Їжте, не обляпайтесь: Байден і його адмін руйнують Америку і світ

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 21, 2023, 16:51Ага, всі так кажуть.   ;D

Ну я обговорюю виключно його досягнення як преза, його policies, тобто що він зробив, а такі, як ти, що він сказав, який у нього пеніс і чи працює він, і кого він там колись ХХХ.

Ось і вся різниця.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І знову цитата із СУПУ - я не можу повірити, що Жоржович це пише відкритим текстом, а його Ліна чи Юкі не банять. Бо коли я писала фактично те ж саме, мене там мішали з лайном і називали ольгінкою.


Offline Адам Жоржович
Ветеран форума
******

Повідомлень: 17787

Re: Байден: в НАТО Украину примут только после смены власти
« Reply #79 : Червня 21, 2023, 11:05:47 23:05 »

Помилку з гальмуванням передачі радянских літаків цілий рік робили не зелені покидьки. Помилки з гальмуванням передачі західних танків і бмп 10 місяців зробили не зелені покидьки (чим дали кацапам час провести мобілізацію і збудувати глибоко ешелоновану оборону). Помилку з гальмуванням передачі систем Петріот аж до весни 2023 (аж поки половина енергетичної інфраструктури не пішла по пизді) зробили не зелені покидьки. Помилку з продовженням гальмування передачі ATACAMS і західної авіації (що очевидно ускладнює контрнаступ) зробили не зелені покидьки . І все це викликано хибними теоріями у зовнішній політиці, корені котрих тягнуться до тих самих бушей, клінтонів і засмаглих лавреатів. Ніякі спижжені яйця не шкодять так, як вищеозначені помилки, скільки не верещи про зворотнє.

Тобто ріалполітік Бернса, який і пропихнув цю ідею Пуйлу, в результаті чого була розв"язана війна в Україні, а умовний Бідон лише сенільно хихикає та жере морозиво, поки цілий народ та цілу країну стирають з лиця землі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 22, 2023, 08:24я не можу повірити, що Жоржович це пише відкритим текстом, а його Ліна чи Юкі не банять. Бо коли я писала фактично те ж саме, мене там мішали з лайном і називали ольгінкою.

І не тебе одну така доля спіткала і ще спіткає.
А все тому, що ти не знаєш как правильна захадіть на хату.   ;D


Wednesday

До декого так і не доходить, що війна в Україні - це не випадок, а частина імплементації доктрини ріалполітік.



Обама не тільки не кретин, а свідомо під час своїх каденцій робив все, щоб ослабити США і посилити ворогів США. Він не тільки прекрасно розуміє, а і через свого агента Бернса (працював при обамбо і зараз працює при бідоні) вклав у голову Пуйла, що йому можна і дозволено заграбастати Україну. Про це ми і тут, і на Єрмачці писали тисячу раз.

Тому я завжди казала, що і Обама з його червоними кнопками перезавантаження, "я буду гнучкішим після виборів", ковдрами та сухпайками при ембарго на зброю, і Бідон з його суто символічною допомогою Україні та фейковими санкціями, які лише збагатили Рашку, працюють на РОСІЮ. Пафосно заявляючи, що будуть поряд - до останнього українця??

Але до єрмачківців і промитого соросячою пропагандою українського населення це так і не дійшло навіть на другий рік війни  >:( .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Читаю новини про черговий масований обстріл України, про чергові смерті, зруйновані домівки, страх, безсилля, лють від того, що відбувається.

І одночасно переглядаю старі теми.

І розумію, що те, що зараз відбувається в Україні, прямий наслідок ось цього:



А тепер читайте назву цієї теми.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я думаю, що було б, якби Україна вчергове так не топила за демократів. Якби Єрмачку вчергове не використовували як знаряддя боротьби проти республіканців. Якби роками боти демократичної партії не замилювали мізки читачів і на Єрмачці, і в українських соціальних медіа солоденькими казочками про аннакодну та брехнею від Ігарьошок Айзенбергів, чи палала б у вогні зараз Україна?

