Їжте, не обляпайтесь: Байден і його адмін руйнують Америку і світ

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Українців давно попередили, що коли у Білий Дім прийде Байден, в Україні почнеться війна:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1087900.msg24978004#msg24978004
ЦитатаОсобливо як при бідоні одного ранку проснетеся у южновасточнам округє РФ.

Будете заламувати руки і волати - великий Трампе, прийди! Порятуй!

Але відповіддю вам буде мовчазне сталеве небо і важкий чобіт окупанта під зад :smilie9: 

Так воно і вийшло.

Вам багато раз казали, що найбільший предиктор майбутньої поведінки - це минула поведінка, тому якщо Байден віддав кацапам Крим, то віддасть Україну.


Вам на пальцях пояснювали, хто керує адміністрацією Байдена - прямі пуйлівські агенти, які тільки спали і мріяли, щоб злити Україну пуйлу поскоріше. Тому не давали нічого, крім 48 годин. І тому до цього часу дають по ложечці.

Ну то як воно бути проданим пуйлу в мішку разом з 20 відсотками території? а де-факто і на 100 відсотків?

CIA Director, William Burns, offered Russian President Vladimir Putin a fifth of Ukraine's territory to end the ongoing war as part of a peace plan drawn up on behalf of President Joe Biden.

Burns and Biden's National Security Advisor, Jake Sullivan, "wanted to end the war quickly so they could focus on China," while Secretary of State Antony Blinken and Secretary of Defense Lloyd Austin "didn't want to let Russia get away with destroying the rule-based peace order and called for massive military support for Ukraine."

Га?? Ви, потвори, казали, що хоч камні с нєба, аби не з Трампом.

Ну жеріть тепер. Тільки не повернеш 200 тисяч найращих українців, які лягли у землю у тому числі через таких, як ви.

Через роки брехні, брехні, БРЕХНІ ви тепер отримуєте те, чого попросили. Жаль, що вас самих не можна відправити в пуйлостан, а Україну залишити :(.

Ще й брехали, нібито Трамп хоче здати території, хоча він ніколи такого не казав. А Бідон таке, як виявляється, РОБИВ!

Жеріть, не обляпайтесь!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1
Про логічну маніпуляшку, яку використовують опоненти, коли кажуть, що критика недостатнього рівня допомоги Байдена знімає провину з пуйла і рашки. Це досить примітивний прийомчик, але з переважною кількістю людей, не здатних думати критично, він працює.

Є об"єктивні і суб"єктивні чинники.

Об"єктивний чинник - це агресія пуйла. Так само, як холод та мороз під час зими. Чи агресивна собача порода. Бажання пуйла напасти було відоме всім нормальним людям за роки до агресії незалежно від того, що хотіла чи не хотіла умовна Америка.

Суб"єктивні чинники - це те, що створювало конкретні умови у конкретний період часу і могло мітигувати об"єктивні чинники. Наприклад, купівля теплого одягу, щоб не змерзнути. Або побудова міцного паркану для захисту від собак.

Розглянемо це на прикладах.

Приклад 1:

Прогноз погоди каже, що буде великий мороз.

Ситуація 1. Добра мама купує дитині теплу шубку, черевички та шарфик. Коли наступає мороз, дитина тепло вдягнена, грає у сніжки і не мерзне.

Ситуація 2. Мачусі начхати, вона не купила дитині теплого одягу, а коли дитина плаче та жаліється на холод, мачуха купує дитині лише рукавички і каже швидше рухатися, щоб не замерзнути.

Приклад 2:

На вулиці живуть сусіди - родина із дітьми та родина із парочкою ротвейлерів. Ротвейлери постійно намагаються втекти із власного бекярду та прорватися на бекярд з дітьми.

Ситуація 1. Батько дітей перевіряє і зміцнює паркан, купує пістоля і попереджає сусіда, що пристрелить собак, якщо вони вдеруться до його дітей. Володар прислуховується, садить псів у клітку і переконується у міцності паркану із свого боку.

Ситуація 2. Батько дітей не перевіряє паркан, не купує пістоля, просить сусіда, щоб він не випускав собак, але каже, що їм нічого не буде, якщо щось станеться. В результаті собаки вдираються і жорстоко кусають дітей.

Ну, в якій з цих ситуацій ми говоримо про адміністрацію Байдена (великого друга України), а в якій про попередній адмін (агента Пуйла)?

