Їжте, не обляпайтесь: Байден і його адмін руйнують Америку і світ

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Поки Україна палає у вогні війни, сенільний Бідон кожного дня видає на гора чергові нісенітниці. Сьогодні він повеселив публіку детальною розповіддю про те, як його батьки займалися сексом:

«У моєї сестри, принцеси, була своя спальня», — сказав Байден, згадуючи свій дім дитинства. «Хлопці... було два комплекти ліжок і була шафа, яка була ... якщо ви пройшли прямо коридором із кімнати хлопчиків, ми всі троє».

Байден продовжив: «Зліва на всю цю стіну була шафа. Ліжко моїх батьків, узголів'я було навпроти шафи, і час від часу, або рідко, можна було почути, ви могли почути якийсь неспокій».

Старий придурок - яка ганьба!!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сенільний Бідон лика не в"яже, але відмовив Україні в НАТО.

Аналіз його брехні тут.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сенільне бидло на увесь світ розляпало секрети армії США і тепер буде ще важче виправдати американські поставки Україні.

Президент Байден нещодавно дав інтерв'ю, у якому сказав, що Сполучені Штати мають низький запас 155-мм артилерійських боєприпасів, що викликало обурення та запитання про його компетентність у консерваторів у соціальних мережах.

Під час інтерв'ю, яке вийшло в ефір у неділю вранці, Байден захистив свою адміністрацію за відправку касетних боєприпасів в Україну як «перехідний період», поки не буде вироблено більше боєприпасів.

«Це війна, пов'язана з боєприпасами. У них закінчуються ці боєприпаси, і їх у нас мало», — сказав Байден Фаріду Закарії з CNN. «І от, що я нарешті зробив, я прийняв рекомендацію Міністерства оборони – не назавжди – але дозволити цей перехідний період, поки ми отримаємо більше 155 одиниць зброї, цих снарядів, для українців».

Реакція в соціальних мережах варіювалася від збентеження до обурення, оскільки консервативні вчені та експерти дивувалися, чому Байден оголошував про дефіцит у США під час інтерв'ю, яке транслювалося на національному телебаченні, яке бачили супротивники.





"Джо Байден не повинен був говорити тиху частину вголос: «У нас закінчилися боєприпаси». Але тепер, коли кіт виліз з мішка, потрібно запитати, чи можлива продовження підтримки українських військових, оскільки конфлікт триває".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Джо Байден – найгірший президент в історії США. Економіка погана, інфляція стрімко зростає, кордон відкрито, його родина керує міжнародною злочинною групою, Білий дім має кокаїн, Байден нюхає дітей і немовлят, він не може закінчити речення, він мало допомагає Україні, він здався талібам і водночас втратив американських солдатів і навіть собак.

Лише 20 відсотків американців вважають, що країна рухається в правильному напрямку.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Войовничий сенільний Бідон  ;D  ;D  ;D

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це якась епічна жерсть. Українці так нічого і не зрозуміли, чи це просто ботяра жене наративи?



A mental note повернутися до цього в жовтні-листопаді.

Хоча какая разніца, ці дебіли відкрито брехали про лендліз, що "почнеться в жовтні" і як безсоромно скакали на Єрмачці тоді, так і безсоромно скачуть зараз.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#227
ЦитатаБайден також заявив, що "Путін уже програв війну" і наразі має "справжню проблему: як йому звідси вибратися, що йому робити".

"Він може закінчити війну завтра, він може просто сказати: я виходжу... Для нього немає можливості виграти війну в Україні", – вважає президент США.


    Раніше Байден заявив, що війна в Україні не триватиме роками, оскільки президент РФ Володимир Путін з часом ухвалить рішення, що це не в інтересах Росії.
    Напередодні у Вільнюсі Байден сказав українському президенту Володимиру Зеленському, що з нетерпінням чекає дня офіційного вступу України в НАТО.


Байден, гад, напевно читає мене  ;)  я на днях таке говорив тут.   

