Чому напало пуйло? Винні українці

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Ну а я про що? До речі, правдоруба забанили за "флуд".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Моїх опонентів у цій темі як язиком злизало після того, як в результаті ворожого обстрілу і роботи ПВО було вбито цивільних у Києві. І хоч напад кацапів є root cause їх смерті, є така річ, як мітигація ризиків. Тому що коли йде війна, уряд і соціум повинні робити все можливе, щоб всіма можливими способами мінімізувати ризики смертей та вражень для людей та інфраструктури (наприклад).

В даному випадку ризики не були мітиговані від слова взагалі, тому що людям, які намагалися сховатися у бомбосховищі, просто не відкрили двері.

Як виявляється, на другий рік війни у столиці цим питанням взагалі системно не займаються, а багато бомбосховищ взагалі використовують не за призначенням, у буквальному сенсі роблячи бізнес на крові. І хто ж ці редиски? Може, кацапи? Ні, звичайні прості українці.

Вражає також кричущий непрофесіоналізм і відсутність емпатії в українського уряду, українського керівництва - тих самих лідерів, яких повибирали ті ж самі українці. Тупорилий Кличко (якому вже давно відбили всі мізки) проблеяв, що розуміє емоції жінки, яка тільки що втратила молоду у розквіті сил 34-річну невістку.

Ти не можеш розуміти її емоції, тому що  ЦЕ ВОНА втратила рідну людину, а не ТИ! Таким речам вчать супервайзорів команд по стрижці газонів на лідершип-тренінгах в Канаді, а мер міста Київ у воюючій країні не в курсі про такі нюанси і що можна казати чи не казати у публічних комунікаціях??

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Є такий молодий юзер Дрейк на Єрмачці. Я не ейджист, тому що у даному випадку використовую слово "молодий" у якості компліменту. Думаю, Дрейку в районі 30 плюс мінус і він реально дуже розумний чувак як для цієї вікової категорії взагалі і на Єрмачці в цілому (втім, на Єрмачці будь-яка вікова категорія вражає тупизною дефакто).

Але місцями він геть не дуже розумний. Я пояснюю це лівацьким брейнфошингом і тому пробачаю.



В даній ситуації поясню на пальцях, чому він неправий.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дрейк написав таке:



А тепер по тезах:

1) Якби Такер не був такий популярний взагалі і особливо зараз, коли він типу як мученик за правду після звільнення, у нього б не було стільки проглядів.

2) До чого тут Маск? Такер міг би зайти на будь-яку іншу платформу і досягти такої ж кількості проглядів (див. пункт 1).

3) Ой, Маск вклався у пуйлівську пропаганду. А чому Україна не вклалася у антипуйлівську пропаганду? Ні за 30 років незалежності, ні у цій війні. Це вам не лапшу громадянам вішати про шашлики і не фейки тулити про Привида Києва (які дуже нашкодили українському кейсу якраз в цьому плані). Маск взяв і вклав своє бабло куди хоче, до речі - а що заважає вашому президенту мільярдеру Зеленському вкласти власні гроші у схожу ініціативу на користь України чи будь-якому іншому українському можновладцю? АСЬ? Не чую відповіді.

4) Що зробив конкретно юзер Дрейк і інші єрмачківці, щоб боротися з пропагандою Карлсона? Я ось пішла і написала нищівні пости і багато з них пролайкані.

Далі буде. Пора на жердини.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#84
Продовжуємо наш аналіз.

5) Що зробила конкретно держава Україна і український уряд, або хоча б якась організація чи якийсь індивід, щоб налагодити контакти з Такером Карлсоном, переконати його підтримати український кейс? Ну є ж для цього професія така - лобісти, якщо вже звичайною чи народною дипломатією не бажаєте. І Такер, і так звані трампісти насправді співчувають простим українцям - звичайним людям, які несуть на собі весь тягар цієї жахливої війни. Але і тут не було нічого зроблено абсолютно.