Висновки очевидні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Меня интересует, что об этом говорит и пишет американская аналитика, пресса? Ведь амеры 100% знали, что нападение будет. Они могли это предотвратить?

Wednesday

ЦитатаМогли ли США не дать начаться войне?

У, absof***inglutely! Тільки давайте конкретизувати - не "амери", а конкретно адміністрація Байдена, яка відповідальна за все, що сьогодні відбувається в США.

Тут і тема є, в якій я виклала свої міркування з цього приводу. В ній також посилання на постик по одній із причин такого рішення адміну Байдена.

Я дотримуюсь думки і у свій час про це писала на фупі, що почнеться війна після того, як в Білий Дім прийде умовний Байден. Тому що це ті ж самі люди, які були при владі при здачі Криму. Також читайте мій сьогоднішній пост про зброю, там цікаві дані.

Був один спосіб зупинити цю війну - наситити Україну зброєю по самі вінця. Замість цього, адмін Байдена повиводив посольства, позабирав літаки спостеження, які літали при Трампі, неодноразово робив заяви, що нічого не буде робити, коли рашша нападе, дав Україні 48 годин, а Зе евакуюватися.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну і за свідченням Кулеби і навіть Зеленського, і амери, і інші гравці просто очікували, що Росія захопить Україну і на тому все.

Тобто вони і не планували нічого робити.

З моїх спостережень, критичною допомогою була допомога Великобританії та інших справжніх друзів України - країн Балтики, Польщі. Як я написала у іншій темі, це велике щастя, що ЮК вийшла з Євросоюзу, бо на мою думку, це врятувало Україну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Это все я читал и сам того же мнения. Меня интересует чисто теоретический вопрос — если бы США хотели, они могли бы предотвратить войну? Потому что из всего мне известного выплывает, что они не хотели. Но может они не хотели, потому что не могли?

Darina

Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 08:59Это все я читал и сам того же мнения. Меня интересует чисто теоретический вопрос — если бы США хотели, они могли бы предотвратить войну? Потому что из всего мне известного выплывает, что они не хотели. Но может они не хотели, потому что не могли?
предотвратить не могли однозначно, по двум причинам - ядерная кнопка у пуйла и его сумасшествие.

Медведылло

Цитата: Darina від Січень 09, 2023, 10:24
Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 08:59Это все я читал и сам того же мнения. Меня интересует чисто теоретический вопрос — если бы США хотели, они могли бы предотвратить войну? Потому что из всего мне известного выплывает, что они не хотели. Но может они не хотели, потому что не могли?
предотвратить не могли однозначно, по двум причинам - ядерная кнопка у пуйла и его сумасшествие.

ну, это все хрень полная про ядерную кнопку. Хуйло потянется к этой кнопке (и то не факт) только в случае катастрофического поражения в обычной войне. И вот вопрос — могли ли Штаты не допустить этой самой "обычной" войны? Тогда бы и о кнопке этой разговоров бы даже не было.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 08:59Это все я читал и сам того же мнения. Меня интересует чисто теоретический вопрос — если бы США хотели, они могли бы предотвратить войну? Потому что из всего мне известного выплывает, что они не хотели. Но может они не хотели, потому что не могли?

Моя особиста думка, що могли і не хотіли. Адже при іншій адміністрації ніхто не тільки не нападав повномасштабно, а і втрати українських сил на Донбасі постійно знижувалися.

І так, це був результат цілеспрямованої політики, а не так, як одна дурепа заявила, що пуйло не нападало при Трампі, патаму шта он ждал дати вассаідінєнія СССР.

Може, ця куриця цієї дати і чекала, а реальність трохи інша.

І це видно з  багатьох речей. Наприклад, літом 2021 року я давала посилання на статтю в польських медіа про повний фрікаут в Польщі, коли Байден прийшлов до влади. І я тоді написала фупівцям, щоб хоч окопи почали копати, бо всім людям з мінімальним інтелектом було ще тоді зрозуміло, до чого все йде.

А конкретні аналітичні коментарі є, звісно, в політикумі США, але не у мас-медіа, бо вони практично всі під демами, а в аналітиці різних полісі інститутів. Ну і такі пундіти, як Іларіонов, розбирали це по молекулах і на прикладі фактів, а не висмоктаних з пальця припущень.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 12:31ну, это все хрень полная про ядерную кнопку. Хуйло потянется к этой кнопке (и то не факт) только в случае катастрофического поражения в обычной войне. И вот вопрос — могли ли Штаты не допустить этой самой "обычной" войны? Тогда бы и о кнопке этой разговоров бы даже не было.

