Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

До
Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 14:25Це людина, яка вкрала мої персональні дані з лінкедін і поділилась з ними Асті та всіми бажаючими, і потім вони їх поширювали як хотіли. Великий друг Асті (там ціла історія).

Забула дописати, що це він через друзів шукав мене 20 років, це він нарив в обітницях про мою дитину і це він і Асті на основі тої інфи почали розганяти наклепи, що я психічно хвора і на пігулках.

До речі, коли ми все це описуємо, це не наклепи, а констатація фактів, тому що в наявності є всі цитати і докази.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 15:55Щось я шукав ту тему і не знайшов, навіть назви не пам'ятаю, склероз, мабуть й знесли її...
В принципі крім прєдводітєля там майже самі шавки були, але одного пам'ятаю якогось з вигляду нормального, але агресивного піпєц, а нік забув зовсім, час пройшов.  ///

Коли я задавала питання Хомі, то там два останніх питання містять лінки на ті теми.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 16:01Коли я задавала питання Хомі, то там два останніх питання містять лінки на ті теми.

Знайшов   

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106013.msg25693214#msg25693214

 ;D


білий хорват

ЦитатаДрузі, нагадування усім, що доксинг та поширення персональних даних без дозволу користувача заборонені Правилами форуму. Пост Хорвата таким чином підправлено.
Тоді ще пост 1547 треба підправити, бо там в цитуванні видно дані.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 15:27У Трололо-Бульки є ще одна унікальна фіча. Він дуже любить обзивати зовнішність інших, але коли хтось виклав його актуальне фото, я офігіла.

Мужику в районі 55-56, а виглядає реально на 80.

Ось що робить злість та чорнуха з людьми.

ПС. Як багато таких, вважає себе великим серцеїдом і поціновувачем жінок, як ось тут.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=884391.msg17464680#msg17464680



Якщо хтось не в курсі, питання про "цвєт кавра" - питання про кольору волосся здогадайтесь де.

А ця дурепа тіпа - ой, дякую за компліман, хіхі.

"Неочікуваний комплімент" - це коли дегенерат питає у Хвеськи про колір її pubic hair  :o

Я до цього часу ржу  ;D  ;D  ;D

Цікаво, а якби я в Асті запитав чи ковер є чи підстрижений? Вона б на мене образилась чи ні?

MareK

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 07:21Ніби українець, з Полісся (хоча каже, що народився в Києві). Але в побуті ізичний. Пише, що був, але колишніх ізичних не буває.

Оті всі тидищі, дмхз, шуші, асті, і так далі, з якими він тусується - вони всі у побуті ізичні. На форумах пишуть українською лише останні роки. Я не кажу, що вони не проукраїнські і не патріоти.

Але вони не етнічні українці. Я, наприклад, не вважаю їх культурно ідентичними собі.

я першим писав на фупі українською мовою з 2004 року. з моїм ніком тоді, коли "бандерофобія" зашкалювала навіть на фуп  ;D
фуп був на 99% узкогаварящім.
абачите як вже є нині ? люксично.

Administrator

Цитата: білий хорват від Березень 02, 2023, 18:54Тоді ще пост 1547 треба підправити, бо там в цитуванні видно дані.

Прим. Адмін.Дякую, підправили.

Wednesday

#1567
Цитата: білий хорват від Березень 02, 2023, 18:58Цікаво, а якби я в Асті запитав чи ковер є чи підстрижений? Вона б на мене образилась чи ні?

Ти б ніколи такого не запитав, бо ти вихований, культурний і поважаєш жінок.

Так само як і жінка з почуттям честі, достоїнства та самоповаги не стала б на таке хіхікати, а просто б заігнорила брудного неадеквата.

На цю тему, ось список of the filthiest and dirtiest dogs на Фупі, які в брудній бридкій манері обговорювали питання сексу, статевих відносин та жінок:

1) Трололо
2) garri
3) Serg A (aka MG42)
4) Гонта
5) Птах Сорока.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1568
А тут яке йшло, таке й здибало.

Зав"язалась тєсная, плодотворная дружба. Можна сказати, віртуально дружили домами коврами  ;D .



Мій чоловік, та і я, наприклад, не уявляємо, як одружений чоловік і жінка у серйозних стосунках можуть обмінюватися фото за спинами своїх партнерів.

Напевно, ми психічно хворі і на пігулках.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У дівчинки з цукровими колінцями забомбило.

Славік, коли у воєнкомат? Чи там з дислексією не беруть?



ПС. Кацап у тебе в зеркалі. Ще й малограмотний.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 17:57Знайшов   

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106013.msg25693214#msg25693214

 ;D


Дякую Вам за це. Ви, Сергій, Хорват, Авіатор, Кадра - шляхетна еліта у морі бидла та неадекватів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 03, 2023, 07:02А тут яке йшло, таке й здибало.

