Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Хорват, дякую за пости і за чесність, ти один із небагатьох.

Звичайно, що в мене що є з цього приводу теж сказати, але duty comes first. Пішла працювати, хоч і майже 8 годин ночі.

Відповім якщо не сьогодні, то завтра.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#121
Цитата: Wednesday від Січень 08, 2023, 21:43
Цитата: Wednesday від Січень 07, 2023, 19:06Сьогодні 7 січня 2023 року і Плєшива РадістьТМ все ще не задонувала обіцяну суму на ЗСУ.

Треба зробити каунтдаун якись to keep this bitch accountable. Anyone?

Зафіксуємо той факт, що сьогодні 8 січня 2022 року і вищезазначена особа до цього часу не віддала обіцяні 3К на ЗСУ.

Даю йому до 12:01 АМ 14 січня 2022 року за київським часом. Якщо не надасть формальних доказів до цього дедлайну, значить, дивіться вище.

Просто нагадаю, що сьогодні 13 січня 2022 року і Плєшивая РадостьТМ до цього часу не віддала обіцяні 3K на ЗСУ. Що б додатково тригерувало 500 КАД з мого боку, якби я програла парі. До дедлайну залишається менше 24 годин.

А між тим подруга Плєшивої РадостіТМ волає, що треба гроші. Хм ...
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg26997889#msg26997889

ЦитатаRe:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр
nativi
cьогодні в 14:24
IP/Host: ---.mobile.vf-ua.net
+1000грн

Шановні юзери! В нас дуже велика халепа з грошима! Хелп і СОС! Допоможите! :help:

В нас ще купа витрат попереду на доставку Полярного Лиса, на реанімобиль!

Хорват, а ти звернув увагу, як тема про 3К різко перестала педалюватися?

LOL, it was so predictable!


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#122
До мене дійшла деяка інфа, що членам Альянсу За***п дуже не сподобався факт створення цього форуму, і що вони зацікавлені як у тому, щоб він не відбувся, так і у тому, щоб завалити його.

Цитата: MareK від Січень 12, 2023, 18:59а шо таке ФУП ?  ;D

Так ось, поки форум is still up and running, хочу спитати у Банді, бо більше вже спитати у нікого:

Я так зрозуміла, що із 4 траків, які були куплені фупом (на два з них пішли гроші особисто від мене) три були або будуть пофарбовані в камуфляж. А один - Живчик - ні.

А чому? Чим він відрізняється від інших? Він не піде на передову? Адже на ньому такі специфічні смуги по боках, які легко ідентифікуються і відблискують.

Наперед дякую за пояснення.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

на Сході підфарбують.
перший теж чорний.
і машин 5.

білий хорват

#124
Цитата: Wednesday від Січень 13, 2023, 04:26Тупе пощення картинок за стилем нагадує мудведку (який робив це в такому ж стилі на фупі у свій час, що навіть свої волали - перестань), а коменти деякі - у стилі ВВВ. Не здивуюсь, якщо вони там разом "творять контент", so to say.
Помиляєшся

WWW (до речі, я колись з WWW був в нормальних відносинах) чи medved теоретично і могли там зробити пару дописів, але і то сумніваюсь в цьому.

Основний контент там творить Турч і форум повністю створив він.

Я за "творчістю" Турча наблюдаю ще з Дурдому і знаю про нього дуже багато.
Коли він прощався з Дурдомом він казав, що іде працювати на ФУП.
Ким? Не модератором. Казав, що буде розкручувати форум. Як? А от тут здогадайтеся самі.

Ще на Дурдомі багато-багато років тому Турч хвалився, як він створив так званий "форум одного человека", де він, і тільки він сам, дописував, навіть давав посилання на нього.
Це перший момент.

Другий.
Якщо прослідкувати хронологію всіх його срачів і булінгів на ФУПі за всі періоди часу, то ці його жАлі точ в точ в той самий період часу хронологічно відображалися і на його форумі. Він там по черзі "оплакивал свои обиды" і на Alezka, і на Спортсмена (Fantamaz), і на Geo, і на Сергія_CDay, а потім вже і на Сергей _1974007, а коли почав сратись з авіатором, то в той самий час там появились пости про авіатора.
Ні WWW, ні medved з тими всіма персонажами ніколи аж так не сварились, а особливо з Geo.

