Що чекає світ у 2024? Політичний та економічний аналіз

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якщо ви хочете знати, чи стоїть суспільство на порозі великих і бурхливих змін, вам потрібно поставити два дуже важливих питання: чи люди сердяться? А чи люди голодні?

У США (і в багатьох частинах Європи) люди справді дуже розлючені, з різних причин залежно від їхніх політичних уподобань. З іншого боку, вони не голодні, принаймні не в тій мірі, в якій вони зневірені. Це цілком може змінитися у 2024 році, враховуючи низку подій, які відбуваються на початку нового року.

Я продовжую розглядати 2024 рік як точку зв'язку нашої ери з кількох причин. Хронологія глобалістів для їхнього «Великого перезавантаження» згадує 2030 рік як найкращий рік для повної централізації. До того року вони планують запровадити контроль над викидом вуглецю, прибрати більшу частину нафтової та газової енергії, запровадити систему цифрової валюти, завершити програму 15-хвилинного міста, створити МВФ і BIS як наглядачів глобальної структури CBDC, запустити їхнє безготівкове суспільство та інтегрувати цілі, пов'язані з ESG, у кожен аспект економіки.

До 2030 року залишилося лише шість років, і це дуже багато, що потрібно зробити за такий короткий проміжок часу. Глобалістам доведеться або визнати невдачу та змінити свій графік, або створити суттєву кризу найближчим часом, щоб сприяти перезавантаженню. Але перш ніж я заглиблюся в потенційну потворність, яка чекає наступного року, давайте поговоримо про дві найбільші позитивні події 2024 року.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Позитив

Поразка ковідної адженди

Я не думаю, що багато людей розуміють, наскільки епічною та важливою насправді була битва через ковідні карантини та паспорти вакцинації. Західний світ був на межі повного авторитаризму – не тоталітарного режиму навшпиньках, як ми переживали багато років, а повної медичної диктатури та масової цензури. Я вважаю, що ковід БУВ планом А у спробі створити умови для перезавантаження, і вона провалилася.

Якби істеблішмент досяг своєї мети щодо паспортів вакцин, боротьба за свободу була б закінчена. Паспорти унеможливлювали б економічну участь для будь-кого, хто не підкорявся порядку денному, створюючи вторинний клас громадян (здебільшого консервативних), які потім могли б стати мішенню для систематичного усунення.

На щастя, достатньо людей піднялися і відмовилися виконувати план, тому план було зірвано. Мабуть, в істеблішменті зрозуміли, що занадто багато патріотів, готових взяти до рук зброю і воювати, якщо вони продовжуватимуть проштовхувати ковідний фарс. Пам'ятаєте той дивний момент, коли більшість пропаганди ковіду просто припинилася? Ніби хтось клацнув перемикачем, і ЗМІ змінили наративи за одну ніч?

Я пам'ятаю, і ця подія була остаточним виправданням для всіх нас у антимандатному русі. Увесь страх, увесь жах, уся приреченість, пов'язана з «мільйонами смертей», усе це нічого не означало, і вони довели, що як тільки вони вимкнули машину реклами, усе одразу повернулося на круги своя.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Позитив

Громадськість наситилася культом воукізму


Це зайняло більше часу, ніж повинно було, головним чином через те, що занадто багато людей відмовлялися вірити в реальність змови, але воук-культ нарешті перетнув межу достатньо разів, щоб набриднути широкій громадськості. Воук-активісти порушили всі межі пристойності та правди, і вони відчужили велику частину населення. Їх час швидко добігає кінця.

Ознаки цього включають триваючий крах таких медіа-гігантів, як Disney, успішні бойкоти таких продуктів, як Bud Light, і таких компаній, як Target. Але якщо ви вмієте читати соціальні тенденції, ви можете побачити більш тонкі ознаки. Зростає зневага до фемінізму третьої хвилі, культу ЛГБТ і божевільного транс-руху. Люди менше бояться висміювати SJWs, менше бояться культури скасування та більш охоче критикують їхні помилки.

Ось що відбувається, коли ви націлюєтеся на дітей із сексуалізованим вихованням і виступаєте проти біологічної реальності. Це те, що відбувається, коли ви намагаєтеся змусити людей сприйняти та нормалізувати психічні захворювання. Ось що відбувається, коли ви витрачаєте роки, намагаючись контролювати мову людей за допомогою «нео-займенників» і тероризуєте Інтернет культурою скасування. Ось що трапляється, коли ви вторгаєтесь у кожен куточок поп-культури та намагаєтесь захопити її чи саботувати за допомогою пропаганди. Ось що відбувається, коли ви оголошуєте війну традиційним західним цінностям – усі починають вас ненавидіти, і зрештою вони організовуються, щоб надерти вам дупу.

