Справжня Любов - Пухнаста і не Тільки

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Відомий мем обігрує любов котів до ялинки  :gigi:. Саме тому, коли у нас з"явився кіт, ми відмовились від більших природніх ялинок і купили малу пластикову та чіпляємо на неї лише м"які та пластикові прикраси - бо якщо вона впаде, то не буде шкода  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

In a world of shadows, I softly tread,
A little cat, with fears unsaid.
Amidst the ruins, beneath the sky so gray,
I whisper to the winds, "Please take this war away."

With eyes of emerald, wide and bright,
I gaze upon the day, I tremble in the night.
Once there were warm laps, and gentle strokes of love,
Now there's only silence, and dark clouds above.

"Where are my humans?" I softly cry,
"Why did they leave, did I say goodbye?"
The thunder of guns, the flash of a fight,
Turned my sunny days into endless night.

I'm just a kitten, small and frail,
In this broken world, where the brave hearts fail.
I don't understand the reasons of men,
Why they choose war, again and again.

I long for a touch, a kind embrace,
In this lonely world, a quiet, safe space.
To purr once more, to chase a string,
To find joy in the simple, little thing.

Oh, world, hear my plea, a kitten's prayer,
For peace, for love, to breathe sweet air.
Let's mend what's broken, heal what's sore,
And promise each other, no more war.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тренінг для котів. "Обережно! Скидай кружку, а не карафку з кавою, Дейв! Ти ж симпатична скотинка, а не варвар якийсь!"

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#123
Хто б міг подумати, що маленька мишка так любить порядок?  :love:

75-річний пенсіонер-листоноша з Великобританії Родні Холбрук помітив, що речі, якими він користувався вдень, таємничим чином прибиралися вночі. Тому він встановив камеру нічного бачення у своєму сараї в Білт-Веллс, Повіс, Уельс, щоб дізнатися, що відбувається . Він виявив, що працьовита мишка збирала такі предмети, як гайки та болти, прищіпки та кабельні стяжки, і прибирала їх у коробку :smilie10:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хаскі, лайки і маламути - то як люди, лише в іншій упаковці  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#125
Дуже сильні слова.

"Під час суворої погоди бізони повертаються обличчям до зимового шторму. Кажуть, що вони єдині тварини, які це роблять, тому що прямування до шторму скорочує тривалість снігової бурі на цих величезних відкритих просторах.

У цьому фільмі ви можете побачити, що це правда.

У кожного з нас у житті трапляються бурі, в одних більше, ніж у інших. У всіх нас є речі, які ми повинні подолати. У цій сцені з цією чудовою, легендарною твариною в Єллоустоунському парку мій об'єктив обмерз льодом, а пальці щипало від холоду. Вітер ледь не перекинув мій штатив, і я знав, що маю небагато часу, щоб зробити це правильно.

У завиваючих вітрах і боковому снігу я пішов слідом за бізоном і теж розвернувся й зіткнувся зі штормом. І я зрозумів, що в цю хуртовину, де є лише бізон і я, ми завжди повинні йти за бізонами, щоб брати все, що дає тобі життя.

Бо бізон знає, як зупинити бурю. А потім прямує до світла".



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

#126



Ми не знаємо достоменно, чим керуються звірі.

Вірніше знаємо, звірі керуються тільки інстинктом.

А це вже людина приписує звірям якісь там мега легенди, що повертається лицем до шторму бо...

А причина може бути банально проста, можливо так найлегше бізону втримати опір, та й в сраку не дує.  :smilie1:

Мене більше цікавить такий феномен, чим людина відрізняється від звірей?

Тим, що людина добровільно може приборкати свої звірячі інстинкти.

Wednesday

#127
Цитата: білий хорват від Січень 09, 2024, 08:23Ми не знаємо достоменно, чим керуються звірі.

Вірніше знаємо, звірі керуються тільки інстинктом.

А це вже людина приписує звірям якісь там мега легенди, що повертається лицем до шторму бо...

А причина може бути банально проста, можливо так найлегше бізону втримати опір, та й в сраку не дує.  :smilie1:

Ну, це зрозуміло, що це до певного рівня метафора. І дійсно, великій тварині, як зубр, краще тримати тіло не перпендикулярно вітру, для стабільності. А про "зупинити бурю", може, це якась індійська легенда - треба дослідити. Але написано все одно гарно. Інші звірі ховаються від бурану, а бізон незламний.