Коли Турч, знайшовши собі нову жертву, попробував переключитися на мене, то "нашла коса на камінь". Виявилося, що знайшовся той, хто почав тролити і насміхатися над тим, хто раніше всіх безкарно тролив і був безнаказанний за це.

Він почав здогадуватися, що я про нього і про всю його родину знаю більше, ніж він думає, тому і почав мене недолюблювати (до речі, "родинні" звязки в нього є не тільки в Росії, а й в Білорусії). І як він не намагався, нічого він зробити зі мною не міг.

Як потішно було дивитися на Клоуна, який маскувався, брехав та грав різні ролі, як залучав різні ніки і цілий альянс до булінгу мене.

Як я люблю слухати брехню, коли знаю правду (с)

Ставки підвищувалися і тільки тоді, коли Турч зрозумів, що його невинні срачі on-line можуть в реалі перейти на його сім'ю і створити реальні проблеми всій його родині, тільки тоді Гавноєд дав задню щодо мене.

білий хорват

Цитата: MareK від Січень 12, 2023, 22:50форум "салюпу" створив Турчинов. цього не розуміти може виключно умалішонний. чому дегенерат і психопад медвед співає під дудку Турча ? або те шо пише Хорват і тоді це вороги України. але Турч не ворог. він наш. перевірено.
або Турч йому бабла колись дав і медведка відробляє. хз.
інших пояснень немає.
Перевірено як? І ким?

Кажуть, Турч допомагає ЗСУ.

Допомагати – це коли даєш щось задармо, від щирого серця.

А використовувати війну для заробляння це трошки по іншому називається – це наживання на крові під час війни.

Ти бачив його відео на ФУПі, де він розповідав як користуватися його телефонами.
Все було б нічо, якби в кінці не прозвучала одна фраза:

"Вы можете их у нас купить"

Купить, Карл!

А в мене питання, а з яких це пір на ФУПі можна займатися продажом і рекламою своїх товарів?

А що на ФУПі продажників вже не банять?
Или это другое?

Подвійні стандарти.

І ще невідомо чи через цей свій звязок він не зливав дані ворогу.

Кажуть, Турч воює.
Ага, воює...
Як тільки набухається в своєму Козині так зразу і воює з кацапами на ЦУГі або на своєму форумі ЗА***УПА воює сам з собою.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 13, 2023, 15:21Хорват, а ти звернув увагу, як тема про 3К різко перестала педалюватися?
Можна нагадати

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 13, 2023, 04:26А чому він тебе булиВ,

шо, шерше ля фам ?  :o
нічьосє.
в такому випадку - перемога за нами  ;D .
мені то всьо було є і буде байдуже. усі ці форуми - це просто гра. але по тіліфону з мадам ми спілкувалися.  ;)

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 13, 2023, 19:18
Цитата: Wednesday від Січень 13, 2023, 04:26А чому він тебе булиВ,

шо, шерше ля фам ?  :o
нічьосє.
в такому випадку - перемога за нами  ;D .
мені то всьо було є і буде байдуже. усі ці форуми - це просто гра. але по тіліфону з мадам ми спілкувалися.  ;)

Бідного медведку зараз кондрашка схопить  ;D

Казала йому, щоб йшов сюди, але боїться чомусь.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 13, 2023, 18:54
Цитата: Wednesday від Січень 13, 2023, 15:21Хорват, а ти звернув увагу, як тема про 3К різко перестала педалюватися?
Можна нагадати

Так особи, які б мали бути найбільшими бенефіціарами, мовчать чомусь.

Чому?

І тут договорняки  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 13, 2023, 18:22на Сході підфарбують.
перший теж чорний.
і машин 5.

А мені сказали по-іншому. Що типу сказали не фарбувати.

