Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 20, 2023, 18:57
Цитата: білий хорват від Січень 20, 2023, 11:07Він реально психічно хворий.

В нього якісь проблеми сексуальні.
Всі дописи в нього з сексуальним підтекстом.

Сергій CDay зі своєю дружиною його приймав, а він на його дружину такі гадості пише.

Зверніть увагу, як після мого допису на ФУПі він різко переключився на мене, почав фотку моєї дружини виставляти. Капєц, це стара фотка ще з Криму. Я її чорт знає коли давно виставляв, але він зберіг її собі.

Його дружина виїхала в Польщу до дочки.
Він сам. В нього реально криша їде на сексуальному пункті.

А як він в курсі всіх подій на ФУПі, він реально відслідковує ФУП. А ще він дописує на ЦУГі, також в курсі всіх тамтешніх подій.

"Воює" ©

А на ЗСУ так і не передав $3k, далі морозиться.

Спостерігаючи масштаб його "кампанії" весни-літа 2021 року, я спочатку думала, що ковідний шмурдяк негативно подіяв на його психічне здоров"я. Але це просто я була відносно нова людина і поняття не мала, що він цим же займався роками.

А щодо коментів із сексуальним підтекстом, він просто думає, що так дошкульніше. Хоча особисто для мене це якби я йшла десь в даунтауні і мене б обізвав якийсь обдовбаний бомж під мостом, whose existence is irrelevant and whose comments are inconsequential. Рекомендую туди навіть не ходити і не читати, щоб не давати positive reinforcement цій істоті.

Ну і істота is clearly frustrated and in the middle of male menopause. Як там у пісні співається, улєтєлі лістья з тапалєй  ;D  ;D  ;D.

So there.


а ну так. відповідно до ваших цитат, я "хронічний алкоголік" якому за кермо автомобіля не можна сідати.
можливо, Пані, важі судження не зовсім вірні.
задумайтесь про це.
але ви нездатні задуматись. маю таку думку.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Січень 20, 2023, 23:40Цікаво шо ви там читаєте постійно  ;D

Що там по питанню вище?

А читати там нема що - якась нудота і треш. Раніше хоч про Трампа смішно було.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 20, 2023, 23:42пані Середа, якщо ваша ласка, ми просимо Вас , якщо існує хоч якась гіпотетична можливість, чи могли би Ви серед української діЯспори в гАмериці, зоргарнізувати невеличку допомогу нам для 54 Бригади (Бахмут). все шо нам зараз треба на післявчора - купити їм вантажний Фольксваген Т4. вартість в межах 6 тисяч доларів. нам бракує ще троха. половина грошей якшо точніше.
якщо можете - військові будуть вдячні.
якщо ні - пробачте що ми забираємо ваш гАмериканський час.
усі дані куди треба ван доллар - в гілці натіві на фупі. про Т4 для хлопців.

мир усім. Україні перемоги.

Шо ти мелеш? По натіві, фуп і ваших асоціаціях я висловлювалася і неодноразово, і навіть свої 3К я дала під ім"я Хоми, а не під неї. Хочеш - то йди і збирай, або попроси у своїх дружків Турча і Слава, які тобі "свої". Якраз турчівські 3К і покриють різницю.

Тому що твій дружок нормальних людей і членів їх сім"ї поливає лайном під час війни, а натіві, ти і інші його вилизують. А я з такими, як ви, ніяких справ мати не бажаю. Comprehend?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, Хома, запроси Вію сюди. Тим більше що у нас з нею одинакові погляди на ковідну вакцинацію  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Фуповские пидары забанили таки на месяц St.John, за то же, что и меня: посмел заикнуться про то, что Запад умышленно дает все с опозданием и в малых количествах, давая Путину время на выполнение его тактических планов. Бараны фупа, как водится, сцыкливо промолчали. А США при этом просят не контрнаступать и вообще оставить Бахмут.

DiDUS

Щось новеньке.

Закрили мені доступ до попередніх  дописів...



Ось так профіль виглядає...  :o

Wednesday

Цитата: DiDUS від Січень 21, 2023, 02:55Щось новеньке.

Закрили мені доступ до попередніх  дописів...

