Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Букашка

Нехай залупу свою обкладе. Я його не чіпала ні на фупі, коли він мене сам провокував на срач місяць тому, ні на супі, де він як послєдній підар торгувався з амідом наче сутенери за повій з приводу якихось списків недоторканих, чи не входимо ми з Мирославою до них, бо еа супі я не зарегана. Тому незай собі соли на фіст насипе, а краще на своє помело, щоб воно поменше песділо, то толку з нього буде більше. Воно реально якесь нарване - спочатку зайобує, а потім ще й обурюється, шо його ображають. Сікгєй✓2. Кста, ні з яких лівих сайтів я інфу про нього не черпала - все вичитала на його улюбленій супачці і в тій гілці, де і він в тому числі дописує. То там на супачці то все ок, ні на кого він не скаржився, а на фупі вдруг та ж сама інфа стала йому неприємною і він мене забанив, при чому зробив це так сцикливенько - спочатку заблокував мене баном, а вже тільки після того сернув мені на голову тіпа своїм коментарем. Але йому цього здалося замало - через два дні він мій бан з одного місяця змінив на два місяці. Боїться мене, шопіздєц. І да, якби той марсік не сцявся воювати на рівних, вже б давно прийшов сюди пояснити свою позицію. Адже на фупі він сидить 20/7, тому нехай сидить отам мовчки і не відсвічує, а то гаразд тільки з тьотками воювати та за кнопкою модерською ховатися, інакше б просто склав із себе модерські повноваження на фупі і залишався пересічним юзером. Але ж ні .. Та й до війни його без кнопки на фупі не особо було видно, хоча зареєстрований він там вже більше 10 років. Без кнопки він засцить прийти і пояснити нормально, якого хуя він постійно мене переслідував на фупі. Карочь, Марсік - парєнь нє плахой, только сцицца, сцицца, сцицца....

Сергій Чернівці

Та в тоі хвороі якщо хтось не среться, то сциться((

Букашка

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 23, 2023, 21:54
Цитата: Букашка від Лютий 23, 2023, 21:49Мндаааа....

Постараюся пояснити так, щоб ніхто не обісрався...

Мальовниче українське містечко десь в центральній частині України.. До єдиного уцілілого, ще не закритого і не перепрофільованого на усілякі штундівські богомольні чи банківські установи міського кінотеатру прийшли містяни на сеанс новенького блокбастеру. Погасло в залі світло, почалася прем'єра.. Через кілька хвилин почувся шурхіт і перед першими рядами пробігла якась гола чоловіча фігура. В залі почувся поодинокий регіт. Наступного разу на сеанс до кінотеатру прийшло набагато більше глядачів, бо по містечку вже розійшовся слух, що по залу бігає якийсь голий єбанат... Через 10 хв після початку сеансу цього разу теж все повторилося. Цього разу вже реготало півзалу. Проте деякі глядачі почали потроху обурюватися, що не можуть нормально додивитися фільм, бо вони прийшли сюди не собачьку голую пасматрєть...  Завсігдатаї і далі продовжували відвідувати кінотеатр, бо не було вибору - це єдина установа такого рівня і комфорту..  Ще через тиждень вже інший фільм показували. Через 10-15 хв після початку сеансу та ж сама гола чоловіча фігура сіла і висралася на сцені. В зал потягнуло сморідом. Глядачі вже майже всі почали фукати і обурюватися такою зухвалою поведінкою того пришелепкуватого і почали прохати білетера, за сумісництвом і адміністратора, щоб прибрали те навалене лайно і вивели того хворого із залу. На це адміністратор заявив, що купи прибирати він не буде, бо йому не за це гроші платять, і виводити поганця із залу він не буде, бо він так само купував квиток, як і інші. А кому не подобається - двері відчинені... На наступні перегляди фільмів все менше і менше стало ходити людей, а в іншому кінці містечка відкрився невеличкий приватний кінотеатр, до якого згодом теж унадився бігати і влаштовувати свої вистави психічнохворий.. Йому було начхати, що люди ходять до кінотеатру не на його голу сраку чи купи лайна дивитися та нюхати...

Десь так я бачу ситуацію навколо Сергія. Не даремно я казала, що посиджу у куточку послухаю. Та бомба сповільненої дії повинна була обовязково вибухнути, інакше б це був не Сергій.
Не даремно він сьогодні першим почав Хому зачіпати - йому потрібно було якомога смачніше насрати...

Не думала я, що тут так швидко все зійде на пси..

Пише воно ніби—то про мене))—— а все не пропадає відчуття що в тому серлинні і іі доля є((
ехх, сіруля... Ти так нічого і не зрозумів... Ну, не для того люди на фуп ходять, щоб дивитися на твою голу сраку чи нюхати твоє лайно.. зав'язуй вже з цим. Чхати мені на твою долю. Виділили тобі тут і на фупі підфорум - отам голим і бігай, але туди, де інші тусуються по інтересах не сунь своє лайно. Я писала не конкретно про тебе, а проводила аналогію, але у тебе шапка таки згоріла, я б навіть  сказала, що бомбанула..

