Вражаючі історії

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#120
Цитата: білий хорват від Квітень 04, 2024, 07:18Страх має великі очі

А там сміливість лише в зграї булити :bluet:. І хіхікати поряд, поки його дружки і подружки погрожують чужим невинним дітям і бажають їм смерті  :smilie9:.

Але ми вже це обговорювали до зубовного скрежету  :facepalm:. Може, щось колись там і зміниться на краще ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Нє, щоб на British girls зводити, відразу Кройдон.
 :smilie1:

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 04, 2024, 07:26Нє, щоб на British girls зводити, відразу Кройдон.
 :smilie1:

Він їх тільки на картинках з онлайн-журналів і бачив :facepalm: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#123
Інцидент, про який у середу повідомив EastIdahoNews.com, показав, як потенційно смертельна ситуація стала прикладом героїзму завдяки 85-річній жінці, озброєній пістолетом.


За даними EastIdahoNews.com, Крістін Дженніан спала вдома вранці 13 березня, коли близько другої години ночі до її будинку увірвався чоловік, якого офіційні особи ідентифікували як 39-річного Дерека Ефріама Кондона.

У звіті, опублікованому прокурором округу Бінгем Райаном Джоллі та опублікованому офісом шерифа округу Бінгем у Facebook, зазначено, що дорослий син-інвалід Дженніан, Девід, спав внизу, коли відбулося вторгнення.

Кондон пішов у спальню Дженніан нагорі та розбудив її, направивши ліхтарик і пістолет їй у голову.

Грунтуючись на крові, яку поліцейські знайшли на її ліжку та її подушці, вони вважають, що Кондон вдарив її в голову, хоча Дженніан не зовсім пам'ятає, коли і як це сталося.

Згідно зі звітом Джоллі, Кондон відвів Дженніан у вітальню та прикував її наручниками до крісла, вимагаючи знати, де вона зберігає свої цінні речі, і націлив пістолет на її голову, коли вона сказала, що у неї нема багато грошей.

Тоді, як пояснила New York Post, вона сказала Кондону, що має два сейфи внизу, не розголошуючи, що її син спить у спальні на першому поверсі.

Однак, коли Кондон це дізнався, він був розлючений.

Повернувшись до вітальні, Кондон зробив погрозу вбити її за те, що вона не сказала йому про її сина, на додаток до кількох інших погроз.

Однак на що Кондон не розраховував, так це на дивовижну стійкість цієї слабкої старої жінки.

Незважаючи на численні поранення від рук Кондона, поки Кондон нишпорив по дому, Дженніан потягла себе та крісло назад до своєї спальні, де вона дістала револьвер .357 Magnum, який тримала під подушкою.

Звідти вона відтягла себе та стілець назад у вітальню, де сховала пістолет на сусідньому дивані.

Коли Кондон повернувся, як пояснюється у звіті Джоллі, Дженніян вирішила, що це «зараз або ніколи». Вона вихопила свій пістолет і «зайнялася Кондоном, вразивши його обома своїми пострілами».

Тоді Кондон вистрелив у неї із свого 9-міліметрового пістолета, потрапивши її в живіт, ногу, руку та грудну клітку, а потім поплентався на кухню, де й помер від вогнепальних поранень у грудну клітку.

Після цього Дженніан втратила свідомість і не могла зателефонувати в 911 близько 10 годин, поки вранці її син не приніс їй телефон. Поліція нарешті прибула на місце події близько обіду.

Офіс шерифа округу Бінгем, опублікувавши звіт Джоллі в дописі на Facebook, також похвалив неймовірну хоробрість і наполегливість Дженніян, заявивши, що департамент оприлюднює факти справи, щоб пояснити, що «була замішана жертва, яка виявила героїзм, силу духу, і волю до життя».

Зрозуміло, що ця історія закінчилася б набагато трагічніше, якби Дженніан не була озброєною.

Крім того, Дженніан виявила мужність і стійкість, захищаючи себе та свого сина-інваліда, що було б вражаюче для людини вдвічі молодшої за неї, не кажучи вже про жінку, якій наближається 90.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ця історія схожа на фільм, але вона дуже реальна.

Троє чоловіків вирушили ловити рибу на маленькому човні. Вони прямували з одного маленького острова на ще менший у Мікронезії, але в кінцевому підсумку розбилися на ще одному маленькому острові під назвою Пікелот, який виглядає як місце дії історії про Робінзона Крузо.

Чоловіки виживали на кокосах і колодязній воді, але нарешті вони використали пальмове листя, щоб написати на пляжі «ДОПОМОЖІТЬ» і були врятовані.


