"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

Золотий карась

Окрема подяка і повага пану Мареку. Він мабуть народився з іграшковою машинкою в руках, вроджений водій, чоловік, який любить авто і розуміється в них

Administrator

Вибачте за незручності - розділили тему, щоб у цій залишилося власне обговорення волонтерських аспектів.

Золотий карась

Цитата: Administrator від Лютий 12, 2023, 07:57Вибачте за незручності - розділили тему, щоб у цій залишилося власне обговорення волонтерських аспектів.
це не незручності, а свавілля. Була собі тема, жила своїм життям, все норм. Для чого було розщіпляти? Цілісна картина дискусії та діалогу втрачається

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Лютий 12, 2023, 08:00
Цитата: Administrator від Лютий 12, 2023, 07:57Вибачте за незручності - розділили тему, щоб у цій залишилося власне обговорення волонтерських аспектів.
це не незручності, а свавілля. Була собі тема, жила своїм життям, все норм. Для чого було розщіпляти? Цілісна картина дискусії та діалогу втрачається

Реально, було дуже багато повідомлень не по темі. Нехай ця залишається суто про волонерство.

Та інша тема - про моральність і інші речі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Лютий 12, 2023, 07:51Окрема подяка і повага пану Мареку. Він мабуть народився з іграшковою машинкою в руках, вроджений водій, чоловік, який любить авто і розуміється в них

З того, що Марек описав, він реально герой.

Я і поняття не мала.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Лютий 12, 2023, 08:02
Цитата: Золотий карась від Лютий 12, 2023, 07:51Окрема подяка і повага пану Мареку. Він мабуть народився з іграшковою машинкою в руках, вроджений водій, чоловік, який любить авто і розуміється в них

З того, що Марек описав, він реально герой.

Я і поняття не мала.
справді? Ви серйозно? А якби він то не описав? Ви давно керували авто на украінських дорогах, після канадських? А в умовах війни?
Ось так в житті буває, якщо ми поняття не маємо, але судимо, вішаємо ярлики, обзиваємо, ображаємо...
Карочє, він кончєний аморальний виродок, алкаш, який просипається в своєму алкогольному блювотинні щоночі, і мріє виривати комусь матки через горло.
А є високоморальні берегині кадри...

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Лютий 12, 2023, 08:40
Цитата: Wednesday від Лютий 12, 2023, 08:02
Цитата: Золотий карась від Лютий 12, 2023, 07:51Окрема подяка і повага пану Мареку. Він мабуть народився з іграшковою машинкою в руках, вроджений водій, чоловік, який любить авто і розуміється в них

З того, що Марек описав, він реально герой.

Я і поняття не мала.
справді? Ви серйозно? А якби він то не описав? Ви давно керували авто на украінських дорогах, після канадських? А в умовах війни?
Ось так в житті буває, якщо ми поняття не маємо, але судимо, вішаємо ярлики, обзиваємо, ображаємо...
Карочє, він кончєний аморальний виродок, алкаш, який просипається в своєму алкогольному блювотинні щоночі, і мріє виривати комусь матки через горло.
А є високоморальні берегині кадри...

Я не воджу авто. Але це також не знімає відповідальності з Марека за його дії і слова. А те, що він випиває щовечора - це факт. Це видно по його словах і постах неозброєним оком.

Кадра тут ні до чого.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Лютий 12, 2023, 08:42
Цитата: Золотий карась від Лютий 12, 2023, 08:40
Цитата: Wednesday від Лютий 12, 2023, 08:02
Цитата: Золотий карась від Лютий 12, 2023, 07:51Окрема подяка і повага пану Мареку. Він мабуть народився з іграшковою машинкою в руках, вроджений водій, чоловік, який любить авто і розуміється в них

З того, що Марек описав, він реально герой.

Я і поняття не мала.
справді? Ви серйозно? А якби він то не описав? Ви давно керували авто на украінських дорогах, після канадських? А в умовах війни?
Ось так в житті буває, якщо ми поняття не маємо, але судимо, вішаємо ярлики, обзиваємо, ображаємо...
Карочє, він кончєний аморальний виродок, алкаш, який просипається в своєму алкогольному блювотинні щоночі, і мріє виривати комусь матки через горло.
А є високоморальні берегині кадри...

