Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 29, 2024, 07:33А Кадра ще той троль.
Гарно підсумувала
:gigi:

А взагалі гівно не люди ©, які спочатку обсирають ФУП, який він поганий, а потім плачуться, що не можуть теми відкривати.

Мене ця ситуація реально забавляє - хороший дослідницький матеріал (як ці лайноспільноти взагалі) 1& .

А медведку реально шкода :smilie2: . Не люблю несправедливості - тим більше по відношенню до одного із моїх найулюбленіших персонажів  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Давно такої порки скота (С) не було. Скавчання - до небес!

Ну а що ви хотіли.

Скільки раз я на пальцях пояснювала - це приватний ресурс, який належить глобалістам, які просувають відповідну адженду одурманювання укроскота і які НА ДАНИЙ момент працюють на Офіс Президента і решту зеленої глобалістичної влади.

Я також давно і на пальцях пояснюю, що глобалізм і інтереси української державності - несумісні.

Тому, іпсо факто, Єрмачка за умовчанням є антиукраїнським ресурсом, про що у нас є окрема тема і тисяча конкретних прикладів, що ілюструють цю тезу (а ви кажете, нащо вона копіпастить цитати. А щоб не бути голослівною  :smiley14:).

Хочете там дописувати? Не скавчіть, присідайте і робіть ку.  Написавши хоч літеру там, ви особисто вноситимете власних п"ять копійок в розбудову укрототалітаризму і глобалістичного укроконцтабору.

Те, що у вас відібрали право створювати теми, коригувати пости та голосувати, і що вже давно відібрали право вільно висловлювати свою думку, і є ілюстрацією мого посилу. Тільки ви поки що у віртуальному концтаборі, в вони будують реальний.

Відійдете хоч на міліметр від лінії партії? Отримаєте батогом по зубах, і правильно. Тому що раби на більше не заслуговують. Вам же уже прямим текстом кажуть - ви ніщо і ніхто, і ні ви, ні ваша думка нічого для адміністрації Єрмачки не значать.


Тому у вас вибір простий: або 1) Прогнутись, виконувати скрипт раба і перебувати на Єрмачці, або 2) згадати, що ви українець, нащадок козаків та воїнів УПА, і знайти собі інші, вільні світи - як це зробила особисто я.

And could not be happier 1& .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139909.msg27815466#msg27815466

ЦитатаМожет, Турчинов возьмется? Бабки у него на такое точно есть.

Погано ж ти знаєш 2П, Медведилка :facepalm: Він за копійку матір рідну продасть. На помийці він відмовився дати "призи" своїм друзям-булі, бо "ето пратіварєчіт нашим прінципам". І винний 3К плюс відсотки на ЗСУ, бо не виконав свою частину угоди про запощення лінка на помийку на Єрмачці.

ЦитатаНе понимаю, зачем эти потуги с "информационной гигиеной"? Закрыли бы просто форум, да и все. А так ведь все равно закроют, но до этого над ними еще и все ржать будут.

Бо ти тупий. Я по літерах вище написала, що форум використовується з пропагандистською метою і давно. Всі з альтернативною до потрібної думки позицією або уже зачищені, або будуть зачищені.

А корисні ідіоти типу тебе пускаютьса в "расход" в першу чергу.

Більше не відкриєш темок "Что нам дєлать с ...". Ось тобі кармічний бумер і прилетів просто в зуби :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2083
"gui" - це автозаміна якоїсь образи. Але якої?

Дочитала - це вони пуйлом один одного обзивають :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 29, 2024, 17:25https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139909.msg27815466#msg27815466

Погано ж ти знаєш 2П, Медведилка :facepalm: Він за копійку матір рідну продасть. На помийці він відмовився дати "призи" своїм друзям-булі, бо "ето пратіварєчіт нашим прінципам". І винний 3К плюс відсотки на ЗСУ, бо не виконав свою частину угоди про запощення лінка на помийку на Єрмачці.

Бо ти тупий. Я по літерах вище написала, що форум використовується з пропагандистською метою і давно. Всі з альтернативною до потрібної думки позицією або уже зачищені, або будуть зачищені.

А корисні ідіоти типу тебе пускаютьса в "расход" в першу чергу.

Більше не відкриєш темок "Что нам дєлать с ...". Ось тобі кармічний бумер і прилетів просто в зуби :laugh:.


Кацап вже відкривав "форум"—— і що з того вийшло?
Нафіга йому "політичний" форум?—— йому б "у футбол"(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 29, 2024, 22:52Кацап вже відкривав "форум"—— і що з того вийшло?
Нафіга йому "політичний" форум?—— йому б "у футбол"(

Та він навіть і за ту помийку не платив! Вони ще похвалялися, як його карточка там ніде не засвітилася з його ім"ям.

Платив картою, скоріше всього, ЛампоГлаз - йому не впєрвой. Краще б найняв собі хвойду із силіконовим, хоча і пластик (pun intended!) теж сайдьот  :bluet:.

А так 2П хоч любить гвандіти, як Єрмачка найєрмачкістіша серед усіх форумів укрнету, сам він там не дописує. Останнім часом його лайноаналітику там жорстко висміювали, то він тепер зараз на цужику скаче, серед своїх :smiley24:.

Ще й Авіатору проходу не дає із своїми залицяннями  :Sho_za:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А кажуть, українці - волелюбива нація  :facepalm:.

З іншого боку, 99 відсотків дописувачів Єрмачки - укроси, тому екстраполювати цінності українців на них, напевно, не варто.

Все ще ниють, принижуються, лижуть панського чобота в намаганні випросити пробачення і помилування, ницо камлають - "за що""?


