Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 19:04
Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 18:59А тут паттерн не такий
Бугагага підтримує промілє у крові, тому завжди однаково бухучий і дурний

Ну, не дурний. Далеко не дурний. Я б сказала, один із найрозумніших дописувачів і не тільки тут.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 19:05Я б сказала, один із найрозумніших дописувачів і не тільки тут.
Хіба після Кадри і Сергія з нумерами. Оті двоє - найрозумніші.

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 19:07
Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 19:05Я б сказала, один із найрозумніших дописувачів і не тільки тут.
Хіба після Кадри і Сергія з нумерами. Оті двоє - найрозумніші.

Золоті слова!

 >:(

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 18:45
Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 18:34Хворумні айтішники це птушники.
Нулі.

Ну я б не сказала. В контексті обговорення більшість з них висловлюються чітко і навіть креативно.

Це на погляд домогосподарки, хіба що.
А насправді це голохвастови, білогейцівські.


 ;D

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 19:07
Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 19:05Я б сказала, один із найрозумніших дописувачів і не тільки тут.
Хіба після Кадри і Сергія з нумерами. Оті двоє - найрозумніші.

Все у них ок і з розумом, і з дотепністю.

А ти хочеш, щоб я тебе на перше місце поставила? Мене і так підозрюють в упередженості, ЛОЛ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 19:12Золоті слова!

Я вже зраділа, що ви обоє дійшли консенсусу, а тут побачила наступний пост ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 19:53А ти хочеш, щоб я тебе на перше місце поставила?
Нафіга воно мені?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 19:18Це на погляд домогосподарки, хіба що.
А насправді це голохвастови, білогейцівські.


А що з Голохвастовим було не так? Харизматичний, прикольний, great entertainment value.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 19:54
Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 19:53А ти хочеш, щоб я тебе на перше місце поставила?
Нафіга воно мені?

Не знаю. Але це не я градіювала Кадр та Сергіїв у плані моїх оцінок, чи не так.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 19:56
Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 19:18Це на погляд домогосподарки, хіба що.
А насправді це голохвастови, білогейцівські.


А що з Голохвастовим було не так? Харизматичний, прикольний, great entertainment value.
То він заздрить молодим хлопцям, на яких задивляються дівчата. На нього, старого шлімазла, вже ніхто не гляне. Все, відгуляв.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 20:00То він заздрить молодим хлопцям, на яких задивляються дівчата. На нього, старого шлімазла, вже ніхто не гляне. Все, відгуляв.

Some things are more nuanced than that.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#731
Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 19:56
Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 19:18Це на погляд домогосподарки, хіба що.
А насправді це голохвастови, білогейцівські.


А що з Голохвастовим було не так? Харизматичний, прикольний, great entertainment value.

І я - про це.  Як мінімум - сеньор девелопер.    ;D

Букашка

#732
Цитата: Медведылло від Лютий 22, 2023, 10:32
Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 02:05Не витримала душа поета Марсіка ... Відьма із закоченими очима (С) догризла-таки нещасного.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1131270.msg27070384#msg27070384
ЦитатаRe: Та припиніть вже банити Мирославу з найменшого приводу
Marser
cьогодні в 01:09
IP/Host: ---.197.196.178.dynamic.wline.res.cust.swisscom.ch
Нє, якщо ви мене хочете утрммати на форумі викликом, то це не спрацює :)
Я не лишуся тут модерувати лише тому що інакше виглядатиме, наче мене знову вижили юльки :)
І Мирося собі зірочку не повісить, що вона не рік, всі п'ять років за мною бігала (був час, коли я заходив сюди і не міг зрозуміти, що це за шалені атаки, від кого), і зрештою добилася свого.
Я збираюся йти з модераторів, бо свій "мобілізаційний" рік я вже вважайте відпрацював.
Вже навіть світло стабілізувалося, всі можуть модерувати, а мені шукати "баланс" уже тутво.
Тригерюся я на просте - на спроби аргументувати якимись безумними переказами життя моєї сім'ї. Вже були попередження, не згадувати мою дружину. Згадала, як завжди дебільно - що я колись у себе в ФБ про безвіз написав на денчик дружини.
Чудово. Але попереджали і не просто так. В згаданої дружини якраз помер батько.
А Миросі що? А Джонсону що?
Набридло. Ви мені огидні. Знімати то з мене Амід не хоче, та ви й не повірите, що зняв, тому хай буде самобан. На рік.

ЦитатаMarser    Я сам (Марсер). Всім па-па, було цікаво, але мене вже нудить.    22.02.2023    22.02.2024 01:09 


100% это съебавшееся в Швейцарию уебище будет теперь писать под другим ником и начнет поучать недолугих хохлов, как надо любить Украину.
люто підтримую характеристику швейцарського сцикливого падла. Я майже півроку тому уйобкові вдовбувала, шо воно не має морального права вказувати як нам під ракетами жити і що робити на форумі, дик воно мене банило кожні дві години, ще й саме мене провокувало на бан, що аж стеол помітив і засміявся, що я на дойобування ого швейцарського сцикуна відповіла просто відмахуванням "шо, скучив за мною?". Дик, тому уйобкові сцикливому показалося мало - воно пішло по інших помойках перемивати мені кістки.