Тому що вас попереджали розумні люди, що буде, коли виберуть Байдена:









Але чи дійшло хоч до декого??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#206
І ще один пост, який я зробила за приблизно півроку до вторгнення. Зробила копію своєї теми тут.

І я у всьому мала рацію.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, що тракер, переживає там поляк за себе чи ні? А ти тепер де, воюєш, чи не так? І як воно?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Ну, судячи з останніх новин, ту жабу таки зварили на повільному вогні і вона десь відповзає.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 24, 2023, 20:40Ну, судячи з останніх новин, ту жабу таки зварили на повільному вогні і вона десь відповзає.

Відповзає назад в Ростов?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага


Wednesday

Ну кому ще не зрозуміло, на кого працює ця бідонівська гидота? Їм головне, аби все було добре з їх найкращим другом Пуйлом, а Україна? Та кай собі конає далі, вони будуть підтримувати процес до останнього українця  >:(

Повідомляється, що у Вашингтоні була «висока стурбованість» потенційними перспективами того, що станеться з російським ядерним арсеналом, якщо президента Володимира Путіна буде усунено від влади і якщо в Росії почнеться «громадянська війна».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не пройшло і трьох років, аж нарешті до єрмачківців почало доходити. Ну, як каже тема, жеріть - ви ж цього так хотіли, так раділи, коли Трамп "програв"!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Стаття хороша, але автор так і не зрозумів root cause - першопричини. Адміністрація Байдена працює на пуйла в плані імплементації принципів ріалполітікс, але і вона, і пуйло працюють на глобалістів, які дозволили йому розв"язати цю війну як ефективний важіль досягнення їх стратегічних цілей.

Автор щось там ще пише про месників. Та не буде ніяких українських месників-терористів. Ті діти, що виростуть в сиротинцях Європи, не будуть ненавидіти Рашу. Вони стануть європейцями і будуть жити своїм життям.

Єдиний шанс для України - молити Бога дожити до наступних президентських виборів, де переможе республіканський президент. Про це Іларіонов, до речі, сказав майже відразу на початку війни і я з ним погоджуюсь.

Цікаво спостерігати, як у треді обговорення на Єрмачці скачуть демоскабеєви татусі і редьки. Підгорає. А я вважаю, що відповідальність повинні нести не тільки вони, а і також всі ті єрмачкцівці, що кидали капелюшки у повітря, коли Байден "виграв".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не бреши, цинічна демівська скотина! Зеленський просив зброю і ППО ще в 2021 році, Байден НІЧОГО не дав. Практично запросив пуйла напасти і залишив Україну беззахисною. Увів фейкові санкції, при яких Рашка не тільки продовжує війну, а ще й в профіті. Тягне з усім, чим можна, поки українців випилюють.

Залужний ще в 2022 році написав, що потрібно для перемоги - танки, літаки, дальнобійні равети. Де вони в потрібних кількостях? Випилювати наше чоловіче населення і кидати їх на штурм і у наступ без відповідного технічного забезпечення, щоб що? Це і є мета глобалістичної ляльки Бідона і обамбоїдів, які насправді рулять за його спиною - винищити побільше українців (і кацапів теж), а доля України їх взагалі не хвилює.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Липень 07, 2023, 19:59Це і є мета глобалістичної ляльки Бідона і обамбоїдів, які насправді рулять за його спиною - винищити побільше українців (і кацапів теж), а доля України їх взагалі не хвилює.

Тут я навіть погоджуся, але ширше - не глобалістичні ляльки це роблять, а цілком конкретні паразити, чинуші і злодії всіх, без виключення, мастей. І московські і "українські" і всі інші, світові. З трумпами включно, до речі.

Wednesday

Трамп до чого тут? Він простий громадянин. Оці чинуші і є глобалістичні ляльки. Вище глобалістів нікого немає. Більша частина урядів світу під глобалістами.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У демоскабеєвих почалася істерика. Виявляється, Байден не дає літаки і зливає Україну пуйлу, бо українці ховаються від повісток.

Боже, які ж потвори ці демократи  >:(


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага