Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Медведылло

#1040
Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 20:33У Вас нема надлишкових пробілів?

о, я нашел причину — было указано искать все результаты за последний год. Но Гугл видно, пока год не прошел, результата не находит. Надо указывать All Time, тогда ищет

Но ищет ведь калечно! В глубину не ищет. Только одну ссылку дает на страницу  Загальни обговорення. Ни одной ссылки на страницы разных топиков нет. Все же надо боту указать, где искать.

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 24, 2023, 20:33P.S. Nice boobs, bro!  ;D

ОК, let's not get overtly excited here. Давайте вивчимо досвід Ребе і не будемо робити, як він. Не хочу бачити Вас у бані навіть на один день.

Давайте критикувати ідеї і позиції, а не зовнішність. Адже її не вибирають (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 20:41ОК, let's not get overtly excited here. Давайте вивчимо досвід Ребе і не будемо робити, як він. Не хочу бачити Вас у бані навіть на один день.

Давайте критикувати ідеї і позиції, а не зовнішність. Адже її не вибирають (С).

Я і комнентую позиції: фас, трохи повернутий, сосок стирчить, makes me really horny.  ;D
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 24, 2023, 20:43Я і комнентую позиції: фас, трохи повернутий, сосок стирчить, makes me really horny. ;D

Kudos for coming out! Дехто все ще продовжує приховувати свої справжні почуття  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Я не пойняв, а шо Ребе було забанено?
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 24, 2023, 20:48Я не пойняв, а шо Ребе було забанено?

На жаль, незважаючи на формальні попередження і персональне прохання такого не робити :(. Деталі тут.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Я бачу у молодої команди модераторів таки чухаюцця руки. Все стандартно і передбачувано.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 24, 2023, 20:54Я бачу у молодої команди модераторів таки чухаюцця руки. Все стандартно і передбачувано.

Якщо чесно, то треба мати совість. Тим більше що його спеціально про це попросили. Нічого, від одного дня бану ще ніхто не вмер.

Тому і попереджаю - грубі образи зовнішності толеруватися не будуть. Тим більше коли опонент не має можливості відповісти тим же самим.

Марсер публічний - дуже легко анонімам копати його. А зовнішність не має ніякого відношення до предмету обговорення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 20:58Якщо чесно, то треба мати совість. Тим більше що його спеціально про це попросили. Нічого, від одного дня бану ще ніхто не вмер.

Наприклад для мене цей форум вже вмер на половину.

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 20:58Тому і попереджаю - грубі образи зовнішності толеруватися не будуть. Тим більше коли опонент не має можливості відповісти тим же самим.

Марсер публічний - дуже легко анонімам копати його. А зовнішність не має ніякого відношення до предмету обговорення.

А в чому проблема? Затикаєте рота за констатацію фактів?

Повторюю знову: це все передбачувано. Люди завжди є люди і будь-які ієрархічні структури призведуть до рагулізму. Ви вже розпочали закопувати свій форум.

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

абабагаламага

#1049
Швабоду Мойжешу Ребельянтському!!!
Модерам ганьба!!!
Аргументація осьдечки:
https://ukrpatriots.com/forum/index.php?msg=4758

Закликаю всю прогресивну громадськість дати бій модерському проізволу на єдиній надії українського тирнету!!!

Петро Шаблезуб

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 21:09Швабоду Мойжешу Ребельянтському!!!
Модерам ганьба!!!

Отак от за місяць збудували собі свого дракона.

З чим боролися....
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 24, 2023, 21:04Наприклад для мене цей форум вже вмер на половину.

А в чому проблема? Затикаєте рота за констатацію фактів?

Повторюю знову: це все передбачувано. Люди завжди є люди і будь-які ієрархічні структури призведуть до рагулізму. Ви вже розпочали закопувати свій форум.


Я вже сказала, що якщо дехто хоче перетворити цей ресурс у клоаку, якою була Єрмачка, де вивалювали приватні дані, ображали зовнішність, шантажували, що викладуть адресу школи, де вчаться діти, повідомлять на роботу, де ти працюєш, поламають паркан біля твоєї хати і так далі, то я такого не дозволю.

Якщо хочете ображати зовнішність Марсера, викладайте свою фотку, а ми теж обговоримо, стирчать Ваші соски чи ні. Так буде тільки справедливо.

Deal?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 21:11Я вже сказала, що якщо дехто хоче перетворити цей ресурс у клоаку, якою була Єрмачка, де вивалювали приватні дані, ображали зовнішність, шантажували, що викладуть адресу школи, де вчаться діти, повідомлять на роботу, де ти працюєш, поламають паркан біля твоєї хати і так далі, то я такого не дозволю.

Якщо хочете ображати зовнішність Марсера, викладайте свою фотку, а ми теж обговоримо, стирчать Ваші соски чи ні. Так буде тільки справедливо.

Deal?

Будь-ласка видаліть мій профіль.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 24, 2023, 21:10Отак от за місяць збудували собі свого дракона.

З чим боролися....

Правила читайте. Тролінг дозволено, булінг ні. Грубі образи зовнішності з метою принизити - це булінг. Особливо коли вони робляться в контексті продовження булінгу з Єрмачки (за що Ребе і було забанено).

Повторю ще раз - якщо ви хочете таким займатися, можете приєднатися до відомого форуму на літеру з. Там таке можна.

Якщо хочете спілкуватися нормально, то залишайтеся і спілкуйтеся, враховуючи вищесказане.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 24, 2023, 21:12Будь-ласка видаліть мій профіль.

Капітуляція це теж ганьба.
А тим більше - шантаж!

Боротьба триває, не здаватися!
Свистоперділки - в дію!

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 21:14Правила читайте. Тролінг дозволено, булінг ні. Грубі образи зовнішності з метою принизити - це булінг. Особливо коли вони робляться в контексті продовження булінгу з Єрмачки (за що Ребе і було забанено).

А восторгаться внешностью можно?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 21:22Капітуляція це теж ганьба.
А тим більше - шантаж!

Боротьба триває, не здаватися!
Свистоперділки - в дію!

Я взагалі в шоці. Здорові статевозрілі чоловіки і поводять себе як інститутки. Замість того, щоб закотити рукави і якщо не допомогти практично, то хоча б не створювати проблем. Про що я вас як людей експліцитно попросила.

Зараз одне вийде з бану, встане в ображену позу і теж попросить видалити його профіль - і це за день бану, який чесно заробив після дуже довгих умовлянь і попереджень.

Друге теж встало у позу і теж вже вимагає витерти профіль.

Чомусь коли вас банять назавжди чи на місяці на Єрмачці, ви там профілі не вимагаєте видаляти. Speaking of your true values and appreciation of freedom of speech!

Скільки вам років? Та навіть діти в дитсадочку так себе не поводять.

І так, я за цим всім дуже уважно спостерігаю і очікуйте мої remarks, і можливо, рішення на другий ювілей Форуму.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 21:22А восторгаться внешностью можно?

Так  8)

Але я знаю, що ви з цим намагатиметесь зробити  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#1059
Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 21:28Чомусь коли вас банять назавжди чи на місяці на Єрмачці, ви там профілі не вимагаєте видаляти.


Хто я?  :o
Я ніколи такого не вимагав ніде,
Навпаки, я вимагав 1 раз реабілітації за брехливі бани і покарання винних.

Всіх, хто повзає з чєлобітними, зневажаю.
А тим, хто гримає дверима, співчуваю, але не виправдовую.