Так, ядерна війна - це класична відмазка адміністрації Байдена, чому не давати досить допомоги, патаму шта ета ескалація.

Насправді ми знаємо про принаймі два інциденти, коли пуйло отримало безпосередньо від НАТО і ніякої ядерної війни не було:

1) Розгром кацапських сил у Сирії, де їх буквально порубали на м"ясо вперше у світовій історії америкоси за наказом Президента Трампа
2) Збиття кацапського літака турками.

Нічого, пуйло обтерлося та і відповзло.

Так Україну можна взагалі стерти з лиця землі, аби "нє ескаліравать" і патамушта ядєрная кнопка. А потім і інші країни, типу країн Балтії чи Польщі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Січень 09, 2023, 15:02
Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 08:59Это все я читал и сам того же мнения. Меня интересует чисто теоретический вопрос — если бы США хотели, они могли бы предотвратить войну? Потому что из всего мне известного выплывает, что они не хотели. Но может они не хотели, потому что не могли?

Моя особиста думка, що могли і не хотіли. Адже при іншій адміністрації ніхто не тільки не нападав повномасштабно, а і втрати українських сил на Донбасі постійно знижувалися.

І так, це був результат цілеспрямованої політики, а не так, як одна дурепа заявила, що пуйло не нападало при Трампі, патаму шта он ждал дати вассаідінєнія СССР.

Може, ця куриця цієї дати і чекала, а реальність трохи інша.

І це видно з  багатьох речей. Наприклад, літом 2021 року я давала посилання на статтю в польських медіа про повний фрікаут в Польщі, коли Байден прийшлов до влади. І я тоді написала фупівцям, щоб хоч окопи почали копати, бо всім людям з мінімальним інтелектом було ще тоді зрозуміло, до чого все йде.

А конкретні аналітичні коментарі є, звісно, в політикумі США, але не у мас-медіа, бо вони практично всі під демами, а в аналітиці різних полісі інститутів. Ну і такі пундіти, як Іларіонов, розбирали це по молекулах і на прикладі фактів, а не висмоктаних з пальця припущень.

Меня интересует: что могли и должны были сделать США, чтоб войны не было. Это как-то анализировалось? Илларионов об этом ничего не говорит. Да и сам Илларионов как военный эксперт вызывает улыбку, если честно. 90% того, что он вещает — либо конспирология, либо очевидные вещи. А его "формула войны", с которой он носится с важным видом, как вроде это тянет на Нобелевку — это все равно, что сказать, что 2х2=4.

Wednesday

#11
Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 15:22
Цитата: Wednesday від Січень 09, 2023, 15:02
Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 08:59Это все я читал и сам того же мнения. Меня интересует чисто теоретический вопрос — если бы США хотели, они могли бы предотвратить войну? Потому что из всего мне известного выплывает, что они не хотели. Но может они не хотели, потому что не могли?

Моя особиста думка, що могли і не хотіли. Адже при іншій адміністрації ніхто не тільки не нападав повномасштабно, а і втрати українських сил на Донбасі постійно знижувалися.

І так, це був результат цілеспрямованої політики, а не так, як одна дурепа заявила, що пуйло не нападало при Трампі, патаму шта он ждал дати вассаідінєнія СССР.

Може, ця куриця цієї дати і чекала, а реальність трохи інша.

І це видно з  багатьох речей. Наприклад, літом 2021 року я давала посилання на статтю в польських медіа про повний фрікаут в Польщі, коли Байден прийшлов до влади. І я тоді написала фупівцям, щоб хоч окопи почали копати, бо всім людям з мінімальним інтелектом було ще тоді зрозуміло, до чого все йде.

А конкретні аналітичні коментарі є, звісно, в політикумі США, але не у мас-медіа, бо вони практично всі під демами, а в аналітиці різних полісі інститутів. Ну і такі пундіти, як Іларіонов, розбирали це по молекулах і на прикладі фактів, а не висмоктаних з пальця припущень.

Меня интересует: что могли и должны были сделать США, чтоб войны не было. Это как-то анализировалось? Илларионов об этом ничего не говорит. Да и сам Илларионов как военный эксперт вызывает улыбку, если честно. 90% того, что он вещает — либо конспирология, либо очевидные вещи. А его "формула войны", с которой он носится с важным видом, как вроде это тянет на Нобелевку — это все равно, что сказать, что 2х2=4.

