Справжня Любов - Пухнаста і не Тільки

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Вересень 15, 2023, 05:38У четвер суддя Калгарі призначив серійній вбивці котів, 26-річній психопатці Алеті Раугаст 6 з половиною років тюремного ув'язнення.

Алета Рауґаст не виявила жодних емоцій, коли суддя Майк Дінкель виносив вирок, найсуворішу справу про жорстоке поводження з тваринами в історії.



Дінкель сказав, що злочини Раугуст, якби вирок був по кожному, тягнули б більше ніж 12 років ув'язнення.

Суддя суду Калгарі сказав, що навіть цей термін буде надзвичайно нищівним для 26-річної злочинниці, і скоротив її загальний термін до 78 місяців.

З урахуванням часу, який вона вже провела під вартою, Раугуст має відсидіти додаткові 66,5 місяців, або приблизно 5 з половиною років, сказав Дінкель.

Дінкель зазначив, що прогноз для неї не є оптимістичним.

Він посилався на обширну психіатричну експертизу, яка виявила, що вона становить серйозну загрозу повторного вчинення злочину.

«Зрештою Раугуст виявилася психопатом і соціопатом з похмурою надією на реабілітацію», — сказав Дінкель.

Раугуст раніше визнала себе винною за дев'ятьма звинуваченнями у жорстокому поводженні з дев'ятьма котами, сім з яких вона вбила.

Вона "усиновляла" кошенят і потім ламала їм ноги, душила і топила в річці.

 :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:

Зі мною в універі вчився чувак,який згідно цих законів отримав би довічне напевно(
( принаймні на це він нарозповідав описів свого дитинства)
справжній псих та мізантроп(
працює зараз вишибалою десь в Німеччині(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Вересень 24, 2023, 12:31Зі мною в універі вчився чувак,який згідно цих законів отримав би довічне напевно(
( принаймні на це він нарозповідав описів свого дитинства)
справжній псих та мізантроп(
працює зараз вишибалою десь в Німеччині(

Я помилково думала, що якщо людина любить тварин, то у неї є емпатія і значить, вона не може бути нарцисистом чи психопатом.

Скажем так, мій попередній research дещо мене шокував. Обов"язково напишу про це в окремій темі, коли буде час.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#102
У 1925 році дифтерія вразила ізольоване село на Алясці. Через сильні холоди транспортувати ліки літаками та кораблями було неможливо, тому транспортування ліків до містечка Нома було організовано за допомогою машерів (провідників або керівників собачих упряжок. Я каталася на собачих упряжках (дехто бачив фото, ЛОЛ!) і коли стоїш у санчатах, треба кричати собакам - Mush! Mush!).

Близько 1120 миль (1800 кілометрів) потрібно було подолати за п'ять днів. Команд було кілька і вони по черзі проходили на різних ділянках. Норвежець Гуннар Касен і його головний пес Балто першими привезли сироватку в село.

Виявилося, що Гуннар не помилився з вибором головного пса, адже коли команда потрапила в аварію, Балто допоміг йому, врятувавши його від вірної смерті.

Коли шторм досяг свого піку і видимість стала низькою, вони подолали 85 км. Балто вважається героєм, і в 1925 році йому встановили пам'ятник в Центральному Парку Нью-Йорка.



Він був справді героєм, як і всі інші собаки під час цієї місії. Однак собаку, який виконав найскладнішу частину роботи, було звати Того. Він подолав подолав найдовшу відстань у 260 миль (418 кілометрів). Він був частиною команди собак Леонардо Сеппала. Цей хаскі зображений на фото.



Того вже був відомий своїми неймовірними лідерськими якостями, які він знову продемонстрував у цій гонці.
Місія була успішно виконана, і ці відважні собаки врятували багато життів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#103
Просто зараз на газоні перед будинком the party is going on :party::

1) 3 чорні білки
2) 2 сірі білки
3) 2 червоні білки (це місцевий підваріант, вони малесенькі)
4) 5 чи 6 штук ворон
5) зараз ще підтягнуться інші пташки типу сорок та робінів, бачимо також більш рідкісних птахів типу дятликів та синичок, про горобців вже мовчу.

