Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 21:18
Цитата: Медведылло від Лютий 22, 2023, 21:17Сюда тепер еще Асти и Крокодила надо!

Я хочу Ольгу Тейлор і Аутсайдера, а ще Кота з Жоржовичем з супу.

не, ну да, шоб уже форум стал окончательно эмигрантским  ;)

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 22, 2023, 21:21не, ну да, шоб уже форум стал окончательно эмигрантским  ;)

Що ж я зроблю, якщо лівачйо переважно в Україні, а праві - переважно в США і Канаді?  ;D Свій до свого по своє  :)

Але для дискусій потрібна і інша сторона. Ми з Ольгою і Котом просто би погоджувалися і на цьому все.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Букашка

Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 21:15
Цитата: Букашка від Лютий 22, 2023, 21:05Отакіє вот дєлішкі... І да, кароффка я. Писати більше не буду тут, ймовірно що, бо немає настрою...

Урря!
Коровенція прийшла!  :D
Набирайся настрою і пиши, буде весело! 😄
не.. клімат не підходить ;D  мася затіхарився. А без нього я тут гуляти не буду. Та й реал у мене зара дуже круто помінявся - не завжди є вільний час. Та й думки чорні лізуть...

Wednesday

Цитата: Букашка від Лютий 22, 2023, 21:23не.. клімат не підходить ;D  мася затіхарився. А без нього я тут гуляти не буду. Та й реал у мене зара дуже круто помінявся - не завжди є вільний час. Та й думки чорні лізуть...

Мася тут зареєстрований. Іноді заходить. Вільний час зрозуміло. А коли будуть лізти чорні думки - заходь.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Букашка

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 21:24
Цитата: Букашка від Лютий 22, 2023, 21:23не.. клімат не підходить ;D  мася затіхарився. А без нього я тут гуляти не буду. Та й реал у мене зара дуже круто помінявся - не завжди є вільний час. Та й думки чорні лізуть...

Мася тут зареєстрований. Іноді заходить. Вільний час зрозуміло. А коли будуть лізти чорні думки - заходь.
від них ніякі форуми не розрадять.. нажаль.. ладно, нє будєм о грустном...

Wednesday

Норушку за "дискредитацію влади" забанили. Це треш якийсь.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#746
Цитата: Букашка від Лютий 22, 2023, 21:23не.. клімат не підходить ;D  мася затіхарився. А без нього я тут гуляти не буду. Та й реал у мене зара дуже круто помінявся - не завжди є вільний час. Та й думки чорні лізуть...

Масі ми мозги вправимо, єслішо
    ;D

Ти давай Хелп якийсь замути, чишо?
А клімат це що, кліматизація чи клімакс, бо зовсім непойнятно?   :o

Wednesday

Цитата: Букашка від Лютий 22, 2023, 21:26нє будєм о грустном...

Букашка чи Каровка, не знаю, як ти хочеш, щоб я зверталася (до речі, якщо хочеш бути Карофкою, то нік можна поміняти), а ти не замислювалася, щоб піти в умовні біженці? Почнеш нове життя, голова на плечах є і руки прикручені добре.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Букашка від Лютий 22, 2023, 21:05
Цитата: Медведылло від Лютий 22, 2023, 10:32
Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 02:05Не витримала душа поета Марсіка ... Відьма із закоченими очима (С) догризла-таки нещасного.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1131270.msg27070384#msg27070384
ЦитатаRe: Та припиніть вже банити Мирославу з найменшого приводу
Marser
cьогодні в 01:09
IP/Host: ---.197.196.178.dynamic.wline.res.cust.swisscom.ch
Нє, якщо ви мене хочете утрммати на форумі викликом, то це не спрацює :)
Я не лишуся тут модерувати лише тому що інакше виглядатиме, наче мене знову вижили юльки :)
І Мирося собі зірочку не повісить, що вона не рік, всі п'ять років за мною бігала (був час, коли я заходив сюди і не міг зрозуміти, що це за шалені атаки, від кого), і зрештою добилася свого.
Я збираюся йти з модераторів, бо свій "мобілізаційний" рік я вже вважайте відпрацював.
Вже навіть світло стабілізувалося, всі можуть модерувати, а мені шукати "баланс" уже тутво.
Тригерюся я на просте - на спроби аргументувати якимись безумними переказами життя моєї сім'ї. Вже були попередження, не згадувати мою дружину. Згадала, як завжди дебільно - що я колись у себе в ФБ про безвіз написав на денчик дружини.
Чудово. Але попереджали і не просто так. В згаданої дружини якраз помер батько.
А Миросі що? А Джонсону що?
Набридло. Ви мені огидні. Знімати то з мене Амід не хоче, та ви й не повірите, що зняв, тому хай буде самобан. На рік.