Єдине, що тримає на плаву рух воуків на даний момент, це їх альянс із корпораціями та ЗМІ. Глобалістичні аналітичні центри все ще витрачають мільярди доларів на фінансування програм соціальної справедливості, а нинішній уряд прикриває подвиги крайніх лівих фанатиків. Без еліт не існувало б пробудженої ідеології. Мільйони американців готові позбутися цього назавжди.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Негатив

Вибори 2024

Як я вже згадував у минулих статтях, я все ще вірю, що президентських виборів у листопаді може не бути. Хоча поточні умови дозволяли б це зробити, якщо в найближчі кілька місяців нічого кардинально не зміниться. Такого рівня національного розколу щодо виборів не було з часів громадянської війни, і незалежно від того, що станеться або яка сторона «переможе», буде високий потенціал для насильницької реакції.

Вибори 2024 року переростають у власну подію «Чорний лебідь». Будь-яка ознака того, що Дональда Трампа буде заарештовано до листопада, або будь-які широко розповсюджені плани блакитного штату вилучити його з виборчого бюлетеня будуть розглядатися як втручання у вибори, і я не сумніваюся, що багато американців серйозно задумаються про збройне повстання.

Знову ж таки, проста присутність Трампа як кандидата буде використана ультраліворадикальними групами як обґрунтування для розпалювання заворушень. Його повторний вхід до Овального кабінету означав би нескінченні дії натовпу і, можливо, навіть теракти. Тож у цьому відношенні не має значення, чи ми закінчимо з Байденом чи Трампом, кінцевий результат, ймовірно, буде однаковим – громадянські заворушення з подальшим оголошенням воєнного стану в найближчі пару років.

Моя позиція щодо Трампа завжди була скептичною, насамперед через його жахливий підбір членів кабінету (включаючи Ентоні Фаучі). Однак я визнаю, що після чотирьох жахливих років авторитарної воук-імперії Джо Байдена немає жодного способу, щоб половина країни терпіла ще один термін, особливо якщо цей термін досягається через уявний саботаж.

Крім того, існує ймовірність шокових подій, таких як відставка Байдена в останню хвилину. Або арешт Трампа, але він все одно переміг. Або серйозна геополітична криза, яка використовується демократами як привід для «перенесення» виборів. І не помиляйтесь, сьогодні існує багато таких тригерів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Негатив

Зростання геополітичної напруженості

Потенціал війни на кількох фронтах, включаючи Україну, Ізраїль і, можливо, Тайвань, є надзвичайним у 2024 році. Наразі я зосереджений на конфлікті Ізраїлю в Газі та шансах помсти з боку навколишніх ісламських держав. Як я вже згадував у попередніх статтях, у Гази немає жодних шансів зупинити Ізраїль військовим шляхом, і вони ніколи не робили це, але це не дуже актуально. Важливо те, як реагують їхні сусіди.

Ліван і Хезболла, схоже, готові розпочати війну проти Ізраїлю найближчим часом, але Іран є великим знаком питання. Чи будуть вони відкрито вступати у війну з Ізраїлем? Такий крок повністю дестабілізував би весь Близький Схід, перервав би значну частину світових поставок нафти і, ймовірно, втягнув би США та Європу в бійку.

Найбільшою загрозою наразі є закриття судноплавних шляхів через Червоне море та Ормузьку протоку. Це може порушити ланцюжки постачання та енергетичні ресурси на багато місяців і прискорити економічну кризу. І, у свою чергу, це може бути використано істеблішментом як обґрунтування для того, щоб увести американські війська у регіон.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Негатив

Економічна порохівниця


Економічна ситуація набагато складніша, ніж міжнародні відносини, вірите чи ні. Федеральна резервна система веде нестійку гру з боргом і відсотковими ставками США, кульмінацією якої стала «Catch-22», про яку я попереджав роками.

Деякі аналітики стверджують, що ФРС збирається знизити ставки в 2024 році (я все ще сумніваюся); але якщо це станеться, будьте готові до негайного та нового сплеску інфляції. Якщо вони не зобов'яжуться істотно знизити ставки, державний борг продовжуватиме зростати приблизно на 600 мільярдів доларів на місяць (близько 7 трильйонів доларів на рік). Це неприпустимо і загрожує світовому резервному статусу долара.