Я вже написала, що - завалити зброєю. Щоб ціна була дуже високою. Ну і політичним та економічним тиском. США при Байдені вімінили санкції на Південний Потік, самі до квітня (здається) купували російську нафту і до цього часу ведуть торгівлю з рашкою, таким чином спонсоруючи вбивство українців. Я давала конкретні посилання на офіційні джерела Міністерства торгівлі США на фупі.

Конспірологія то у швеців про рак і атпалзаєт, а Іларіонов по пунктах проаналізував все те, що було зроблено адміном Байдена для стимупяції пуйла напасти. Він професійний аналітик, а не от як та іпсовсько-фсбешна шелупонь. Практично всі українські пундіти, якщо критикують адмін Байдена, користуються його аналітикою. У нас своїх аналітиків такого рівня немає. Кращого аналітика, ніж Іларіонов, немає. Оті всі жданови, швєци, піони і т.д. поряд не стояли. Тому що він вивчає документи, дані і робить свої висновки, а не тупо генерує припущення і різні теорії.

І його основна теза - що без достатньої кількості зброї Україні війну не виграти. Ну це просто очевидний факт і це і без Іларіонова зрозуміло. Але ось на фупі писали, що то все брехня, що все у ЗСУ є і що навіть лендліз не потрібний. А якщо є, то якої холєри збирають на поюзані траки по копійці?

Буде час, я проаналізую градацію (чи радше, деградацію) фупівських "експертів" (які насправді боти демпартії США), хоч я і не Іларіонов  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#12
Медведило, ось вам приклад американської "аналітики", яку Ви просили (правда, вона стосується дій Байдена не тільки ДО, а і після вторгнення):

https://web.archive.org/web/20221229132823/https://www.washingtonpost.com/opinions/2022/12/29/worst-things-biden-did-2022/

Десять найгірших речей, які зробив Байден

(У статті від 27 грудня 2022 року перераховуються 10 пунктів, але лише пункт 1 стосується України, і я його наводжу)

1. Він сповільнив військову допомогу Україні, боячись спровокувати Путіна

- Він відхиляв запити України на поставку ракет "Стінгер" і "Джавелін" за декілька місяців до вторгнення
- Після нападу Росії він запропонував президенту Зеленському втікти
- Потім Байден змусив Україну оборонятися старою зброєю радянських часів на протязі декількох місяців
- Він особисто заблокував передачу Польщею Києву винищувачів Міг-29 радянського виробництва, боячись, що більш міцна підтримка США може викликати "Третю світову війну". На що Зеленський спитав: "А яка позиція НАТО? НАТО керує Росія?"
- Коли, нарешті, новітні системи ХІМАРС були поставлені, їх таємно модифікували, щоб вони не могли стріляти на довші відстані
- Байден чекав більше дев"яти місяців, щоб дати Україні одну-єдину систему Патріот, що дозволило Путіну безкарно знищувати школи, житлові будинки, лікарні, критичні об"єкти інфраструктури.
- Байден продовжує відмовляти Україні у отриманні армійських тактичних ракетних систем великої дальності(ATACMS), тому що вони теоретично можуть досягти Росії, так само, як і танки M1 Abrams.
- Коли українська журналістка спитала Байдена на спільній з Байденом прес-конференції: "Коротше кажучи, Ви можете надати Україні всю необхідну зброю, щоб звільнити всі території", Байден відмовився надати відповідь.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 12:31
Цитата: Darina від Січень 09, 2023, 10:24
Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 08:59Это все я читал и сам того же мнения. Меня интересует чисто теоретический вопрос — если бы США хотели, они могли бы предотвратить войну? Потому что из всего мне известного выплывает, что они не хотели. Но может они не хотели, потому что не могли?
предотвратить не могли однозначно, по двум причинам - ядерная кнопка у пуйла и его сумасшествие.

ну, это все хрень полная про ядерную кнопку. Хуйло потянется к этой кнопке (и то не факт) только в случае катастрофического поражения в обычной войне.
пуйло неадекватне, тому гарантувати процитоване не міг ніхто.

Darina

Цитата: Медведылло від Січень 09, 2023, 12:31И вот вопрос — могли ли Штаты не допустить этой самой "обычной" войны? Тогда бы и о кнопке этой разговоров бы даже не было.
не допустить войны мог исключительно тот, кто ее начал. А о кнопке разговоры были и будут всегда, если и покуда она там есть.

