Дональд Трамп - Найкращий Президент Сучасності

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#740
Цитата: Рекс від Сьогодні в 04:38Щось мені здається що ви трохи несповна розуму.Бажаєте смерті власній країні,де ви народились і де Ваші родичі.Це дико,непристойно і збільшує кількість зла у світі

А Ви все перекручуєте, перевертаєте з ніг на голову і картинно рвете волосся на всіх частинах тіла. Чому не можете спілкуватись раціонально, конструктивно?

Думаєте, будете красти мільйонами, а прості американці, канадці, угорці будуть фінансувати ваше шоу? Півкраїни ухилянтів, ще півкраїни на грантах жене пропаганду проти нас і проти наших лідерів ЗА НАШІ ГРОШІ, а ми повинні за це платити?

А хуху не хохо?

Орбани і трампи - для своїх виборців і громадян, а не для вас. Вони служать своїй країні, а не на постах, щоб задовільняти ваші хатєлки.

Ви маєте право питати тільки і виключно ІЗ СВОГО президента, а до орбанів і трампів вам - ЗАСЬ!

І Орбан Будапештський меморандум не підписував. Обама відібрав у вас ядерну зброю, то хай її вам і повертає, ПИТАЙТЕ В НЬОГО.

А Трамп вам нічого поганого не зробив :smiley14: .

Країна, чиї жителі навіть під час війни крадуть один у одного і обманюють самі себе, напевно, таки 404. Соррі, але так і є  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Рекс від Сьогодні в 04:52Людина яка хоче знищення людей які їй нічого поганого не зробили,-або хвора,або негідник.

Ну Ви і Вам подібні хочуть знищити Трампа, який вам нічого поганого не зробив, то не кажіть, а нам за що.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

ну думаю після 5 листопада введуть санкції проти багатьох українських злодюг.Але трумп це монстр,найгірше що трапилось з США за всю історію,і його апологети це підтверджують.Хотіти смерті Каліфорнії,України-це ідеологія фашизму,це просто огидно.Чим українські злодюги різняться від магівських фашистів?

Wednesday

Цитата: Рекс від Сьогодні в 05:12ну думаю після 5 листопада введуть санкції проти багатьох українських злодюг.Але трумп це монстр,найгірше що трапилось з США за всю історію,і його апологети це підтверджують.Хотіти смерті Каліфорнії,України-це ідеологія фашизму,це просто огидно.Чим українські злодюги різняться від магівських фашистів?

Що Байдену заважало увести "санкції" всі 4 роки що він през і Хабала віце-през? Що заважало дати зброю, лендліз, адже для цього апрувал Конгресу був не потрібний?

Як Ви можете виправдовувати їх пряму роботу на пуйло?

В МАГА нема фашизму. І вони не крадуть мільйонами, бо працюють і чесно заробляють. Мага - це в першу чергу прості американці, яке Ви маєте право їх ображати?

Та Ви просто нахабна, безсоромна людина!

В Каліфорнії бомжі і наркомани накладають просто на тротуари, а їх уряд це дозволяє. Це червонодупий лівацький штат, який погряз у розпусті, розтратах та деградації. Прийде комуністична хвойда Камала, такими стануть всі США  :smilie9:.

Україна вже потихеньку стає як Каліфорнія за цінностями, а за рівнем корупції то навіть і Каліфорнії до неї далеко.

То Ви так і не пояснили, чому американські дальнобійники та фермери, які живуть скромно та впахують за кожну копійку, повинні платити за виживання зажертих українських щурів типу Але, шуші, бяки, оцих всіх потвор, які скачуть на Єрмачці?

Самі за себе і платіть, і не пхайте свої рила у чужі справи, гроші американців - НЕ ВАШІ ГРОШІ!

Розкулачуйте порошенків, зебілів, пінчуків, відкривайте їх офшори, купуйте за власні гроші всю потрібну зброю, платіть своїм збройним силам, що заважає?