 :D

А Венсді він не читає, бо не видно по ньому, щоб виправдовувався.  ;)  Сабака лаєт, а караван ідьоть.   ;D

Wednesday

Згідно з новим звітом CNN, все більше «провідних демократів і донорів» звертаються до потенційних замінників президента Байдена як кандидата в президенти від демократів у 2024 році.

Кілька помічників провідних демократів нібито повідомили виданню, що «відсутність активнішої кампанії» з боку табору Байдена сигналізує їм про те, що нинішній президент насправді не балотується знову, незважаючи на те, що він наполягає на цьому. У результаті вони тримають свої варіанти відкритими.

Однак демократи в оточенні Байдена стверджують, що це лише ще одна недооцінка Байдена, який виграв праймеріз у 2020 році та подальші загальні вибори від демократів, незважаючи на сумніви багатьох у партії.

А між тим сенільний Бідон встиг тисячу раз зашкваритися під час саміту НАТО, у тому числі назвавши Ірландію своєю батьківщиною і вчергове спотикнутися перед посадкою в літак  ;D  ;D  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Президент-демократ Джо Байден продовжував бути об'єктом масових глузувань з боку іноземних держав під час свого сповненого помилок візиту до Литви цього тижня.

Під час візиту до східноєвропейської країни Байден зумів сплутати Росію та Україну, а також двох їхніх лідерів.

У середу, виступаючи на саміті НАТО у Вільнюсі, Литва, Байден назвав президента України Володимира Зеленського «Владіміром», здається, сплутавши його з президентом Росії Путіним.

Байден, схоже, не усвідомлював своєї помилки і сказав, що «не повинен бути таким фамільярним» та назвав українського лідера «містером» Зеленським».



Лінк

Путін і Зеленський мають різні версії одного імені.

«Володимир» — найпоширеніший варіант в Україні.

Під час наступного виступу після саміту Байден переплутав дві нації, назвавши Україну Росією.

«Росія може закінчити цю війну завтра, вивівши свої сили з України, визнавши її міжнародні кордони та припинивши свої напади — свої нелюдські напади — на Росію — я маю на увазі Росію на Україну», — сказав Байден, виправляючись.



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 14, 2023, 07:39Кілька помічників провідних демократів нібито повідомили виданню, що «відсутність активнішої кампанії» з боку табору Байдена сигналізує їм про те, що нинішній президент насправді не балотується знову, незважаючи на те, що він наполягає на цьому.

Ну, це нескладно передбачити і це логічно.
Можеш вже переставати шипіти на дідуся, що він не там став чи повернувся не туди. Дадуть тобі молодшого, будеш дрочити на нього.   ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 14, 2023, 07:39А між тим сенільний Бідон встиг тисячу раз зашкваритися під час саміту НАТО, у тому числі назвавши Ірландію своєю батьківщиною і вчергове спотикнутися перед посадкою в літак  ;D  ;D  ;D .

І що тобі муляє знову?
Те, що на відміну від твоїх бздетів і "образ" безпідставних на батьківщину, президент США Байден любить корені власної родини і визнає землю предків батьківщиною?
Що в цьому поганого?
Ірландія - батьківщина дуже багатьох достойних американців.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 14, 2023, 07:56І що тобі муляє знову?
Те, що на відміну від твоїх бздетів і "образ" безпідставних на батьківщину, президент США Байден любить корені власної родини і визнає землю предків батьківщиною?
Що в цьому поганого?
Ірландія - батьківщина дуже багатьох достойних американців.

По-перше, він сказав буквально - "мій дім - це Ірландія", що є брехнею. Він там не народився і ні дня не жив.

По-друге, земля предків не є автоматично батьківщиною.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 14, 2023, 07:52Ну, це нескладно передбачити і це логічно.
Можеш вже переставати шипіти на дідуся, що він не там став чи повернувся не туди. Дадуть тобі молодшого, будеш дрочити на нього.   ;D

Цей бридкий корумпований дідуган винен у тому, що пуйло полізло в Україну, і особисто винен у сотнях тисяч смертей українців і розваленій країні на десятиліття наперед. Це якщо Україна взагалі виживе.

