Їжте, не обляпайтесь: Байден і його адмін руйнують Америку і світ

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Джо Байден взяв еквівалент майже 50 років відпустки за три роки.

Звіт Expedia Annual Vacation Deprivation Report показав, що американці в середньому отримують 12 оплачуваних вихідних на рік, але навіть не використовують ці дні. В Японії робітники щорічно беруть 12 вихідних днів.

За даними RNC Research, Байден провів у відпустці 532 дні менш ніж за чотири роки.

Використовуючи середню тривалість відпочинку американців від Expedia, підрахунок Байдена еквівалентний понад 48 рокам відпустки — 48,3 року, якщо бути точним.


Поки Україна горить і майже кожного дня гинуть цивільні, а про ЗСУ я вже мовчу, Джо відпочиває  :smilie9:.

Але українці самі так хотіли і продовжують свої аутогеноцидні бажання, закликаючи голосувати за Джо у спідниці Хабалу Харіс :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У п'ятницю Джо Байден, нібито президент, провів зустріч з британським прем'єр-міністром Кейром Стармером, щоб обговорити наполегливі зусилля України щодо ракет дальнього радіусу дії проти її війни з Росією.

Байден вирячився на репортера за запитання.

Джо Байден завжди був підлою, неприємною людиною, але ЗМІ малювали його як доброго доброго дідуся.

Це справжній Джо Байден, і йому стало тільки гірше через його деменцію.

«Містер Президенте, що ви скажете на погрозу війни Володимира Путіна?» — запитав британський репортер у Джо Байдена.

Байден накинувся на журналіста.

«Я прошу мовчати, поки я не закінчу, гаразд? Це те, що я сказав, добре? Гарна ідея?» – сказав Байден, докоряючи журналісту.

Журналіст натиснув на Джо Байдена, і той знову сказав йому мовчати.

«Ви повинні мовчати. Я зроблю тут заяву», – сказав Байден.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.