Я не воджу авто. Але це також не знімає відповідальності з Марека за його дії і слова. А те, що він випиває щовечора - це факт. Це видно по його словах і постах неозброєним оком.

Кадра тут ні до чого.
це його право випити деколи. За чужі гроші не п'є, роботу свою робить, складну роботу. Не пересмикуйте, неважливо, водите ви авто чи ні. Ви знаєте, як вести машину в Україні складно, особливо вночі під час опадів серед зими.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Лютий 12, 2023, 09:00це його право випити деколи. За чужі гроші не п'є, роботу свою робить, складну роботу. Не пересмикуйте, неважливо, водите ви авто чи ні. Ви знаєте, як вести машину в Україні складно, особливо вночі під час опадів серед зими.

Якби Вам болів Марек, Ви б не виправдовували це. Це погано для нього самого і якби я чимось могла б допомогти, то я б обов"язково це зробила. І це не "деколи", а кожного дня.

І щось я не бачила Ваше незадоволення, коли він грубо ображав чи мене, чи Кадру, чи інших жінок, чи інших чоловіків у такому стані. Це не є ок.

Я не знала, що зараз в Україні нема освітлення на дорогах - це було для мене новою інформацією.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Лютий 12, 2023, 09:04
Цитата: Золотий карась від Лютий 12, 2023, 09:00це його право випити деколи. За чужі гроші не п'є, роботу свою робить, складну роботу. Не пересмикуйте, неважливо, водите ви авто чи ні. Ви знаєте, як вести машину в Україні складно, особливо вночі під час опадів серед зими.

Якби Вам болів Марек, Ви б не виправдовували це. Це погано для нього самого і якби я чимось могла б допомогти, то я б обов"язково це зробила. І це не "деколи", а кожного дня.

І щось я не бачила Ваше незадоволення, коли він грубо ображав чи мене, чи Кадру, чи інших жінок, чи інших чоловіків у такому стані. Це не є ок.

Я не знала, що зараз в Україні нема освітлення на дорогах - це було для мене новою інформацією.
непотрібно лицемірства. Досить лицемірства.
Марек мені болить. Але кожен з нас робить свій вибір, і несе за нього відповідальність. В таких людях, як він, я впевнений. Він візьме зброю в руки і буде захищати свою землю. Власне, на те й був розрахунок, що Київ впаде, а західна частина України буде боротись, і здолати її неможливо.
Про Ваше незнання щодо відсутності освітлення на дорогах в Україні, то знову лицемірство. Все можна вибачити, крім брехні...

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Лютий 12, 2023, 09:24непотрібно лицемірства. Досить лицемірства.
Марек мені болить. Але кожен з нас робить свій вибір, і несе за нього відповідальність. В таких людях, як він, я впевнений. Він візьме зброю в руки і буде захищати свою землю. Власне, на те й був розрахунок, що Київ впаде, а західна частина України буде боротись, і здолати її неможливо.
Про Ваше незнання щодо відсутності освітлення на дорогах в Україні, то знову лицемірство. Все можна вибачити, крім брехні...

Хочете без лицемірства? Ок. Ви конкретно зараз теж під мухою. Ви це знаєте, я це знаю, може, інші читачі (hello there!) теж це знають.

Йдіть відпочивайте, завтра поспілкуємось.

А про комендантську годину і відсутність світла я дійсно не знала і я не брешу.

На добраніч.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Це називається різниця в часі.

Я тільки проснувся.
Розпочався новий день, світла голова, світлі нові думки.

А в декого ще субота не закінчилася...

;D  ;D  ;D

білий хорват

Про українські дороги знаю не зі слуху, а реально по них їздив.
Останній раз в 2013 на Крим.