Ось так профіль виглядає...  :o

То, напевно, якийсь глюк. Таке іноді буває, якщо з якихось причин сторінка не вантажиться. Я не думаю, що на форумі є технічні можливості закрити доступ до частини профіля таким чином.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Січень 21, 2023, 02:07Фуповские пидары забанили таки на месяц St.John, за то же, что и меня: посмел заикнуться про то, что Запад умышленно дает все с опозданием и в малых количествах, давая Путину время на выполнение его тактических планов. Бараны фупа, как водится, сцыкливо промолчали. А США при этом просят не контрнаступать и вообще оставить Бахмут.

Я бачила, але зараз ніби зменшили термін. Хоча він дурниці писав про вбивство керівників уряду Угорщини. Це дурня (я писала про це в темі про тупий і тупіше).

Це той вид контенту, який і тут би був витертий (хоча б навряд чи банили за це).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 21, 2023, 00:12Шо ти мелеш? По натіві, фуп і ваших асоціаціях я висловлювалася і неодноразово, і навіть свої 3К я дала під ім"я Хоми, а не під неї. Хочеш - то йди і збирай, або попроси у своїх дружків Турча і Слава, які тобі "свої". Якраз турчівські 3К і покриють різницю.

Тому що твій дружок нормальних людей і членів їх сім"ї поливає лайном під час війни, а натіві, ти і інші його вилизують. А я з такими, як ви, ніяких справ мати не бажаю. Comprehend?
Він "свій", але не дасть.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Січень 21, 2023, 00:19До речі, Хома, запроси Вію сюди. Тим більше що у нас з нею одинакові погляди на ковідну вакцинацію  ;D .
В мене нема контактів, але я запрошу

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Січень 20, 2023, 18:47
Цитата: Ребе Моше від Січень 20, 2023, 09:20
Цитата: Wednesday від Січень 20, 2023, 09:03А це цікава тема, до речі.

Мені сказали типу нам все одно, чим хтось там займається, аби допомагав ЗСУ.

То я правильно розумію, що ці люди, не вагаючись, візьмуть гроші від людини, яка, скажімо, розбещує малолітніх, вбиває конкурентів чи не платить податки (навіть не знаю, що гірше (то був сарказм, єслі шо)).

Хто що вважає з цього приводу? Якщо "гроші на ЗСУ", то вони не пахнуть?
Про дітей і вбивство це зашквар звісно.

То тоді я правильно розумію, що ти визнаєш, що твоя сентенція про "робити все, що хочеш поза форумом" невірна?

Так чи ні? Підтверди експліцитно свою позицію. And no more silent treatment.
Я не підтримую тролінг дружин / родичів поза форумом.

У той же час банити на одному форумі за те що написав на іншому - ідіотизм.

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 21, 2023, 00:12
Цитата: MareK від Січень 20, 2023, 23:42пані Середа, якщо ваша ласка, ми просимо Вас , якщо існує хоч якась гіпотетична можливість, чи могли би Ви серед української діЯспори в гАмериці, зоргарнізувати невеличку допомогу нам для 54 Бригади (Бахмут). все шо нам зараз треба на післявчора - купити їм вантажний Фольксваген Т4. вартість в межах 6 тисяч доларів. нам бракує ще троха. половина грошей якшо точніше.
якщо можете - військові будуть вдячні.
якщо ні - пробачте що ми забираємо ваш гАмериканський час.
усі дані куди треба ван доллар - в гілці натіві на фупі. про Т4 для хлопців.

мир усім. Україні перемоги.

Шо ти мелеш? По натіві, фуп і ваших асоціаціях я висловлювалася і неодноразово, і навіть свої 3К я дала під ім"я Хоми, а не під неї. Хочеш - то йди і збирай, або попроси у своїх дружків Турча і Слава, які тобі "свої". Якраз турчівські 3К і покриють різницю.

Тому що твій дружок нормальних людей і членів їх сім"ї поливає лайном під час війни, а натіві, ти і інші його вилизують. А я з такими, як ви, ніяких справ мати не бажаю. Comprehend?

1. пані, не нервуйтесь так.
2. вже не треба. майже зібрала натіві. друзі айтішники вже накидали натіві в ту банку. за увесь час і 5-6 машин. до 300 кілогривень айтішники не форумчани.
3. у вас подвійні стандарти. натіві нікого не зачіпає. і тролила Сергія не вона а якраз той нік якому ви гроші перерахували.
проблеми з логікою і зайва емоційність у вас, пані.