Stars and Stripes повідомляє:

Троє чоловіків, врятованих цього тижня з віддаленого атолу в Тихому океані, харчувалися кокосами та колодязною водою, коли в неділю літак ВМС США помітив їхнє благання про допомогу, повідомила речниця берегової охорони.

За даними берегової охорони, 31 березня ці троє, всім за 40, вирушили з атолу Половат, Мікронезія, на 20-футовому човні з підвісним мотором до атолу Пікелот, безлюдного острова площею 31 акр у величезному океані.

«Їхня початкова мета полягала в тому, щоб ловити рибу навколо Пікелота, але катер був пошкоджений, коли вони підійшли до острова, через хвилі, що піднялися на острів і навколишню мілину», — сказала Stars and Stripes старший прапорщик Сара Муїр із сил берегової охорони Мікронезії, сектор Гуам.

У суботу родичка «повідомила, що її три дядьки не повернулися з атолу Пікелот», приблизно в 115 милях на північний захід від атолу Половат, обидва є частиною Федеративних Штатів Мікронезії, за даними берегової охорони.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#125
:smilie10:  :smilie10:  :smilie10:

Ніколи не чула про таке ...



Ну-ну, вікно Овертона (вибачте за цинічний смайл :icon_cool:).

 
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#126
Не поважаєш чоловіка? Карма із зе бітч тигр :smilie10:.


Лінк

Контекст/подробиці:

Липень 2016, Китай.

Під час трагічного інциденту у світі дикої природи Бадалін жінку насмерть розтерзав тигр.

Ця жахлива подія сталася, коли жінка, пані Чжао, нібито після сварки з чоловіком у машині, вийшла з автомобіля, і на неї негайно напав і потягнув сибірський тигр.

Її мати, пані Чжоу, намагаючись допомогти, також покинула машину, і згодом була розтерзана до смерті іншим тигром. Донька вижила, після надання допомоги їй нічого не загрожує.

Чоловік і дитина, також члени сім'ї, були присутні під час інциденту; чоловік намагався врятувати жінку, а дитина залишилася в салоні автомобіля.

Всупереч деяким повідомленням, парк підтвердив, що тигрів, які брали участь у нападі, не піддали евтаназії, а зараз вони перебувають у клітці.

Пізніше пані Чжао спробувала подати до суду на парк дикої природи Бадалін, вимагаючи 175 000 фунтів стерлінгів компенсації за трагічну смерть її матері. Вимога компенсації включає 141 000 фунтів стерлінгів на витрати на поховання, витрати на життя утриманців пані Чжоу та розраду, а також 35 000 фунтів стерлінгів для пані Чжао, щоб покрити її медичні операції, втрачену зарплату та інші пов'язані з цим витрати. Пані Чжао та її сім'я стверджують, що сума була розрахована на основі передбачуваної частки відповідальності парку за інцидент.

Вони визнали, що порушили правила парку, вийшовши зі свого автомобіля, але стверджували, що парк недостатньо забезпечує безпеку відвідувачів. Крім того, вони стверджували, що угода про в'їзд, яка, ймовірно, є лише реєстраційною формою, неадекватно описувала ризики виходу з транспортного засобу.

Однак позов Чжоу зіткнувся з проблемами, оскільки у звіті влади району Яньцін у Пекіні зазначено, що інцидент не розглядався як нещасний випадок у галузі безпеки, таким чином звільняючись від відповідальності.

Цей інцидент не перший напад на парк; за два роки до цього один із тигрів убив чоловіка.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

74-річна Констанс Гланц була оголошена мертвою в будинку престарілих поблизу столиці штату Лінкольн у понеділок.
Співробітники місцевого похоронного бюро, куди її привезли, приблизно через дві години помітили, що вона все ще дихала. Вони швидко зробили їй серцево-легеневу реанімацію.

Пані Ґланц швидко доставили до лікарні, але офіційні особи сказали, що згодом її вдруге оголосили мертвою.

Поліція зараз розслідує інцидент, але вона заявила, що немає жодних доказів злочинних намірів будинку престарілих.
«Похоронне бюро не зробило абсолютно нічого поганого. Це вони виявили, що вона все ще жива».

А цьому їжачку пощастило більше! :smiley24:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Урядовий додаток для знайомств Токіо допомагає мешканцям зустрітися, щоб уникнути скорочення населення. Урядовці в Токіо, Японія, запускають новий додаток для знайомств, щоб сприяти одруженню та підвищити рівень народжуваності в країні.