6) Не хочете по доброму, то чому ніхто із вищеперерахованих інстанцій не подасть на Такера Карлсона в суд за брехню, інсинуації, перекручування фактів, за образу репутації? Знову-таки, ніхто нічого тут не робить.

7) Чому український уряд втручався і продовжує втручатися у внутрішні справи США, граючи на команди певних партій і певних політиків, замість того, щоб займати суто нейтральну позицію? Чому прізвище особи, яка, за останніми звітами американських політиків, дала Байдену хабаря у 5 мільйонів доларів, УКРАЇНСЬКЕ? А борди на українських дорогах проти Вікторії Спарц? Ви думаєте, цього ніхто не помітив?

8 ) І скільки буде продовжуватися постійна генерація приводів для того, щоб Такер мав про що гвандякати на своїх шоу з приводу України? Кожен вкрадений українськими можновлажцями цент, кожний корупційний скандал, який не Такер придумав, а який реальний, буде ним використаний і експлуатований по чорній.

Хочете призначайти хвойд послицями у якусь країну? То не очікуйте поваги і зброї, а очікуйте знущання.

Хочете дивитися крізь пальці, як ваші чиновники крадуть? То не очікуйте підтримки, а очікуйте обурені запитання від 50 відсотків американців - а куди йдуть наші гроші? а чому ми повинні їх давати?

І Такер Карлсон, задаючи такі питання, має абсолютну рацію.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 30, 2023, 20:49Без зовнішньої допомоги не зможе ніяк.

Пора нарешті вже дорослішати. 30+ років - це вже не юність, це зрілість. Починати формувати державницьке мислення, а не думати, що хтось за вас повирішує всі ваші проблеми. Як алкоголік мусить спочатку повністю визнати, що в нього проблема і він алкоголік, так і українці повинні визнати, що їх психологія, цінності та пріоритети В ЦІЛОМУ не є державницькими по суті (звісно, є сегменти освічених і патріотичних людей, до кого ці коментарі не відносяться).

Тому ось так:



Якщо українці не хочуть стати Сирією, а хочуть стати Ізраїлем, то треба перебудовуватися не по роках, а буквально просто зараз, NOW. Тому що на чистому героїзмі далеко не заїдеш, а потрібне стратегічне бачення і системна робота виключно і тільки на інтереси України і на всіх рівнях. Наразі я цього взагалі не бачу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 08, 2023, 06:18Пора нарешті вже дорослішати. 30+ років - це вже не юність, це зрілість.


Це для дєвочкі чи мальчіка, 30 років - зрілість.
А для держави, нації, - тре 200 років.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 13, 2023, 10:04Це для дєвочкі чи мальчіка, 30 років - зрілість.
А для держави, нації, - тре 200 років.

А як щодо Ізраїлю?

Тут варіант лише один: негайно дорослішати і виживати, або розпастись як держава і розчинитись серед інших націй. І такі прецеденти теж є.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


абабагаламага

#89
Цитата: Wednesday від Червень 13, 2023, 16:22Тут варіант лише один: негайно дорослішати і виживати, або розпастись як держава і розчинитись серед інших націй. І такі прецеденти теж є.

Та вже. Вже відбулося, на наших очах. Ще трохи і вилупиться з яйця повністю.
Назад дороги нема вже.

Administrator

Цитата: абабагаламага від Червень 13, 2023, 20:522000 років?

Державі Ізраїль не 2000 років. Я ж не кажу, що українці тисячолітні з трипільських часів чи звідки там наразі відраховують "українців".

абабагаламага

Цитата: абабагаламага від Червень 13, 2023, 20:55Так, назад в яйце не залізеш. Але сусідські ворони можуть надавати по головах, а сороки ще й з"їсти.

Я цього не писав!!!
Знов адмін лютує!!!???!!!    >:(  :(  >:(

абабагаламага

#92
Цитата: Administrator від Червень 14, 2023, 04:07Державі Ізраїль не 2000 років.

