А ви ніколи не задумувалися чому підлим людям так щастить?

Попередня тема - Наступна тема

antik

 У Берліні в підвалі призначеного до зносу будинку був знайдений частково пошкоджений вогнем документ, котрий дійсно є угодою, яку Адольф Гітлер уклав з дияволом на 13 років з умовою отриману владу використовувати лише на зло. Як повідомляли німецькі засоби масової інформації, контракт датований 30 квітня 1932 року і підписаний кров'ю обома сторонами. Графологи засвідчили, що почерк та підписи справжні.
  Якщо знайшли то де текст тієї угоди? А ось він:
    "...Пане і Владико, закликаю вас за свого Бога і обіцяю служити вам, поки живу, і від цього часу зрікаюся всіх інших, і від Ісуса Христа, і Марії, і від усіх святих небесних, і від церкви, і від усіх діянь і молитов її, і обіцяю поклонятися вам і служити вам і заподіяти якомога більше зла, і залучати до вчинення зла всіх, кого мені буде можливо, і від щирого серця зрікаюся миропомазання і хрещення, і від всієї благодаті Ісуса Христа, і в разі , якщо захочу звернутися, даю вам владу над моїм тілом і душею, і життям, ніби я отримав її від вас, і навіки вам її доручаю, не маючи наміру в тому каятися ... "
  І договір став діяти: якщо до 1932 року Адольф був просто невдахою - його вигнали з вищої школи, він двічі провалювався на іспитах у Віденську художню академію, навіть сидів у в'язниці то з моменту укладення угоди його доля круто змінилася - він буквально "катапультувався" в крісло влади й у січні 1933 року вже правив Німеччиною!
  Цей договір – класика жанру. При продажі душі Ви обов'язкво мусите написати, що отриману владу будете використовувати на зло людям.
  Дослідіть сходження до вершин влади Леніна, Сталіна, Гітлера...
  І наших: Кравчука, Кучми, Ющенка, Януковича, Порошенка, Зеленського та їм подібних...
   Це ж нікчеми, брехуни, підлі істоти! Розуму ж там та порядності нуль. Але як поперло, як поперло...
  Яка корись людині якщо вона увесь світ здобуде але душу свою занапастить? (С)

   

Wednesday

Цитата: antik від Листопад 06, 2023, 00:46У Берліні в підвалі призначеного до зносу будинку був знайдений частково пошкоджений вогнем документ, котрий дійсно є угодою, яку Адольф Гітлер уклав з дияволом на 13 років з умовою отриману владу використовувати лише на зло. Як повідомляли німецькі засоби масової інформації, контракт датований 30 квітня 1932 року і підписаний кров'ю обома сторонами. Графологи засвідчили, що почерк та підписи справжні.
  Якщо знайшли то де текст тієї угоди? А ось він:
    "...Пане і Владико, закликаю вас за свого Бога і обіцяю служити вам, поки живу, і від цього часу зрікаюся всіх інших, і від Ісуса Христа, і Марії, і від усіх святих небесних, і від церкви, і від усіх діянь і молитов її, і обіцяю поклонятися вам і служити вам і заподіяти якомога більше зла, і залучати до вчинення зла всіх, кого мені буде можливо, і від щирого серця зрікаюся миропомазання і хрещення, і від всієї благодаті Ісуса Христа, і в разі , якщо захочу звернутися, даю вам владу над моїм тілом і душею, і життям, ніби я отримав її від вас, і навіки вам її доручаю, не маючи наміру в тому каятися ... "
  І договір став діяти: якщо до 1932 року Адольф був просто невдахою - його вигнали з вищої школи, він двічі провалювався на іспитах у Віденську художню академію, навіть сидів у в'язниці то з моменту укладення угоди його доля круто змінилася - він буквально "катапультувався" в крісло влади й у січні 1933 року вже правив Німеччиною!
  Цей договір – класика жанру. При продажі душі Ви обов'язкво мусите написати, що отриману владу будете використовувати на зло людям.
  Дослідіть сходження до вершин влади Леніна, Сталіна, Гітлера...
  І наших: Кравчука, Кучми, Ющенка, Януковича, Порошенка, Зеленського та їм подібних...
  Це ж нікчеми, брехуни, підлі істоти! Розуму ж там та порядності нуль. Але як поперло, як поперло...
  Яка корись людині якщо вона увесь світ здобуде але душу свою занапастить? (С)

Привіт, Антик! Я дуже рада, що Ви до нас приєдналися. І мені дуже шкода, що Вас забанили ні за що на Єрмачці (так я називаю ФУП). Мені здається, що більшість юзерів там просто не здатні Вас зрозуміти, і тому так реагують.