Платний додаток від уряду Токійської столиці проситиме людей підтвердити, що вони неодружені, і підписати лист, який підтверджує їхнє бажання одружитися. Крім того, після обов'язкової співбесіди з оператором програми люди повинні подати довідку про податок, яка підтверджує їхній річний дохід, а також приблизно 15 типів інших персональних даних, включаючи зріст, вагу, освіту та професію.

Отже - Match.com, тільки ви передаєте всі свої дані уряду, а не приватній компанії.

За даними Independent, офіційні особи Токіо виділили 1,2 мільйона доларів США на розробку додатків для знайомств у 2023 році та 1,9 мільйона доларів США на 2024 фінансовий рік для просування шлюбу через ці додатки.

«Якщо є багато людей, які зацікавлені у шлюбі, але не можуть знайти партнера, ми хочемо надати підтримку», — сказав представник Токіо The Asahi Shimbun.

«Ми сподіваємося, що цей додаток, асоційований з урядом, забезпечить відчуття безпеки та підштовхне тих, хто вагався використовувати традиційні програми, зробити перший крок у пошуку партнера».

За даними AFP, програма призначена для «м'якого поштовху» майже «70 відсоткам людей, які хочуть одружитися», але не «активно приєднуються до подій або додатків для пошуку партнера».

В 2023 році рівень народжуваності в Японії впав на 5,1% порівняно з роком раніше до 758 631, тоді як кількість шлюбів скоротилася на 5,9% до 489 281, і вперше за 90 років число впало нижче 500 000. Востаннє це число було таким низьким, коли США щойно скинули атомну бомбу на Хіросіму та Нагасакі, що сигналізує про ще більше скорочення населення, оскільки позашлюбні народження в Японії рідкість.

Згідно з новинами Kyodo, падіння сталося більш ніж на десятиліття раніше, ніж прогнозував урядовий Національний інститут досліджень народонаселення та соціального забезпечення, згідно з яким у 2035 році народжуваність знизиться до рівня нижче 760 000.

Тим часом кількість смертей також досягла рекорду – тільки в іншому напрямку – зросла до 1 590 503, тоді як кількість розлучень зросла до 187 798, збільшившись на 4 695.

У результаті населення Японії, включно з іноземцями, скоротилося на 831 872 особи, причому кількість смертей перевищила кількість народжених на рекордні 831 872, що вдвічі більше, ніж лише п'ять років тому.

Швидке зниження кількості новонароджених пояснюється пізніми шлюбами та самотніми людьми. Адміністрація прем'єр-міністра Фуміо Кісіди назвала період до 2030 року «останнім шансом» змінити тенденцію.

«Зменшення народжуваності перебуває в критичній ситуації», — заявив журналістам головний секретар кабінету міністрів Йосімаса Хаясі. «Наступні шість років або близько того до 2030 року, коли кількість молодих людей швидко скоротиться, будуть останнім шансом змінити тенденцію».

Крім того, це теж проблема:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#130
У п'ятницю в авіакатастрофі на північний захід від Сіетла загинув легендарний астронавт корабля "Аполлон-8" Вільям Андерс.

Йому було 90 років.


Білл Андерс зробив культову фотографію «Схід Землі» під час своєї орбіти навколо Місяця в 1968 році.


Випадковий перехожий отримав кадри падіння носом літака Андерса між островами Оркас і Джонс.



Згідно з повідомленнями, Андерс був єдиним пілотом на літаку під час катастрофи.

NBC News повідомляє:

Вільям Андерс, астронавт, який був одним із перших трьох людей, які облетіли Місяць, і який зробив знамениту фотографію «Сходу Землі», загинув у п'ятницю після того, як невеликий літак, на якому він перебував, розбився у воді на північ від Сіетла, повідомляє NASA, місцевий чиновників та його родини. Йому було 90.

Берегова охорона тихоокеанського північно-західного регіону повідомила трохи раніше 13:00. за місцевим часом, що він і офіс шерифа округу Сан-Хуан реагували на авіакатастрофу між островами Оркас і Джонс, які знаходяться приблизно в 80 милях на північ від Сіетла.

В офісі шерифа заявили, що в двомісному літаку, ймовірно, був лише пілот. Було знайдено тіло пілота, ідентифікація пілота виявлена.

У 2018 році Білл Андерс поділився своєю історією культової фотографії «Earthrise», яку він зробив під час своєї навколомісячної орбіти.


Андерс сказав, що шанс вижити на місячній орбіті 1968 року становить 1 із 3.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не сильно тепер шоколадом поласуєш. Лише за останній рік ціни на какао зросли в більш ніж три рази  :smilie10:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#132

ЦитатаІ раптом я подивився на бика. У нього була така невинність, як у всіх тварин, і він подивився на мене з благанням. Це був як крик про справедливість, глибоко всередині мене. Я описую це як молитву – тому що, якщо хтось просить пробачення, є надія, що йому буде прощено. Я почувався найгіршим лайном на землі.

