Basic Bitch vs. Bad Bitch - Корисні Нотатки

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Навіяло ось цим:



і цим:



Виявляється, у сучасній популярній культурі є два види сучок - а Basic Bitch (вільно перекладається як базова сучка, примітивна сучка) і Bad Bitch (крута сучка, топова сучка).

Є прикольне відео, де молода жінка отримує діагноз, що вона базова сучка, і це, як виявляється, дуже погано  ;D


Що ж відрізняє базову/примітивну сучку від топової/крутої сучки? Ось порівняльна таблиця:


(За матеріалами сайту https://www.elitedaily.com/)

Цікаво, до якої категорії форумчани віднесуть мене? Треба замутити першу голосувалку  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 12, 2023, 23:44Цікаво, до якої категорії форумчани віднесуть мене? Треба замутити першу голосувалку  ;D

Ти хіба вважаєш себе сучкою? Якщо ні, то просто проходимо мимо цієї ідіократії.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 13, 2023, 11:08Ти хіба вважаєш себе сучкою? Якщо ні, то просто проходимо мимо цієї ідіократії.

Ну звісно  ;D

В даному контексті - це позитив. У мене багато чого у правій колонці. Це просто опис сильної незалежної жінки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 13, 2023, 13:16Ну звісно  ;D

В даному контексті - це позитив. У мене багато чого у правій колонці. Це просто опис сильної незалежної жінки.

Даний контекст - жартівливий. Так само можна самців сегрегувати

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 13, 2023, 13:23Даний контекст - жартівливий. Так само можна самців сегрегувати

Так  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.