Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130137.msg26993099#msg26993099
ЦитатаRe: Ретроспектива бану Хоми
Дон-бас
10 січня 2023 20:46:35
IP/Host: 31.43.190.---

все просто. персонаж сообщил, что в их сообществе для вступления в раду модераторив следует юзать кожанную флейту.
ну, типа все модеры до этого юзали и не вякали.

посде офигевания с моей стороны - нафига вам это надо? - я был забанен.
он йобнутый, как и хуйло

Interesting. Цікаво, як це могло відбуватися технічно? Там же в тій раді модераторів було чоловік 30 чи щось таке? Віртуальна гойда-гусінь or?

Тьфу, мєрзость  :-[ .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Довго думала, куди це запостити - в гілку про тупих чи в гілку про подвійні стандарти. Запощу тут, бо тут класика  ;D .

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130271.msg26992810#msg26992810

ЦитатаRe: Приезжала дочка на Праздники. Сегодня посадили на автобус.
дмхз
10 січня 2023 18:21:54
IP/Host: ---.229.224.159.triolan.net

Бачиш, спочатку, тобто всі 30 років, з України тікали одні суцільні україномовні патріоти. Зараз, через війну, нарешті вата та росіяни побігли з країни.

Хома, як там, ребра ще цілі після такого потужного кидка under the proverbial bus?

Логічна людина прочитає це речення і подумає, що тут одне із двох:

1) Хома і є той самий клятий україномовний "патріот", що "сбіг"(С) з України (і дмхз по ньому потопталась)
2) Хома або ізичний, або непатріот, або нікуди не тікав, або комбінація цього.

Насправді, знаючи дмхз, тут просто "другоє". Звичайне лицемірство, фарисейство та подвійні стандарти.

Amen!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#102
Хочете про подвійні стандарти? Ну зараз вам їх буде  ;D  ;D  ;D

ЦитатаRe: Ретроспектива бану Хоми
cynic
cьогодні в 02:32
IP/Host: 2600:1702:38b0:1590:2415:9af8:b08c:---
IvanG,  2 січня 2023 00:06:10
Розгорнути попередні цитати...

 о косомнавт.. чи таки космонавтка(там в канадах з тим воля) навіть на новий рік більше нічого не має що робити.але охороняти свою "цноту". Причому відразу кинулася на жінку і її чоловіка. з лексиконом портової. Ти де такого набралася,бо в луцьку моря і не "пахло",та і в канаді від тебе воно далеко. на гастролях причащаєшся до говірки морського узбережжя аборигенів?

Тобто? То у Вас, діду, фраза про карму є "лексиконом портової"? ЛОЛ! Цей фразеологічний вираз є нормою сучасної розмовної англійської мови і ніяким чином не вважається нецензурним. Splitting hairs again in desperation, as you've got nothing on me.

А щодо справжнього хардкор, то у мене є для Вас цитаток багацько. Дивіться не йокніться від шоку, цнотливий Ви наш. Хоча, впевнена, ці цитати Ви вже бачили, як і впевнена, що тішилися ними. Щрб не сказати більше.

Кращі хіти від членкинь негідного Альянсу:

Цитата]дмхз,  3 лютого 2021 23:21:07
ПНХ

Цитатадмхз,  3 лютого 2021 23:25:50
ще раз - ПНХ

Цитатадмхз, 31 січня 2021 20:52:33
Анекдот дня - цьоцю Ваню все послали на йух и она на них весело скачет. Оборжаться.

ЦитатаRe: Якого кольору очі в ваших діточок?
Asti
26 березня 2021 17:19:41
IP/Host: ---.mobile.vf-ua.net
ти і ж тупая пізда, тільки з фуєм.

ЦитатаRe: Якого кольору очі в ваших діточок?
Asti
26 березня 2021 17:24:17
IP/Host: ---.mobile.vf-ua.net

ТП з фуєм. Фу, мерзота.

ЦитатаRe: Якого кольору очі в ваших діточок?
Asti
26 березня 2021 19:01:21
IP/Host: ---.mobile.vf-ua.net

нагадую, ти тупая пізда з фуєм.

ЦитатаRe: Как выглядеть в 45 лет
шуша
20 червня 2021 22:28:42
IP/Host: ---.volia.net

Ти йобнута зовсім, збочене

ЦитатаRe: Как выглядеть в 45 лет
Myroslava
16 червня 2021 23:58:36
IP/Host: 46.98.128.---

ти мариш, схиблена худобино
ніколи я не назвала би когось ненормальним за рішення які стосуються виключно його самого
ти схиблена психічнохвора через значно суттєвіші причини
Я твоїх дітей зачіпала, мразь?
Я не розумію з приводу чого начебто розумні мужики тут з тобою, шваль підпарканна, дискутують.
Хіба що мордякою по багнюці повозити тварюку безмозклу..

