Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

MareK

пообіцяла зробити так шоб мене забанили навічно. в приваті.

так і живемо  ;D та піхуй. най банять. нам своє робити а на той фірум піхуй чесно.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 02:26пообіцяла зробити так шоб мене забанили навічно. в приваті.

так і живемо  ;D та піхуй. най банять. нам своє робити а на той фірум піхуй чесно.

За що забанити? Ти ж ніби ніякої крамоли не писав, а за матюки і образи банити навічно?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

ну от так.
а що ?
добраніч у мене сідає ноут і старенький іфон вже майже не ловить нет від провайдера шоб передавати на ноут тирнет.

завтра поговоримо якшо світло буде :)

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 02:47ну от так.
а що ?
добраніч у мене сідає ноут і старенький іфон вже майже не ловить нет від провайдера шоб передавати на ноут тирнет.

завтра поговоримо якшо світло буде :)

На добраніч і сподіваюся, що Україна буде із світлом і всім, що треба.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 22, 2023, 02:29
Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 02:26пообіцяла зробити так шоб мене забанили навічно. в приваті.

так і живемо  ;D та піхуй. най банять. нам своє робити а на той фірум піхуй чесно.

За що забанити? Ти ж ніби ніякої крамоли не писав, а за матюки і образи банити навічно?
Цитата: Wednesday від Січень 22, 2023, 02:29
Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 02:26пообіцяла зробити так шоб мене забанили навічно. в приваті.

так і живемо  ;D та піхуй. най банять. нам своє робити а на той фірум піхуй чесно.

За що забанити? Ти ж ніби ніякої крамоли не писав, а за матюки і образи банити навічно?
може за звичкою про матку їй наплів?

Петро Шаблезуб

#205
Отримав день бану за "провокацію політсрачу", тобто запостив статтю про ЛҐБТ пару яка всиновила та гвалтувала своїх прийомних дітей. Сорок хвилин думали за що впаяти. Цікаво скільки сама гілка протримаєцця.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

44 хвилини провисіла.

Вахтьор дред переніс в передбанник(тобто витер), а звичайно переносять у вільне.

'Тема маніпулятивно названа. Тема перенесена до Передбанник.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130569.0';

Отака вона соросяцька підарасня.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

#207
От чим це не прикриття педофілії серед ЛҐБТ джядждредом?

А потім підарасня заламує руки щодо 'канспіролоґі нас абіжают'!
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 22, 2023, 18:03От чим це не прикриття педофілії серед ЛҐБТ джядждредом?

А потім підарасня заламує руки щодо 'канспіролоґі нас абіжают'!

За фактаж банять (хоча там тему про корупцію теж знесли, що взагалі говорить все про фуп, що треба знати, якщо у когось ше є якісь сумніви), а за отаке ні, ще і обцілують:



Взагалі заклики бити геїв - це класичний hate speech. На цьому форумі це б не толерувалось і було б стерте, а на фупі - МОЖНА!

Мало того:





Тому ця тема так і називається - Подвійні Стандарти Фупу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Там взагалі якась вакханалія банів. 10 чоловік лише цього ранку - і за що? за політичні дискусії на політичному форумі?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: Wednesday від Січень 22, 2023, 20:36Там взагалі якась вакханалія банів. 10 чоловік лише цього ранку - і за що? за політичні дискусії на політичному форумі?

Ні. За провокацію політичної дискусії на політичному 'форумі'.  ;D

Стандартна шиза ліваків.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

То соросятня відстукала дзьоби на мій пост, а вахтьор запєрдолив під гарячу руку ще десяток. І повидаляв.

Свобода слова по соросяцьки.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Січень 22, 2023, 21:05То соросятня відстукала дзьоби на мій пост, а вахтьор запєрдолив під гарячу руку ще десяток. І повидаляв.

Свобода слова по соросяцьки.

На щастя, на нашому Форумі злісна пропаганда соросятини / глобалізму карається баном, а не навпаки  ;D  ;D  ;D .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 22, 2023, 02:29
Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 02:26пообіцяла зробити так шоб мене забанили навічно. в приваті.

так і живемо  ;D та піхуй. най банять. нам своє робити а на той фірум піхуй чесно.

За що забанити? Ти ж ніби ніякої крамоли не писав, а за матюки і образи банити навічно?

останній бан - я був чемний як студент на захисті дипломного проекту. 2 тижні невідомо за що. а зараз погрожує навічно.  ;D в приваті погрожувала. гиии.

MareK

нє. за тебе я відсидів ч
Цитата: Darina від Січень 22, 2023, 16:44
Цитата: Wednesday від Січень 22, 2023, 02:29
Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 02:26пообіцяла зробити так шоб мене забанили навічно. в приваті.

так і живемо  ;D та піхуй. най банять. нам своє робити а на той фірум піхуй чесно.

За що забанити? Ти ж ніби ніякої крамоли не писав, а за матюки і образи банити навічно?
Цитата: Wednesday від Січень 22, 2023, 02:29
Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 02:26пообіцяла зробити так шоб мене забанили навічно. в приваті.

так і живемо  ;D та піхуй. най банять. нам своє робити а на той фірум піхуй чесно.