А чому одні траки пофарбували наперед, а деякі на Сході?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 13, 2023, 18:42
Цитата: Wednesday від Січень 13, 2023, 04:26Тупе пощення картинок за стилем нагадує мудведку (який робив це в такому ж стилі на фупі у свій час, що навіть свої волали - перестань), а коменти деякі - у стилі ВВВ. Не здивуюсь, якщо вони там разом "творять контент", so to say.
Помиляєшся

WWW (до речі, я колись з WWW був в нормальних відносинах) чи medved теоретично і могли там зробити пару дописів, але і то сумніваюсь в цьому.

Основний контент там творить Турч і форум повністю створив він.

Я за "творчістю" Турча наблюдаю ще з Дурдому і знаю про нього дуже багато.
Коли він прощався з Дурдомом він казав, що іде працювати на ФУП.
Ким? Не модератором. Казав, що буде розкручувати форум. Як? А от тут здогадайтеся самі.

Ще на Дурдомі багато-багато років тому Турч хвалився, як він створив так званий "форум одного человека", де він, і тільки він сам, дописував, навіть давав посилання на нього.
Це перший момент.

Другий.
Якщо прослідкувати хронологію всіх його срачів і булінгів на ФУПі за всі періоди часу, то ці його жАлі точ в точ в той самий період часу хронологічно відображалися і на його форумі. Він там по черзі "оплакивал свои обиды" і на Alezka, і на Спортсмена (Fantamaz), і на Geo, і на Сергія_CDay, а потім вже і на Сергей _1974007, а коли почав сратись з авіатором, то в той самий час там появились пости про авіатора.
Ні WWW, ні medved з тими всіма персонажами ніколи аж так не сварились, а особливо з Geo.

Коли Турч, знайшовши собі нову жертву, попробував переключитися на мене, то "нашла коса на камінь". Виявилося, що знайшовся той, хто почав тролити і насміхатися над тим, хто раніше всіх безкарно тролив і був безнаказанний за це.

Він почав здогадуватися, що я про нього і про всю його родину знаю більше, ніж він думає, тому і почав мене недолюблювати (до речі, "родинні" звязки в нього є не тільки в Росії, а й в Білорусії). І як він не намагався, нічого він зробити зі мною не міг.

Як потішно було дивитися на Клоуна, який маскувався, брехав та грав різні ролі, як залучав різні ніки і цілий альянс до булінгу мене.

Як я люблю слухати брехню, коли знаю правду (с)

Ставки підвищувалися і тільки тоді, коли Турч зрозумів, що його невинні срачі on-line можуть в реалі перейти на його сім'ю і створити реальні проблеми всій його родині, тільки тоді Гавноєд дав задню щодо мене.


Wow. Коли я прийшла на фуп і певний час там була, я і поняття про це не мала. Мені спочатку турч здавався адекватним, поки він не почав шантажувати Алєжку втратою роботи, то я подумала, що це просто треш.

А коли все це почалося з тобою і Сергієм, то це вже було повним шоком.

Але він це ніколи б не зміг зробити сам.

Як ти думаєш, чому "альянс" брав у цьому участь? це ж була зграя, і причому організована.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

#132
Цитата: Wednesday від Січень 13, 2023, 19:22
Цитата: MareK від Січень 13, 2023, 18:22на Сході підфарбують.
перший теж чорний.
і машин 5.


А мені сказали по-іншому. Що типу сказали не фарбувати.
А чому одні траки пофарбували наперед, а деякі на Сході?
1. люстрація.
2. у нас черги на місяці.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 13, 2023, 19:28
Цитата: Wednesday від Січень 13, 2023, 19:22
Цитата: MareK від Січень 13, 2023, 18:22на Сході підфарбують.
перший теж чорний.
і машин 5.



А мені сказали по-іншому. Що типу сказали не фарбувати.
А чому одні траки пофарбували наперед, а деякі на Сході?
1. люстрація.
2. у нас черги на місяці.

Що ти маєш на увазі під словом "люстрація" в даному контексті?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 13, 2023, 19:282. у нас черги на місяці.

