Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 03:34Ви уже декілька годин підряд намагаєтесь мною маніпулювати.

Боронь Боже.

Це я від тебе намагався медведила відігнати, але якщо тобі цей гандон до смаку, то смокчи його скільки влізе, не маю нічого проти.  ))))

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 03:43Це я від тебе намагався медведила відігнати, але якщо тобі цей гандон до смаку, то смокчи його скільки влізе, не маю нічого проти.  ))))

То це були віртуальні ревнощі? О май Год.

Нікому не треба нікого ні від кого відганяти. Ви всі для мене абсолютно одинакові.

А виділене - not cool.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А тим часом у темі більше 650 відповідей і 16 тисяч проглядів. Так, спочатку боти-кролери накрутили (вони вже забанені, крім Гугля і декількох менших північноамериканських), але тим не менше.

Видали вугілля на-гора  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага


абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 03:51Видали вугілля на-гора  ;D .

Ти признайся, в побуті - рузкоязика?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 03:52
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 03:46То це були віртуальні ревнощі?

Ще чого?    :o

А нащо тоді відганяти? Я цілком здатна to defend myself, as required.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 03:54
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 03:51Видали вугілля на-гора  ;D .

Ти признайся, в побуті - рузкоязика?

Ні, звичайно. В побуті я англомовна, а виросла в україномовній родині і спілкувалася відповідно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 03:57. В побуті я англомовна, а виросла в україномовній родині

Чоловік - англомовний і діти?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 04:07
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 03:57. В побуті я англомовна, а виросла в україномовній родині


Чоловік - англомовний і діти?

Так. Хоча донька розуміє і розмовляє українською (з акцентом). Чоловік навіть на курси ходив (звісно, що цього мало), але деякі вирази та слова розуміє. Якось спілкується з моїми родичами (він дорогий зять і швагро :))).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#609
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 02:20Господи, вот же ж засрал ветку. Но под тему про двойные стандарты подходит: оно мне так и не ответило на вопрос, считал ли бы он меня кацапом и украиножером, если б я все, что я писал, писал на украинском.

Серунчику кацапський брехливий, засрав не я, а ти, під акомпанемент, як виявилося, брехунки Середи.
Я тільки твою серанину відгортав лопатою, щоб не вступити.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 02:21Давайте зробимо так. Не знаю, чи Ви помітили, але Медведило уже декілька раз простягнув Вам руку. Чому б вам не зробити зусилля і не побачити в ньому якщо не fellow patriot, Вашого брата по країні, який так само любить свою країну, як і Ви, хоч і спілкується російською, то хоча б учасника форуму, який має такі ж права, як і усі.

Я помітив тільки вперте небажання юзера Wednesday, вона ж адмін, вона ж власник цього форуму виконувати власні правила, як обіцяла?
Я неодноразово їй на це вказував, у відповідь - брехня.
То як зробимо?
Поставити крапку можна тільки одним способом - визнати і покаятися, а не викручуватися як вуж на пательні.
То що, будемо й далі придурюватися? Га?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 02:33Ну, не знаю. Але тут не про мене, а про Вас з Медведилом.

Та ні, якраз про тебе мова.

абабагаламага

#612
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 02:53Цитату в студію, де Медведило це зробив.

Давно зроблено.
Цитата в студії, але замість адекватної реакції - запущена тупа "дурочка".


абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 04:10
Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 04:07
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 03:57. В побуті я англомовна, а виросла в україномовній родині


Чоловік - англомовний і діти?

Так. Хоча донька розуміє і розмовляє українською (з акцентом). Чоловік навіть на курси ходив (звісно, що цього мало), але деякі вирази та слова розуміє. Якось спілкується з моїми родичами (він дорогий зять і швагро :))).


То нічого дивного, що тобі "какая разніца".
Може б ти форум австралійських патріотів створювала краще?    ::)

Медведылло

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 08:24
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 02:53Цитату в студію, де Медведило це зробив.

Давно зроблено.
Цитата в студії, але замість адекватної реакції - запущена тупа "дурочка".


Дебильное, тебе ж на чистом украинском, все как ты любишь, попросили привести цитату, урод ты моральный! Либо давай цитату, либо самоубейся, патриот херов. А я тебя на копчик посажу что на русском, что на украинском, недолугое животное

абабагаламага


білий хорват

Оце ви навіть спати не лягали?

Цілу ніч обмінюєтеся думками?

;D  ;D  ;D

Жесть ©

абабагаламага

#617
Цитата: білий хорват від Лютий 20, 2023, 09:05Оце ви навіть спати не лягали?

Цілу ніч обмінюєтеся думками?

;D  ;D  ;D

Жесть ©


Якби ж то.
Дурочки запускаємо на хворумі "українських патріотів".
Кацапський язик захищаємо від "переслідувань", лапшу вішаємо.
Дублікат сумновідомого фупа розгортаємо во всєй красє.
Коли ж вже нарешті "патріотка" розродиться баном чекаємо?

 :-\

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Лютий 20, 2023, 09:33
Цитата: білий хорват від Лютий 20, 2023, 09:05Оце ви навіть спати не лягали?

Цілу ніч обмінюєтеся думками?

;D  ;D  ;D

Жесть ©


Якби ж то.
Дурочки запускаємо на хворумі "українських патріотів".
Кацапський язик захищаємо від "переслідувань", лапшу вішаємо.
Дублікат сумновідомого фупа розгортаємо во всєй красє.
Коли ж вже нарешті "патріотка" розродиться баном чекаємо?

 :-\
Будьмо як Хома! ©
Тренуймо силу волі

Медведылло

Судя по тому, что оно постит Райкина, ему за 60 лет. Маразм подступать стал. Подкрепленный моноидеей насчет мовы.

Кстати, галамага, я вот бегло глянул на все почти твои высеры на этом форуме. И увидел, что ты постоянно употребляешь коверканные русские слова, причем самое прикольное — даже в переписке с теми, кто пишет постоянно на украинском. Ты можешь как-то пояснить этот медицинский феномен? Ну, то есть опять же, напрашивается вывод, что ты либо кацап замаскированный, либо недоученный рагуль, неспособный изъясняться на родном языке. А ты как объяснишь?

ЗЫ. Да у тебя и в украинском постоянно говённый суржик проскакивает. Таки рагуль видно :)))