Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 22:02Абсолютно все одно... це флейм і тролінг.

Ага, добре.
Значить обзивати українців "мовниками" та ще й кацап'ячим язиком на цьому форумі дозволено?
Дуже добре.
Залишився ще один тест.
Перевіримо пізніше.

Wednesday

#521
Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 22:16
Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 22:02Абсолютно все одно... це флейм і тролінг.

Ага, добре.
Значить обзивати українців "мовниками" та ще й кацап'ячим язиком на цьому форумі дозволено?
Дуже добре.
Залишився ще один тест.
Перевіримо пізніше.

Якщо "мовники" - це ті, що під час війни штучно педалюють мовне питання, то я підтримую Медведило. Наприклад, коли Вія обзивала всіх російськомовних, а що на фронті купа розмовляє російською, це в неї повилазило? А якщо англійською, польською чи французькою в окопах, бо українською не можуть, це теж вороги народу?

Так, читайте правила форуму, що тут писати російською не заборонено:

Мови Форуму
Офіційними мовами форуму є українська та англійська мови. Дописи на інших мовах не рекомендуються, але будуть толеруватися.

Правила Форуму
Антиукраїнська та антидержавницька риторика, приниження національних символів України та атрибутів української державності, її суверенітету, української мови, української культури, української ідентичності заборонені і будуть каратися тимчасовим чи перманентним баном.

Якщо Ви вважаєте, що юзер Медведило порушив якісь правила, натисніть скаргу і модератор розбереться.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

#522
Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 22:16
Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 22:02Абсолютно все одно... це флейм і тролінг.

Ага, добре.
Значить обзивати українців "мовниками" та ще й кацап'ячим язиком на цьому форумі дозволено?
Дуже добре.
Залишився ще один тест.
Перевіримо пізніше.

Какими еще "мовныкамы"? Где я такое слово употреблял? Я наоборот, написал, что приветствую употребление украинского, если это идет естественным путем, от души. Плять идиот с комплексом меньшовартости.

Ты вообще, гнида провокаторская, видел свой пост, с которого все началось? "Ти москаль чи рускаязикий українець чи може азер якийсь, молдован?" Я ж тебя вообще не замечал тут и не трогал. Но ты захотел внимания! Мозгами только разживись сначала заранее, а потом вылазь со своими умозаключениями.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 22:26
Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 22:16
Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 22:02Абсолютно все одно... це флейм і тролінг.

Ага, добре.
Значить обзивати українців "мовниками" та ще й кацап'ячим язиком на цьому форумі дозволено?
Дуже добре.
Залишився ще один тест.
Перевіримо пізніше.

Якщо "мовники" - це ті, що під час війни штучно педалюють мовне питання, то я підтримую Медведило. Наприклад, коли Вія обзивала всіх російськомовних, а що на фронті купа розмовляє російською, це в неї повилазило? А якщо англійською, польською чи французькою в окопах, бо українською не можуть, це теж вороги народу?

Так, читайте правила форуму, що тут писати російською не заборонено:

Мови Форуму
Офіційними мовами форуму є українська та англійська мови. Дописи на інших мовах не рекомендуються, але будуть толеруватися.

Правила Форуму
Антиукраїнська та антидержавницька риторика, приниження національних символів України та атрибутів української державності, її суверенітету, української мови, української культури, української ідентичності заборонені і будуть каратися тимчасовим чи перманентним баном.

Якщо Ви вважаєте, що юзер Медведило порушив якісь правила, натисніть скаргу і модератор розбереться.


Якщо той модератор це пані Середа, то не розбереться.


"Штучно педалюють мовне питання" це як розуміти?

Пані Середа Четвергова, мені і іншим українцям тут насрав на голову не воїн АТО, російськомовний абстрактний, а цілком конкретне гівно з ніком Медведило.
Ви дійсно довбойобка, що цієї різниці не розумієте, чи просто брешете свідомо?

абабагаламага

Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 22:49
Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 22:16
Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 22:02Абсолютно все одно... це флейм і тролінг.

Ага, добре.
Значить обзивати українців "мовниками" та ще й кацап'ячим язиком на цьому форумі дозволено?
Дуже добре.
Залишився ще один тест.
Перевіримо пізніше.

Какими еще "мовныкамы"? Где я такое слово употреблял? Я наоборот, написал, что приветствую употребление украинского, если это идет естественным путем, от души. Плять идиот с комплексом меньшовартости.

Ты вообще, гнида провокаторская, видел свой пост, с которого все началось? "Ти москаль чи рускаязикий українець чи може азер якийсь, молдован?"

Ти "мовний воприс" употрєблял, гандон. І збирався українців посилати нахуй за те, що твій такий  кацапський сморід терпіти не хочуть.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 22:56Якщо той модератор це пані Середа, то не розбереться.