ЦитатаRe: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік
Myroslava
20 червня 2021 00:00:40
IP/Host: 46.98.129.---
і - так, щоб вдруге не підводитися. FUCK YOU, інанно.  :fuck:

ЦитатаRe: Как выглядеть в 45 лет
тыдыщ
31 липня 2021 17:04:50
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net

НУ МОЖНА ЦИТУВАТИ БЕЗ ФОТО?!!!!!!! скільки вже можна дивитись на цю ЗАЛУПУ КОНСКУЮ  :X  :X  :X

ЦитатаRe: Греческий тупняк (фото)
тыдыщ
18 серпня 2021 13:08:41
IP/Host: 94.131.219.---

Також звернула увагу.

Але забуває, що залупа конская - це голова їбанька-нарцисса з Черновців.

ЦитатаRe: Греческий тупняк (фото)
тыдыщ
18 серпня 2021 18:10:05
IP/Host: 94.131.219.---

Шёл я лесом, видел чудо:
Два крестьянина сидят.
Зубы чёрные, гнилые,
Лошадиный хyй едят ©

Що саме вас цікавить у темі про коней?


Кароффку нема сенсу цитувати - там томи добірного мату.

Тут їм всім дали вичерпну характеристику:

https://ukrpravda.net/index.php?topic=50116.msg1443697#msg1443697

ЦитатаOffline Geo
Ветеран форума
******
Повідомлень: 17482
Стать: Чоловіча

Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4569 : Квітня 13, 2021, 12:12:22 12:12 »
А Мироськи, Коровки (десятки их) - здоровые психически, низкоинтеллектуальные, обычные ХАБАЛКИ. Таких на базаре, в магазине, на улице - тысячи. Ничего сверхъестественного. ТОже "срез" для УП и ее "экспериментаторов-соцтехнологов".  :smilie7:


And, by the way, я до справжніх портових маю значно більше поваги, ніж до ОЦЬОГО. Та й портові так не матюкаються, бо професіонали, а не bunch of immoral and intellectual degenerates.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#103
І до речі, поясніть сенільному флорідському старцю, що він, напевно, ще не вкурив, але я назад НЕ ПРИЙДУ :). Абламанчік палучілся, да, супік і ко?

Я ніколи не почувала себе настільки щасливою, як зараз, коли я можу вільно висловити свою думку і при цьому одне нікчемне неосвічене закомплексоване чмо не зможе мене забанити за ніщо (як ото Сергія) лише тому, що купило кнопку.

Розмова із чоловіком цього ранку по дорозі на роботу (він мене возить і забирає):

Він: "Do you love me"?
Я:   "Of course I do"
Він: "Do you love me more than your website?"

Далі моє мовчання - і ми обоє вибухаєм сміхом  ;D  ;D  ;D

І, як я вже казала, це їх проблема, а не моя, що вони випиляли гуску, яка несла золоті яйця. І в матеріальному, і в інтелекуальному плані. Тому що це не я бігаю читати вас (просто час від часу аналізую ваші тупі пости as research material), а це ви бігаєте сюди читати мене. Причому дехто так соромиться і шифрується, що аж смішно  ;D  ;D  ;D

Не треба соромитись, що ви читаєте Вензді - навпаки, цим треба пишатись  ;D  це як читати ну якщо не Канта чи Джойса, то хоча б як Мердок чи Маркеса - розвиває інтелект і зміцнює моральні цінності  ;D  ;D  ;D.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хто-небудь, передайте на суп Фералу та Жоржовичу, щоб не дискутували з істотою Татусь.

Татусь - це як короста (причепиться, то важко вивести), або як онлайн-тарган. Там, де він заведеться, ХХХ котеняті (якщо правильною українською).

Не тратьте, куме, часу. Краще йдіть до нас або застосуйте дихлофос.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#105
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130271.msg26993054#msg26993054

ЦитатаІ ось нарешті дійшла мова до Шикарноі Кухні))
       
Re: Приезжала дочка на Праздники. Сегодня посадили на автобус.
garri
10 січня 2023 20:25:45
IP/Host: ---.komitex.net

який же ти мудак... 

Важко жити на світі, коли ти обісц***яний боягуз, що напивається до тваринного стану, намагаючись заглушити липкий страх перед мобілізацією. А у рідкісні хвилини просвітління трахає сусідку за спиною у дружини та нападає на достойних чоловіків, яких люблять і поважають нормальні люди.

