Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 25, 2023, 17:59Ишь уродов колбасных налетело. Вскрылись наконец все!  ;D  Да пшли вы все на хуй! Съебались — и сидите там не учите, что делать людям, по которым летят ракеты и снаряды. Колготки плять не такие и на десять страниц они не такие и не такие йоб вашу за ногу! Прямо блять какая-то детская травма с этими колготками. Залупу везде где можно обкладывают хуями — вместо того, чтоб задуматься, что что-то все таки с залупой не так, он блять теперь «союзник» ебать его врот, потому как есть же общий враг — Асти, которая посмела усомниться в непревзойденности самой плодовитой писательницы фупа в то время.

А помощь свою эмигрантскую можете засунуть себе в жопу. Я тут недавно приводил порядок цифр вашей помощи — курям на смех. Что касается помощи правительств тех стран, в которых вы пригрелись, то это не вашего ума вообще дело. Та помощь не зависит слава богу от степени ущемленности вашего эго.

Ще і як залежить. Але нічого, скоро і того не буде, у тому числі завдяки таким, як ваші фейкові "слуги народу". Ми ж тут не сліпі і бачимо, як, поки тут пачки пакують і зібране по копійці бабло шлють, хтось квартири маєтки купує і розсікає на подарованих крадених авто.

Ще встигнете пожити і без наших шекелів. Гуд лак!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Можно закрывать. Сюда уже никто не прийдет  ;D

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 18:01Тато забрав. А я про тебе питав. Скільки стареньких ти забрала у Канаду?

Яких стареньких? у мене нема більше бабусів та дідусів, щоб когось забрати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 18:05Яких стареньких? у мене нема більше бабусів та дідусів, щоб когось забрати.
Але коли ти виїхала, вони ж були? Отож.

Ребе Моше

Оце згадав. Цитата:

Чєловєк умєр. Тьощщя)))) Може смайликів і більше було. Чого нумерний не забрав до себе?

Ребе Моше


Сергій Чернівці

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 17:41І ніхто не знав що буде далі. Може треба було б їхати в Європу. Ви знімали житло в Європі із собакою? Чи так, потриндіти?

Розповідаю.
Було це до війни правда,але це відповідь на питання про житдо з тваринами.--
Ми вже деякий час жили тут,а Емілі була в Украіні в тещі.
Проживали ми в квартирі сім"і одного з моіх шефів-- глибоко релігійних муслімів--а в них негативне ставлення до собак в квартирі((
Весь цей час ми шукали квартиру щоб можна було перевезти Емілі((
Ну і в кінці кінців ми були в Украіні і поіхали сюди вже з Емілі.
Документи на неі і всі прививки я поновив і зробив за 2 дні.( і при необхідності зробив би це за 2 години навіть якщо б для цього треба було мого ветеринара будити глибокоі ночі))
Далі ми приіхали до себе і Емілі зо 2 місяці жила на " нелегальному" становищі.
Коли про неі дізналися-- ті всі мусліми були шоковані-- але в той же час я поставив іх перед фактом що собака буде жити з нами,навіть якщо ми з вами зараз розведемо канітєль з виселенням через суд((
І по великому рахунку чинник на ім"я Емілі був одним з тих що спонукали мене роздивлятися не тільки оренду--а ще й купівлю((
Ось таким чином ми прожили більше року часу в несприятливому для собак середовищі--але врешті-решт переіхали до власноі квартири((

пс.До цього інший мій шеф--такий же релігіозний муслім --виселив з іншого свого будинку родину з собакою через суд((
Я на той час ризикував і виселенням і втратою роботи одночасно((

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 18:07Але коли ти виїхала, вони ж були? Отож.

Були батьки мами, вони були доглянуті і не були кинуті напризволяще. І отримали все відповідне лікування.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

А от післявоєнні війни усі просто чекають біженців із собаками. Диванний експерт. Точніше scaffolding expert.

абабагаламага

Венсді, та побань вже ту иліту недороблену, бо в них війна.
Так, саме тому вони недороблені.
Війна винна, що воно виродок.