У мене є повноваження адміна, але нема повноважень модератора. Я спеціально попросила іншу людину бути модератором, щоб забезпечити якомога об"єктивний процес. Я бачу Вашу скаргу, але нічого робити з нею не буду, тому що я не беру участі у процесі модерації.

Цитата"Штучно педалюють мовне питання" це як розуміти?

Вважаючи російськомовних нижчими за себе і не патріотами, як це робила Вія. Вам не все одно, якою мовою пише Медведило, якщо це дозволяється Правилами форуму? Адже Ви та інші прийняли їх при реєстрації.

ЦитатаПані Середа Четвергова, мені і іншим українцям тут насрав на голову не воїн АТО, російськомовний абстрактний, а цілком конкретне гівно з ніком Медведило.

Ви взаємно один одного образили, deal with it. Он Ребе з Шаблезубом обізвали один одного, і, як справжні чоловіки, moved on. Ні від одного, ні від іншого я доповідей не бачила, бо обізвати один одного умовним дурнем і за це тиснути доповіді на форумі 10 чоловік? Це що, дитячий садочок?

ЦитатаВи дійсно довбойобка, що цієї різниці не розумієте, чи просто брешете свідомо?

Вважайте так, як Вам комфортніше. Маєте право  :) .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 22:49
Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 22:16
Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 22:02Абсолютно все одно... це флейм і тролінг.

Ага, добре.
Значить обзивати українців "мовниками" та ще й кацап'ячим язиком на цьому форумі дозволено?
Дуже добре.
Залишився ще один тест.
Перевіримо пізніше.

Какими еще "мовныкамы"? Где я такое слово употреблял? Я наоборот, написал, что приветствую употребление украинского, если это идет естественным путем, от души. Плять идиот с комплексом меньшовартости.

Ты вообще, гнида провокаторская, видел свой пост, с которого все началось? "Ти москаль чи рускаязикий українець чи може азер якийсь, молдован?" Я ж тебя вообще не замечал тут и не трогал. Но ты захотел внимания! Мозгами только разживись сначала заранее, а потом вылазь со своими умозаключениями.

Ну, це відома кацапська проблема - во всєй красє.
Тебе запитали, кацапе, про твою національність, нічого образливого і провокативного в запитанні не було і не є.
Твоя дика, істерична і хамська реакція дала повну ідентифікацію - перед нами - кацап.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 23:10Ну, це відома кацапська проблема - во всєй красє.
Тебе запитали, кацапе, про твою національність, нічого образливого і провокативного в запитанні не було і не є.
Твоя дика, істерична і хамська реакція дала повну ідентифікацію - перед нами - кацап.

Наприклад, у нас вважається питання, звідки твій акцент, політично некоректним. На професійних тренінгах радять його уникати, тому що це може вважатися ознакою дискримінації.

Хоча мене неодноразово питали, який у мене акцент, і дехто навіть думав, що я з Франції, ЛОЛ.

А фраза - "де ти так вивчив англійську" чи "у тебе дуже хороша англійська" теж вважається некомпліментарною. Мені типово її казали деякі заздрісливі уродзені, тому що вони в свої 50+ все ще були ріелторами, а я, новоспечена імігрантка, через рік вже була начальником відділу. До речі, навіть мого екс на цю тему бомбануло, коли мене підвищили :(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 23:10
Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 22:49
Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 22:16
Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 22:02Абсолютно все одно... це флейм і тролінг.

Ага, добре.
Значить обзивати українців "мовниками" та ще й кацап'ячим язиком на цьому форумі дозволено?
Дуже добре.
Залишився ще один тест.
Перевіримо пізніше.

Какими еще "мовныкамы"? Где я такое слово употреблял? Я наоборот, написал, что приветствую употребление украинского, если это идет естественным путем, от души. Плять идиот с комплексом меньшовартости.

Ты вообще, гнида провокаторская, видел свой пост, с которого все началось? "Ти москаль чи рускаязикий українець чи може азер якийсь, молдован?" Я ж тебя вообще не замечал тут и не трогал. Но ты захотел внимания! Мозгами только разживись сначала заранее, а потом вылазь со своими умозаключениями.

Ну, це відома кацапська проблема - во всєй красє.
Тебе запитали, кацапе, про твою національність, нічого образливого і провокативного в запитанні не було і не є.
Твоя дика, істерична і хамська реакція дала повну ідентифікацію - перед нами - кацап.

