Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

На Єрмачці сьогодні модер озвіріну попив. За одну фразу банить на 5 днів, купу народу забанили аж до липня. В адмінці тепер тиша як в морзі, всі бояться відкрити рукавичку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, станом на 8:30 АМ по українському часу Єрмачка лежить.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це людина, яка лише недавно обзивала Єрмачку останніми словами:



Він тепер обзиває останніми словами наш форум, але так само звідси не вилазить - причому серед ночі (його модус операнді).

А "по айпишніку забанілі" - це в нього ще від нашого бану дупа болить  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 27, 2023, 16:24Він тепер обзиває останніми словами наш форум, але так само звідси не вилазить - причому серед ночі (його модус операнді).

ЦитатаІнтернет-залежність  — психічний розлад, нав'язливе бажання вийти в Інтернет і хвороблива нездатність вчасно відключитися від нього. Це явище може спричинити стан, у якому людина фокусуватиметься на віртуальному, а не реальному світі. Людина в такому стані може ігнорувати потребу в їжі, туалеті, сні, живому спілкуванні, фізичній активності тощо. У міжнародній класифікації психічних розладів англ. Internet Addiction Disorder (IAD). Айвен Голдберг (Ivan Goldberg) в 1995 році запропонував термін IAD, а пізніше розробив набір діагностичних критеріїв інтернет-залежності. Проблему інтернет-залежності досліджували: В. Бурова, А. Голдберг, К. Янг, проте вони зосереджували свою увагу більше на характеристиках віртуального середовища або ж на психологічних особливостях самих аддиктів.[2]

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D1%82-%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B6%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 28, 2023, 04:24https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D1%82-%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B6%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C

На мою думку, це просто звичайнісінька безпринципність. Ось я на Єрмачку всіляко наїзджаю, то я туди і не ходжу і контент там не створюю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 28, 2023, 04:32На мою думку, це просто звичайнісінька безпринципність.

Безпринципна тирнет-залежність.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 28, 2023, 04:49Безпринципна тирнет-залежність.

Медведило взагалі якийсь збоченець. Він постійно намагається випиляти Сергія з Єрмачки (як колись намагався мене), але майже щоденно приходить і уважно вичитує тут все, що ми написали і конкретно в розділі Сергія.

Коли я писала на Єрмачці, він серед ночі сидів і чатував і теж все вичитував, а потім найголосніше верещав, як мене і Кадру треба випиляти назавжди.

Не подобається - не читай, мать його (вибачте за мою французьку)!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Червень 28, 2023, 04:56Медведило взагалі якийсь збоченець. Він постійно намагається випиляти Сергія з Єрмачки (як колись намагався мене), але майже щоденно приходить і уважно вичитує тут все, що ми написали і конкретно в розділі Сергія.

Коли я писала на Єрмачці, він серед ночі сидів і чатував і теж все вичитував, а потім найголосніше верещав, як мене і Кадру треба випиляти назавжди.

Не подобається - не читай, мать його (вибачте за мою французьку)!
Людина-мозахіст.

Приходить сюди читати то, на що на ФУПі скаржиться модераторам.

Це повний долбоєбізм

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 28, 2023, 07:17Людина-мозахіст.

Приходить сюди читати то, на що на ФУПі скаржиться модераторам.

Це повний долбоєбізм

Так, моральний і інтелектуальний збоченець. Певно, скучає добряче за нашою поркою  :-* .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Червень 28, 2023, 07:49Так, моральний і інтелектуальний збоченець. Певно, скучає добряче за нашою поркою  :-* .
Про що це говорить?

Що всі ці претензії до Сєрьогі видумані.

Тут причина в іншому.

Заздрість


Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 28, 2023, 08:01Про що це говорить?

Що всі ці претензії до Сєрьогі видумані.

Тут причина в іншому.

Заздрість



Для 2П і 3П це не те, що заздрість, а те, що він показав, хто вони є насправді - невпевнені в собі, слабкі особи на спектрі. До нас ставлення відповідно таке ж з тих причин. Ми сильніші і кращі за них, а вони не можуть це пережити  ;D.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Червень 28, 2023, 08:03Для 2П і 3П це не те, що заздрість, а те, що він показав, хто вони є насправді - невпевнені в собі, слабкі особи на спектрі. До нас ставлення відповідно таке ж з тих причин. Ми сильніші і кращі за них, а вони не можуть це пережити  ;D.
Так, вони завжди будуть на крок позаду від нас.

;D

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 28, 2023, 08:07Так, вони завжди будуть на крок позаду від нас.

;D

 ;D  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Подвійні стандарти відсмоктувачки "носа" 2П "многоуважаємой" Моллі:



А ось таке під час війни вона не тільки толерує, але "смалить" з особливою насолодою:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 29, 2023, 06:29"многоуважаємой"

Такі слівця це вже гівно, як і "дуже шановний", "порядний" та інші. Маркер гівна.
Охота вам в гівні копирсатися?  Риторичне запитання.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 29, 2023, 07:41Такі слівця це вже гівно, як і "дуже шановний", "порядний" та інші. Маркер гівна.
Охота вам в гівні копирсатися?  Риторичне запитання.

Це її так 2П називав, це мем за фактом.

Що значить копирсатися? Просто коментар на злобу дня і за темою обговорення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 29, 2023, 07:46Це її так 2П називав, це мем за фактом.

Що значить копирсатися? Просто коментар на злобу дня і за темою обговорення.

Я про саме слівце. І так - коментар слівець гівнистих.  :D  Ти міня уважяєшь? ©

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 29, 2023, 08:47Я про саме слівце. І так - коментар слівець гівнистих.  :D  Ти міня уважяєшь? ©

Як можна не коментувати чи не цитувати мем? я це роблю постійно  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Червень 29, 2023, 16:26Як можна не коментувати чи не цитувати мем? я це роблю постійно  ;D .

В мене нема поділу людей на многауважаємих і уважаємих. Поважаю людей трудящих, а не поважаю паразитів і злодіїв. А многауважаємиє це якісь збоченці напевно, бо як можна поважати багато і поважати небагато, це як нємношка бєрємєнная. Або так або ні.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Червень 29, 2023, 22:06В мене нема поділу людей на многауважаємих і уважаємих. Поважаю людей трудящих, а не поважаю паразитів і злодіїв. А многауважаємиє це якісь збоченці напевно, бо як можна поважати багато і поважати небагато, це як нємношка бєрємєнная. Або так або ні.

Ну то вислови ці претензії до 2П - це ж він так Моллі називав. Я просто посилаюся на його слова в саркастичному плані.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.