Знову Трамп??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

Я не знав що МАГА таке лайно.Думав хоч щось людське в них є.Ви розкрили мені очі!

Рекс

https://uk.wikipedia.org/wiki/Каліфорнія#:~:text=Каліфо́рнія%20(англ.%20California)%20—,населенням%20і%20третій%20за%20площею.Каліфорнія-один з найбагатших штатів США,в університетах-найбільше нобелівських лауреатів.в порівнянні з наркотично реднеківськими штатами напр Кентуккі-рай на землі

Wednesday

Цитата: Рекс від Сьогодні в 05:30Я не знав що МАГА таке лайно.Думав хоч щось людське в них є.Ви розкрили мені очі!

А я знала, що ліваки і продажні соросячі пропагандисти - лайно і Ви мені очі не відкрили.

Ваш Байден топить Україну в крові, починаючи з 2014 року. Трамп - єдиний, при кому Україна не втратила ніяких територій.

Байден відмовив Зеленському у допомозі перед початком війни, і дав Україні 72 години на виживання, а Зебілу - варіанти евакуації.

Байден спеціально затягував поставки зброї і спеціально відмовився надати лендліз, бо тоді Україна б виграла і очистила територію ще до кінця 2023 року, зберегла життя б сотням тисяч бійців і мирних жителів.

Ви ще маєте нахабство щось гавкати проти Трампа, який увесь цей час був приватним громадянином і не має ніякого відношення ні до чого. Вся відповідальність лежить тільки і виключно на Байдені та Харіс  :smilie9:.

Ви, так само, як Байден та Харіс, по вуха в крові українців, бо через брехню таких, як ви, Байден зміг "перемогти" і потім 4 роки вішати лапшу українцям на вуха, замість того, щоб не дозволити цієї війни, як Трамп, і допомагати реально, а не "стільки, скільки потрібно", поки українці просто не закінчаться.

Підробляєте цією дешевою пропагандою за пару рублів до пенсії? То знайте: зароблені на крові співвітчизників гроші Вам на користь не підуть  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Рекс від Сьогодні в 05:39https://uk.wikipedia.org/wiki/Каліфорнія#:~:text=Каліфо́рнія%20(англ.%20California)%20—,населенням%20і%20третій%20за%20площею.Каліфорнія-один з найбагатших штатів США,в університетах-найбільше нобелівських лауреатів.в порівнянні з наркотично реднеківськими штатами напр Кентуккі-рай на землі

І що? Хто там премію миру отримав, обамбо, який потопив Україну і Сирію в крові?

Головне, що всі валять з Каліфорнії, ніхто не хоче жити в тому бомжатному "раю".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

 :Prapor2: З кожної своєї пенсії в 2520гр я відстьогую Справі Громад 300 гр-десятину.На дрони!Будьте як я!Буду відстьогувати навіть тоді коли трумпа,фашистську морду,виберуть.Буду з Україною до кінця

Рекс

Справжня людина,патріот США і України,на відміну від магівського лайна

Wednesday

Цитата: Рекс від Сьогодні в 05:54:Prapor2: З кожної своєї пенсії в 2520гр я відстьогую Справі Громад 300 гр-десятину.На дрони!Будьте як я!Буду відстьогувати навіть тоді коли трумпа,фашистську морду,виберуть.Буду з Україною до кінця

Я, трампістка, минулого року відстібнула 20 тисяч доларів на ЗСУ.

А ось Байден дозволив другу Володі казково нажитися під час війни. А при Трампі все сумно було ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Рекс від Сьогодні в 05:55Справжня людина,патріот США і України,на відміну від магівського лайна

Агент КДБ і брехло, жодний прогноз не справдився  :dance3:.

Трамп під час виборки каже - валіть по Ірану, а виберуть, все стане ок і ніхто ні по кому валити не буде. Нетаньяху має висіти за геноцид і злочини проти людства.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.