ЦитатаМене більше цікавить такий феномен, чим людина відрізняється від звірей?

Тим, що людина добровільно може приборкати свої звірячі інстинкти.

Для мене тим, що людина грішна, а тварини невинні. Емоції, відданність, емпатія тварин реальні. Тварина не буде вбивати ради задоволення, а людина - буде.

Особисто за "порядністю" я ставлю наймиршавішу бездомну дворняжку вище будь-якого члена "альянсу" :gigi:. Це досить сумно насправді.

ПС. Наш кіт, хоч він навіть і не пес, вважає себе захисником родини і регулярно спить перед дверима кімнати доньки. Не в неї в ліжку, не в її кімнаті, а саме перед дверима - типу щоб захистити її. Правда, не кожного разу, але дуже часто.

Щодо інстинктів, то просто зайди у тему для ухилянтів  :facepalm1:. В людини ті ж інстинкти, що і в тварин. Але з деякими дійсно вона бореться шляхом десенcитизації (наприклад, спецназ готують, використовуючи різні трюки типу закопування живцем) або усвідомленого вибору.

Але навіть цей вибір робити складніше тим, в кого генетичні фактори не сприяють. Науково доведено, що деякі особи генетично більш здатні на зраду, ніж інші (наприклад). Може, тому в стародавні часи дивилися на родину нареченого чи нареченої - якщо батьки мали погану репутацію, то і їх діти вважалися менш надійними в цьому плані.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 09, 2024, 16:59Науково доведено, що деякі особи генетично більш здатні на зраду, ніж інші (наприклад). Може, тому в стародавні часи дивилися на родину нареченого чи нареченої - якщо батьки мали погану репутацію, то і їх діти вважалися менш надійними в цьому плані.
Є приклади, коли в батьків вчителів син лобуз і гуляка.

І навпаки, в проблематичній родині дитина виростає культурна і освічена.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 09, 2024, 16:59Для мене тим, що людина грішна, а тварини невинні. Емоції, відданність, емпатія тварин реальні. Тварина не буде вбивати ради задоволення, а людина - буде.
Зато людина може вгамувати в собі звірячі інстинкти.
Людина може свідомо піти на смерть, принести себе в жертву заради вищої цілі.
Людина може все життя свідомо утримуватися від сексу, заради якоїсь ідеї.
Людина може свідомо відмовитись від люксусового життя, обмежуючи себе в їжі, одязі.
Людина може присвятити своє життя служінню іншим людям, часто обмежуючи тим самим себе і своє власне існування, живучи іноді навіть на шкоду собі.

Звірям такі речі не притаманні.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 09, 2024, 19:06Є приклади, коли в батьків вчителів син лобуз і гуляка.

І навпаки, в проблематичній родині дитина виростає культурна і освічена.


А спадковість не завжди може бути напряму. Може, вони в діда чи бабу пішли :gigi:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 09, 2024, 19:15Зато людина може вгамувати в собі звірячі інстинкти.
Людина може свідомо піти на смерть, принести себе в жертву заради вищої цілі.
Людина може все життя свідомо утримуватися від сексу, заради якоїсь ідеї.
Людина може свідомо відмовитись від люксусового життя, обмежуючи себе в їжі, одязі.
Людина може присвятити своє життя служінню іншим людям, часто обмежуючи тим самим себе і своє власне існування, живучи іноді навіть на шкоду собі.

Звірям такі речі не притаманні.

Це так, але про служіння та пожертву своїм життям може відноситись і до тварин - наприклад, багато є героїчних собак. Вони могли б злякатися і втікти, а так пішли на смерть, захищаючи хазяїна, наприклад. В цьому плані деякі собаки більш героїчні, ніж деякі люди.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Недаремно кажуть, що собака - друг людини  :laugh:  :laugh:  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 09, 2024, 21:04Це так, але про служіння та пожертву своїм життям може відноситись і до тварин - наприклад, багато є героїчних собак. Вони могли б злякатися і втікти, а так пішли на смерть, захищаючи хазяїна, наприклад. В цьому плані деякі собаки більш героїчні, ніж деякі люди.
Я би це відніс до інстинкту, виробленого тисячоліттями. В кожного звіра свій інстинкт.