Якщо намір ФРС полягає в тому, щоб вплинути на вибори (знову ж таки, я дуже сумніваюся в цьому), то вони не збираються значно допомагати Джо Байдену, знижуючи ставки. Байден уже відомий як президент інфляції; створення ще одного підвищення індексу споживчих цін (ІСЦ) до кінця 2024 року було б катастрофою для його кампанії. І збереження Байдена на посаді лише посилить громадське обурення соціалістичною політикою, оскільки економіка продовжує занурюватися або в стагфляційну кризу, або в дефляційну депресію, залежно від того, який шлях обере центральний банк.

І пам'ятайте, що підвищення цін на товари першої необхідності на 30% і більше, яке ми спостерігали протягом останніх кількох років, залишатиметься на місці ще досить довго. Немає значення, що робить ФРС, ви продовжуватимете платити на 30% більше, щоб вижити порівняно з 2019-2020 роками, і для багатьох людей це швидко вбиває їхній рівень життя. Ось чому ніхто не сприймає «Біденоміку» серйозно. Доки вони не побачать повернення до нормального рівня витрат, неважливо, який вид викрутасів Байден робить щодо кількості робочих місць або ІСЦ.

Всім все одно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Негатив

Catch-22

Я підозрюю, що ФРС продовжить курс на дефляцію. Вони можуть спробувати знизити ставки один чи два рази, але коли ІСЦ підскочить, вони відразу повернуться до вищих ставок і жорсткішого кредитування. Це саме те, що вони робили в 1970-х і на початку 1980-х років, хоча США не додавали 600 мільярдів доларів боргу щомісяця під час тієї конкретної кризи.

Те, як ця дефляція трансформується, залежатиме від інших факторів, включаючи геополітичні фактори (як згадувалося вище). Я передбачаю, що до кінця року ми побачимо різке повернення безробіття. Американці не купують більше, вони просто витрачають БІЛЬШЕ на ту саму кількість речей. Стагфляційний процес завжди призводить до болісного зниження загального споживання та рівня життя – у нас було трирічне підвищення завдяки ковідним грошам, а тепер це зростання згасає. Будь-які дії ФРС щодо ставок на даний момент не допоможуть роздрібній торгівлі чи сектору послуг, вони лише допоможуть утримати фондові ринки на плаву ще трохи.

Знову ж таки, кінцевий результат однаковий, незалежно від того, що роблять центральні банкіри, і це так задумано. Якщо вибори в США взагалі вплинуть на плани істеблішменту, я підозрюю, що це більше відповідатиме оптиці оновленого президентства Трампа. Це може більше служити інтересам глобалістів, щоб зберегти систему недоторканою, а не для захисту Байдена, а для підготовки до повернення Трампа, щоб зруйнувати весь картковий будиночок, коли він вступить на посаду (або навіть відразу після перемоги). Виставлення консерваторів як цапів відпущення для повномасштабної економічної кризи має набагато більше сенсу, ніж намагання підтримувати фасад Байдена ще чотири роки.

Якщо глобалістам не вдасться підготувати основу для «Перезавантаження» у 2024 році, тоді вони можуть зіткнутися зі зростаючим рухом, щоб притягнути їх до відповідальності. Жонглювання ось-ось закінчиться.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чудова стаття на багатьох рівнях. Зрозуміло, що чим більше нестабільності в США і у світі в цілому, тим гірше для України і її боротьби за виживання.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

2024 рік - це буде рік воєн.

Повстануть ще декілька військових конфліктів та воєн.
Ніби незалежних одна від одної, але це все буде одне глобальне ділення світу.

білий хорват

Що чекає світ у 2024?

А ось тут передбачення від пророків.

Звичайно, що до таких пророцтв треба відноситися з примруженням ока, але... цікаво, що вони передбачили на 2024 рік?

Передбачення Нострадамуса на 2024 рік

Нострадамус радить почати відкладати на чорний день у 2024 році і готуватися до подальших криз. Згідно з інтерпретаціями слів містика, його прогнози на 2024 рік включають зречення короля Великої Британії Карла II, початок Великої війни, повені, які призведуть до великого голоду, і зміни у Ватикані.

У текстах наступного року також згадується, що одна країна в Європі призведе до розпаду всього континенту. Експерти вважають, що це Італія. За словами Нострадамуса, 2024 рік буде «найгіршим роком в історії».

Згідно з іншим фрагментом, у 2024 році буде розроблена технологія, яка працюватиме подібно до еліксиру молодості.