Щодо Вашого поста, то не знаю, чи дійсно була така угода, але те, що у владі повно безчесних людей з кам"яною душею (які науково називаються соціопатами та психопатами) - це факт. Навіть книжка така є - "Змії в Костюмах" (Snakes in Suits).

Соціопати та психопати не заморочуються мораллю та емоціями. Вони також часто мають дуже високий інтелектуальний рівень, що, безперечно, допомагає їм у їх макіавелячих маніпуляціях.

До речі, я не вірю, що Зеленського реально вибрали. Його "встановили", як встановили того ж Бідона, Макрона чи Трудо. Причому в плані голосів так, вибрали. Але перед цим ідентифікували їх як опцію, прорекламували та промили мізки людям (принаймі великій частині). А де не вистачало цього, тупо вкинули бюлетні чи відключили рахувальні машини.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

antik

  Я народився ще при Сталіну (20.02.1953). Прожив важке але повчальне для людей життя. (Ще не прожив - жартую.) Написав спогади і в Інеті розмістив. Про що там? Епоха Брежнєва. Мені 29. Став планувати акт самопожертви. Ні, не самоспалення.
  Виготовляв вибухівку, щоб ціною власного життя підірвати мавзолей Леніна. Себто сатанинське капище - зіггурат. Просив на те Божого благословіння але при тому щоразу повторював "Нехай буде не як я хочу, але як хочеш Ти".
  Далі сценарій стандартний: Подав документи на екскурсійну поїздку в капкраїну. Підіслали сексота котрий чорнокнижником виявився. Іуда із КДБ пригощав мене чорнокнижними (відьмарськими) напоями й під дією тих коктейлів я розкрий йому свою душу. Арешт, слідство, суд, сибірські табори. Там сюжет для Голівуду.  :smilie1:
Спогади постійно шліфую, доповнюю. Кому цікаво - пишіть на електронну почту. Вишлю вкладеним файлом.
     

Wednesday

Антик, зараз не маю можливості відповісти детальніше, але якщо хочете, ми можемо створити для Вас авторський розділ і Ви зможете опублікувати свою книжку тут - тоді її прочитають тисячі, якщо не десятки тисяч.

А також у окремій темі, якщо захочете, можете викладати свої нариси на додаток то звичайного спілкування у інших темах як юзер.

Що думаєте з цього приводу?



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

antik

ОК. Повідомте електронну почту а я перешлю вкладеним файлом.

Wednesday

Цитата: antik від Листопад 06, 2023, 19:16ОК. Повідомте електронну почту а я перешлю вкладеним файлом.

Антик, можете послати на імейл, вказаний тут.

Як би Ви хотіли назвати свій авторський розділ?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: antik від Листопад 06, 2023, 17:54Я народився ще при Сталіну (20.02.1953). Прожив важке але повчальне для людей життя. (Ще не прожив - жартую.) Написав спогади і в Інеті розмістив. Про що там? Епоха Брежнєва. Мені 29. Став планувати акт самопожертви. Ні, не самоспалення.
  Виготовляв вибухівку, щоб ціною власного життя підірвати мавзолей Леніна. Себто сатанинське капище - зіггурат. Просив на те Божого благословіння але при тому щоразу повторював "Нехай буде не як я хочу, але як хочеш Ти".
  Далі сценарій стандартний: Подав документи на екскурсійну поїздку в капкраїну. Підіслали сексота котрий чорнокнижником виявився. Іуда із КДБ пригощав мене чорнокнижними (відьмарськими) напоями й під дією тих коктейлів я розкрий йому свою душу. Арешт, слідство, суд, сибірські табори. Там сюжет для Голівуду.  :smilie1:
Спогади постійно шліфую, доповнюю. Кому цікаво - пишіть на електронну почту. Вишлю вкладеним файлом.
     

Ваш досвід дуже цінний. І взагалі мені подобаються Ваші дописи - вони, може, і не завжди компліментарні для українців, але і ми з вами, та і загал цілком в курсі, що українці неідеальні.