А все тому, що ми їх підгодовуємо. Білки добираються в годівнички і вигрібають насіння, ще ми їм кидаємо арахіс - чоловік купив буквально мішок.

Також до цих же годівничок приходять олені, мордою штовхають годівничку, що висить на дереві, насіння висипається і вони його язиком злизують. А зайці, гадьониші, до годівничок не достають, зате погризли мої квіти у горщиках і олені теж приклалися  :smilie2:.

Сороки та ворони чоловіка з малою візуально впізнають і підлітають ближче, коли машина з ними під"їздить до гаража. А особливо нахабні заскочили в гараж, коли двері були відкриті, і пошматували мішок, намагаючись дістатися до горіхів.



На балкон теж приходять білочки - одна буквально сідає на задні лапки і просить, як песик, через вікно  :facepalm1: Кіт на все це дивиться і офігіває :Sho_za:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Коти, собаки та інші тварини допомагають ЗСУ на фронті, надаючи моральну підтримку бійцям.

А цей люблячий пес втратив свого хазяїна. Без сліз неможливо дивитись, як він скавчить та тремтить на могилі - буквально плаче за своїм господарем  :smilie2:  :smilie2:  :smilie2: .



Лінк :(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Snakes rats on the plane!

Заголовок на Фокс Ньюз: "Пандемоніум в повітрі! Щур та дика тварина тероризують пасажирів в літаку!" :facepalm1:

А насправді мова про те, як із клітки вибралися щуреня і крихітне, розміром з того ж щура, видреня - і ці жахливі "дикі звірі" з особливим цинізмом згвалтували затероризували пасажирів :facepalm:.

Ті, що знають англійську, будуть ржати ще й з цієї розповіді - "розігралася драма", "білий альбіно щур загрозливо дивився на пасажирів" :lol:  :lol:  :lol:  :lol:



Тваринок зловили, але знайшли ще цілу упаковку із черепахами та різними іншими гризунами.

Сподіваюсь, їх транспортували не для того, щоб з"їсти!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#108
Просто неймовірно, я очам своїм не могла повірити, дивлячись на це  :smilie10:  :smilie2:.

Траурна процесія з лелекою: у селі Качківка на Вінниччині на прощання з полеглим воїном прийшов бусько. Птах стояв вздовж дороги, коли місцеві жителі спустилися навколішки, зустрічаючи катафалк, та взяв участь у жалобній ході.


Я вже давно перестала плакати з приводу війни в Україні, але це відео пробило всі мої defenses. Показала його чоловіку і не змогла стриматися  :smilie2:. Цей боцюн - це як символ усієї України. Йде за труною чергового загиблого героя  :smilie2:  :smilie2:  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Перший і останній день на роботі  :smilie2:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Прикольна інфа, щоб трошки розрядитися від суцільної чорнухи та масакри  :smilie2:.

Самки жаб прикидаються мертвими, аби уникнути сексу :smilie1:.

Дейтинг - це не тільки приємне спілкування, але і неоднозначні текстові повідомлення і навіть ghosting, коли партнери різко починають ігнорувати один одного, щоб припинити стосунки, і випаровуються з горизонту відносин як привиди.

А тут з'явилося дослідження про самок жаб — і відкриття про те, як амфібії виводять «щезання» на наступний рівень у своєму світі, видаючи себе за мертвих, щоб уникнути небажаної взаємодії із самцями.

Недавнє дослідження, опубліковане в журналі The Royal Society Open Science, було зосереджено на самцях і самках європейських звичайних жаб, щоб побачити, чи уникають самки самців у різних ситуаціях.



За даними Королівського товариства, дослідники перевірили різні способи уникання стосунків самками жабок, включаючи обертання, звуки відпускання та тонічну нерухомість.

Обертання було визначено як «самка починає обертатися навколо осі власного тіла, коли її підтягує самець».

Згідно з Merriam-Webster, підтягування (аmplexus) визначається як «шлюбні обійми деяких земноводних».

Звуки відпускання були визначені як «коли самку захоплює самець, вона починає видавати певні звуки».

Тонічна нерухомість — це застиглість самки: жаба витягає кінцівки й поводиться так, ніби вона мертва.