Була держава юдейська чи ні?

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%AE%D0%B4%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5_%D1%86%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE

Там були сотні років державності стародавньої.
А в 20 столітті і в 21-му - десятки років відновленої держави. Скоро сотня буде.
Але й Ізраїль це ще нестабільна держава, війни постійні і підтримка Заходу/Гамерики.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 13, 2023, 20:55Та вже. Вже відбулося, на наших очах. Ще трохи і вилупиться з яйця повністю.
Назад дороги нема вже.

Так, назад в яйце не залізеш. Але сусідські ворони можуть надавати по головах, а сороки ще й з"їсти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Administrator

Цитата: абабагаламага від Червень 14, 2023, 11:02Я цього не писав!!!
Знов адмін лютує!!!???!!!    >:(  :(  >:(

Перепрошуємо, була зроблена помилка. Все виправлено.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 14, 2023, 11:02Я цього не писав!!!
Знов адмін лютує!!!???!!!    >:(  :(  >:(

Вибачай. У мене відкрито одночасно форум піді мною і під Адміном. Я зробила дві помилки - відповіла на пост як адмін, а не як Венсді і замість натиснути кнопку "цитувати" натиснула кнопку "редагувати". Тому вийшло, що відповідь відбулася у твоєму власному пості.

Все виправлено - твій пост залишився virginally pure  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#96
Цитата: абабагаламага від Червень 14, 2023, 11:03Була держава юдейська чи ні?

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%AE%D0%B4%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5_%D1%86%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE

Там були сотні років державності стародавньої.
А в 20 столітті і в 21-му - десятки років відновленої держави. Скоро сотня буде.
Але й Ізраїль це ще нестабільна держава, війни постійні і підтримка Заходу/Гамерики.

Ми говоримо про сучасну державність, статус кво. В України теж колись була Київська Русь, і що?

Ізраїль якраз чудовий кейс для України. Тому що така маленька територіально та ресурсно країна - одна із наймілітаризованіших і найтехнологічніших наразі.

Так, без допомоги США вони б не вижили. А хто заважає Україні так само адвокатувати та лобіювати за власні інтереси?

Не все ж із фейковими амбарними книгами скакати, відсмоктуючи одній і лише одній політичній стороні, та підкупляти віце-президентів. Все одно такі шманці вилізуть боком. :'(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це не так. Тому що констатація факту не може бути образливою сама по собі. Констатація факту, навіть неприємного - це конструктивна критика. Вона обов"язково повинна бути, тому що інакше не буде розуміння суті проблем і вироблення стратегії по корекції проблеми.



Те, в якому стані опинилася Україна на момент широкомасштабної агресії - це результат багатьох чинників і багатофакторних процесів.

Були зовнішні чинники, наприклад, знищення армії України руками американських демократів шляхом роззброєння України і при цьому фінансування Росіївідмова адміністрації Байдена допомагати як потрібно до і після початку вторгнення тв їх сепаратна угода з пуйлом.

Але були і внутрішні чинники - адже стан справ в Україні у першу чергу відповідальність самих українців. За ці роки, як я вже писала, з України можна було зробити фортецю, виготовити власну купу зброї, і вступити в НАТО.

Але ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не розумію, чому всі так напали на Болукана. Я не дуже знайома з його творчістю, але з того, що прочитала сьогодні, можу сказати, що він адекватно оцінює укрореальність.

У тому числі інфантилізм, безвідповідальність, пофігізм та інші негативні риси українців, які у тому числі призвели до статусу кво - що ми уже проаналізували у цій темі.

Але батхерт на його повернення мегажорсткий - що доводить, що 1) в точку 2) ті, хто вимагає його забанити або забанити себе через нього, емоційно незрілі snowflake babies, нездатні до саморефлексії та здатності to deal with harsh reality of their lives.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Браво, Ялосе! Ми про це вже давно говоримо.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.