Є серед них справжні герої, є справжні тварини і покидьки, і є і звичайні прості середнячки з 70-90 відсотків хорошого і ще якоюсь часиною недоліків.

Ми намагаємося висвітлювати крайніх - і героів нашого часу та цієї війни, і покидьків. Ваші дописи додадуть більше деталей на портреті української нації.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

antik

Книгу відправив вкладеним файлом. Підтвердіть отримання та повідомте як розпакувалось.

Wednesday

Цитата: antik від Листопад 06, 2023, 23:20Книгу відправив вкладеним файлом. Підтвердіть отримання та повідомте як розпакувалось.

Дякую, отримала імейл! Займусь викладенням увечері після роботи.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Авторський розділ та тему для книги створено. Все не мала поки часу запостити - можете самі, якщо забажаєте. Краще постити кожен розділ як окреме повідомлення, так краще читати і структурувати інформацію.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Листопад 07, 2023, 06:18Авторський розділ та тему для книги створено. Все не мала поки часу запостити - можете самі, якщо забажаєте. Краще постити кожен розділ як окреме повідомлення, так краще читати і структурувати інформацію.
Книга МиколИ, а не МиколА Горбатюка.

білий хорват

ЦитатаА ви ніколи не задумувалися чому підлим людям так щастить?
Задумувався

Але побачив і інше, що спочатку щастить, а потім...

Бумеранг повертається

І такі люди закінчують дуже погано.
А карма буде зіпсута на всі подальші життя.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

antik

Цитата: білий хорват від Листопад 07, 2023, 07:31Задумувався

Але побачив і інше, що спочатку щастить, а потім...

Бумеранг повертається

І такі люди закінчують дуже погано.
А карма буде зіпсута на всі подальші життя.
Із моєї книги "Біла ворона":
Попереджала ж мене мама колись, та я тоді не послухав її. А дарма. Ось як це було. Якось кажу:
- Довідаюсь як та викличу злого духа, запитаю виграшні номери "Спортлото". Виграю гроші, куплю "Волгу" й покатаюсь у своє задоволення.
Мама головою похитала, дивуючись молодечій необізнаності:
- Виграєш. Купити - купиш, але не довго тішитися будеш.
Я гордо відповів:
- Ну, і не шкода, як ті гроші прийшли, так і пішли...
А мама на те повчально:
- Ти, сину, не зрозумів. Диявол нічого не робить даремно... Та не потрібно йому те залізо - він за послугу візьме з тебе плату кров'ю, слізьми, прокляттям, богозневагою, ворожнечею.
Ех, було б мені, молодому, тоді послухатись та добре запам'ятати ту науку...

antik

Ось ще:
Викликання злого духа.
Знайшовся впливовий земляк - Грищенко Микола. Був він старшиною сусіднього загону. Став запрошувати до себе в гості. Знайомств я на новому місці ще не завів, так що його запрошення були мені хоч якоюсь розвагою.
Я знав, що в кожному загоні є люди  "шістки", котрі працюють "на кума", тобто адміністрацію табору. Знав, що на теплі місця випадкових людей не призначають. Та набридло боятися. Ну, що різноманітні пристосуванці про мене напишуть нового? Ось я сам про себе стільки не знаю, скільки чорнокнижник Петро довідався - там дисертація буде.
В "каптьорці" Микола зі своїм колегою завгоспом пригощали мене жареною картоплею, чаєм, цукерками. За грою в шахи розповідали антирадянські анекдоти, вели розмови про важке життя народу. Ми поводили себе розкуто й при цьому прекрасно усвідомлювали що щира правда є... антирадянською пропагандою.
Хлопці знали секрети Магії і розповідали багато чого цікавого. Якось запропонували: "Давай викличемо злого духа та запитаємо  скільки ще нам сидіти в цьому таборі".
Швидко засунули ножиці в книжку та перемотали чорними нитками. Розмістили книжку паралельно грані стола і, підтримуючи вказівними пальцями ножиці за ручки, урочисто почали викликати злого духа. Микола запитує�  - Скільки мені ще сидіти в цьому таборі?
- 2 роки?..
- 1 рік?..
- 6 місяців?..
- 3 місяці?..
- 1 місяць?...    Книга, ніби злегка, повернулась.
- 1 тиждень?...   Книга повернулась! Це так! Я бачив!
Запитував про долю свого колеги - завгоспа. Відповідь була така ж сама. В цю мить закралась підозра, що мене розігрують. Миколі було сидіти ще два роки, завгоспові - півтора. За тиждень переведуть обох на "хімію" чи відпустять зовсім? З якого-то дива? Королівська амністія буде? А може, Третя світова війна? Та бути такого не може!
Помітивши мою скептичну посмішку, пропонують підставити палець. З Біблії я знав, що викликати злого духа та духи померлих - великий гріх. Якби відповідь була б хоча "1 рік" то я би повірив, що то справді, відповідає злий дух й не погодився б...
Підставив палець. Микола запитує про мою долю. Усе повторилось так само. При слові "місяць" я відчув, що якась невидима сила повертає книгу.
- Один тиждень?
Книга повернулась досить зримо. Так, я ясно відчув це!.. І що, мене антирадянщика, теж через тиждень відпустять? Абсурд якийсь... Але ж я ясно відчув, як якась невідома, невидима сила розвертала книгу! Жахнувся від здогадки: Невже я справді прийняв участь у чорнокнижному ритуалі й просив відповіді у Божого ворога - диявола?!
.... Через 10 днів в таборі спалахнув бунт й мене етапували в безпредєльний сибірський табір. Там питання було сформульвано так "Скільки ще кожному сидіти в цьому таборі? Якщо так то злий дух дав вірну відповідь. Їх теж розкидали по різних таборах. Інша справа якби запитання звучало: Скільки (імярек) ще сидіти в ув"язненні?... :smilie7: 