І навіть тоді, зі світлом, це був треш.
Особливо в тернопільскій області, хмельницькій, вінницькій, об'їздна біля Умані.
Темно, яма на ямі. На деяких ділянках більше 60 не поїдеш, інакше машину загробиш.

А в миколаївській області проблема зі знаками, де повернути, куди, постійно проблеми. Потім вже їздив по пам'яті.
Але все одно в Нововознєсєнску постійно плутав перехрестя куди повернути. Один раз не туди повернув і поїхав на Молдову. А була ніч, ні знаків, ні запитати когось. Зорієнтувався по пару десятках кілометрах, що їду десь не туди.

Зараз хоть дороги трохи поремонтували.
Ну і зараз напевно мєнтів на трасі нема, не штрафують, та машин менше, жени скільки хочеш.  ;D

білий хорват

Як і обіцяв, поцікавився цінами на машини в Польщі.
Якщо рахувати в фунтах, то ціна від 4000 до 4700 фунтів.
Але машини всі справні, всі на ходу.

Викладу тут декілька цікавих варіантів.

білий хорват

Ну, цей варіант для мене трохи підозрілий, бо продавець пише, що машина без ключів?,  :o  без документів, має тільки інвойс закупу і взагалі машина не його а він тільки посередник в продажі.

Машина куплена в німецькій страховій компанії.

Ціна 17900 PLN (3380 фунтів)

Do sprzedania Mitsubishi L200 z 2011r
Silnik 2,5DID 136ps
Skrzynia Manualna 5-Bieg
Klimatyzacja
Napęd 4x4
Auto bez kluczy i bez dokumentów
Tylko faktura zakupu
Kupione z Niemieckiej Ubezpieczalni

https://www.otomoto.pl/oferta/mitsubishi-l200-2-5did-136ps-klimatyzacja-hak-ID6ETskW.html#gallery-open



Але, якщо би хтось зміг переправити таку машину через кордон, я думаю, що для ЗСУ без різниці на якій машині бити орків.

білий хорват

Цікавий варіант

Mitsubishi L200 L200 2.5 TD WORK
2001  317 000 km  Diesel  SUV

Ціна 21500 PLN (4060 фунтів)

https://www.otomoto.pl/oferta/mitsubishi-l200-mitsubishi-l200-pickup-2-5tdi-2001-sprowadzony-blokada-mostu-ID6Fi6W6.html


Продам L200 в дуже хорошому стані. В авто економічні приводи, редуктор, двигун працює рівно, рама здорова, резина з великим протектором, в підвісці нічого не стукає. В машині кондиціонер та підігрів сидінь. Оснащений практичним ізотермічним кузовом зі світлодіодним освітленням.


















абабагаламага

#156
1. Волонтер це той, хто не бере жодних грошей за власну діяльність, а навпаки, - витрачає власні.

2. Значення слова волонтер в Україні, як і багато інших іншомовних слів в Україні, є трохи інше і має особливості, відмінні від значення слова у решті світу.
Слід пам'ятати це і намагатися створювати нові власні назви для нової діяльності.
Наприклад, я би назвав українських волонтерів - Помічниками воїнів.

3. Сказане вище ніяк не применшує важливість і почесність діяльності українських Помічників воїнів.

абабагаламага

Тепер - про волонтера в класичній літературі.

1. Ідеал описаний тут:  https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=124.msg2741#msg2741

 :)

абабагаламага

П.С.
Цю тему дозволяю об'єднати з іншою, але це робити не обов'язково.  )))

білий хорват

В цьому варіанті перший власник в Польщі
Власники зазвичай їздять акуратно

Mitsubishi L200
2000  394 000 km  Diesel  SUV

Ціна 22500 PLN (4250 фунтів)

Машина повністю справна. Використовується для нормальної їзди, тобто по дорогах, а не OFF ROAD.
Перший власник в Польщі 16 років
4-місний дводверний подовжений варіант
Алюмінієвий корпус в комплекті (наразі демонтований)

https://www.otomoto.pl/oferta/mitsubishi-l200-mitsubishi-l200-2-5-tdi-4wd-ID6Fcd1O.html