"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 23:14Я вважаю що розводити срач = допомагати кацапам. І усіляки Люстри і Кадри можуть просто промовчати якщо вже такі патріоти у Екзилі.

Знову-таки, будь послідовним і не відокремлюй мене від Кадри і Люстрації по цьому питанню. Мало того, ти теж маєш таку позицію, бо ти з тих грошей ні копійки собі не взяв і не візьмеш. І саме тому я тобі і довіряла і довіряю.

То звідки такий максималізм? і говорити про параметри та моделі волонтерства, правила, практики, усталені домовленості - НОРМАЛЬНО. Чому дехто сприйняв це як обвинувачення, незрозуміло. Тим більше що такого не було.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 23:14Ну як я можу взяти на каву із своєю зарплатою???

Ну ось бачиш? тепер ти теж зрадник народу, яким повинні зайнятися СБУ  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 23:18
Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 23:14Ну як я можу взяти на каву із своєю зарплатою???

Ну ось бачиш? тепер ти теж зрадник народу, яким повинні зайнятися СБУ  ;D
СБУ то до Вєні, у нас усі ходи записані. Як він очікував окупацію Славянску, наприклад.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 23:26СБУ то до Вєні, у нас усі ходи записані. Як він очікував окупацію Славянску, наприклад.

Я знаю, тобі хочеться, але мені нецікаво про Ганса.

По каві, I hope you get my drift.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Про каву ще раз. Купити каву за 3 фунти це нуль. Наприклад мені доїхати до хлопців віддати передачу коштує 10+ ретурн. Ну яка кава із нашими зарплатами facepalm.jpg

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 23:31Про каву ще раз. Купити каву за 3 фунти це нуль. Наприклад мені доїхати до хлопців віддати передачу коштує 10+ ретурн. Ну яка кава із нашими зарплатами facepalm.jpg

Ну то ми про це і говорили, за що нас розіп"яли і обвинуватили у всіх гріхах. Також, якби я жила в Україні, я б теж за каву не брала. Це МОЯ позиція - не більше і не менше.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 23:34
Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 23:31Про каву ще раз. Купити каву за 3 фунти це нуль. Наприклад мені доїхати до хлопців віддати передачу коштує 10+ ретурн. Ну яка кава із нашими зарплатами facepalm.jpg

Ну то ми про це і говорили, за що нас розіп"яли і обвинуватили у всіх гріхах. Також, якби я жила в Україні, я б теж за каву не брала. Це МОЯ позиція - не більше і не менше.
Залежить від зарплати і витрат, am I right? Я, наприклад, за кожну передачу платив 50+ фунтів і про це ніде не писав. Просто тому що можу собі це дозволити.

Але Люсі і Кадрі болить кава яку випив Бандер1вець. Срамота.

Wednesday

В., я звертаюсь до тебе не як до ніка, а як до реальної людини, яку я змогла трошки більше взнати за останній час (хоч і віртуально).

Я сама чорно-біла, але не будь таким, як я. І я знаю, що ти не такий по відношенню до більшості людей у твоєму колі. Знайди в собі можливість to consider others in the same way.

І якщо хочеш зробити мені щось хороше, то перестань, будь ласка, харасити Кадру. Якщо не заради мене, то заради моїх донатів на ЗСУ, якщо це можливо  ;D . Хоча Кадра заслуговує на це on her own merit.

Все, що вона хотіла, це оце:

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=124.msg2798#msg2798

Ну є такі люди і ти правильно пишеш
що вони теж мають право висловлюватись,
і сподіваюсь що тут таке право є і у мене.
А домовитись можна про що завгодно,
я завжди піду їм назустріч, але треба
домовлятись а не обзивати і погрожувати.


Я хочу, щоб вона повернулась. І я хочу, щоб ти залишився. Я хочу, щоб всі, хто сюди прийшов, спілкувалися - бо раніше ми всі якось один із одним співіснували. І я хочу, щоб ми всі ставилися один до одного on the merit of our deeds, а не на основі того, що ми придумали один про одного.

А я з свого боку зроблю те саме по відношенню до "тої" сторони. Я оцінила коментарі натіві про шкарпетки і полотенця і це буде мій наступний - вже мій власний - проект, як я і пообіцяла тут.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

В. я Кадра взагалі тут не чіпав. Доки вона не почала моралізувати.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 23:56В. я Кадра взагалі тут не чіпав. Доки вона не почала моралізувати.

Саме по собі моралізаторство не є порушенням правил. Але ж ти її обізвав. Було? Було.

Все, що вона хотіла, це поваги. Яка у тому числі проявляється у більш культурній формі ведення дискусії. Яку ти вже так гарно практикуєш  :) .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

От хай поважає працю Бандер1вця

Wednesday

#371
Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 00:50От хай поважає працю Бандер1вця

Так вона її і поважає, ось цитата:

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=124.msg2777#msg2777
Цитататут ти молодець, нема питань

Про каву я вже давала цитату, де вона каже, що криміналу у відшкодуванні нема, а вона казала за власну позицію.