ЦитатаMarser    Я сам (Марсер). Всім па-па, було цікаво, але мене вже нудить.    22.02.2023    22.02.2024 01:09 


100% это съебавшееся в Швейцарию уебище будет теперь писать под другим ником и начнет поучать недолугих хохлов, как надо любить Украину.
люто підтримую характеристику швейцарського сцикливого падла. Я майже півроку тому уйобкові вдовбувала, шо воно не має морального права вказувати як нам під ракетами жити і що робити на форумі, дик воно мене банило кожні дві години, ще й саме мене провокувало на бан, що аж стеол помітив і засміявся, що я на дойобування ого швейцарського сцикуна відповіла просто відмахуванням "шо, скучив за мною?". Дик, тому уйобкові сцикливому показалося мало - воно пішло по інших помойках перемивати мені кістки.

І да, воно настільки сцикливе, що без кнопки модерської просто тупо побоялося далі на фупі залишатися, бо розуміє, що в статусі пересічного юзера він буде регулярно нагодований хуями - люди не злопамятні - просто вони під час війни дуже злі і память у них хароша на оту хуєту, яку творив на фупі той сцикун.
Гілку ж Златадобра завела з претензіями до модерації, а не як до одного конкретного юзера. Мударсікові нічого не заважало скласти повноваження модера в такому випадку, але залишатися на форумі в якості простого юзера. Але сцикун - він і в Швейцарії сцикун... Хоч із статусом біженця (цікаво, від чого в швейцарських єбєнях ховається здристнувший ще ДО початку війни з України?), хоч без статусу. Однак, знатно бреше про свою непридатність до в/служби. Цікаво, це йому українська ВЛК такий вердикт вже винесла, чи воно само собі таке придумало після того, як йому швейцари пальчика на нозі прооперували? Можна подумати, що в Україні таких операцій не роблять, шо воно брехало,що таку операцію треба робити тільки в Швейцарії.

І ще. Отой швейцарський йобаний сцикуняра навіть не розуміє, як він своїм фактом модерування нашкодив Українській Правді, адже маючи такий гріх за душею, її журналісти взагалі не мали морального права проводити розслідування по батальйонах "монако", бо в самих, як-то кажуть, ... в пушку.. І якщо ця інфа набуде огласки, то любий "монаківець" вважатиме справою честі подати на редакцію УП до суду про відшкодування моральної шкоди.

Про весільного фотографа.. Я Аміда поважала і як справедливого модера, і як цікавого юзера, і як людину рівно до того моменту, поки  поряд із моїми постами не почали зявлятися його коменти із словами "ці міські божевільні...". Я то живу в селі вже третій рік, і всі це знають, а його, гарадского фраєра, навіть сцикуняра Марсік називає весільним фотографом.. мабуть щось знає, хто є міським божевільним...

Отакіє вот дєлішкі... І да, кароффка я. Писати більше не буду тут, ймовірно що, бо немає настрою...