білий хорват

Прогноз Кшиштофа Яцковського на 2024 рік. На нас чекає «найгірший рік» за останні 3 роки

Прогноз Кшиштофа Яцковського на 2024 рік стосується як Польщі, так і всього світу. Ясновидець не має хороших новин і попереджає, що Польщу чекає багато потрясінь. Певний процес трансформації має розпочатися у 2024 році і триватиме до 2028 року. На жаль, найважливішою темою будуть загострення конфліктів.

– 2024 рік я називаю роком війни. Це важливо, і 2028 рік є важливим. Або щось почнеться в 2024 році і триватиме до 2028 року, тобто триватиме 4 роки. Або в 2024 році будуть заворушення, потім тиша, а в 2028 році світ знову стане небезпечним, будуть війни, - каже Яцковскі.

Ясновидець не згадує про те, що Польща опиниться серед країн, які ведуть війну, але буде втягнута в процеси, пов'язані з нею. Питання прийому біженців обговорюватиметься ще інтенсивніше, ніж раніше. Очікується, що їхня присутність призведе до довгострокових змін у Польщі.

– Ситуація Польщі у 2024 році буде дуже складною. Це буде перший рік, коли національні меншини почнуть виступати. У Польщі з цим буде певна проблема. Наступного року до Польщі попливе велика кількість біженців (...). Ситуація буде настільки серйозною, що уряд вирішить внести зміни у форму власності на землю. На що багато громадян відреагують з обуренням, прогнозує ясновидець.

Кшиштоф Яцковскі прогнозує, що приплив іноземного населення до Польщі вплине не лише на відносини з Євросоюзом і країнами, які постраждали від війни. У країні буде все більше розколів, не тільки політичних. У Польщі може статися серйозний розкол.

– У мене таке враження, що Польща буде в дуже незручній ситуації. Ми зіткнемося з розколом. Спочатку символічно, а потім трохи більше (...). Міжнародні рішення будуть прийматися дуже швидко, відкриває ясновидець Яцковскі.

У своїх візіях Кшиштоф Яцковскі також зазначає, що Польща в 2024 році зіткнеться з кількома кризами, а питання іммігрантів буде однією з найбільш часто обговорюваних тем. Нашу країну можуть розділити, але, як наголошує ясновидець: «Це все одно буде наша країна — Польща».

Хаос і заворушення також торкнуться багатьох місць у світі. Що про них говорить ясновидець Яцковський?

білий хорват

Прогноз ясновидця Яцковського 2024 – чому «найгірший рік»?

Ясновидець Кшиштоф Яцковскі називає 2024 рік «роком воєн» і загроз. За словами пророка, домінуючим почуттям в найближчі місяці буде тривога і невпевненість у майбутньому. Яковскі заявляє, що наступний рік, як очікується, буде найгіршим з 2020 року, і його вплив буде відчуватися в наступні роки.

– Мені неприємно ставитися до 2024 року, величезний безлад. Порівняно з 2020 роком, 2024 рік буде найгіршим за ці роки. Мені шкода, що я повинен це вам сказати. Цей рік буде найгіршим, але це не означає, що наступні кілька років будуть кращими. Я говорю в порівнянні з тим, що ми пережили в 2020 році, – прогнозує Яцковскі.

Як далі зазначає далекоглядний Яцковскі, конфлікти в Україні та на Близькому Сході не мають бути єдиними війнами у світі, а передвісником більш серйозних загроз. Що буде з нашим східним сусідом Україною?

– У мене дуже дивні, тривожні асоціації з Україною. Це може статися у 2024 році (...), що нація в Україні розділиться. Буде якийсь внутрішній бунт. Спадають на думку два лідери. Один Зеленський, а інший якийсь самопроголошений. Україна сама почне ділитися. Це було б щось жахливе, але може бути внутрішня війна, - каже ясновидець.

білий хорват

Кшиштоф Яцковскі зазначає, що нинішня війна в Україні ставатиме дедалі більшою проблемою. Крім того, і цей конфлікт, і ситуація на Близькому Сході можуть швидко вийти з-під контролю і загрожувати іншим країнам. Це також призведе до нових спалахів війни, які вплинуть на життя мільйонів людей у всьому світі.

– Коли ця війна почнеться, це буде досить серйозна війна. Це змусить нас боятися, що це може поширитися за межі Близького Сходу. Будуть такі сигнали, страшні. Це буде відбуватися паралельно з раптовим погіршенням життя в Європі. Ця війна порушить плинність в поставках, будь то сировина, паливо чи енергія. (...) Це буде повна війна.