Все, я двічі не повторюю. І постарайся мене більше не чіпати. На даний момент мені більше немає чого тобі сказати, якщо ти навіть наведеного мною прикладу не зрозумів..
Це попервах тільки срачі притягують, але настане такий момент, що вони розженуть всіх, бо не можна все життя жити тільки одними лише срачами.

Wednesday

Мені треба везти лептоп на роботу :(

Спілкуйтеся і вважайте. Бо на цей раз підуть бани.

Майте совість і якусь повагу і співчуття хоча б до власниці ресурсу, якщо у вас її нема один до одного.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Букашка

Цитата: абабагаламага від Лютий 23, 2023, 22:06
Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 21:57Я, якщо чесно, не розумію, нащо це все обговорювати у тисячний раз.

Я розумію нащо.
Сергій є настільки цікавим, неординарним дописувачем, що кожному хочеться відчути себе поряд з ним і якось покращити цим  власне буття.

 :D
ні. Він просто дуже смердючим какає, що штиняє по всіх закутках, де б ти не був у тому приміщенні. Я нікого не образила? Я лише пояснила своє ставлення до тих срачів, провокованих ним же самим.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 22:26Мені треба везти лептоп на роботу :(

Спілкуйтеся і вважайте. Бо на цей раз підуть бани.

Майте совість і якусь повагу і співчуття хоча б до власниці ресурсу, якщо у вас її нема один до одного.
Так, власницю шкода. Але нумерний сьогодні поротий.

Хай дають мак про М2, не жмуть.

Букашка

Цитата: абабагаламага від Лютий 23, 2023, 22:08
Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 21:58
Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 21:50Марсер обіцяв зайти і обкласти усіх матюками. Чекаємо.

Буде цікаво! (С)

Його нудить, будьте обережними на всяк випадок.
Стюардеса, роздать всім дощовики, а марсіку рулон кульочьків - шоб не забризгав!! Смішки смішками... Але краще шоб все було добре.

Сергій Чернівці

Цитата: Букашка від Лютий 23, 2023, 22:26
Цитата: абабагаламага від Лютий 23, 2023, 22:06
Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 21:57Я, якщо чесно, не розумію, нащо це все обговорювати у тисячний раз.

Я розумію нащо.
Сергій є настільки цікавим, неординарним дописувачем, що кожному хочеться відчути себе поряд з ним і якось покращити цим  власне буття.

 :D
ні. Він просто дуже смердючим какає, що штиняє по всіх закутках, де б ти не був у тому приміщенні. Я нікого не образила? Я лише пояснила своє ставлення до тих срачів, провокованих ним же самим.

Чим більше читаю те ——тим більше занурююсь у все те серлиння іі світу((
Все навколо сциться та среться——а воно в білому пальто посеред того "кінотеатру"((

Букашка

Сіруль, ну я ж тебе не примушувала бігати по фупу з голою сракою. Ти свою славу зробив сам. Нюхай тепер її теж сам.

Ребе Моше

Кінотеатр. Люди сидять з попкорном і колою. Світло плавно вимикається, пари прилинають один до одного. Усі очікують трейлери, але щось іде не так.... На екрані з'являється тіло з лисою головою і перекошеною мармизою. Тіло вдягнуто у футболочку Айсбєкг і шорти з секонд хенду, яким років 10. Тіло знімає з себе футболку, оголяючи запливший жиром торс із цицьками. Тіло робить руками козу і голосно кричить: всєм прівєт ви на аналє Сікхгєй Тєгнавтси! Падпісивайтєсь на анал!!!

В залі чутни крики, хтось вибігає, давлячи розкиданих попкорн, хтось втратив свідомість і лежить у проході.

Завіса.

Букашка

Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 23:11Кінотеатр. Люди сидять з попкорном і колою. Світло плавно вимикається, пари прилинають один до одного. Усі очікують трейлери, але щось іде не так.... На екрані з'являється тіло з лисою головою і перекошеною мармизою. Тіло вдягнуто у футболочку Айсбєкг і шорти з секонд хенду, яким років 10. Тіло знімає з себе футболку, оголяючи запливший жиром торс із цицьками. Тіло робить руками козу і голосно кричить: всєм прівєт ви на аналє Сікхгєй Тєгнавтси! Падпісивайтєсь на анал!!!

В залі чутни крики, хтось вибігає, давлячи розкиданих попкорн, хтось втратив свідомість і лежить у проході.

Завіса.
;D нєрвні якісь у тебе глядачі. Я своїх трішки стриманішими описала.