Ок, цією відповіддю задоволена.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бачу, хтось підняв стару гілочку Гео, а там:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=990512.0
ЦитатаRe: Пришло время.
Inanna
30 грудня 2017 08:14:03
IP/Host: ---.abhsia.telus.net
Шарик72, 30 грудня 2017 07:41:51
Гео, просто візьми відпустку від ФУПу на декілька місяців і повертайся з новими силами. ФУП - тепер твій передній край боротьби із кацапськими вошами та їх українськими гнидами.

Гео, сподіваюсь, Ви не підете назовсім. Такі люди, як Ви, роблять нову Україну. Чи в реалі, чи тут на форумі. Адже ідеологічна, просвітницька робота теж дуже важлива, а цей форум, незважаючи на всілякі недоліки, все одно продовжує бути ведучою віртуальною площадкою політичного життя.

Бажаю Вам та Вашим дорогим людям щастя та здоров"я у новому році. І сподіваюсь бачити Ваші дописи тут.

ПС. Ви повинні розглянути також варіант політичної кар"єри.  Я серйозно! Україні потрібні нові політики і у Вас є багато чого запропонувати своїм співвітчизникам.

Боже, яка я тоді була наївна. Просто не впізнаю себе.

А тут я ставлю лайк дмхз, а мені ЕльГайдер. Я так зрозуміла, він йде на війну.



Sad :(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 13, 2023, 19:25Як ти думаєш, чому "альянс" брав у цьому участь? це ж була зграя, і причому організована.
Ой, та тут багато чому.

А основне – це нетолерантність до іншої особи, заздрість, брак особистої культури, хамство, подвійні стандарти, невміння культурно вести дискусію, стадний інстинкт.

Кажуть, що я захищав Сєрьогу. Я не його захищав, він мені по барабану був, я навіть сам деколи сміявся з його недолугих фото чи відео, де він повзав рачки, коли ліжко збирав. Але я посміявся  мовчки і все, забув, не ображав його за це, не хамив.

Я захищав право, можливість вільно висловлюватися всім, а не тільки "избранным", щоб всі були на рівних умовах, бо якщо іншим було дозволено робити такі речі, то чому комусь заборонялось. Я відстоював справедливість, вказував на подвійні стандарти.

Кажуть, що Сєрьога засирав форум своїми фотками. Та неправда. З самого початку свої фотки він постив тільки в одній темі, кому за 45, але там всі постили. Ну, може були ще його 2-3 теми про шопінг, кухню і шикарну квартиру. Та таких тем на головній була маса. Одна Коровка створювала з десяток тем про котячий лишай, про як зробити то чи там-то. Я навіть не знаю про що вона писала, бо ніколи в її теми не заходжу, бо мені не цікаво.
Або маса тем з фотографіями або відео рожі Турча.

Чому одним можна, а іншим ні? Факт, що такі теми модератор повинен зносити у вільне, але тоді не було модерації. Хочеш, щоб тема потонула, оминай її.

Не подобається тобі тема, не цікава тобі, не заходь, не читай, не коментуй, не піднімай її вверх своїми дописами. Але ж ні.

Знаєш, що в цьому всьому було найсмішніше?

Що так насправді всім це подобалось, всім було цікаво. Всім було скучно і всі хотіли драйву. Всі нарікали на Сєрьогу, але всі тратили купу часу на то, щоб висловити йому своє фе. Замість того, щоб проводити час з родиною, з друзями, зі знайомими, всі бігли на форум і срались в його темах. Його теми тоді були на топі, були самими цікавими.

Та навіть зараз garri сумує за тими часами, пише, які були класні часи перед війною, які були цікаві срачі.

Стадний інстинкт
Прибіг такий юзер toros, якого я взагалі ніколи не чув і не бачив, і почав на мене наїжджати. За що?
Я у відповідь наїхав на нього, так що він почав аж скавчати і попросив про перемир'я.
І таких ніків шавок багато.

Чи вони самостверджуються так? Плюнув в екран, написав гадость і відчуваєш себе героєм, суперменом.
Чи вони відробляють барские подачки?