білий хорват

Цитата: Медведылло від Лютий 25, 2023, 17:59А помощь свою эмигрантскую можете засунуть себе в жопу. Я тут недавно приводил порядок цифр вашей помощи — курям на смех. Что касается помощи правительств тех стран, в которых вы пригрелись, то это не вашего ума вообще дело. Та помощь не зависит слава богу от степени ущемленности вашего эго.
ЄС ухвалив безпрецедентний пакет макрофінансової допомоги на 2023 обсягом 18 мільярдів євро. Цей пакет доповнює 7,2 мільярда євро, що були виділені в 2022 році, і забезпечує вкрай необхідну передбачуваність державного бюджету України.

Європейський Союз надав і донині надає притулок мільйонам громадян України, які рятуються від російських ракет, куль та окупації. Вони отримали вкрай необхідний прихисток згідно з Директивою ЄС про тимчасовий захист. Українські біженці отримали негайний доступ до права на працю, освіту та медичне обслуговування. Директива буде діяти щонайменше до березня 2024 року.


Ви живете і існуєте завдяки нашим податкам.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 18:17Були батьки мами, вони були доглянуті і не були кинуті напризволяще. І отримали все відповідне лікування.
Сподіваюсь ти все зрозуміла, ти ж розумна.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 18:09Чого нумерний не забрав до себе?

Нагадую. Тут про тебе і про те, як ти поважаєш Асті і все, що вона витворяла.

OWN IT.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 18:19Нагадую. Тут про тебе і про те, як ти поважаєш Асті і все, що вона витворяла.

OWN IT.

Я поважаю Асті. Вона живе в Україні і працює на перемогу. I own it.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 18:18Венсді, та побань вже ту иліту недороблену, бо в них війна.
Так, саме тому вони недороблені.
Війна винна, що воно виродок.


Так, цікаво спостерігати, як вони заскавчали, коли їх почали тикати носиком.

Тему видали. А коли ти, Асті, ВВВ та плєшиве хіхікали над скрінами кейсу Кадри та коментували мої фото, то ти не вимагав це видалити?

Яка ж ви мерзота  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 18:19Сподіваюсь ти все зрозуміла, ти ж розумна.

Ні, я насправді велика дурепа, тому що повірила твоїм словам і вибаченням. Хоча назвати то вибаченням може лише людина, яка дуже хоче в нього вірити.

Нічого не змінилось, і все залишилось, як було.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 18:21Я поважаю Асті. Вона живе в Україні і працює на перемогу. I own it.

Поважати Асті і одночасно бути у відносинах зі мною неможливо.

Ти - там.

Я - тут.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 17:53Доречі, кьольнський вскукарєк, а чого ти до себе не взяв пожити родину якусь українську?

Родичі моі,які до нас звернулися-- проживають зараз в орендованій для них квартирці і працюють на роботах,які ми ім підкинулу дякуючи друзям німецьким.((
Це одна родина.
Перевізник наш ( хоч він і не біженець,а волонтер)-- проживає в зданій йому кімнатці у моєі родички((
Вся інша моя родина ( двоюрідні в основному)--залишились в Украіні.
Місяць тому родич покинув життя самогубством((
Сестра волонтерить в трошки більших масштабах аніж цілий фуп((
Більше ніхто не звертався((

пс.В Чернівцях через моі квартири пройшло майже 20 родин--біженців.
І з котами-і з собакою((
Ті що жили в батька-- на прохання наших друзів з Бучі-- теж з Бучі-- жили проіздом.
В тій квартирі,що нещодавно продали -до останнього часу проживала родина з Харкова.

ппс.Яких ще вам,блять,волонтерів потрібно?(((

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 18:16Я на той час ризикував і виселенням і втратою роботи одночасно((


Ну, ти ж не иліта, тобі можна й постраждати.

В мене було аналогічно, до речі, якраз перед війною, треба було забрати до себе родичку, що залишилася без засобів до існування, і теж була собака, стара і хвора, довелося потратити пів дня для того, щоб її усипити. Хоча, був би я илітою, то би напевно кинув на вулиці здихати, бо й часу не було і роботу міг втратити.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 18:25Поважати Асті і одночасно бути у відносинах зі мною неможливо.

Ти - там.

Я - тут.
Я у відносинах лише із дружиною.