Тобі до Сергія як до неба рачки і за зовнішністю, і за рівнем достатку, і за рівнем інтелекту, і за рівнем моральних якостей.

Oh, almost forgot. І жінка у нього не рогата, як у тебе.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#106
ЦитатаRe: Приезжала дочка на Праздники. Сегодня посадили на автобус.
garri
10 січня 2023 15:40:06
IP/Host: ---.komitex.net
Сірожка, як там кухня?
певно вся вже засмерділася?
але ти й так не зізнаєшся)

У каво што баліт-2. Патлата Chlamydia trachomatis все про сморід.

Не знаю, як хто, а я б гидувала їсти приготоване ним. Навіть якби було якесь фупівське збіговисько, я б гидувала взятися за ручку дверей, яких він торкався. І дихати повітрям в кімнаті, де він сидить.

Давно сказали до мене and I concur:

ЦитатаRe: Накидайте рецептів до Різдвяного Столу?))
ЧьоткоПатрiотка
13 лютого 2022 14:12:20
IP/Host: ---.vpdn.keen.kv.chereda.net

Ти теж поважай себе i свою дружину. Краще працювати у клiнiнгу, нiж мати такого чоловiка як ти, який свiй прибор сує по блядям, та невiдомо що може додому з того принести. Це апогей негiгiєнiчностi. Я б гидувала таким, краще вже унiтази, нiж мандавохи та iнша хня вiд невiдомо кого.

Це тобі за Сергія і за знущання над зовнішністю та руками роботящої людини. Нема і не було там ніякого грибка. Грибок - це у тебе і він не на нігтях >:( .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тільки що побачила, що Сергія забанили аж на місяць. Це якийсь треш.

Точно Слав. Не думаю, що це Амід чи Марсер.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 11, 2023, 07:11Тільки що побачила, що Сергія забанили аж на місяць. Це якийсь треш.

Точно Слав. Не думаю, що це Амід чи Марсер.
Щодо Марсера не знаю, але міг таке зробити Амід, адже то він регулярно принижував Сергія несправедливими банами з ідіотськими коментарями в бан-листі, і переносом його гілок у Вільне, коли тільки з"явилась модерація восени, ще до війни, тоді Слав не мав доступу до кнопки, та і зараз навряд чи ще має. Я тоді побачивши цю "модерацію", пішла з ФУПу і 5 місяців не дописувала і не читала, а повернулася лише коли почалася повномасштабна війна.

Darina

А мерзотника гаррі ти тут гарно вмила, респект

Wednesday

#110
Цитата: Darina від Січень 11, 2023, 23:46
Цитата: Wednesday від Січень 11, 2023, 07:11Тільки що побачила, що Сергія забанили аж на місяць. Це якийсь треш.

Точно Слав. Не думаю, що це Амід чи Марсер.
Щодо Марсера не знаю, але міг таке зробити Амід, адже то він регулярно принижував Сергія несправедливими банами з ідіотськими коментарями в бан-листі, і переносом його гілок у Вільне, коли тільки з"явилась модерація восени, ще до війни, тоді Слав не мав доступу до кнопки, та і зараз навряд чи ще має. Я тоді побачивши цю "модерацію", пішла з ФУПу і 5 місяців не дописувала і не читала, а повернулася лише коли почалася повномасштабна війна.

Амід ніби-то у відпустці. А Слав точно був, і вони спеціально провокували Сергія, щоб забанити за одну фразу, як Слав намагався за одну фразу забанити мене. Той самий стиль. Причому провокували декілька днів.

Мало того, я думаю, вони і мене намагалися спровокувати. Тому що вони знають моє слабке місце - я при можливості завжди заступалася за Сергія і інших, як і останнього разу. Спочатку тою темою про дочку з автобусом, яку я, якби не нападки на Сергія, то б і не помічала. А коли це не вдалося, циня зайшов у тему у адмінці і намагався спровокувати мене там.

Я не здивуюся, якщо вони це вчергове у приватах координували, як у "старі добрі часи".

Я навіть не здивуюся, якщо вони вчергове організовувалися отою істотою, що на своєму лайнофорумі казиться від ненависті до кращих за себе, тоді як його співвітчизники кладуть життя.

Про це я ще допишу через декілька днів, а поки що поспостерігаю і зберу додаткові дані для аналізу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#111
Цитата: Darina від Січень 11, 2023, 23:48А мерзотника гаррі ти тут гарно вмила, респект

Воно десь писало, що якщо йому якась дама каже, що він їй огидний, і брутально посилає його, то його від того пре. Жаль, цитату не зберегла, а шукати ліньки.