Зав"язлась тєсная, плодотворная дружба. Можна сказати, віртуально дружили домами коврами  ;D .



Мій чоловік, та і я, наприклад, не уявляємо, як одружений чоловік і жінка у серйозних стосунках можуть обмінюватися фото за спинами своїх партнерів.

Напевно, ми психічно хворі і на пігулках.
А звідки знаєш, що обмінювались?

Може десь з соцмереж взяв?

Wednesday

До речі, Хорват, коли я сьогодні заходила на фуп, то побачила твій допис у Мирославиній темі.

Дякую тобі!

А Сергієву тему знесли під корінь (хоча я частину встигла заскрінити).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1573
Цитата: білий хорват від Березень 03, 2023, 07:16А звідки знаєш, що обмінювались?

Може десь з соцмереж взяв?

Так от же цитата - Булька пише, що навіть фотки сестри послала, а не тільки свої. І не тільки Булька. Ось цікава тема - на роботі не відкривати. Цікаві откровення декого і можна створити психологічний портрет.

А щодо особи, про яку мова, то тут вичерпне пояснення:

https://www.quora.com/How-do-you-identify-an-attractive-woman-with-low-self-esteem

How do you identify an attractive woman with low self-esteem?

Easiest way: pride. If she is all about her looks, flaunts herself constantly, and all in all does everything in the attempt to keep a positive view of herself from others, she's desperate to keep an "image", and losing that would break her.

Pride is like that, it's like a tree that tries to grow too fast and collapses under its own weight.

On a related note, keep tabs on the women the arrogant ones hate most. Those are likely the ones you should be looking for. Pride dislikes other pride, but loathes real confidence. For real confidence is what pride wishes it was. There is no harm in gorgeous women knowing they are good looking, in fact it's healthy. It just shouldn't be what defines them.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 03, 2023, 07:15Дякую Вам за це. Ви, Сергій, Хорват, Авіатор, Кадра - шляхетна еліта у морі бидла та неадекватів.

Я переглянув трохи ту тему вчора.
Там Сергій дав бій тим неадекватам і його підтримала маса людей!
Першим був Олдвуд, до речі!
В мене не вистачило часу і сил щоб все перечитувати, але нормальних людей там було ще більше, всі ніки не пам'ятаю просто.


Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 03, 2023, 08:00Я переглянув трохи ту тему вчора.
Там Сергій дав бій тим неадекватам і його підтримала маса людей!
Першим був Олдвуд, до речі!
В мене не вистачило часу і сил щоб все перечитувати, але нормальних людей там було ще більше, всі ніки не пам'ятаю просто.

Так, Олдвуд теж заступався за нього, але він там не так часто дописував. Може, в тій темі ще хтось і заступився, але в цілому більшості було наплювати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 03, 2023, 08:02Так, Олдвуд теж заступався за нього, але він там не так часто дописував. Може, в тій темі ще хтось і заступився, але в цілому більшості було наплювати.

Дехто просто проходить мимо таких тем, бо шкода часу, й так все зрозуміло.

Wednesday

До речі, в тій гілці черговий приклад медведкиної нездатності ідентифікувати ніки. Пазеля і Плзеньок, член Альянсу За***п - абсолютно різні дописувачі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1578
Цитата: абабагаламага від Березень 03, 2023, 08:20Дехто просто проходить мимо таких тем, бо шкода часу, й так все зрозуміло.

Ну, читають багато (дивіться прогляди), а щоб вступитися, то треба мати balls незалежно від статі.

Думаєте, чому Плєшивий до мене вчепився? Тому що я заступалася за Сергія та Хорвата і декілька разів порвала Альянс на шмаття ... напевно, турчішку від того поперло і ось маємо те, що маємо  ;) .

Тому 99 відсотків тем на форумі Z - про мене і тільки мене :) They can't get enough of their Diva Tonight  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#1579
Цитата: Wednesday від Березень 03, 2023, 08:26Ну, читають багато (дивіться прогляди), а щоб вступитися, то треба мати balls незалежно від статі.

З одного боку так,
а з іншого - це не принципово.
Пояснення просте.
Той цілий ФУП разом з УП можна собі уявити як якийсь ресторан десь в центрі мегаполісу, який позиціонує себе як місце "для обраних" для еліти. Якщо хтось не вважає себе чи ту еліту елітою то чого туди пертися?
Ну, пішов потролив трохи, посміявся з иліти та й пішов. Нема змісту зі швейцарами і илітарними власниками гадючника дискутувати.
Так, там панують подвійні стандарти, тому там нема що робити. Нам, неилітам.