А коли час від часу отримують батогом через зуби, відповзають, скавчучи, як дворняжки, яку копає під живіт алкашня у обдертих та обіс**них укропід"їздах :bluet:.

Ніякої волі, ніякої самоповаги - і все, щоб мати можливість продовжувати генерувати у публічний простір мегатони трешу і маячні :facepalm:.

А ось модератор(ша) затихарилась після того, як я написала, що здогадуюсь, хто це.

Продовжуємо спостерігати і вивчати доступні нам матеріали 1&.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 11, 2024, 07:04А модераторша де, здохла видохлась уже? Нечистоти підчищати хто буде?

Бугага! (С) Модераторша почула моє питання і проснулась від летаргічного сну :laugh:. Правда, з результатами, як завжди :facepalm1:.



Більше зе-трешу, більше зе-угару! Єрмак - на хардкор мастак! :super:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Який витончений садизм :facepalm:. Забанили за мовчанку (магістра).

Але я take the first dibs! Магістр хоч крапки ставив, а мене забанили за те, що я нічого не писала  :lol:  :lol:  :lol:.



Тімі, давай вже до нас. Магістр тут давно зареєстрований.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Що це за "шерсть", про яку камлає М-3?  :smilie10:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ніхто нічого не поміняє. Переважна кількість юзерів Єрмачки психологічно залежні від неї і той же Вовчик звідти не вилазить, як і Медведило.

Люди просто створили у своїй уяві ілюзію, що це якийсь особливий, унікальний проукраїнський ресурс. Може, він був колись таким при живому Гонгадзе.

А так він давно - приватний asset і не більше, який використовується певним чином.

Найцінніше в ньому - не сайт, не движок і не його історія, а люди.

З їх інтелектом, унікальними особистостями, віртуальними емоціями.

БУЛО найціннішим, that is.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, і М-3, який просто зараз тут читає, і Вовчик, і Бандерівець можуть писати тут, якщо хочуть. І будь-хто з Єрмачки чи інших форумів, хто не є у списку небажаних.

Я багато раз казала, що розрізняю цей ресурс, який я створила у тому числі для інших, і мої особисті issues.

Може, в цьому одне із покликань мого життя, свого роду public service.

А вони зі мною і я з ними спілкуватись не зобов"язані.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 12, 2024, 21:54Що це за "шерсть", про яку камлає М-3?  :smilie10:


Ааа, здається, ясно :facepalm:

Як казав Авіатор, М-3 в реалі мальчік-калакольчик, а в віртуалі - просто мачонєпадхаді  :weep:

**************************************

Кто такой шерстяной по понятиям?

«Шерстяной», — говорят про таких в зоне. Человек презренный, без понятий (о добре и зле, например), работающий на администрацию, без принципов, думающий о собственном интересе и интересе господ начальников во вред прочим.

*********************************

Можна подумати, попередні модери не на адміністрацію працювали  :facepalm:. І ніби в них були принципи - особливо коли банили Сергія і Кадру ні за що, а булі впритул не бачили :smilie9: .

Просто то були "свої", і їм можна було творити непотребності. Not a big deal.

А зараз влада змінилася. Некомфортно стало.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На Єрмачці намічається нова хвиля репресій :facepalm1::. На цей раз череп будуть міряти не по лінії партії, а лінгвістично  :facepalm:.

В зв"язку з цим - читати тут.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мде ... на Єрмачці теми майже не оновлюються, висять на одному місці годинами  :smilie10:.

Ми це передрікали ще з жовтня 2022 року ...

Скоро почнуться нові пошуки ворогів народу. Думаю, категорія "емігранти" - наступна. Зусиллями the likes of Але і дмхз потрібну позицію буде сформовано, дехто давно вже закликав відібрати у них право дописів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ржу вголос! Що вони смалять??  :lol:  :lol:  :lol:

Дідові краще писати опуси, як і кого він трахав за спиною в багатостраждальної дружини, ніж отак ганьбитися  :facepalm:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2096
Подведьом ітогі (спеціально пишу російською  :laugh:):

1) результат "демократичного" голосування (нижча каста юзерів у голосуванні участі не приймала брала (який жах, напишеш одну фразу російською і русизми лізуть як кацапи на мінне поле :smilie10: ) через обмеження прав, а ще найнижча - через довгостроковий бан):



2) рішення модератора:



Бачу протиріччя. Більшість проголосувала тупо за бан тем і дописів російською.

Але модер каже, що це дозволяється, якщо дублювати перекладом українською.

То бани будуть чи ні?

І як виконувати дублювання технічно? Оскільки йдеться про відео та аудіо з інших соцмедіа у тому числі? І з інших мов теж?

А якщо дубляж неправильний, некоректний, а українська з помилками?

Боже, які ідіоти :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 14, 2024, 20:24Ржу вголос! Що вони смалять??  :lol:  :lol:  :lol:

Дідові краще писати опуси, як і кого він трахав за спиною в багатостраждальної дружини, ніж отак ганьбитися  :facepalm:


Я в шоці! Хочу, ні - просто вимагаю! - щоб Олег Киевский просто негайно подав в суд на Єрмачку  :lol:  :lol:  :lol: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я була відсутня на деякий час, і чомусь з місця моєї локації не було доступу на Єрмачку. Я і так, і сяк намагалася і зробила висновок, що Єрмачку закрили  :laugh:.

Але чомусь ніде і ніхто ні на яких інших ресурсах про це не згадував і нарешті я здогадалась зайти через Тор і тільки так отримала доступ.  Приїхала додому і все, як завжди.

Видно, провайдер тої мережі якось блочив той вебсайт як ненадійний, напевно  :facepalm: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.