Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Медведылло

Цитата: білий хорват від Лютий 24, 2023, 16:30Особливо запам'яталася фотка з його перекошеною рожою біля моря. Це шедевр був. Я аж перестрашився.

блять но не по 10 фоток на одной странице же?

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 16:26Из всего тобой написанного я понял, что тебе нравится тело Сереги... Ну что ж, бывает и такое  ;D  ;D  ;D

Мені нічиє тіло не подобається, бо я не сприймаю форумчан як сексуальні об"єкти. У мене для цього є чоловік.

А на Єрмачці є дами, які полюбляють обсмоктати і облизати тіла чужих чоловіків, і деякі наївні виставляли свої фоточки, а потім ... Я їх про це попереджала, але може, їм подобається, коли на них фапають єрмачківські cougars.

Jedem das Seine. Чим би дитя не тішилось.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 16:34блять но не по 10 фоток на одной странице же?

Іноді одна фотка плєшивого гірша, ніж 20 фоток від Серьоги  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 16:34Ні, це ненормальні колготки для дорослої жінки. Це дитячі колготки у тухлях для стриптизу, що свідчить про відсутність смаку і непрофесіоналізм. У нас в такому просто б не пропустили у двері банку.

Безвідносно суб"єкта обговорення, я оцінюю успішність і сексуальну бажаність жінки за дещо іншими параметрами - не популярністю у форумних алканоїдів, а наприклад, відсутністю рогів і наявністю діамантового перстня (if you know what I mean). Тому що трахнути тебе може кожен, а назвати своєю назавжди і сказати на увесь світ - це МОЯ жінка - not so much. І тому що якщо ти для когось бажана, то інших просто в світі не існує.

А я не тільки бачила, а і могла б фоточки викласти. Але я не буду цього робити (С).

Та плєшиве якраз і виставляло не тільки дофіга себе, а і дофіга досить бридких деталей свого спитого фейсу, пом"ятої негрумленої тушки, п"ят, колін і навіть голої дупи (оце дійсно ексгібіціонізм). І при цьому прославляв русскій мір і тріпи в мордор у той час, коли на Майдані гинули патріоти.

Так що не треба ляля.

Блять, не трогай ты Асти вот! Она переселенка с Дыры, бежала с тем, что успела схватить, тут долго жила неустроенно, при этом 100% наша, не ватница. Уж прости ей, что она не в Шанели была!

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 16:24Гола жопа в шортах означає, що Сірожа тролив старих і не дуже пердунів і пердуниць з їхніми фітнесами і темами "как нє виглядєть" показуючи їм те, чого вони ніколи мати не будуть - здорове тіло здорового "пролетарія".
Так тонко тролив, що ти, абстрактний мислитель кацап, всрався, але не врубився.

:o  8)  ???  ::)  ;D

... а вони, ті пердуни і пердуниці зі злості аж тріскали.  Бо добре розуміли без абстрактного мишлєнія, що таки ніколи є ніколи.

 ;D

Насправді вони його гнобили 1) бо він успішний. Коли купив квартиру, то стояла така тріскотня від порваних дуп, що було голосніше за чергову Чорнобаївку і 2) він порядний. Його почали булити після того, як він заступився зокрема за мене.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 16:26Из всего тобой написанного я понял, что тебе нравится тело Сереги... Ну что ж, бывает и такое  ;D  ;D  ;D

А всім нормальним людям подобається гармонія.
Інша справа, що пролетарський вигляд одягу Сірожи не завжди гармоніює з готичними шпилями, але ж це теж можна вважати тролінгом буржуїнів бюргерських. А чому б і ні? Він же гоп-стоп, під соборами і не тільки, не практикує, чи не так? А казуал він і в Африці казуал.

Медведылло

Заебало уже это обсуждение темных закоулков Серегиного сознания... Может уже хватит? Вот если он опять повод даст, то да, можно... А так, я думаю, что это все можно забыть.

Сцуко, пятница... Я добрый, хоч до рани прикладай  ;D

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 16:38Блять, не трогай ты Асти вот! Она переселенка с Дыры, бежала с тем, что успела схватить, тут долго жила неустроенно, при этом 100% наша, не ватница. Уж прости ей, что она не в Шанели была!

Ця особа зводила наклепи про мене, ніби я психічно хвора. Також поширювала мою приватну інформацію, що забороняється правилами форуму. Вона також ручками ВВВ організувала булінг мене і Кадри. За це б її треба було випиляти назавжди з форуму, але їй можна, вона "своя".