От в кота наприклад нема такого інстинкту захищати до смерті свого хазяїна.

Були випадки, коли хазяїн вмирав вдома і кіт з голоду починав його їсти. Уявляєш? Пес би собі ніколи такого не дозволив по відношенню до свого хазяїна.

От здох би Котойоб сам в своїй квартирі, якби довгий час про це ніхто не взнав, то Тімофєй почав би його їсти.


А собака знов не встоїть перед іншим своїм звірячим інстинктом - сексуальним потягом. Кине свого хазяїна і побіжить за сучкою.

Знаєш, як колись крали породистих кабелів?
На сучку.

Випускали до кабеля сучку, в якої була тєчка. Все. Кабєль забував про все на світі. Про хазяїна, про те що готовий віддати своє життя за хазяїна, і біг за сучкою. Клич його не клич, бєсполєзно. Можеш хоть різати хазяїна, псу було пофіг. Сучка втікала в машину, кабєль за нею. Машину закривали і від'їжджали.

Це звірячий інстинкт і нічого пес з цим зробити не може.

А людина може.
Людина силою волі може втамувати всі свої звірячі інстинкти.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 10, 2024, 07:28Я би це відніс до інстинкту, виробленого тисячоліттями. В кожного звіра свій інстинкт.

От в кота наприклад нема такого інстинкту захищати до смерті свого хазяїна.

Ну, я бачила, як кіт нападав на набагато більших собак і вони втікали. Причому це не материнський інстинкт, бо кошенят не було. Саме бійцівський такий, територіальний - типу на нашому районі я хазяїн :).

ЦитатаБули випадки, коли хазяїн вмирав вдома і кіт з голоду починав його їсти. Уявляєш? Пес би собі ніколи такого не дозволив по відношенню до свого хазяїна.

В серіалі "Секс у Великому Місті" є сцена про це, де Міранда побільше насипає сухого корму в миску своєму коту, бо в квартирі поряд померла старенька одинока жінка, якій кіт виїв півобличчя  :facepalm1:.


ЦитатаА собака знов не встоїть перед іншим своїм звірячим інстинктом - сексуальним потягом. Кине свого хазяїна і побіжить за сучкою.

Знаєш, як колись крали породистих кабелів?
На сучку.

Випускали до кабеля сучку, в якої була тєчка. Все. Кабєль забував про все на світі. Про хазяїна, про те що готовий віддати своє життя за хазяїна, і біг за сучкою. Клич його не клич, бєсполєзно. Можеш хоть різати хазяїна, псу було пофіг. Сучка втікала в машину, кабєль за нею. Машину закривали і від'їжджали.

Це звірячий інстинкт і нічого пес з цим зробити не може.

Що, навіть треновані службові собаки не встоять?

ЦитатаА людина може.
Людина силою волі може втамувати всі свої звірячі інстинкти.

Так, у людини завжди є опція усвідомленого вибору.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

я два тижні тому возив на операцію свою алабайку. гнійна маточна кровотеча. я про це навіть згадувати не хочу. наразі жива.
п.с. я лублу тварин жінок і автівки.
людей я не лублу.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 09, 2024, 21:03А спадковість не завжди може бути напряму. Може, вони в діда чи бабу пішли :gigi:.
:smiley24: так і є, хоча це буває не так часто.

Darina

Цитата: MareK від Січень 11, 2024, 01:36я два тижні тому возив на операцію свою алабайку. гнійна маточна кровотеча. я про це навіть згадувати не хочу. наразі жива.
жива тому що ти покаявся і вибачився за те що на форумі
погрожував українкам виривати матки.
Таку гидоту казати і писати не варто бо карма все чує і бачить,
не дай Господи ще покарає твою дитину за твої гріхи.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 11, 2024, 01:36я два тижні тому возив на операцію свою алабайку. гнійна маточна кровотеча. я про це навіть згадувати не хочу. наразі жива.

Сподіваюсь, твоя дівчинка пішла на поправку.

Цитатап.с. я лублу тварин жінок і автівки.
людей я не лублу.

Тобто жінки - не люди?  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 11, 2024, 02:29Тобто жінки - не люди?  :lol:  :lol:  :lol:
Ті що поряд з ним тусуються в альянсі - ні.