Ой фсьо)))
пс. Можна було і не представлятися))
ппс. Навіщо ви всі ніки своі міняєте на нових місцях?((

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 22, 2023, 21:41Навіщо ви всі ніки своі міняєте на нових місцях?((

І це - теж,
але, головне, навіщо ви оверквотите постійно всі?
Що, не вмієте швидко виділяти і терти зайве?
Відосик-інструкцію вам треба?  {фейспалм}

Букашка

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 22, 2023, 21:41
Цитата: Букашка від Лютий 22, 2023, 21:05
Цитата: Медведылло від Лютий 22, 2023, 10:32
Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 02:05Не витримала душа поета Марсіка ... Відьма із закоченими очима (С) догризла-таки нещасного.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1131270.msg27070384#msg27070384
ЦитатаRe: Та припиніть вже банити Мирославу з найменшого приводу
Marser
cьогодні в 01:09
IP/Host: ---.197.196.178.dynamic.wline.res.cust.swisscom.ch
Нє, якщо ви мене хочете утрммати на форумі викликом, то це не спрацює :)
Я не лишуся тут модерувати лише тому що інакше виглядатиме, наче мене знову вижили юльки :)
І Мирося собі зірочку не повісить, що вона не рік, всі п'ять років за мною бігала (був час, коли я заходив сюди і не міг зрозуміти, що це за шалені атаки, від кого), і зрештою добилася свого.
Я збираюся йти з модераторів, бо свій "мобілізаційний" рік я вже вважайте відпрацював.
Вже навіть світло стабілізувалося, всі можуть модерувати, а мені шукати "баланс" уже тутво.
Тригерюся я на просте - на спроби аргументувати якимись безумними переказами життя моєї сім'ї. Вже були попередження, не згадувати мою дружину. Згадала, як завжди дебільно - що я колись у себе в ФБ про безвіз написав на денчик дружини.
Чудово. Але попереджали і не просто так. В згаданої дружини якраз помер батько.
А Миросі що? А Джонсону що?
Набридло. Ви мені огидні. Знімати то з мене Амід не хоче, та ви й не повірите, що зняв, тому хай буде самобан. На рік.

ЦитатаMarser    Я сам (Марсер). Всім па-па, було цікаво, але мене вже нудить.    22.02.2023    22.02.2024 01:09 


100% это съебавшееся в Швейцарию уебище будет теперь писать под другим ником и начнет поучать недолугих хохлов, как надо любить Украину.
люто підтримую характеристику швейцарського сцикливого падла. Я майже півроку тому уйобкові вдовбувала, шо воно не має морального права вказувати як нам під ракетами жити і що робити на форумі, дик воно мене банило кожні дві години, ще й саме мене провокувало на бан, що аж стеол помітив і засміявся, що я на дойобування ого швейцарського сцикуна відповіла просто відмахуванням "шо, скучив за мною?". Дик, тому уйобкові сцикливому показалося мало - воно пішло по інших помойках перемивати мені кістки.

І да, воно настільки сцикливе, що без кнопки модерської просто тупо побоялося далі на фупі залишатися, бо розуміє, що в статусі пересічного юзера він буде регулярно нагодований хуями - люди не злопамятні - просто вони під час війни дуже злі і память у них хароша на оту хуєту, яку творив на фупі той сцикун.
Гілку ж Златадобра завела з претензіями до модерації, а не як до одного конкретного юзера. Мударсікові нічого не заважало скласти повноваження модера в такому випадку, але залишатися на форумі в якості простого юзера. Але сцикун - він і в Швейцарії сцикун... Хоч із статусом біженця (цікаво, від чого в швейцарських єбєнях ховається здристнувший ще ДО початку війни з України?), хоч без статусу. Однак, знатно бреше про свою непридатність до в/служби. Цікаво, це йому українська ВЛК такий вердикт вже винесла, чи воно само собі таке придумало після того, як йому швейцари пальчика на нозі прооперували? Можна подумати, що в Україні таких операцій не роблять, шо воно брехало,що таку операцію треба робити тільки в Швейцарії.

І ще. Отой швейцарський йобаний сцикуняра навіть не розуміє, як він своїм фактом модерування нашкодив Українській Правді, адже маючи такий гріх за душею, її журналісти взагалі не мали морального права проводити розслідування по батальйонах "монако", бо в самих, як-то кажуть, ... в пушку.. І якщо ця інфа набуде огласки, то любий "монаківець" вважатиме справою честі подати на редакцію УП до суду про відшкодування моральної шкоди.

Про весільного фотографа.. Я Аміда поважала і як справедливого модера, і як цікавого юзера, і як людину рівно до того моменту, поки  поряд із моїми постами не почали зявлятися його коменти із словами "ці міські божевільні...". Я то живу в селі вже третій рік, і всі це знають, а його, гарадского фраєра, навіть сцикуняра Марсік називає весільним фотографом.. мабуть щось знає, хто є міським божевільним...

Отакіє вот дєлішкі... І да, кароффка я. Писати більше не буду тут, ймовірно що, бо немає настрою...

Ой фсьо)))
пс. Можна було і не представлятися))
ппс. Навіщо ви всі ніки своі міняєте на нових місцях?((
це не зміна ніка. Це використання одного із.. ностальджи за Газдою і його Фольварками... Я там у нього була Букашкою, якщо це тобі про щось говорить.

Букашка

Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 21:47
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 22, 2023, 21:41Навіщо ви всі ніки своі міняєте на нових місцях?((

І це - теж,
але, головне, навіщо ви оверквотите постійно всі?
Що, не вмієте швидко виділяти і терти зайве?
Відосик-інструкцію вам треба?  {фейспалм}
з мобілки херово це робити))

Букашка

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 21:33
Цитата: Букашка від Лютий 22, 2023, 21:26нє будєм о грустном...

Букашка чи Каровка, не знаю, як ти хочеш, щоб я зверталася (до речі, якщо хочеш бути Карофкою, то нік можна поміняти), а ти не замислювалася, щоб піти в умовні біженці? Почнеш нове життя, голова на плечах є і руки прикручені добре.
піти куди? Шо, вже і чайку не дасте попити..

Wednesday

Цитата: Букашка від Лютий 22, 2023, 21:52піти куди? Шо, вже і чайку не дасте попити..

Я маю на увазі поїхати у буквальному сенсі. Ну в Польщу там, наприклад.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 11:52
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 20, 2023, 11:40
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 11:37
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 20, 2023, 11:34
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 11:28
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 20, 2023, 10:44
Цитата: білий хорват від Лютий 20, 2023, 10:35
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 20, 2023, 10:25
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 10:21
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 10:18
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 10:09Судя по тому, что оно постит Райкина, ему за 60 лет. Маразм подступать стал. Подкрепленный моноидеей насчет мовы.

Кстати, галамага, я вот бегло глянул на все почти твои высеры на этом форуме. И увидел, что ты постоянно употребляешь коверканные русские слова, причем самое прикольное — даже в переписке с теми, кто пишет постоянно на украинском. Ты можешь как-то пояснить этот медицинский феномен? Ну, то есть опять же, напрашивается вывод, что ты либо кацап замаскированный, либо недоученный рагуль, неспособный изъясняться на родном языке. А ты как объяснишь?

ЗЫ. Да у тебя и в украинском постоянно говённый суржик проскакивает. Таки рагуль видно :)))

Нахуй, кацапе.

 ;D  ;D  ;D  Теперь я буду звать тебя рагуль. Рагулинушка ты наша невъебенная!

А все ж таки "рагуль", як і "хохол"—— це кацапські маркери((
Хохол так.
А рагуль не обов'язково.
У нас у Львові селюхів так називають.

Та я знаю про Львів)
Але  тут в контексті виглядає як маркер(
Ніби на цугундері опинився((

Т.е. то, что ты являешься завсегдатаем цугундера — это не маркер? Чья б корова мычала, Сироженька. Рукописи ж не горят! Все мы помним тебя по ФУПу, как ты там ватничал. Ну а я ж, ты знаешь, автор твоего портрета, который вошел в анналы и в аналы. Довел ты тогда форум до сказу, хотя тебя просили очень долго не делать каку.

Про цугундер——а я когда—то скрывал что я там бываю периодически?( до очередного выпиливания всех постов с форума))
Про "портрет"—— хочешь об этом поговорить?))—— душа хочет высказаться?))

нет, не хочу. Я когда его делал (на это ушло 5 мин примерно), был очень зол и сотворил его в состоянии аффекта считай :)). Ну и не думал, что это станет твоим мэмом так надолго. Думал, ветка утонет и про портрет все забудут. Но у тебя столько поклонников, что все пошло не так :))

То есть ты готов на исповедь?))