І да, воно настільки сцикливе, що без кнопки модерської просто тупо побоялося далі на фупі залишатися, бо розуміє, що в статусі пересічного юзера він буде регулярно нагодований хуями - люди не злопамятні - просто вони під час війни дуже злі і память у них хароша на оту хуєту, яку творив на фупі той сцикун.
Гілку ж Златадобра завела з претензіями до модерації, а не як до одного конкретного юзера. Мударсікові нічого не заважало скласти повноваження модера в такому випадку, але залишатися на форумі в якості простого юзера. Але сцикун - він і в Швейцарії сцикун... Хоч із статусом біженця (цікаво, від чого в швейцарських єбєнях ховається здристнувший ще ДО початку війни з України?), хоч без статусу. Однак, знатно бреше про свою непридатність до в/служби. Цікаво, це йому українська ВЛК такий вердикт вже винесла, чи воно само собі таке придумало після того, як йому швейцари пальчика на нозі прооперували? Можна подумати, що в Україні таких операцій не роблять, шо воно брехало,що таку операцію треба робити тільки в Швейцарії.

І ще. Отой швейцарський йобаний сцикуняра навіть не розуміє, як він своїм фактом модерування нашкодив Українській Правді, адже маючи такий гріх за душею, її журналісти взагалі не мали морального права проводити розслідування по батальйонах "монако", бо в самих, як-то кажуть, ... в пушку.. І якщо ця інфа набуде огласки, то любий "монаківець" вважатиме справою честі подати на редакцію УП до суду про відшкодування моральної шкоди.

Про весільного фотографа.. Я Аміда поважала і як справедливого модера, і як цікавого юзера, і як людину рівно до того моменту, поки  поряд із моїми постами не почали зявлятися його коменти із словами "ці міські божевільні...". Я то живу в селі вже третій рік, і всі це знають, а його, гарадского фраєра, навіть сцикуняра Марсік називає весільним фотографом.. мабуть щось знає, хто є міським божевільним...

Отакіє вот дєлішкі... І да, кароффка я. Писати більше не буду тут, ймовірно що, бо немає настрою...

Wednesday

#733
Цитата: Букашка від Лютий 22, 2023, 21:05люто підтримую характеристику швейцарського сцикливого падла. Я майже півроку тому уйобкові вдовбувала, шо воно не має морального права вказувати як нам жити і що робити на форумі, дик воно мене банило кожні дві години, ще й саме мене провокувало на бан, що ад стеол помітив і щасміявся, що я на дойобування ого швейцарського сцикуна відповіла просто відмахуванням "шо, скучив за мною?". Дик, тому уйобкові сцикливому показалося мало - воно пішло по інших помойках перемивати мені кістки.

Отакіє вот дєлішкі...

Ну нарешті! Welcome to the club! Думаю, цю харизматичну дописувачку представляти не потрібно  :) .

Пиши коли хочеш і що хочеш, а настрій у нас всіх сама знаєш який  :( .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 20:15І я - про це.  Як мінімум - сеньор девелопер.    ;D

Ну якщо це натяки в сторону самі знаєте кого, то це не Голохвастов, а rather wholesome and responsible gentleman. І за "базар" відповідає.  Хоча теж цілком харизматичний :).

Нагадую, що тут про подвійні стандарти Фупу, а не про alleged подвійні стандарти дописувачів цього форуму  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Букашка

Дякую, написала вже і представилася. Але настрою немає, тому трохи посиджу у куточку з попкорном...

абабагаламага

Цитата: Букашка від Лютий 22, 2023, 21:05Отакіє вот дєлішкі... І да, кароффка я. Писати більше не буду тут, ймовірно що, бо немає настрою...

Урря!
Коровенція прийшла!  :D
Набирайся настрою і пиши, буде весело! 😄

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 21:09
Цитата: Букашка від Лютий 22, 2023, 21:05люто підтримую характеристику швейцарського сцикливого падла. Я майже півроку тому уйобкові вдовбувала, шо воно не має морального права вказувати як нам жити і що робити на форумі, дик воно мене банило кожні дві години, ще й саме мене провокувало на бан, що ад стеол помітив і щасміявся, що я на дойобування ого швейцарського сцикуна відповіла просто відмахуванням "шо, скучив за мною?". Дик, тому уйобкові сцикливому показалося мало - воно пішло по інших помойках перемивати мені кістки.

Отакіє вот дєлішкі...

Ну нарешті! Welcome to the club! Думаю, цю харизматичну дописувачку представляти не потрібно  :) .

Пиши коли хочеш і що хочеш, а настрій у нас всіх сама знаєш який  :( .

Ну все... пішла вода в хату  ;D

Медведылло

Сюда тепер еще Асти и Крокодила надо!

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 22, 2023, 21:17Сюда тепер еще Асти и Крокодила надо!

Я хочу Ольгу Тейлор і Аутсайдера, а ще Кота з Жоржовичем з супу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.