Волонтерське "Don't Look Up"

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Я вже давно помітила, як деякі "волонтери" намагаються перекрутити реалії та маніпулювати суспільною думкою з метою переслідування власних цілей (навіть якщо ці цілі - збір коштів на ЗСУ).

На нашу думку, це є одною із ознак неетичності волонтерів.

Ми будемо наводити приклади такої поведінки для подальшого аналізу, сподіваючись, що недоцільність такої поведінки буде усвідомлена і ця поведінка буде скоригована.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Розводити розбірки (для нормальних людей - розібратися в проблематичних питаннях) - це працювати на ворога  :facepalm1:.

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?msg=3474
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Треба лише викладати гроші і не задавати ніяких питань. Не дивитися уверх!

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?msg=8996
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3
Ну і власне, що надихнуло мене на створення цієї теми і реально шокувало  :smilie10:.

Двоє "волонтерів" намагаються заткнути рота бійцю ЗСУ, який перепостив про розкрадання/ невикористання волонтерської допомоги від зарубіжних донорів.


Тобто робиться посил, що краще замовчувати такі випадки, бо якщо про них розповідати, то люди будуть донувати менше.

Тобто нікого не цікавить правда, виправлення ситуації, стратегічна корекція існуючих практик та процесів.

Головне - бабло.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#4
І це не унікальна річ для укроволонтерів.

Я це саме спостерігала на прикладі іноземних волонтерів і скандалу з грифтом на авто. На підставі брехні, що нібито авто зламане і треба нове, іноземні волонтери (зокрема, одна дама із дуже поганою репутацією із Канади) намагались нагрифтити бабла.

Коли правда вийшла на поверхню, відбувся великий скандал. І я бачила, як інші учасники (парочка з групи NAFO) писали, що не треба виносити такі речі на публіку, бо ПЕРЕСТАНУТЬ ДОНАТИТИ  :smilie9:.

Ну я і перестала і після того донатила тільки і виключно в місця, де мені видадуть офіційну розписку і де робляться офіційні аудити.

Всі решта - йдуть лісом і мені абсолютно начхати, якими черговими потребами ЗСУ вони прикриватимуть свої "позиції" та "переконання".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Саме так, after I have found out the hard way.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну ще б пак. Незареєстровані волонтери, збираючи кеш, який не проконтролюєш, не сплачують державі податки, таким чином працюючи поза законом.



Нагадуємо, що тільки якщо волонтери зареєстровані, то вони не повинні сплачувати податки державі на зібрані кошти.

Українці люблять гвандіти про тотальну корупцію в їх державі, але коли порушення закону стосується їх самих чи їх близьких та знайомих, "ето другоє".

І якщо у цьому беруть участь і самі волонтери, і ті, хто їм донує, про що говорить така практика, як не про ту саму побутову корупцію?

Закон одинаковий для всіх, і це не зміниться, яким би фіговим листком не прикривалися ці особи.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якщо це так, то де можна побачити офіційний звіт за 2022 і 2023 роки, скільки було в цілому зібрано коштів і скільки з цих коштів було сплачено податків у відповідності з українським законодавством?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А ці фонди взагалі проходять аудити?

Де можна побачити аудиторський звіт за 2023 рік?

І не якусь фігнюшку, а від незалежних типу PwC??




Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday


Я так розумію, "нафронтниця" - це "волонтерка", яку вважають f**ckable, або є**бельною Шановні Українські ЧоловікиТМ.

А якщо "волонтерка" вже бабуся, то який термін використовується??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

О, а секс з котами - то тема, виявляється! Тре аватарчиків котячих сюди, хехе :Prapor2:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Какая атвратітєльная рожа  :bluet:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тому я і не доную більше в Україні (крім родичів і знайомих).

Укрополе чудес в странє дураков (С) моє :bluet:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зажертий від почуття власної значущості фейковий волонтер Притула грубо образив військового ЗСУ:


Проте згодом Сергій Притула видалив свій коментар і перепросив у військового, заявивши, що сприйняв його за бота. За словами волонтера, військовий прийняв його вибачення та наголосив, що помилки треба визнавати.

"Косяки треба визнавати, якими б огидними вони не були. Відбувся класичний "френдлі фаєр". Перепросив у Валерія з 3 ОШБр, коменти якого сприйняв за коменти бота. Вибачення прийняті. Дякую воїну за службу, розуміння і почуття гумору. Поговорили, порозумілись, працюємо далі. Зрештою, не чужі люди, фонд багацько допомагає бригаді. Знаю, що у когось "осад залишиться", але якщо ми з бійцем порозумілись, то і ви заспокійтесь!", - написав Сергій Притула.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Твітер вибухнув насмішками:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хороше відео про зеПритулянта. Ось тому український народ і дожився до ручки, що постійно фапає на таке лайно  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Гарний, гарний приклад для наслідування! Дуже етичний волонтер!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Лайноволонтер Притула бідкається, що затвердження США допомоги Україні переб"є йому донати. Ну коли вже цього бика заметуть в окопи??


З цього приводу відео від Шапошникова  :smiley24:.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бугага!

З тої ж серії, як Бандерівець обзиває емігрантів наліво і направо, а потім плачеться - ну задонуйте ван доллар :facepalm:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.