Я цю падлу буду чморити навіть після того, як вона здохне.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 14, 2023, 08:14По-перше, він сказав буквально - "мій дім - це Ірландія", що є брехнею. Він там не народився і ні дня не жив.

По-друге, земля предків не є автоматично батьківщиною.

В тебе в програмі неправильні означення слів "брехня" і "батьківщина" записані, звірся з базою даних і проапгрейдся терміново.    ;D

А якби Байден сказав, що його батьківщина - Земля, ти б так не істерезувала чи однаково це би тебе роздратовувало?
Напиши йому на електронну пошту, що, мовляв, "канадійці", які ображені на власну батьківщину, вимагають від нього так само поводитися як вони. Бо вимкнуть тілівізор.   ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 14, 2023, 08:16Цей бридкий корумпований дідуган винен у тому, що пуйло полізло в Україну, і особисто винен у сотнях тисяч смертей українців і розваленій країні на десятиліття наперед. Це якщо Україна взагалі виживе.

Я цю падлу буду чморити навіть після того, як вона здохне.

Це у тебе мабуть на магнітні бурі реакція, таке буває, кажуть. Краще в такі періоди не хвилюватися зайве і не виходити з дому.   ???

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 14, 2023, 08:38Це у тебе мабуть на магнітні бурі реакція, таке буває, кажуть. Краще в такі періоди не хвилюватися зайве і не виходити з дому.   ???

Ні, це моє переконання як патріота України. Слава нації, смерть ворогам - це про Байдена, Салівана і Бернса, і всієї тої обамбівської швалі, починаючи з 2014 року.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 14, 2023, 08:41Ні, це моє переконання як патріота України. Слава нації, смерть ворогам - це про Байдена, Салівана і Бернса, і всієї тої обамбівської швалі, починаючи з 2014 року.

Як на патріота України це досить дивні "переконання" - бажати смерті партнерам і друзям, які допомагають вижити, це на межі божевілля знаходиться і суїциду.
Ти точно не переплутала, що є саме України патріотом, а не якогось "народа Крима" чи "народа Даунбаса"? Звірся з базою даних, в тебе помилка явна.

  ::)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 14, 2023, 09:25Як на патріота України це досить дивні "переконання" - бажати смерті партнерам і друзям, які допомагають вижити, це на межі божевілля знаходиться і суїциду.

Байден допустив цю війну, він вступив у злочинну змову з ворогом, він спеціально відмовився надати потрібну зброю і ППО перед початком війни, хоча Зеленський про це благав місяцями, а після початку війни спеціально і систематично затягував поставки зброї. Через це, саме через це Україна ще декілька місяців назад мала більше 100 тисяч загиблих, а зараз, з проваленим наступом САМЕ ТОМУ що поставки були із запізненням і до цього часу нема достатньо потрібної зброї, втрати набагато вищі.

За ці місяці затягувань Росія набудувала декілька ліній оборони, наших хлопців тупо розриває на шматки на мінах, поки це лайно нюхає кокаїн просто в Білому Домі разом із своїм сином-наркоманом. Невідомо коли і як буде контрнаступ, коли у ЗСУ нема найелементарнішого, а "кращий друг України" запевняє, що це брехня, все є, а літаки не потрібні.

Байден також пообіцяв і виконав не брати Україну в НАТО - в Кремлі п"ють шампанське, а в російських пабліках глумляться. І він, тільки і виключно він за це відповідальний.

І саме тому Україну, поставлену в безвихідь, бо людські ресурси і так обмежені, той же Байден буде нагинати підписати "мир". Мені не треба говорити, яким він буде.

І ти ще будеш вигороджувати цю особу? Та це кривавий кат України, який тільки сенільно либиться, поки її стирають з лиця землі.

ЦитатаТи точно не переплутала, що є саме України патріотом, а не якогось "народа Крима" чи "народа Даунбаса"? Звірся з базою даних, в тебе помилка явна.

Я кажу правду, а від того, який лейбл ти і тобі подібні начеплять на мене, доля України не покращиться.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.