Золотий карась

Мене теж цікавить дане питання. Впродовж 2021 року Байден зустрічався з хуйлом у Швейцарії, голова ЦРУ відвідував Москву, Саліван теж мав контакти. Про що вони говорили, в яких тонах відбувались ці розмови? Ех, якби отримати протокол хоча б однієї зустрічі! Можливо, колись, через 10-20 років, щось дізнаємось.
Поки що ризикну зробити припущення, що адміністрації президента США необхідно було розмовляти з кремлядями з позиції сили

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Січень 18, 2023, 15:31Мене теж цікавить дане питання. Впродовж 2021 року Байден зустрічався з хуйлом у Швейцарії, голова ЦРУ відвідував Москву, Саліван теж мав контакти. Про що вони говорили, в яких тонах відбувались ці розмови? Ех, якби отримати протокол хоча б однієї зустрічі! Можливо, колись, через 10-20 років, щось дізнаємось.
Поки що ризикну зробити припущення, що адміністрації президента США необхідно було розмовляти з кремлядями з позиції сили

Дуже приємно бачити Вас тут, пан Золотий Карась!

А щодо зустрічей Бернса з кацапами, то десь нібито бачила, що аж 38 раз. Я вже писала, що кацапи тішилися, що його призначили, бо, за Іларіоновим, саме він вклав у голову пуйлу ідеї ріалполітікс, адже раніше пуйло навіть хотіло, щоб рашка вступила до НАТО (і я сама знайшла в інеті статті, де пуйло це казало на початку своєї каденції).

На мою думку, адмін бідона не буде розмовляти з пуйлом на позиції сили, тому що вони знаходилися з ним на одній позиції з самого початку. Тому і війна.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Кстати, вот интересно чисто гипотетически... Если бы США в январе просто развернули бы парочку бригад вдоль северной границы Украины, подтянули бы к нашим западным границам пару сотен самолетов, закрыли бы небо над Украиной своей ПВО, и Украина и США объявили бы о совместных военных учениях на неопределенный срок... Полез бы Хуйло?

Wednesday

#18
Цитата: Медведылло від Січень 18, 2023, 18:04Кстати, вот интересно чисто гипотетически... Если бы США в январе просто развернули бы парочку бригад вдоль северной границы Украины, подтянули бы к нашим западным границам пару сотен самолетов, закрыли бы небо над Украиной своей ПВО, и Украина и США объявили бы о совместных военных учениях на неопределенный срок... Полез бы Хуйло?

Звичайно, що так. Чому пуйло не полізло при Трампі? Тому що Трамп був непередбачуваний. В Сірії покришив і не вибачився. Як пишуть в коментах:

ЦитатаTrump killed more Russians than any us president
President Trump's nominee to serve as Secretary of State confirmed Thursday that "a couple hundred Russians were killed" by U.S. forces in Syria earlier this year.

ЦитатаFebruary 2018 Trump killed hundreds of Russians in Syria. Beast mode. Russians met the Apaches. Trump's the best
.

А тут пуйлу демонстративно давали зрозуміти, що давай, заходь. Повиводили все, що можна. Навіть український персонал у посольстві покидали, як непотрібних нікому цуценят чи котенят. І Бідон та його посіпаки постійно казали - ми НІЧОГО НЕ БУДЕМО  РОБИТИ, якщо пуйло нападе. Тим більше, якщо тільки трошечки, а як великомасштабна агресія, то ми ще подумаємо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: Медведылло від Січень 18, 2023, 18:04Кстати, вот интересно чисто гипотетически... Если бы США в январе просто развернули бы парочку бригад вдоль северной границы Украины, подтянули бы к нашим западным границам пару сотен самолетов, закрыли бы небо над Украиной своей ПВО, и Украина и США объявили бы о совместных военных учениях на неопределенный срок... Полез бы Хуйло?
це з розряду фантастики. Демократи нездатні на подібні рішучі превентивні кроки, як показує практика. Принаймі, ті демократи, які «почались» з часів Обами.
Звичайно, за описаних Вами умов хуйло нікуди не поліз би, якщо він не камікадзе.
Однак, наскільки я пригадую, хуйла публічно лякали лише якимись міфічними наслідками і санкціями. Що там відбувалось за лаштунками, невідомо, але, як бачимо, хуйло не злякався. Однак факт - всі американські військові інструктори були виведені з території України.