За що забанити? Ти ж ніби ніякої крамоли не писав, а за матюки і образи банити навічно?
може за звичкою про матку їй наплів?
есно.
Цитата: Darina від Січень 22, 2023, 16:44
Цитата: Wednesday від Січень 22, 2023, 02:29
Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 02:26пообіцяла зробити так шоб мене забанили навічно. в приваті.

так і живемо  ;D та піхуй. най банять. нам своє робити а на той фірум піхуй чесно.

За що забанити? Ти ж ніби ніякої крамоли не писав, а за матюки і образи банити навічно?
Цитата: Wednesday від Січень 22, 2023, 02:29
Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 02:26пообіцяла зробити так шоб мене забанили навічно. в приваті.

так і живемо  ;D та піхуй. най банять. нам своє робити а на той фірум піхуй чесно.

За що забанити? Ти ж ніби ніякої крамоли не писав, а за матюки і образи банити навічно?
може за звичкою про матку їй наплів?

 за тебе я відсидів. тричі. тому не підмазуйся. ти нецікава нікому крім себе.

білий хорват

Про подвійні стандарти поліції моралі ФУПу - дмхз і Шуші.

Once upon a time, a long time ago ще за довго до славнозвісних срачів, коли на ФУПі були ще рештки модерації, жив собі бував собі такий нік KOZAK.

Він постійно переходив на особистості, на родину. Ображав дружину Сєрьогі, писав про чукчу, постив огидні фотки.

І ні одна моралізаторша не звернула на це увагу. Благо тоді на ФУПі були ще рештки модерації і Kozaka забанили навічно.

Але згодом він відновився під новим ніком - Вимушений Киянин.

Той самий стиль, ті самі образи, той самий перехід на родину, ті самі дописи про чукчу. Всі все розуміли, хто це і що це.

Але знову ж таки, ні Шуша, ні дмхз не звертали на це увагу.
Єта другоє.

І про другий нік під час вічного бану ніхто не згадував.
Виявляється, що так можна.

А тепер?
Зовсім недавно, під час війни, ВК свідомо провокував Сєрьогу на срач, але знову ж таки ні моралізаторша Шуша, ні "справедлива" дмхз не засудили цей ганебний вчинок. Мовчали. Засунули язики в чужу дупу і мовчали.

Зато в моїх дописах дмхз відслідковує з лупою кожне моє слово і шукає до чого там причепитися, щоб настучати на мене, щоб мене забанили.

Ось власне за таку огидну поставу я і тролю постійно дмхз і Шушу.

Darina

#216
Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 02:26
Цитата: Darina від Січень 22, 2023, 16:44
Цитата: Wednesday від Січень 22, 2023, 02:29
Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 02:26пообіцяла зробити так шоб мене забанили навічно. в приваті.

так і живемо  ;D та піхуй. най банять. нам своє робити а на той фірум піхуй чесно.

За що забанити? Ти ж ніби ніякої крамоли не писав, а за матюки і образи банити навічно?
може за звичкою про матку їй наплів?
1. за тебе я відсидів. тричі.
2. ти нецікава нікому крім себе.
1.це прикро, ще і дуже дивно, бо я ніколи не вимагала у модерів тебе банити.
Щодо другого то ти можеш висловлювати таке лише від свого імені, і мене цілком влаштовує така твоя позиція.

Darina

Цитата: білий хорват від Січень 23, 2023, 08:53Про подвійні стандарти поліції моралі ФУПу - дмхз і Шуші.

Once upon a time, a long time ago ще за довго до славнозвісних срачів, коли на ФУПі були ще рештки модерації, жив собі бував собі такий нік KOZAK.

Він постійно переходив на особистості, на родину. Ображав дружину Сєрьогі, писав про чукчу, постив огидні фотки.

І ні одна моралізаторша не звернула на це увагу. Благо тоді на ФУПі були ще рештки модерації і Kozaka забанили навічно.

Але згодом він відновився під новим ніком - Вимушений Киянин.

Той самий стиль, ті самі образи, той самий перехід на родину, ті самі дописи про чукчу. Всі все розуміли, хто це і що це.

Але знову ж таки, ні Шуша, ні дмхз не звертали на це увагу.
Єта другоє.

І про другий нік під час вічного бану ніхто не згадував.
Виявляється, що так можна.

А тепер?
Зовсім недавно, під час війни, ВК свідомо провокував Сєрьогу на срач, але знову ж таки ні моралізаторша Шуша, ні "справедлива" дмхз не засудили цей ганебний вчинок. Мовчали. Засунули язики в чужу дупу і мовчали.

Зато в моїх дописах дмхз відслідковує з лупою кожне моє слово і шукає до чого там причепитися, щоб настучати на мене, щоб мене забанили.

Ось власне за таку огидну поставу я і тролю постійно дмхз і Шушу.
то хтось невдало пожартував коли поряд з тими жіночими ніками притулив слова про мораль, адже вони не знайомі з цим поняттям, як і всі інші учасники альяну.

MareK

панове, а ви точно говорите про політичний форум ? ну форум для дискусій про політику ?  ;D

Ребе Моше

Пан Бандер1вець, шалом! Це хворум про хворум! Але чому б ні.