Так що воно, напевно, раз десять від того "умивання" фінішувало. Мало що Chlamydia, то ще і збочене :( .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK


білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 07, 2023, 19:06О, мудведка вчергове виліз із барлоги із своєю коронною "соковитою" аналітикою. Відбілює свого оверлорда, носом якого він зашкварився.

https://ukrpravda.net/index.php?topic=50116.msg1523644#msg1523644

ЦитатаІ щоб два рази не вставати, власником та  єдиним дописувачем Zaлyпoфоруму https://zalupa.forum.cool/ є бєньямін пєдорасофф, широко відомий в інторнєдах як ганс, це щодо питання про 3000 доларів.
« Останнє редагування: Сьогодні в 03:27:27 pm від medved »

Авіатор любить і цінує свою дружину і ніколи б не робив такого по відношенню до неї. Це відмітила купа інших пундітів. Втім, звідки мудведці знати, що таке любов і повага до жінок?

Авіатор також поважає мене, а Плєшивая РадостьТМ огидно ображав мене з моменту, коли я заступилась за Сергія та Хорвата.

"Аналітичні" здібності мудведки відомі всім, у кого є хоч мінімальні спостережливість та інтелект. Так, дуже довго мудведка продовжував стверджувати, що нік abg - то Кадра (wrong). Також, до цього часу не вкурив, хто писав під ніком Чотко Патріотка (чому присвятив а lengthy missive у своєму списочку). Щоб не розпізнати особу, з якою він найбільш інтимно знайомий з усіх юзерів укрнету і з якою тягався по гідропарківських кущах, треба бути a special kind of stupid  ;D  І до речі, "інтимно" у моїй фразі ознає зовсім не те, що ти думаєш  :).

Іди до нас, мудведка - я знаю, ти страждаєш на супівських галерах рудниках  ;D  ;D  ;D.

ПС. Сьогодні 7 січня 2023 року і Плєшива РадістьТМ все ще не задонувала обіцяну суму на ЗСУ.

Треба зробити каунтдаун якийсь to keep this bitch accountable. Anyone?
Стверджувати, що форум ЗА***УПА створив авіатор, це треба бути або повним імбецилом, дебілом, ... або спеціально вигороджувати когось.

Коли Турч на ФУПі почав обсирати дружину авіатора, то авіатор у відповідь почав поливати брудом його дружину і то так непогано поливав.

Якщо хтось любить свою жінку, то ніколи ніде не стане на неї писати щось поганого.
І ось на цьому Турч спалився.

На форумі ЗА***УПА згадали про всіх, обклали х***ями всіх, крім однієї людини, – дружини Турча.


А тепер виникає питання, чому medved вигороджує Турча (ну, хіба що він дійсно імбецил)?

Відповідь проста

Потому что соратники по службе.

І Зморщена губа, і Pinokio (так гарно разом виглядають на фото) вчилися в одній і тій ж військовій школі в Росії. Обоє як заслані козачки приїхали в Україну.

Ними повинно зайнятися СБУ, бо і один, і другий працюють на розвал України. Один своїми списками, інший своїм форумом під час війни намагаються розсварити українців, посіяти ворожнечу, а Турча ще додатково повинні перевірити на його зв'язки з його родиною в Росії і чи не зливав він інформацію в Росію через свій супутниковий зв'язок.

MareK

#114
форум "салюпу" створив Турчинов. цього не розуміти може виключно умалішонний. чому дегенерат і психопад медвед співає під дудку Турча ? або те шо пише Хорват і тоді це вороги України. але Турч не ворог. він наш. перевірено.
або Турч йому бабла колись дав і медведка відробляє. хз.
інших пояснень немає.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну і деньок на роботі ... Ні секунди розслабону, всі wanted a piece of me ... мало того, ще сьогодні увечері доведеться доробляти для звіту на наступному тижні. Oh well.

А поки що розслаблюся і зроблю деякі ремарки.

По ситуації. Повний аналіз буде дано через декілька днів, а поки що прадалжаєм наблюдать (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#117
Цитата: MareK від Січень 12, 2023, 22:50форум "салюпу" створив Турчинов. цього не розуміти може виключно умалішонний.

Тупе пощення картинок за стилем нагадує мудведку (який робив це в такому ж стилі на фупі у свій час, що навіть свої волали - перестань), а коменти деякі - у стилі ВВВ. Не здивуюсь, якщо вони там разом "творять контент", so to say.

Цитатачому дегенерат і психопад медвед співає під дудку Турча ?
 