ЦитатаЦя культова фотографія знаменує кінець кар'єри матадора Альваро Мунеро.

У розпал бою він раптом розкаявся і сів на краю поля.

Згодом в інтерв'ю Альваро розповість: «Раптом я побачив не роги, а очі бика. Він став переді мною і почав дивитися на мене. Просто стояв і дивився, не намагаючись атакувати. Невинність, яка в очах усіх тварин, дивиться на мене з благанням про допомогу. Це було як крик про справедливість, і десь глибоко всередині мене раптом я зрозумів, що він звертається до мене так само, як ми звертаємося до Бога в молитві: «Я не хочу сваритися з тобою, будь ласка, покинь мене, тому що я не зробив тобі нічого поганого. Ти можеш убити мене, якщо хочеш, убий мене, якщо хочеш, але я не хочу з тобою битися».

І я, читаючи це в його очах, відчув себе найгіршою істотою на землі і зупинив кровопролиття. Після цього я став вегетаріанцем і припинив брати участь у кориді».

Ця історія була опублікована в 2012 році. Після того, як про цей випадок розповіли тисячі інших зарубіжних видань, про матадора Альваро Мунеро дізналися мільйони людей, і ця свтлина стала однією з найбільш впізнаваних.

Картинка - справжня, цитата вище - справжня. А цитата нижче і інформація в ній - ні. Це дуже красива, але фальшива інтернетна легенда.

Матадор на фото - насправді Франсіско Хав'єр Санчес Вара, який все ще працює тореадором в Іспанії. Тим а слова насправді походять зі статті автора та мелодраматиста Антоніо Гала Веласко із статті в іспанській газеті El País у 1995 році.

Однак найвагомішою причиною того, що фотографія не мала нічого спільного з Мунерою, є те, що він не залишив кориду через певне перетворення на арені для кориди; зовсім навпаки. Саме бик змусив його піти.

У 1984 році бик на прізвисько «Терсіопело» з породи Маркіза де Віллагодіо впіймав його за ногу та перекинув через ринг, зламавши п'ятий шийний хребець на шиї разом із іншими травмами, що призвело до того, що його спаралізувало втратив параліч.

Лише пізніше, коли його перевели з лікарні в Іспанії до реабілітаційного закладу в Маямі, щоб бути ближче до своїх родичів у Колумбії, у нього виникли «моральні» проблеми з коридою. За його власними словами, саме лікарі, медсестри, інші пацієнти та їхні родини ставилися до нього зневажливо через його минуле кориди, що спричинило ці зміни.

Отже, що насправді робить матадор Санчес Вара на фото? Причина, чому він сидить на дорозі, коли вмираючий бик іде вздовж бар'єру, не має нічого спільного з відчаєм.

Сидіти на «смузі» навколо рингу після того, як меч був поміщений у бика, є відомим desplante, або актом непокори, у частково сценарному, частково імпровізованому видовищі, яким є corrida de toros.

Ось тут все пояснюється у більших деталях.

Але мені сподобалися ці слова. А саму кориду я вважаю огидною і бажаю бачити її забороненою.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Перша і остання зустріч з чоловіком, який дав всього 5% чайових.

Так, я б теж з таким більше не вийшла.

Тому що є поняття декоруму, гонору. Це як соціальний код. Давати менше 15-20% - "нещітово", показник low class.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Боєць змішаних єдиноборств із Чеської Республіки зробив пропозицію своїй дівчині на рингу після поразки у бою — і отримав жорстоку відмову.

Лукас Буковаз став на одне коліно відразу після своєї масштабної втрати та був відкинутий на очах у 20 000 людей.

Як тільки він запропонував руку і серце, жінка зніяковіло закрила обличчя рукою.

«Виходячи з усього, що сталося, я думаю, що, напевно, ні», — сказала жінка в мікрофон. «Я не думаю».


Натовп вибухнув освистуванням.

Здавалося, що тренери Буковаза намагалися облити її водою, коли вона говорила.

Жінка стверджувала, що боєць був їй невірним, але Буковаз стверджує, що це неправда.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Жовтень 29, 2023, 07:20Сумні новини. Відомий актор серіалу "Друзі" Метью Перрі був знайдений мертвим. Схоже на те, що в нього стався серцевий напад і він втонув у басейні. Якщо він вакцинований МРНА-вакциною, то це тепер типова смерть.