Я тут написала ще дещо, але витерла. Жалко птічьку.

ПС. Білі колготи - це діагноз.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 16:46Заебало уже это обсуждение темных закоулков Серегиного сознания... Может уже хватит? Вот если он опять повод даст, то да, можно... А так, я думаю, что это все можно забыть.

Сцуко, пятница... Я добрый, хоч до рани прикладай  ;D

Тут погоджуюсь. Хоча це більше обговорення цінностей інших, ніж власне, Серьоги :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Букашка

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 15:27Ок, розповідаю, як НАСПРАВДІ було у тому кінотеатрі.

Там дійсно було багато залів і йшли фільми на різноманітну тематику. Але у чотирьох (на той час) залах йшли авторські фільми з певними популярними акторами та актрисами.

Якщо більшість глядачів відносилася до тих акторів як до всіх інших (комусь вони подобалися, комусь ні), купка глядачів під назвою "альянс", замість того, щоб просто не ходити на ті сеанси, влаштовувала організовані перформанси під час їх фільмів. Особливо коли кінотеатр вирішив з метою економії коштів позбавитися від секюріті.

Користуючись цим моментом, "альянс" приходив на ці сеанси і буянив - напивався, жбурляв попкорном та колою у екран, накладав купки на шкіряних сидіннях, як бомжі на асфальті Сан-Франциско, чубився один з одним і по-різному свинячив. Доходило навіть до того, що "альянс" намагався нашкодити акторам у реальному житті. Намагався вишукати, де вони живуть, погрожувати звільненням, викласти адресу школи їх дітей і навіть спалити їх бунгало.

Інші відвідувачі кінотеатру теж приходили на ці сеанси - але не заради авторських фільмів, а як на свого роду фрік-шоу, щоб почудуватися свинству та деградації "альянсу". Тому ці кінозали були постійно переповненими.

Нарешті, після численних outcries, керівництво кінотеатру знову найняло секюріті і "альянс" розпався, бо не міг більше функціонувати у нових умовах. А декому керівництво кінотеатру взагалі заборонило вхід.

Тим часом фільми декого з цих акторів стали показувати у інших кінотеатрах з більш адекватними аудиторіями.

Один член "альянсу" теж заснував свій кінотеатр, де цілодобово крутять "чорнуху", яку залюбки творять та споживають обгризки їх ганебної компанії. Так їм і треба.


я ПРАВИЛЬНО зрозуміла, що саме Клуб ФУП було створено/передано в оренду Сікгєю-Тєвнавтси для того, шоб він там демонстрував свої фотаськи-відосіки? Бо саме ТАКУ версію ця твоя розповідь хоче навязати. Сікгєй - НЕ актор, на фільми якого купували глядачі квитки. Він просто скористався скупченням людей.
Складається у мене враження, що гола жопа була не одна - там у залі сиділа і чекала свого часу його масовка, шоб потім створювати шум схвалення його таких ганебних дій - така собі його підтримка-підтанцовка, яка з часом тепер вже намагається вивернути все так, ніби це саме на голу жопу люди купували квитки, а недобросовісні, невдячні глядачі ще й намагалися її осоромити..
*рука-літсо*...

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 16:46Інша справа, що пролетарський вигляд одягу Сірожи не завжди гармоніює з готичними шпилями, але ж це теж можна вважати тролінгом буржуїнів бюргерських. А чому б і ні? Він же гоп-стоп, під соборами і не тільки, не практикує, чи не так? А казуал він і в Африці казуал.

І докоряли йому його професією. Знайшли, блін, компромат  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Букашка

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 16:09У тебя просто проблемы с абстрактным мышлением, ты все воспринимаешь буквально. "Голая жопа" означает, что Серега выставлял напоказ с умным видом то, что нормальный выставить бы постеснялся. А Серега выставлял и гордился этим всем, давал понять, что в его разумении это все очень круто и "гозкошно". Типичные замашки нарцисса, эксгибициониста и далее по списку (см. выше). Неумно и вызывающе себя вел короче. За что и получал пиздюлей.

Но он же больше так не будет?

Серега, можешь не отвечать! Просто не будь!  ;D
саме ТАК все і було, хоч як не боляче зараз комусь це усвідомлювати.