Вона сказала позитивне і про тебе, і про натіві.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Ок, я думаю досить сратись. Всеодно усі при своїх.

Wednesday

#373
Цитата: Ребе Моше від Лютий 18, 2023, 01:00Ок, я думаю досить сратись. Всеодно усі при своїх.

Тобто ти будеш продовжувати наїздити на Кадру і тримати мене у "компанії" "інших"?

Я сказала, що зроблю зусилля із свого боку, як вказано вище. Тобто я готова змінюватися.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 22:29
Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 22:23Те, що Бандерівець робить щось для ЗСУ, не дає йому права ображати інших.
Згоден
Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 22:23Так само, як бабам на Єрмачці з їхніми факами і дурепками. Я щось не бачила, щоб ти заступався за нас так, як ти заступаєшся за них.
Дай мені лінк, я міг пропустити - я заступлюсь.

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 22:23Роби щось із своїми складними почуттями до Ганса. І
Ганс - ватний гандон. Які почуття?  Було б непагано щоб йому ракета прилетіла в хату.

Ти можеш як завгодно відноситися до Ганса, але бажати смерті від кацапськоі ракети зараз(((——це ти навіть себе перевершив((
пс. Ладно би ти Гансу побажав——але ти ще й десяткам украінців, які проживають з Гансом в одному будинку побажав(((
А сім"я його тобі що зробила?(((

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 18, 2023, 01:12Ти можеш як завгодно відноситися до Ганса, але бажати смерті від кацапськоі ракети зараз(((——це ти навіть себе перевершив((
пс. Ладно би ти Гансу побажав——але ти ще й десяткам украінців, які проживають з Гансом в одному будинку побажав(((
А сім"я його тобі що зробила?(((

Я ж кажу - там надто СИЛЬНІ емоції. Хоча я не думаю, що Ребе насправді так думає. Впевнена, що ні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 22:29
Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 22:23Те, що Бандерівець робить щось для ЗСУ, не дає йому права ображати інших.
Згоден
Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 22:23Так само, як бабам на Єрмачці з їхніми факами і дурепками. Я щось не бачила, щоб ти заступався за нас так, як ти заступаєшся за них.
Дай мені лінк, я міг пропустити - я заступлюсь.

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 22:23Роби щось із своїми складними почуттями до Ганса. І
Ганс - ватний гандон. Які почуття?  Було б непагано щоб йому ракета прилетіла в хату.
Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 22:37
Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 22:33Don't insult my intelligence. Ти все читаєш і все бачиш - як там, так і тут.
Я читаю 99% з телефону коли роблю щось інше. Минулий тиждень взагалі не читав, давай лінк.

Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 22:33Sometimes things are not what they may seem. Ти насправді мало знаєш про Ганса. Втім, як і я. Тому краще не казати такого, про що потім можна пошкодувати.
Я достатньо знаю про Ганса щоб зробити висновок що він чмо і ватний гандон. А ще по ньому плаче СБУ.

Ні хєра ти не знаєш про Ганса насправді((
І ніяке СБУ за ним не плаче((—— це злісний наклеп((
Ганс може мати будь які відмінні від твоіх погляди——але він ніколи не бажав щоб комусь з "вас" "прилетіла ракета"((
Тому в цьому випадку "чмо і гандон" тут явно ти((

пс. І це я з Гансом не підтримую ніяких відносин зараз((

Сергій Чернівці

Цитата: Ребе Моше від Лютий 17, 2023, 23:14
Цитата: Wednesday від Лютий 17, 2023, 23:13От ти ж на каву не береш, і якби я тебе спитала, ти б сказав - Я БИ НЕ ВЗЯВ.

Це ж саме сказали я, Кадра і Люстрація.

За це ти записав нас усіх у "компанія" та "інші", незважаючи на те, що всі ми троє донували на ЗСУ.

Ну серйозно??
Ну як я можу взяти на каву із своєю зарплатою???

Згадав як ти мене "поправляв"((
"Із своєю зарплатНЕЮ "
Дарую(с)

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 01:17
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 18, 2023, 01:12Ти можеш як завгодно відноситися до Ганса, але бажати смерті від кацапськоі ракети зараз(((——це ти навіть себе перевершив((
пс. Ладно би ти Гансу побажав——але ти ще й десяткам украінців, які проживають з Гансом в одному будинку побажав(((
А сім"я його тобі що зробила?(((

Я ж кажу - там надто СИЛЬНІ емоції. Хоча я не думаю, що Ребе насправді так думає. Впевнена, що ні.

А я вже не впевнений(((

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 18, 2023, 01:24А я вже не впевнений(((

Ну, я відмовляюсь у це вірити.

У мене теж такі моменти бували по відношенню до декого, хоча я про них не писала, але відчувала. А потім шкодувала.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.