Дональд Трамп - Найкращий Президент Сучасності

Попередня тема - Наступна тема

Рекс

якщо трумп застрілить людину-будете голосувати за нього?Це-справжнє трампівське лайно,найгірше в США

Рекс

У мемі йдеться: «Якби я балотувався, я б балотувався як республіканець. Це найдурніша група виборців у країні. На Fox News вони вірять будь-чому. Я міг збрехати, і вони б все одно це з'їли. Б'юся об заклад, що мої цифри будуть чудовими. - Дональд Трамп, журнал People, 1998 рік.

Wednesday

Цитата: Рекс від Липень 31, 2024, 20:04У мемі йдеться: «Якби я балотувався, я б балотувався як республіканець. Це найдурніша група виборців у країні. На Fox News вони вірять будь-чому. Я міг збрехати, і вони б все одно це з'їли. Б'юся об заклад, що мої цифри будуть чудовими. - Дональд Трамп, журнал People, 1998 рік.

Фокс вже давно не республіканський, МАГА їх зневажає.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Взагалі у кампанії Трампа є проблеми. Мені дуже багато чого не подобається, його виграш не гарантований.

Напишу про це пізніше.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Рекс від Липень 31, 2024, 19:42Дозволь взнати-що доброго зробив тобі трумп що ти витрачаєш свій дорогоцінний час життя на фашистського монстра,який зруйнує західну цивілізацію.Куди бігти європейцям,якщо трумп розвалить НАТО?Вже почались нездорові тенденції.

Я вже дала посилання вище, що Трамп зробив для України.

Ви почитали той матеріал? Якщо ні, то обговорення не має сенсу.

Трамп тільки посилив НАТО, вони реально зачухались. "Зруйнує цивілізацію" - ну що за маячня :facepalm:. Він вже 4 роки був президентом і все тільки покращилось, а не зруйнувалось.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Рекс від Липень 31, 2024, 19:30трамп є фашистська паскуда і це факт

Брехня і демівські страшилки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

За останніми опитуваннями, думки про Дональда Трампа в Європі залишаються переважно негативними. Європейські лідери та громадськість виявляють стурбованість його можливим переобранням у 2024 році. У Німеччині, наприклад, політики висловлюють занепокоєння щодо військової безпеки Європи у разі, якщо Трамп повернеться до влади, в той час як багато хто вважає його потенційне президентство загрозою для європейської єдності та співробітництва в рамках НАТО� (DW)�� (Pew Research Center)�.

Wednesday

Цитата: Рекс від Липень 31, 2024, 20:43За останніми опитуваннями, думки про Дональда Трампа в Європі залишаються переважно негативними. Європейські лідери та громадськість виявляють стурбованість його можливим переобранням у 2024 році. У Німеччині, наприклад, політики висловлюють занепокоєння щодо військової безпеки Європи у разі, якщо Трамп повернеться до влади, в той час як багато хто вважає його потенційне президентство загрозою для європейської єдності та співробітництва в рамках НАТО (DW)(Pew Research Center).

"Багато хто вважає" :facepalm1:. Повважають, обітруться і будуть співпрацювати, як останні 4 роки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

трумп навіть не знає що таке займенники,і вихваляє себе як великого гравця в гольф.Кінчений морон

Рекс

При першому пришесті трумпа при ньому були дорослі,які характеризували його як кретина і зрадника-тТіллерсон,Болтон,і ще сотня яких він позвільняв бо вони не давали йому втілювати його божевілля.Тепер їх не буде

Рекс

Эти события, очевидно, каким-то образом были связаны с совещанием в Пентагоне 20 июля, на котором присутствовал Тиллерсон. Выйдя со встречи, Тиллерсон при свидетелях назвал Трампа «кретином», утверждали источники NBC. Телеканал CNN позднее со ссылкой на собственные источники подтвердил эту историю, но уточнил: Тиллерсон назвал тогда Трампа не просто «кретином» (moron), а «чертовым кретином» (fucking moron).

Трамп знал, что Тиллерсон так о нем отозвался, еще до публикаций CNN и NBC — но неизвестно, обсуждал ли это с госсекретарем, утверждают журналисты. По сведениям NBC, вице-президент Майк Пенс уговорил Тиллерсона не увольняться — ради стабильности в Белом доме.

Wednesday

Цитата: Рекс від Липень 31, 2024, 22:22При першому пришесті трумпа при ньому були дорослі,які характеризували його як кретина і зрадника-тТіллерсон,Болтон,і ще сотня яких він позвільняв бо вони не давали йому втілювати його божевілля.Тепер їх не буде

Яке божевілля - утримувати пуйло від ненападу на Україну?

Ну живіть при психічно здоровому сенілі - з такими темпами Україна може до січня 2025 року і не дотягнути.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Рекс від Липень 31, 2024, 22:33Эти события, очевидно, каким-то образом были связаны с совещанием в Пентагоне 20 июля, на котором присутствовал Тиллерсон. Выйдя со встречи, Тиллерсон при свидетелях назвал Трампа «кретином», утверждали источники NBC. Телеканал CNN позднее со ссылкой на собственные источники подтвердил эту историю, но уточнил: Тиллерсон назвал тогда Трампа не просто «кретином» (moron), а «чертовым кретином» (fucking moron).

Трамп знал, что Тиллерсон так о нем отозвался, еще до публикаций CNN и NBC — но неизвестно, обсуждал ли это с госсекретарем, утверждают журналисты. По сведениям NBC, вице-президент Майк Пенс уговорил Тиллерсона не увольняться — ради стабильности в Белом доме.

Old news, нерелевантно. Вони всі - ніхто.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Рекс від Липень 31, 2024, 22:15трумп навіть не знає що таке займенники,і вихваляє себе як великого гравця в гольф.Кінчений морон

Нерелевантно. Ось Хабала просто хіхікає і нічого :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Старик

Да перестанте вы  использовать этот наратив.Надейтесь только на себя.

Рекс

Декілька осіб з оточення Дональда Трампа були засуджені за різні злочини:

Пол Манафорт: колишній голова кампанії Трампа, засуджений за банківське шахрайство.
Роджер Стоун: політичний стратег, засуджений за брехню Конгресу.
Майкл Флінн: колишній радник з національної безпеки, визнав вину у неправдивих свідченнях.
Майкл Коен: колишній адвокат, визнав вину у фінансових злочинах, пов'язаних з передвиборчою кампанією.
Інші, як-от Пітер Наварро та Аллен Вайссельберг, також були засуджені за різні правопорушення� (UPI)� .


Wednesday

Цитата: Рекс від Серпень 01, 2024, 06:35Декілька осіб з оточення Дональда Трампа були засуджені за різні злочини:

Пол Манафорт: колишній голова кампанії Трампа, засуджений за банківське шахрайство.
Роджер Стоун: політичний стратег, засуджений за брехню Конгресу.
Майкл Флінн: колишній радник з національної безпеки, визнав вину у неправдивих свідченнях.
Майкл Коен: колишній адвокат, визнав вину у фінансових злочинах, пов'язаних з передвиборчою кампанією.
Інші, як-от Пітер Наварро та Аллен Вайссельберг, також були засуджені за різні правопорушення (UPI).

А звідки Ви копіюєте ці матеріали, що такі значки з"явилися? Якісь методички?  :gigi:

Все стара інфа, скоро синачку Бідона будуть садити та і самого сеніла б не завадило за його корупцію та злочини.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Рекс

Напишіть хоч одне свідчення того,що трумп виступає за військову підтримку України.Хоч одне!І ще -викладіть скріни того,як син трумпа тролить Україну що підтримки України не буде.Ніякої!

Рекс