Ребе Моше

Цитата: Букашка від Лютий 23, 2023, 23:17
Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 23:11Кінотеатр. Люди сидять з попкорном і колою. Світло плавно вимикається, пари прилинають один до одного. Усі очікують трейлери, але щось іде не так.... На екрані з'являється тіло з лисою головою і перекошеною мармизою. Тіло вдягнуто у футболочку Айсбєкг і шорти з секонд хенду, яким років 10. Тіло знімає з себе футболку, оголяючи запливший жиром торс із цицьками. Тіло робить руками козу і голосно кричить: всєм прівєт ви на аналє Сікхгєй Тєгнавтси! Падпісивайтєсь на анал!!!

В залі чутни крики, хтось вибігає, давлячи розкиданих попкорн, хтось втратив свідомість і лежить у проході.

Завіса.
;D нєрвні якісь у тебе глядачі. Я своїх трішки стриманішими описала.
Там ще дехто наригав у капюшон сусіду, але я вирішив бути чемним і промовчати.

Сергій Чернівці

Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 23:11Кінотеатр. Люди сидять з попкорном і колою. Світло плавно вимикається, пари прилинають один до одного. Усі очікують трейлери, але щось іде не так.... На екрані з'являється тіло з лисою головою і перекошеною мармизою. Тіло вдягнуто у футболочку Айсбєкг і шорти з секонд хенду, яким років 10. Тіло знімає з себе футболку, оголяючи запливший жиром торс із цицьками. Тіло робить руками козу і голосно кричить: всєм прівєт ви на аналє Сікхгєй Тєгнавтси! Падпісивайтєсь на анал!!!

В залі чутни крики, хтось вибігає, давлячи розкиданих попкорн, хтось втратив свідомість і лежить у проході.

Завіса.

В тебе в глядачах якісь павлуші))
пс. В тебе не тільки від мене комплекси виявляється))

Букашка

Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 23:19
Цитата: Букашка від Лютий 23, 2023, 23:17
Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 23:11Кінотеатр. Люди сидять з попкорном і колою. Світло плавно вимикається, пари прилинають один до одного. Усі очікують трейлери, але щось іде не так.... На екрані з'являється тіло з лисою головою і перекошеною мармизою. Тіло вдягнуто у футболочку Айсбєкг і шорти з секонд хенду, яким років 10. Тіло знімає з себе футболку, оголяючи запливший жиром торс із цицьками. Тіло робить руками козу і голосно кричить: всєм прівєт ви на аналє Сікхгєй Тєгнавтси! Падпісивайтєсь на анал!!!

В залі чутни крики, хтось вибігає, давлячи розкиданих попкорн, хтось втратив свідомість і лежить у проході.

Завіса.
;D нєрвні якісь у тебе глядачі. Я своїх трішки стриманішими описала.
Там ще дехто наригав у капюшон сусіду, але я вирішив бути чемним і промовчати.
;D  я б так нє смагла (с)...

Ребе Моше

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 23, 2023, 23:20
Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 23:11Кінотеатр. Люди сидять з попкорном і колою. Світло плавно вимикається, пари прилинають один до одного. Усі очікують трейлери, але щось іде не так.... На екрані з'являється тіло з лисою головою і перекошеною мармизою. Тіло вдягнуто у футболочку Айсбєкг і шорти з секонд хенду, яким років 10. Тіло знімає з себе футболку, оголяючи запливший жиром торс із цицьками. Тіло робить руками козу і голосно кричить: всєм прівєт ви на аналє Сікхгєй Тєгнавтси! Падпісивайтєсь на анал!!!

В залі чутни крики, хтось вибігає, давлячи розкиданих попкорн, хтось втратив свідомість і лежить у проході.

Завіса.

В тебе в глядачах якісь павлуші))
пс. В тебе не тільки від мене комплекси виявляється))

Глядачі хочуть Тома Круза у Маверіку, а їм тут хопа - підписуйтесь на анал.

Петро Шаблезуб

Ну що, я бачу народ тут lubing up - готуєцця прийняти мурзіка як тре?  ;D

А мурзік зассить. Там он біл чєлавєкам, а тут буде опущеним.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Ех, місяць від Дреда - це визнання.  ;D
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Букашка

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 23, 2023, 23:42Ну що, я бачу народ тут lubing up - готуєцця прийняти мурзіка як тре?  ;D

А мурзік зассить. Там он біл чєлавєкам, а тут буде опущеним.
бльо..  ;D 

Не зрозуміло, чого він без кнопки зассяв там залишитися. Модери ж свої - прикрили б і продовжували б банити його опонентів по першому його стуку.. мабуть і їх вже дістав.

Букашка

Ну, мурзіку нічого не заважає продовжувати ганятися за юзерами під ЮдеДредом.

Петро Шаблезуб

Мені тільки цікаво хто оця падла дред. З якої соросяцької клоаки.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"