Удосужился когда-то барин со своей ласковой руки подачу дать, вот и теперь кусаем за него.

Або взяти такий нік gorod. Колись просив мене розказати йому, як зробити штучний ставок при будинку. Я йому розповів, він навіть дякую сказав. А згодом давав завдання своїм робітникам шукати інфу на мене. Вони правда йому так нарили, що виявилося в мене сусіди турки.  ::)

А так насправді, більшість на ФУПі адекватна, тільки вони бояться наразитися, тому мовчать.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 14, 2023, 11:33
Цитата: Wednesday від Січень 13, 2023, 19:25Як ти думаєш, чому "альянс" брав у цьому участь? це ж була зграя, і причому організована.
Ой, та тут багато чому.

А основне – це нетолерантність до іншої особи, заздрість, брак особистої культури, хамство, подвійні стандарти, невміння культурно вести дискусію, стадний інстинкт.

А так насправді, більшість на ФУПі адекватна, тільки вони бояться наразитися, тому мовчать.

Я по цьому всьому відповім, як і по твоїх постах на цю тему вище - але не сьогодні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 13, 2023, 19:21
Цитата: білий хорват від Січень 13, 2023, 18:54
Цитата: Wednesday від Січень 13, 2023, 15:21Хорват, а ти звернув увагу, як тема про 3К різко перестала педалюватися?
Можна нагадати

Так особи, які б мали бути найбільшими бенефіціарами, мовчать чомусь.

Чому?

І тут договорняки  ;D  ;D  ;D

Отже, вищенаведений дедлайн пройшов, обіцяних грошей ЗСУ не отримали. Бачила твій пост на фуп, як і те, що він був абсолютно проігнорований не тільки спільнотою, а і особою, яка запостила той лінк, сподіваючись на бабло.

Але я була впевнена, що так і буде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#139
На фупі повний треш. Так, чергова трагедія, емоції зашкалюють, але навіть у такій ситуації треба тримати голову холодною і критично дивитися на те, що відбувається.

Росіянка дмхз настукала на українку Вію на 3 місяці бану. Причому я погоджуюсь з позицією дмхз по даному питанню, а з Вією не погоджуюсь. Але за фактом виходить, що дмхз відібрала у Вії право висловити свою думку. Але це систематична політика фупу, що українців на нібито українському форумі постійно пресують, харасять, переслідують і затикають їм рот (часто одні і ті ж люди). І надовго.

Нік тув абсолютно невчасно почав висловлювати скептицизм з приводу ракети, що впала на житловий будинок у Дніпрі. Треба мати emotional intelligence skills, у даному випадку їх не було застосовано від слова зовсім. При цьому теоретично і ТЕХНІЧНО можуть бути різні варіанти, тому що це ВІЙНА. Я особисто впевнена (але не знаю точно, бо я не військова і у мене нема даних), що це була російська ракета, але закликати буквально лінчувати людину та випиляти його назавжди за це?? Добре, що істерика AW забанили теж.

Елка кричить, чому США та інші не дають зброю. Елко, у Вашингтоні Вас не почують. А чому Ви боїтесь висловити своє фе конкретним особам, які писали на фупі, що лендліз не потрібний, або брехали кюаноном про новий фінансовий рік? І чому Ви та інші мовчали, коли я воювала з ними, і ні слова не сказали на захист моєї позиції?

Нагадую, це ніки СлавРедько, цинік, Татусь, і багато інших. Можете висловити також претензії послу Маркаровій та іншим представникам уряду Зеленського, які казали, що лендліз не вигідний і Україні краще закупати зброю, ніж брати безплатно за лендлізом. Платники податків США Вам нічого не винні, а Ви вибирали уряд Зеленського, ось і питайте у них.

Ну і це більше у тему про політику США, але коли дурепи типу Фоксик скачуть від радощів, як вам пощастило з Байденом, Вам нічого не хочеться ЇЙ сказати? До цього часу не зкорелювали вашу реальність з тим фактом, хто приймає рішення у Білому Домі і все це дозволяє?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.