Дослідники виявили, що обертання було найпоширенішим методом уникнення для 54 досліджуваних самичок — згідно з дослідженням, 83% із них використовували цей метод уникнення.

Звуки звільнення зробили 48% самичок — і вони також завжди асоціювалися з обертанням.

Дослідження також виявило, що тонічна нерухомість, або вдавання мертвою, спостерігалася у 33% самок жаби в поєднанні як з обертанням, так і з звуками звільнення.

Дослідження показало, що самці жаб можуть переслідувати, примушувати або залякувати самок до спаровування.

Ну все як в людей.

Хоча в людських жінок тонічна нерухомість називається "як поліно"  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

:love: І в хазяйки пишні форми, і в котів теж :smiley24:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

"Кімната номер 8" ... Так назвали бродячого кота, який у 1952 році з"явився у класній кімнаті початкової школи Elysian Heights у Ехо-Парку, Каліфорнія.

"Восьма кімната" жив у школі протягом навчального року, а потім зникав на літо, повертаючись, коли знову починалися заняття. Так тривало безперервно до середини 1960-х років.

На початку навчального року до школи приїздили телекомпанії з камерами, чекаючи на повернення кота. Він став відомим і отримував до 100 листів на день на його адресу в школі. Згодом він був показаний у документальному фільмі під назвою Big Cat, Little Cat і дитячій книжці «A Cat Called Room 8».

У листопаді 1962 року журнал Look опублікував тристорінковий репортаж фотографа Річарда Гьюетта про «Кімнату 8» під назвою «Кімната 8: Шкільний кіт". Лео Коттке написав інструментальний трек під назвою «Room 8», який увійшов до його альбому «Mudlark» 1971 року.

Одного року "Восьма кімната" був поранений під час котячої бійки та захворів на котячу пневмонію, тому сім'я, що жила поблизу школи, зголосилася взяти його до себе. Шкільний двірник знаходив його наприкінці навчального дня та переносив через вулицю.

Його некролог у «Лос-Анджелес Таймс» отримав не менше уваги, ніж некрологи провідних політичних діячів, займаючи три колонки з фотографією. Кіт був настільки відомий, що його некролог надрукували в газетах аж у Хартфорді, штат Коннектикут, а студенти зібрали кошти на його могилу.

"Восьма кімната" похований у Меморіальному парку домашніх тварин Лос-Анджелеса в Калабасасі, Каліфорнія.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я ніколи не бачила цього фільму, але із таких, що заллєшся сльозами  :smilie2:.

Тут синопсис - думаю, переклад не потрібний :cray:.


Фільм базується на реальній історії.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#116
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В мене не виходить це відео з голови :( Нещасна свинка загнана у тісне стійло, її практично людські очі наповнені глибоким сумом і таке враження, що вона не може дочекатися смерті :(.



Лінк

Світ дуже жорстокий і несправедливий, і саме завдяки людям :(. Намагайтеся купувати м"ясо там, де фермери ставляться до своїх тварин гуманно і добре доглядають за ними, надаючи простір та якісну їжу.

А так свині дуже розумні тварини і генетично чи не найближче до людей  :smilie2:  :smilie2:  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#118
Побачила це чудове відео і не могла не поділитись. Яка розумниця ця Шторм!



Цей 28-річний вівчар живе з дружиною і групою вівчарок у Шотландії. В нього багато цікавих відео на Фейсбук і на власному ютуб-каналі.

Цікаво спостерігати, як вівчарки виконують більш складні завдання, слухаючи інструкції хазяїна і працюючи як одна команда.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нема більш чистішої і відданішої любові, ніж любові матері до дитини і любові пса до господаря.



Лінк

Коли я приїхала додому після року в Канаді і вийшла з машини перед домом, мій (зараз вже покійний) пес спочатку аж присів, типу він своїм очам не повірив. А потім вже навіть не знав, в яку сторону бігти від радощів і так само заплигував на мене, і скавчав, і гавкав, і облизував з ніг до голови.

Ясно, що в різні моменти життя мої люблячі родичі теж реагували з обнімами, сльозами, тощо, але щоб ось так втрачати голову від щастя ... Мене тоді це до сліз розчулило і я цього ніколи не забуду.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.