Схоже, що смерть Метью Перрі від передозування може дозволити поліції Лос-Анджелеса розірвати підпільні голлівудські наркогрупи у масштабній операції, яка в кінцевому підсумку може заманити в пастку деяких відомих імен у розслідуванні смертельного передозування кетаміном зірки «Друзів».

Кримінальне розслідування веде поліція Лос-Анджелеса разом із DEA та Службою поштової інспекції США, і зараз вони, як повідомляється, готуються оголосити можливі звинувачення, які можуть включати ненавмисне вбивство.

Page Six повідомляє:

«Крім колишньої дружини Чарлі Шина Брук Мюллер, яку поліцейські допитали про її дружбу з Перрі, але її не звинуватили в будь-яких протиправних діях, ми дізналися особу актриси, яка була втягнута в розслідування.
Ця зірка B-списку була дуже близька з Перрі протягом багатьох років, і пара навіть з'являлася на екранах разом. Вони також позували для спільної фотографії в кабінеті лікаря, який, як відомо, призначав кетамін".

За словами колишнього спеціального агента ЦРУ та ФБР Трейсі Уолдер, звинувачення можуть бути висунуті кільком особам, оскільки групи наркоторговців, які використовують поштову шахрайство, розмножуються.

Звинувачення в ненавмисному вбивстві можуть призвести до вироку до п'яти років за ґратами.

Ця схема часто полягає в тому, що хтось отримує законний рецепт на кетамін за 20 доларів доплати за страховкою, а потім продає його за 10 тисяч доларів тому, що наркоману.

28 жовтня минулого року Перрі був знайдений у джакузі в своєму будинку в Лос-Анджелесі, і був оголошений мертвим.

Рівень кетаміну в організмі Перрі був «в діапазоні, який використовується для загальної анестезії під час операції».
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

За новинами про замах на життя Трампа якось не помітила цього, поки чоловік мені не сказав  :smilie2:.

Шеннен Доерті, зірка серіалів Беверлі-Хіллз, 90210 і Зачарована, померла у віці 53 років.


Вона майже 10 років боролася з раком грудей. «З важким серцем я підтверджую смерть актриси Шеннен Догерті. У суботу, 13 липня, вона програла боротьбу з раком після багатьох років боротьби з недугою», — підтвердила давній публіцист Догерті Леслі Слоун в ексклюзивній заяві для PEOPLE у неділю, 14 липня.

У зірки «Беверлі-Хіллз 90210» вперше діагностували рак молочної залози в 2015 році. Менш ніж через два роки, у квітні 2017 року, актриса повідомила, що у неї настала ремісія, однак у 2019 році рак повернувся. У 2020 році Доерті публічно оголосила про свій діагноз метастатичного раку 4 стадії. Потім, у червні 2023 року, актриса поділилася, що рак поширився на її мозок і що вона перенесла операцію.

Незважаючи на це, актриса була налаштована продовжувати працювати, оскільки жила з хворобою.

Незважаючи на те, що вона отримала похвалу за відкриті розмови про життя з раком пізніше в житті, Доерті прославилася як Бренда Уолш в оригінальному фільмі «Беверлі-Хіллз, 90210», прем'єра якого відбулася в жовтні 1990 року. Актриса залишила серіал після четвертого сезону в 1994 році. (Пізніше вона повернулася до персонажа, кілька разів з'явившись у гостях у перезапуску 90210 2008 року.)

Бренда була моєю улюбленою "дівчинкою" у серіалі, а її брат Брендон - улюбленим "хлопчиком". Що цікаво, в серіалі є епізод, як Бренда думає, що у неї рак грудей, і робить біопсію.


Спи спокійно, Шаннон - ти пішла надто молодою, але ми тебе не забудемо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

 :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

Чотириразова номінантка Греммі та американська співачка й автор пісень у стилі кантрі Інгрід Андресс зіткнулася з жорсткою критикою за виконання свого національного гімну на турнірі MLB Home Run Derby 2024, який відбувся на Globe Life Field в Арлінгтоні, штат Техас.

Андрес жахливо виконала гімн «Зоряний прапор». Соціальні мережі вибухнули критикою, і численні глядачі назвали це «найгіршим виконанням національного гімну».


Андресс розповіла, що її проблеми з виступом були пов'язані з тим, що вона була п'яною.

«Я не буду дурити вас, я була п'яна минулого вечора. Сьогодні я зареєструюся в закладі, щоб отримати необхідну мені допомогу. Це була інша людина минулого вечора. Я прошу вибачення перед MLB, усіма вболівальниками та цією країною, яку я так люблю, за це виконання. Я розповім вам, як це реабілітація. Я чула, це надзвичайно весело», — написала вона на X.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.