Э, да ты реально просто тупой рагуль, дружочек :)) (с) Турчинофф

абабагаламага

#529
Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 23:05Ви взаємно один одного образили,

Де це я його ображав?
Я тільки запитав безцеремонного кацапа хто він, хоча це й так було зрозуміло з його поведінки.
У відповідь воно вибухнуло істерикою з обзиваннями.
А потім воно ще й пригрозило посилати нахуй, тобто ігнорувати.
Ось все, що було.
Або Ви, пані Середа, визнаєте наочні факти або продовжуєте викручуватися.
Врємя пашло. (С).  :-\

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 23:19Де це я його ображав?
Я тільки запитав безцеремонного кацапа хто він, хоча це й так було зрозуміло з його поведінки.
У відповідь воно вибухнуло істерикою з обзиваннями.
А потім воно ще й пригрозило посилати нахуй, тобто ігнорувати.
Ось все, що було.
Або Ви, пані Середа, визнаєте наочні факти або продовжуєте викручуватися.
Врємя пашло. (С).
  :-\

Зі мною ультиматуми не пройдуть. Є Правила форуму і на цьому все. Юзери або виконують їх, або не виконують. Це визначає модератор.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 23:19
Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 23:05Ви взаємно один одного образили,

Де це я його ображав?
Я тільки запитав безцеремонного кацапа хто він, хоча це й так було зрозуміло з його поведінки.
У відповідь воно вибухнуло істерикою з обзиваннями.
В потім воно ще й пригрозило посилати нахуй, тобто ігнорувати.
Ось все, що було.
Або Ви, пані Середа, визнаєте наочні факти або продовжуєте викручуватися.
Врємя пашло. (С).  :-\

Вот же сука! "Де це я його ображав?" Оно меня называет кацапом, и при этом спрашивает, где ж это оно меня обозвало :)) Тупорылое животное

Wednesday

Fight it out, boys, а я піду займуся домашніми справами for a change  8).

Have fun!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 23:15
Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 23:10Ну, це відома кацапська проблема - во всєй красє.
Тебе запитали, кацапе, про твою національність, нічого образливого і провокативного в запитанні не було і не є.
Твоя дика, істерична і хамська реакція дала повну ідентифікацію - перед нами - кацап.

Наприклад, у нас вважається питання, звідки твій акцент, політично некоректним. На професійних тренінгах радять його уникати, тому що це може вважатися ознакою дискримінації.


У вас нема війни з Кацапстаном і не було окупації тим же Кацапстаном.
У нас - війна.
Це треба пояснювати?

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 23:23Fight it out, boys, а я піду займуся домашніми справами for a change  8).

Have fun!

да тут этого fun уже выше крыши...
Галамага, попустись насчет языка/мовы, посмотри видосики с передовой, сколько русскоязычных защищает тебя на передовой, пойми, что ты не прав. :)))

абабагаламага

#535
Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 23:22
Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 23:19Де це я його ображав?
Я тільки запитав безцеремонного кацапа хто він, хоча це й так було зрозуміло з його поведінки.
У відповідь воно вибухнуло істерикою з обзиваннями.
А потім воно ще й пригрозило посилати нахуй, тобто ігнорувати.
Ось все, що було.
Або Ви, пані Середа, визнаєте наочні факти або продовжуєте викручуватися.
Врємя пашло. (С).
  :-\

Зі мною ультиматуми не пройдуть. Є Правила форуму і на цьому все. Юзери або виконують їх, або не виконують. Це визначає модератор.

А зі мною такі фокуси не проходять.
Є правила форуму і на цьому все.
Адміністрація або їх виконує або тільки декларує, тобто бреше. Це оцінює юзер.

Медведылло

А ты кстати имеешь какое-то отношение к издательству "Абабагаламага"?

абабагаламага

Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 23:17Э, да ты реально просто тупой рагуль, дружочек :)) (с) Турчинофф

Нічого дивного, що Олдвуд помилився.
Вся кацапня - на адно ліцо.
Що той, що чуже прізвище взяв собі за нік, що цей - типові кацапи, які хочуть знищити українців, бо ті - не кацапи (рагулі).
Як там, пані Середа, ще не набридло викручуватися і брехати?

абабагаламага

Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 23:22Вот же сука! "Де це я його ображав?" Оно меня называет кацапом, и при этом спрашивает, где ж это оно меня обозвало :)) Тупорылое животное


Це не обзивання, кацапе, це - діагноз.
Довбойобка Середа каже, що це дозволяється, це флейм і тролінг вона каже.
Заплуталася бідна, пішла відпочити.
Вона нехай відпочиває, а ти, кацапе, йди нахуй, де тобі й місце.

Медведылло

#539
Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 23:36
Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 23:17Э, да ты реально просто тупой рагуль, дружочек :)) (с) Турчинофф

Нічого дивного, що Олдвуд помилився.
Вся кацапня - на адно ліцо.
Що той, що чуже прізвище взяв собі за нік, що цей - типові кацапи, які хочуть знищити українців, бо ті - не кацапи (рагулі).
Як там, пані Середа, ще не набридло викручуватися і брехати?

Не поводь себе як рагуль — і не будеш рагулем.

Ось мені цікаво: якщо я буду дописувати тут українською, то ти тоді не вважатимеш мене кацапом? Ти хотів тест? Ось тобі тест :))

До речі, я тебе навмисне потролив відомим мемом Турчінова. Це був теж тест. На почуття гумору у тебе. Ти його не пройшов, дружочок :))