Wednesday

#192
Цитата: MareK від Січень 21, 2023, 19:531. пані, не нервуйтесь так.
2. вже не треба. майже зібрала натіві. друзі айтішники вже накидали натіві в ту банку. за увесь час і 5-6 машин. до 300 кілогривень айтішники не форумчани.
3. у вас подвійні стандарти. натіві нікого не зачіпає. і тролила Сергія не вона а якраз той нік якому ви гроші перерахували.
проблеми з логікою і зайва емоційність у вас, пані.

Так, той нік, якому я перерахувала гроші, тролив Сергія (вчергове) і не тільки.

Але той нік не є особою, яка створила огидний бридкий сайт, на якому тягає фото родичів форумчан і по різному їх обзиває та знущається. У тому числі із ЗСУ. І, яка, можливо, навіть намагється зараз завалити цей сайт.

І той нік також не облизував та обціловував особу вище публічно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Січень 21, 2023, 09:34
Цитата: Wednesday від Січень 21, 2023, 00:19До речі, Хома, запроси Вію сюди. Тим більше що у нас з нею одинакові погляди на ковідну вакцинацію  ;D .
В мене нема контактів, але я запрошу

УРРРА!! Форум знову запрацював  :)  :)  :)

Дякую за виділене, якщо Вія захоче сюди прийти, то будемо раді її тут бачити.

Медведка, тебе, бачу, знову на супі притісняють. Забанять, то заходь і ти  :D

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Січень 21, 2023, 09:37Я не підтримую тролінг дружин / родичів поза форумом.

У той же час банити на одному форумі за те що написав на іншому - ідіотизм.

А ... тепер я зрозуміла, що твоя фраза стосувалася не поведінки Турча в цілому, а частини поста Хорвата, щоб Турча забанили на фупі ...

OK then and thanks for the explanation!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Ребе Моше від Січень 21, 2023, 09:34
Цитата: Wednesday від Січень 21, 2023, 00:19До речі, Хома, запроси Вію сюди. Тим більше що у нас з нею одинакові погляди на ковідну вакцинацію  ;D .
В мене нема контактів, але я запрошу

я маю. я з Війкою друззя по фбуку. але я її не запрошу сюди. бо не хочу цього робити.

MareK

#196
Цитата: Wednesday від Січень 21, 2023, 21:49
Цитата: MareK від Січень 21, 2023, 19:531. пані, не нервуйтесь так.
2. вже не треба. майже зібрала натіві. друзі айтішники вже накидали натіві в ту банку. за увесь час і 5-6 машин. до 300 кілогривень айтішники не форумчани.
3. у вас подвійні стандарти. натіві нікого не зачіпає. і тролила Сергія не вона а якраз той нік якому ви гроші перерахували.
проблеми з логікою і зайва емоційність у вас, пані.

Так, той нік, якому я перерахувала гроші, тролив Сергія (вчергове) і не тільки.

Але той нік не є особою, яка створила огидний бридкий сайт, на якому тягає фото родичів форумчан і по різному їх обзиває та знущається. У тому числі із ЗСУ. І, яка, можливо, навіть намагється зараз завалити цей сайт.

І той нік також не облизував та обціловував особу вище публічно.

воно там і моє спотворене ведмідьом(машею з супу вашим дружбаном) чвертьфото тягає. і шо ? ух как я зол  ;D та піхуй.  ви пані що взагалі сказати хотіли ?
бо у мене через 30 хвилин вимкнуть світло в районі і автоматично пропаде і інтернет.
от так і живемо ми тут. і ще мінімум рік такого.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 00:59воно там і моє спотворене ведмідьом(машею з супу) фото тягає. і шо ? ух как я зол  ;D та піхуй.


Ну, тоді ти ангел всепрощення. А я не така і вважаю, що толерувати негідну поведінку своїх друзів не варто. Якщо твій друг робить таке по відношенню до тебе, то значить, він тобі не друг.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 22, 2023, 00:57я маю. я з Війкою друззя по фбуку. але я її не запрошу сюди. бо не хочу цього робити.

Якщо не хочеш, то це твоє право.

Але вона, може б, і хотіла щось сказати, але не може.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Банді, за що тебе Йожик матюкала - сподіваюсь, не за те, що ти тут час від часу дописуєш?  :)

Я до неї з усіх "керівників" фупу відношусь найкраще. Вона мені ніколи нічого поганого не зробила, і коли я мала з нею справу, то вона поводила себе нормально і у мене ніяких нарікань нема.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.