antik

Ще уривок:
Сибірський табір ОВ94/4
...Цей комітетник знав багато таємниць Магії і розповідав їх мені. Розповідав, як викликав злого духа, а вже через два тижні покалічив ногу і після того довго лежав у лікарні на витяжці. Другий раз, після сеансу зв'язку з духом померлого, невдовзі на своєму авто у таку страшну аварію потрапив, що газозварники автогеном вирізали, а лікарі довго рани зашивали... 
- Дьявол ничего не делает даром, за все приходится платить! - робив висновок він.
- А я золотими зубами рассчитался, - підтримав повчальну розмову я й поцікавився:
- А хоть правдиво ответил дьявол на вопросы?
- Да! Ответил на все вопросы он то верно, но слишком дорого взял за услугу!


antik

Ще уривочок:
Головним завданням тирана буде постійно залучати громадян до війн, щоб народ відчував потребу у правителі. А якщо він запідозрить кого у вільних  думках і в запереченні його правління, то таких людей він знищить під приводом, ніби вони продалися ворогові.  (древньогрецький філософ Платон) 
  Спостерігаю сьогоднішню суспільно-політичку ситуацію, "гібридну війну" й переконуюсь: філософ був правий  - так воно і є.
  Мама однокласника розповідала як під час війни односельчани на спіритичному сеансі викликали дух Т.Г.Шевченка й запитали:
  - Чи буде колись Україна?
  У відповідь Тарас Григорович заплакав.
  Як я його сьогодні розумію...

білий хорват

Цитата: antik від Листопад 07, 2023, 08:28Із моєї книги "Біла ворона":
Попереджала ж мене мама колись, та я тоді не послухав її. А дарма. Ось як це було. Якось кажу:
- Довідаюсь як та викличу злого духа, запитаю виграшні номери "Спортлото". Виграю гроші, куплю "Волгу" й покатаюсь у своє задоволення.
Мама головою похитала, дивуючись молодечій необізнаності:
- Виграєш. Купити - купиш, але не довго тішитися будеш.
Я гордо відповів:
- Ну, і не шкода, як ті гроші прийшли, так і пішли...
А мама на те повчально:
- Ти, сину, не зрозумів. Диявол нічого не робить даремно... Та не потрібно йому те залізо - він за послугу візьме з тебе плату кров'ю, слізьми, прокляттям, богозневагою, ворожнечею.
Ех, було б мені, молодому, тоді послухатись та добре запам'ятати ту науку...

Розумні слова мама казала, а ти не слухав.