я уже все рассказал. Добавить нечего.

Да, и кстати! Никакого сговора у меня ни с кем по этому поводу не было. И ни у кого не было. Все эти сказки про какой-то Альянс — это из той же серии, что "Россия воюет со всем Западом". На самом деле все действовали автономно. Ты умудрился мастерски всех настроить против себя. Никто ни с кем не сговаривался. Просто все тебя "любили" хором. Это была никем не организованная оргия :)))


Я всё собирался закончить этот разговор——да работка всё мешала(((
Так вот——
Вроде бы красиво начал про "проступок" свой((—— но так и не смог так же красиво закончить((
Но то такэ((——
По поводу "картинки" той——да как бы и поднасрать было всегда и продолжает так же))
А вот то что ты там еще с десяток "картинок" запиливал про мою семью—— так это ты уже края перешёл((——
И соответственно никак по другому как к пидору я к тебе относиться не могу(( ( ну а тебе и не надо)
Вот и поговорили))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 22, 2023, 21:54По поводу "картинки" той——да как бы и поднасрать было всегда и продолжает так же))
А вот то что ты там еще с десяток "картинок" запиливал про мою семью—— так это ты уже края перешёл((——
И соответственно никак по другому как к пидору я к тебе относиться не могу(( ( ну а тебе и не надо)
Вот и поговорили))

Хіба то він був? Там хтось другий пускав через фільтри - нік "патріот", здається.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 21:55
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 22, 2023, 21:54По поводу "картинки" той——да как бы и поднасрать было всегда и продолжает так же))
А вот то что ты там еще с десяток "картинок" запиливал про мою семью—— так это ты уже края перешёл((——
И соответственно никак по другому как к пидору я к тебе относиться не могу(( ( ну а тебе и не надо)
Вот и поговорили))

Хіба то він був? Там хтось другий пускав через фільтри - нік "патріот", здається.
Ніт.
Не пам"ятаю нік "патріот"((

Сергій Чернівці

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 22, 2023, 21:57
Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 21:55
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 22, 2023, 21:54По поводу "картинки" той——да как бы и поднасрать было всегда и продолжает так же))
А вот то что ты там еще с десяток "картинок" запиливал про мою семью—— так это ты уже края перешёл((——
И соответственно никак по другому как к пидору я к тебе относиться не могу(( ( ну а тебе и не надо)
Вот и поговорили))

Хіба то він був? Там хтось другий пускав через фільтри - нік "патріот", здається.
Ніт.
Не пам"ятаю нік "патріот"((
пс. Та й вже і інших не  всіх пам"ятаю особливо((—— бігало всіляке лайно і намагалося "під шумок" вкусити((

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 22, 2023, 21:57Не пам"ятаю нік "патріот"((

Я перевірю, бо точно знаю, що була одна скотина, яка брала фотки родичів і пускала через фільтри. І це був не Медведило.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 20:17
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 20, 2023, 10:25А все ж таки "рагуль", як і "хохол"—— це кацапські маркери((

Не обов"язково. Як, наприклад, називати укродіаспору в Кацапстані? Або оте, що понаїздило до нас в Канаду як фейкові біженці? Українцями? Ні за що.

https://slovnyk.ua/index.php?swrd=%D1%80%D0%B0%D0%B3%D1%83%D0%BB%D1%8C

РАГУЛЬ, -я, ч., лайл. Некультурна, примітивна, тупа, неосвічена людина, селюк. // Мешканець будь-якого поселення або міста, який прибув туди переважно з села, неохайно одягнений, з примітивними звичками. // В російській мові – презирлива і образлива назва західних українців.


ЦитатаСЛОВНИК.ua містить тлумачний словник української мови - понад 130 000 тлумачень із СУМ* та понад 21 000 тлумачень, доданих командою та користувачами СЛОВНИК.ua

Це повний пипець.
Як я раніше це не помітив, мабуть дописала?

Та твоя "команда" сама, напевно понаєхала "переважно" з села з горада з ПТУ?

Фейспалм.