 Це не буде війна з окремою чи двома країнами на Близькому Сході. Дві країни будуть атаковані. Одна наполовину, а друга масово. Росія поводитиметься дивно, не буде підтримуватиме країну, союзником якої вона є. Вона не підтримає її військово. Це може означати домовленість за столом, що одна сторона робить порядок на Близькому Сході, а інша сторона – в Україні, каже Яцковскі.

Польський ясновидець також зазначає, що тема пандемії та її наслідків повернеться. Глобальна дискусія про вторинні ефекти ось-ось розпочнеться.

білий хорват

Що прогнозує Кшиштоф Яцковський на 2024 рік щодо проблем здоров'я?

– У 2024 році теж станеться дивна річ.

Світ буде проінформований, що чума, через яку ми пройшли, фактично, 2020-2021 робить щось другорядне, дуже несподіване, небезпечне, з часом. Нам це голосно скажуть. Людям будуть радити щось робити в цьому напрямку.

Раніше про це не можна було говорити, тільки час показав певні речі. Те, що було проблемою, як і сама чума, стане другорядною проблемою, і, за іронією долі, ця вторинна проблема буде гіршою за чуму, яка була, - розкриває Яцковскі.

білий хорват

Ну, дивлячись на те, що зараз відбувається в Україні, на всі ці сварки, на обвинувачування один одного, недовіру народу до влади (корупційні скандали МО), якісь непорозуміння ЗЕ з Залужним, я не здивуюся, що станеться так, як передбачив провидець, а Росія тільки чекає на це і долиє масла в вогонь:


Цитата: білий хорват від Січень 04, 2024, 19:10– У мене дуже дивні, тривожні асоціації з Україною. Це може статися у 2024 році (...), що нація в Україні розділиться. Буде якийсь внутрішній бунт. Спадають на думку два лідери. Один Зеленський, а інший якийсь самопроголошений. Україна сама почне ділитися. Це було б щось жахливе, але може бути внутрішня війна, - каже ясновидець.

білий хорват

Передбачення Ванги на 2024 рік – що нас чекає?

Містична Ванга оголосила прорив в історії людства на 2024 рік. Мешканці Землі мають вийти на контакт із позаземними істотами у 2024 році.

Інопланетна цивілізація позначить свою присутність, щоб ні в кого не залишилося сумнівів. Нас чекає зустріч із «драконом», який «все забере». Як це вплине на долю світу?

білий хорват

Передбачення Ванги на 2024 рік

Сліпа ясновидиця з Балкан Ванга пророкує на 2024 рік не просто шокуючу зустріч із позаземною цивілізацією. Крім цієї надзвичайної події, будуть інші значні події та явища. Деякі з них уже починають здійснюватися.

Ось на що вказує Ванга, як передбачення на 2024 рік:

- зміна орбіти Землі

- розвиток технологій та ІТ

- знайдення лікарства від раку

- нові відкриття в квантовій фізиці

- стихійні лиха, пов'язані зі зміною клімату

- терористичні атаки в Європі

- замах на вбивство президента Росії

- економічна криза та бідність у всьому світі

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 04, 2024, 19:55Передбачення Ванги на 2024 рік

Сліпа ясновидиця з Балкан Ванга пророкує на 2024 рік не просто шокуючу зустріч із позаземною цивілізацією. Крім цієї надзвичайної події, будуть інші значні події та явища. Деякі з них уже починають здійснюватися.

Ось на що вказує Ванга, як передбачення на 2024 рік:

- зміна орбіти Землі

- розвиток технологій та ІТ

- знайдення лікарства від раку

- нові відкриття в квантовій фізиці

- стихійні лиха, пов'язані зі зміною клімату

- терористичні атаки в Європі

- замах на вбивство президента Росії

- економічна криза та бідність у всьому світі

На виділене і Ванги не треба, ЛОЛ! Фактично - гарантія  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 04, 2024, 19:37Ну, дивлячись на те, що зараз відбувається в Україні, на всі ці сварки, на обвинувачування один одного, недовіру народу до влади (корупційні скандали МО), якісь непорозуміння ЗЕ з Залужним, я не здивуюся, що станеться так, як передбачив провидець, а Росія тільки чекає на це і долиє масла в вогонь:

А може, це шанс, що нація винесе наверх того справжнього лідера, свого Черчіля чи нового Бандеру, про якого я так мрію??

Як вчили нас на бізнес-курсі, threats and opportunities  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.