Wednesday

Цитата: antik від Листопад 07, 2023, 08:28Із моєї книги "Біла ворона":
Попереджала ж мене мама колись, та я тоді не послухав її. А дарма. Ось як це було. Якось кажу:
- Довідаюсь як та викличу злого духа, запитаю виграшні номери "Спортлото". Виграю гроші, куплю "Волгу" й покатаюсь у своє задоволення.
Мама головою похитала, дивуючись молодечій необізнаності:
- Виграєш. Купити - купиш, але не довго тішитися будеш.
Я гордо відповів:
- Ну, і не шкода, як ті гроші прийшли, так і пішли...
А мама на те повчально:
- Ти, сину, не зрозумів. Диявол нічого не робить даремно... Та не потрібно йому те залізо - він за послугу візьме з тебе плату кров'ю, слізьми, прокляттям, богозневагою, ворожнечею.
Ех, було б мені, молодому, тоді послухатись та добре запам'ятати ту науку...


А що не так з Вашим життям? Так, воно було нелегким. Але життя не є легким у більшості людей. І справа навіть не у матеріальних статках. В кожної людини є якісь виклики.

До речі, а які Ваші особисті плани? Я читала, що Ви раніше працювали в Польщі. З тим, що відбувається в Україні, якщо у Вас є така можливість, забирайте рідних і виїздіть. І як в історії з Содомом і Гоморою, не оглядайтесь.

Навіть якщо закінчиться війна, пенсіонерам в Україні буде дуже важко. В Польщі вам пропасти не дадуть. І це треба робити швидко, бо якщо до влади в Польщі прийдуть ліваки (зараз там намагаються створити уряд), то польському ринку праці і взагалі всьому хорошому в Польщі наступить кінець.

Я це саме порадила у свій час абабагаламазі, який колись тут дописував.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: antik від Листопад 07, 2023, 08:52Головним завданням тирана буде постійно залучати громадян до війн, щоб народ відчував потребу у правителі. А якщо він запідозрить кого у вільних  думках і в запереченні його правління, то таких людей він знищить під приводом, ніби вони продалися ворогові.  (древньогрецький філософ Платон) 
  Спостерігаю сьогоднішню суспільно-політичку ситуацію, "гібридну війну" й переконуюсь: філософ був правий  - так воно і є.
  Мама однокласника розповідала як під час війни односельчани на спіритичному сеансі викликали дух Т.Г.Шевченка й запитали:
  - Чи буде колись Україна?
  У відповідь Тарас Григорович заплакав.
  Як я його сьогодні розумію...


Це не тільки в Україні. Старе як світ "раздєляй і властвуй".

Взяти хоча б війну в Ізраїлі. Всі, хто вірить, що "бармалєї вєраломна напалі на мірний Ізраїль", просто тупі. Купа людей свідчить, що якщо раніше на кордоні навіть на лисицю виїздили подивитися, яка там шарилась, то тут ніхто не знав і не бачив ГОДИНАМИ, як у 15-и (здається) місцях стіну пробивають машинами!

Завалили купу своїх танками, а потім написали, що то Хамас.

Для кого ці казочки? Зате Бібі, який під розслідуванням, раптом став героєм нації (правда, не для всіх, там добряча частина бажає його крові, і правильно).

І під цим виглядом поклали 10К мирняка, з них 4К дітей - майбутнього Палестини.

Так само як зараз в Україні шляхом систематичної і цілеспрямованої недостачі зброї і підкилимними угодами з Пуйлом уже випиляли практично найпродуктивніший сегмент українських чоловіків, а зараз будуть братися теж за майбутнє - за молодь.

Якщо так подумати, зараз відбувається те ж саме, що і в Червоний Терор і Голодомор - тих, що були найуспішніші та найвільніші, в гіршому випадку вбивали, а в кращому вивозили в Сибір. Ті, що залишилися, породили пристосуванців та рабів. Зараз першими полягли найвільніші - ті, що пішли добровольцями та ті, що не відмовилися від призову. Виживуть ті, що покупували собі липові довідки або звинтили. Тобто корупціонери, покидьки та боягузи. І вони породять собі подібних.

Так що все логічно.

Ну, а те, що навіть не сам Путін розв"язав цю війну, а що йому дозволили, як і Нетаньяху, більшість дописувачів Єрмачки просто не розуміє. Не бачить далі свого носа.

Мета глобалістів (і Путін, як і Бібі, в їх рядах) - винищити побільше людей. Я ржу, коли читаю, як укродурачки скачуть від радощів, скільки загинуло кацапів. По-перше, а скільки загинуло наших? А по-друге, ніби пуйлу це важливо. Для нього важливо, чим більше, тим краще.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.