Ну я вже вище написала у цитаті, зацитованій Хорватом, що мудведка обшибся чуток. Це у нього не вперше. Він в чомусь дійсно дуже розумний, а в чомусь типу цієї "аналітики" - на рівні 5 класу. Коли я за 5 секунд знайшла у його постах декілька компроментуючих "цитаток", то воно заплакало, зашморкало носом і почало вимагати забанити мене, бо то була не я, а ціла купа штабних, бо не могла одна людина за ніч понаходити оті всі ви***ри на на трьох форумах за 20+ років його форумного існування  ;D  ;D  ;D .

Цитатаабо те шо пише Хорват і тоді це вороги України. але Турч не ворог. він наш. перевірено.

Наш? Ну якщо кондовий кацап - то твоє ... Ось про що він мріє - щоб тебе поскоріше випиляли:


або Турч йому бабла колись дав і медведка відробляє. хз.

Цитатаінших пояснень немає.

О Боже! Та тут купа пояснень. Мудвед завжди хейтив турча, він був в його списку в першій п"ятірці після Притули. Ось тут декілька прикладів.

Коли почався булінг, мудвед биренько пересунув турча в кінець списку, де його навіть помітно не було. When I called him out чому він булить Сергія, він почав гнати їх типовий наратив, типу Сергій постить неуставні відео, а що турч - це суто ситуативний партнер. Якщо так, то чому тоді змінювати його місце в ієрархії?

Тому моя теорія, що мудвед - таке ж знаряддя одної дамиці, як і ніки рст і ввв_ввв, і яка/які хейтили тих самих осіб, яких хейтив Альянс в цілому і турч зокрема. І у мене для цього є підтвердження.

Коли придурки спеціально називали мене ЧП, медведка пішов на фуп і написав, що це не я, бо технічно не здатна постити з того провайдера. За що я написала йому в приваті на супі і подякувала за правду, і підкинула ще одну специфічну інфу.

На другий день дамиця in question виклала цю інфу на фупі  ;D  ;D  ;D .

А чому він тебе конкретно булить, то я тобі вже пояснила на пальцях давно, а ти забувся :))).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В Лондоні 3 години ранку, а Хома на супі, тему про хом"ячків читає. А раз тут бачила,теж серед ночі.

Дитинко, так не можна. У тебе два пфайзери, це тобі не хухри-мухри. Треба добре спати і відпочивати, і дбати про свою імунну систему.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#119
Побачила на фупі прохання про розбан ніка "Абориген" і мотивацію. Виявляється, якщо в тебе родич в ЗСУ, то тебе можуть розбанити. Піду пресувати за розбан своїх ніків за цією ж підставою. Ні, жартую - не піду!

А нік Абориген, сумно відомий на супі під поганялами Аборигенич і Утрєнняя Палка (Вранішня Ерекція українською), раніше не те що сам не хотів на фуп, а жахався, що фупівці, не дай Боже, прийдуть до нього:



Хехехе!

ЦитатаOffline Утренняя палка
Hero Member
*****
Повідомлень: 677
Стать: Чоловіча
poisoned dwarf must be burned!

Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4799 : Серпня 18, 2021, 06:41:16 18:41 »

Ты попала в историю, где кроме несчастного кота мазохиста, никого близкого нет! Ну еще там редкие выходы бывают.. Но их подвергают ужасному насилию. Они терпят это ради чего? Есть причины, которые всем давно понятны. Здесь педагоги, военные, научные работники, врачи... Куда вы лезете, в этот клубок змей и скорпионов? Ну есть же упячка, там будет, гораздо легче делать вашу работу или удовлетворить шизоидные наклонности, проявить заботу о олдвуде и порицать пшеницу. Вот скажи, ты и правда такая дурочка? :ai

Ось як воно буває. У "дурочки" тепер власний Форум, а "розумник" на колінцях проситься на кляту упячку! Воїстину, карма - сучка! ;D

І так, з дядею не все ок. Синапсис можна прочитати тут:

https://ukrpravda.net/index.php?topic=50116.msg1465332#msg1465332

Looking forward to seeing як він буде бажати смерті залишкам трампістів на фупі, бо супівські трампісти (2.5 особи) зробили його життя нестерпним, тому і тікає в одному спідньому  ;D  ;D  ;D .

ЦитатаOffline Утренняя палка
Hero Member
*****
Повідомлень: 677
Стать: Чоловіча
poisoned dwarf must be burned!

Re: Re: Бідон
« Reply #60 : Січня 17, 2021, 07:11:25 19:11 »

Упырь, пора тебе в холодную могилку. Вместе с валей-олей.. Кстати, кто из них брихадирша - бохатурша от пригожкина повара мачковскава?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.