"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

ЦитатаГоловне - двіжуха!  )))

I don't feel like it anymore.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#341
Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 21:23
ЦитатаГоловне - двіжуха!  )))

I don't feel like it anymore.



Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 21:10
Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 21:09Усе кашерно пані Середа перекрутила, за Ганю заступилась. Все по плану.

Ганс не писав тут на ці теми, мало того, він за все вибачився. З вас не вибачився ніхто. Мало того, ви всі - включаючи тебе - мене образили.
А це не важливо де він писав. Ще коли ми брали першу тачку, він відкрив тему на гадюшнику і казав що я стрижу бабло з лохів.  Ти думаєш я це забуду? Звісно шо ні.

І тебе я не ображав. Я констатував факт. Що тобі і Кадрі болить кава.

Тому я і написав - відчепиться від Бандерівця, атакуйте мене, бо мене вкусити важко.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 22:13А це не важливо де він писав. Ще коли ми брали першу тачку, він відкрив тему на гадюшнику і казав що я стрижу бабло з лохів.  Ти думаєш я це забуду? Звісно шо ні.

І тебе я не ображав. Я констатував факт. Що тобі і Кадрі болить кава.

Тому я і написав - відчепиться від Бандерівця, атакуйте мене, бо мене вкусити важко.

Знаєш що? Не викручуйся і не маніпулюй. Ганс тут не до чого і по Кадрі ми теж давно розібралися, я дала цитату, що вона сказала. Ганс на ці теми писав ще літом, то давай і з тебе цитат повитягуємо за 2020-2022, які до даної розмови і цього форуму взагалі відношення не мають.

Йдеться про слова, сказані в нашу адресу за останні дні, хоча ми підняли цілком легітимні питання.

Те, що Бандерівець робить щось для ЗСУ, не дає йому права ображати інших. Так само, як бабам на Єрмачці з їхніми факами і дурепками. Я щось не бачила, щоб ти заступався за нас так, як ти заступаєшся за них.

ПС. Роби щось із своїми складними почуттями до Ганса. І не приліплюй їх і його до мене. Якби я не була за тебе рочків на 12-13 старша, я б подумала, що ти мене до нього ревнуєш. Come on, man! (C)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 22:23Те, що Бандерівець робить щось для ЗСУ, не дає йому права ображати інших.
Згоден
Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 22:23Так само, як бабам на Єрмачці з їхніми факами і дурепками. Я щось не бачила, щоб ти заступався за нас так, як ти заступаєшся за них.
Дай мені лінк, я міг пропустити - я заступлюсь.

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 22:23Роби щось із своїми складними почуттями до Ганса. І
Ганс - ватний гандон. Які почуття?  Було б непагано щоб йому ракета прилетіла в хату.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 22:29Дай мені лінк, я міг пропустити - я заступлюсь.

Don't insult my intelligence. Ти все читаєш і все бачиш - як там, так і тут.

ЦитатаГанс - ватний гандон. Які почуття?  Було б непагано щоб йому ракета прилетіла в хату.

Sometimes things are not what they may seem. Ти насправді мало знаєш про Ганса. Втім, як і я. Тому краще не казати такого, про що потім можна пошкодувати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 22:33Don't insult my intelligence. Ти все читаєш і все бачиш - як там, так і тут.
Я читаю 99% з телефону коли роблю щось інше. Минулий тиждень взагалі не читав, давай лінк.

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 22:33Sometimes things are not what they may seem. Ти насправді мало знаєш про Ганса. Втім, як і я. Тому краще не казати такого, про що потім можна пошкодувати.
Я достатньо знаю про Ганса щоб зробити висновок що він чмо і ватний гандон. А ще по ньому плаче СБУ.

Wednesday

#347
Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 22:37Я читаю 99% з телефону коли роблю щось інше. Минулий тиждень взагалі не читав, давай лінк.

Не дам. І це не має ніякого практичного значення - haters gonna hate. Просто когнітивний дисонанс завжди шокує.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 22:39
Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 22:37Я читаю 99% з телефону коли роблю щось інше. Минулий тиждень взагалі не читав, давай лінк.

Не дам. І це не має ніякого практичного значення - haters gonna hate. Просто когнітивний дисонанс завжди шокує.
Який у сраку дисонанс? Шо не так? Де?

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 22:47Який у сраку дисонанс? Шо не так? Де?

Ну так я вже давала чудові приклади:

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=109.msg3388#msg3388
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

От зараз на той пост відповів.

Wednesday

#351
Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 22:52От зараз на той пост відповів.

Не зрозуміла, що і де ти відповів. Ти можеш відповідати виключно за свої слова. За те, що ми обговорювали теоретичні аспекти волонтерства і казали, що зробили б МИ (при цьому сказавши багато раз, що питання компенсації кави - між донуючими та розпорядниками коштами на фупі), ти нас практично записав у вороги народу і у "компанію" та категорію "інші".

То це не є когнітивний дисонанс, коли ти у той же час дякуєш Інанні на фупі??

Або тьоті тикають факи і обзиваються тільки тому, що лояльні до інших і використовують цей шанс для чергового зведення особистих рахунків, причому у темі про волонтерство по відношенню до людини, яка не на словах, а на ділі зробила якийсь внесок?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Пані Середа не може бути ворогом. Пані Середа українка яка працює на перемогу. Ще питання є?

А от усіляки Люстри і Кадри працюють на кацапське ІПСО.

Ребе Моше


Wednesday

#354
Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 23:02Пані Середа не може бути ворогом. Пані Середа українка яка працює на перемогу. Ще питання є?

А от усіляки Люстри і Кадри працюють на кацапське ІПСО.

Як ти можеш таке казати. Ти знову ображаєш мене, бо якщо Кадра працює на іпсо і вона моя подруга, то хто тоді я?

І Люстрацію не дозволю ображати, хоч ми далеко не друзі з нею. Вона патріот.

І ти знову не розумієш суті питання. Ти намагаєшся виправдати мене, але відмовляєшся визнати, що у наших обговореннях нічого кримінального не було.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Ти ж знаєш що Хому не купити? Я вважаю що Люся і Кадра грають на кацапів.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 23:08Ти ж знаєш що Хому не купити? Я вважаю що Люся і Кадра грають на кацапів.

До чого тут купити? Ти вважаєш, що я дружила б з ватою і кацапами? І ти цих осіб записав туди, бо вони про каву задалися питаннями? Ну тоді записуй ще пів-фупу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

От ти ж на каву не береш, і якби я тебе спитала, ти б сказав - Я БИ НЕ ВЗЯВ.

Це ж саме сказали я, Кадра і Люстрація.

За це ти записав нас усіх у "компанія" та "інші", незважаючи на те, що всі ми троє донували на ЗСУ.

Ну серйозно??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 23:11
Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 23:08Ти ж знаєш що Хому не купити? Я вважаю що Люся і Кадра грають на кацапів.

До чого тут купити? Ти вважаєш, що я дружила б з ватою і кацапами? І ти цих осіб записав туди, бо вони про каву задалися питаннями? Ну тоді записуй ще пів-фупу.
Я вважаю що розводити срач = допомагати кацапам. І усіляки Люстри і Кадри можуть просто промовчати якщо вже такі патріоти у Екзилі.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 23:13От ти ж на каву не береш, і якби я тебе спитала, ти б сказав - Я БИ НЕ ВЗЯВ.

Це ж саме сказали я, Кадра і Люстрація.

За це ти записав нас усіх у "компанія" та "інші", незважаючи на те, що всі ми троє донували на ЗСУ.

Ну серйозно??
Ну як я можу взяти на каву із своєю зарплатою???