І хейтери Трапа, яких ці меми просто брутально порвуть на найдрібніші шматочки  ;D  ;D  ;D















Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват


Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 26, 2023, 08:21Ну що там, ще не посадили Трампа?
;D

Трампісти рвуть на шматки ДеСантіса, яка посадка?

Аж цікаво, шо то буде??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват


Wednesday

Цитата: білий хорват від Травень 26, 2023, 08:37ДеСантіс немає шанс?

На сьогодні він дуже відстає від Трампа. Але все може бути. Діпстейт на багато чого здатний.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 26, 2023, 08:30Трампісти рвуть на шматки ДеСантіса, яка посадка?

Аж цікаво, шо то буде??

Посадять на нари ще й заберуть все нажитоє нєпосільним трудом.

 ;D  ;D  ;D


Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 26, 2023, 09:00Посадять на нари ще й заберуть все нажитоє нєпосільним трудом.

 ;D  ;D  ;D



Скачуть трампофоби  ;D  ;D  ;D

Ну скачіть, скачіть ... Хехе!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 26, 2023, 09:16Скачуть трампофоби  ;D  ;D  ;D

Ну скачіть, скачіть ... Хехе!



Хе-хе

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 26, 2023, 10:21Хе-хе

 ;D


Чомусь корупція сімейки Байденів, які поживилися з України, вас не хвилює, але дуже хвилює, щоб посадили Трампа. Наводить на різні думки щодо українців в цілому.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 26, 2023, 16:42Чомусь корупція сімейки Байденів, які поживилися з України, вас не хвилює, але дуже хвилює, щоб посадили Трампа. Наводить на різні думки щодо українців в цілому.

Мене не хвилює ані перший ані другий ані третій ані четвертий, бо вони всі варті один одного. Місце всієї чиновницької гидоти - в Качанівці. А всіх вірунів/прихильників/сектантів - під воротами тієї тюрми.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 27, 2023, 03:23Мене не хвилює ані перший ані другий ані третій ані четвертий, бо вони всі варті один одного.

Та я бачу, як тебе не хвилює. Постики ж про Трампа і як його посадять. Нерівно дихаєш  ;D

ЦитатаА всіх вірунів/прихильників/сектантів - під воротами тієї тюрми.

А хто тут вірун, прихильник та сектант? Хто ця редиска?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#234
Цитата: Wednesday від Травень 27, 2023, 03:26Та я бачу, як тебе не хвилює. Постики ж про Трампа і як його посадять. Нерівно дихаєш  ;D

А хто тут вірун, прихильник та сектант? Хто ця редиска?

Тими редисками аж кишить тирнет і всі адміністрації/мерії/сільради.
Шо трампоїдними шо бідонистими шо всіма іншими. Щодо "тут", то я буду чемним. ©   ;)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 27, 2023, 03:43Тими редисками аж кишить тирнет і всі адміністрації/мерії/сільради.
Шо трампоїдними шо бідонистими шо всіма іншими. Щодо "тут", то я буду чемним. ©   ;)

Хехе! Чемність ми вітаємо  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Бу-га-га

Не тільки Трумп, але й весь істеблішмент західного світу був і є по вуха у змові з рашкою.

А ви тіштеся, що якийсь дурем вам щось наплів.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 30, 2023, 13:26Бу-га-га

Не тільки Трумп, але й весь істеблішмент західного світу був і є по вуха у змові з рашкою.

А ви тіштеся, що якийсь дурем вам щось наплів.


Ні, не треба перекладати із хворої голови на здорову. Тепер всі знають, що Трамп ніколи не був у змові з Рашкою, на відміну від "істаблішменту". І Трамп ніколи не був частиною "істаблішменту" - тому що він завжди був поза системою і тому до цього часу представляє для них таку загрозу.

До речі, тепер на Україну падають бомби і вже загинуло 300 тисяч українців, бо у свій час мерзота Лєщенко, який сам брав бабло у кацапів, як і Байден (Трамп ніколи не брав) і українське посольство в СШША падсуєтілісь проти Трампа у цій змові. Разом з "другом України" Маккейном, який поширював фейкове досьє.

Але ж це Трамп кацапський агент, а Обама і особливо Байден - кращі друзі України.

"Мудрі" українці вигрібають за свій ідіотизм і платять тепер найвищу ціну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 30, 2023, 15:12Тепер всі знають, що Трамп ніколи не був у змові з Рашкою

Це звідки такі висновки раптом?
Те, що злодія якогось умовного виправдав суд, бо слідство обісралося з доказами, нічого не значить, від слова абсолютно.   :D
А крім того навіть той Дурем нічо такого не стверджував, від слова зовсім.   :D

абабагаламага