Wednesday

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 16:53я ПРАВИЛЬНО зрозуміла, що саме Клуб ФУП було створено/передано в оренду Сікгєю-Тєвнавтси
*рука-літсо*...

Ні, ти неправильно зрозуміла. Тому що булінг відбувався не лише Сергія, а і інших осіб. Вони нічого такого не робили, як ви приписуєте Сергію і чим намагаєтесь виправдати його булінг.

Просто ви хотіли булити і робили це, а потім почали підтасовувати факти і аргументи, щоб це виправдати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 16:48Ця особа зводила наклепи про мене, ніби я психічно хвора. Також поширювала мою приватну інформацію, що забороняється правилами форуму. Вона також ручками ВВВ організувала булінг мене і Кадри. За це б її треба було випиляти назавжди з форуму, але їй можна, вона "своя".

Я тут написала ще дещо, але витерла. Жалко птічьку.

ПС. Білі колготи - це діагноз.

Да ты тогда просто задрала многих вместе с Кадрой постоянным обсмоктыванием "женского вопроса". И да, со стороны часто казалось, что вы с Кадрой не в себе. И мне тоже например!  ;D  Вы ж там строчили целые простыни потока сознания на темы "как не дать не вовремя", "как надо гордиться тем, что не даешь", "как словить тот момент, когда надо давать" и т.п.

Букашка

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 16:12І що він такого страшного виставляв?

На фупі і не таке було. Одні білі дитячі колготи чого варті у тухлях для стриптизу. Або a close up того, що називається кацапським словом "промежность". Або фотки голяком на фоні водопаду (от там була мощщна дупа так дупа - в хорошому розумінні, if you know what I mean). Або всі без виключення світлини Плєшивої Радосці.

Та наш Сергій просто Аполон та зразок елегантності у порівнянні!
на вкус і цвєт фламастіри разниє, тому не варто всім підряд навязувати свої смаки. Просто, декому варто було їх притримувати при собі і не гвалтувалтувати ними постійно загал.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 16:57Да ты тогда просто задрала многих вместе с Кадрой постоянным обсмоктыванием "женского вопроса". И да, со стороны часто казалось, что вы с Кадрой не в себе. И мне тоже например!  ;D  Вы ж там строчили целые простыни потока сознания на темы "как не дать не вовремя", "как надо гордиться тем, что не даешь", "как словить тот момент, когда надо давать" и т.п.

І що? це порушувало якісь правила? Ні. І ми писали в одній темі, яку можна було просто не читати. Але я знаю, що Ви читали і регулярно  ;D . То це наші проблеми?

До речі, одна із найпопулярніших тем Єрмачки. Її і до цього часу читають. Можна сказати, кращий доробок  :)

Але я кажу за зовсім інше, що відбувалося ДО того (розсилання приватної інформації і організований булінг та наклепи).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Букашка

#976
Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 16:24Гола жопа в шортах означає, що Сірожа тролив старих і не дуже пердунів і пердуниць з їхніми фітнесами і темами "как нє виглядєть" показуючи їм те, чого вони ніколи мати не будуть - здорове тіло здорового "пролетарія".
Так тонко тролив, що ти, абстрактний мислитель кацап, всрався, але не врубився.

:o  8)  ???  ::)  ;D

... а вони, ті пердуни і пердуниці зі злості аж тріскали.  Бо добре розуміли без абстрактного мишлєнія, що таки ніколи є ніколи.

 ;D
а то був форум якогось спортивного клюбу? Чи я щось переплутала? Бо я ну, ніяк не зрозумію, навіщо політичному форумові зо дня в день навязувати одну і ту ж лису голову. Кста, з плєшивостью обережно, бо то ще треба розібратися, хто з них плєшивєє.. Нічього лічьного.

Wednesday

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 17:02Кста, з плєшивостью обережно, бо то ще треба розібратися, хто з них плєшивєє.. Нічього лічьного.

У мене є постик на цю тему на початку треда. Чому краще бути лисим, ніж плєшивим  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

А откуда у Асти могла появиться твоя приватная информация? Я слабо представляю ее в роли хакера. Скорее, ты же сама той информацией и светила везде.

ЗЫ. Хотя я вообще не в курсе, о чем речь.

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Лютий 24, 2023, 16:26
ЦитатаОдні білі дитячі колготи чого варті у тухлях для стриптизу.


;D


Це дурниця, в принципі.
За умови, що в голові щось є, то смак з'явиться...