Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Петро Шаблезуб

А то, суки, і рибку з'їсти, і накуй сісти. Нє, хочете рагулювати групою, готуйтеся бути йобані групою.

Камунари їбучі.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 24, 2023, 01:52А от тут не треба - він знав, якщо вже зовсім тупиздень, що за групові перегини будуть їбату всю групу. Тепер потяг пішов.

Ви до цього часу думаєте, що вони керуються чинниками справедливості та як краще розвивати ту онлайн комюніті? Та they could not care less навіть якщо вони забанять всіх юзерів. Головне - заглушити шкідливих типу Вас, мене та інших критично міслячих, які піддають речі сумніву, щоб не сказати більше, і продовжувати транслювати те, що сказали їх справжні хазяї.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 01:50Уточню питання. Адміни та модери фупу отримують вказівки від ОП, імплементують певні позиції і випилюють інші в залежності від "лінії партії"?

Бо за моїми спостереженнями, це саме так. Не кажучи вже про глобалістичний майндсет.

Я гадаю там все трохи банальніше. Рагулям дали відмашку що можна... і кукуху знесло.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Букашка

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 01:47Ну ви вже на нього так не нападайте. Треба віддати йому належне, що він сюди прийшов.

Я не впевнена, що він може нести відповідальність за дії інших модераторів - можна подумати, його хтось питає (хоч вони казали, що там консенсус).
його порвану сраку зараз розйобують за ЙОГО особисті пройоби. Так що, нехай відповідає по стойкі смірно, раз наламав таких дров. Нічого зайвого чи чужого йому не предявляється.

Тим більше, шо на його сцикливий демарш ніхто його не штовхав - він сам засцяв залишатися на фупі без кнопки.

Wednesday

ФУП давно перестав бути (якщо був коли-небудь) тим, для чого призначені онлайн-спільноти. Зараз, як ніколи, це знаряддя пропаганди, і далеко не проукраїнської за принципом "Україна понад усе!".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 01:58ФУП давно перестав бути (якщо був коли-небудь) тим, для чого призначені онлайн-спільноти. Зараз, як ніколи, це знаряддя пропаганди, і далеко не проукраїнської за принципом "Україна понад усе!".

Фуп завжди був збіговіськом самозакоханих містечкових пустозвонів.

А зараз просто йде стандартне перетворення в придаток соросяцької пропаганди, як і з усіма ЗМД.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 24, 2023, 02:01Фуп завжди був збіговіськом самозакоханих містечкових пустозвонів.

А зараз просто йде стандартне перетворення в придаток соросяцької пропаганди, як і з усіма ЗМД.

Та він давно був соросячим. Зараз це знаряддя ОП і Єрмачків, і я вже давала пояснення, чому.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Букашка

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 01:58ФУП давно перестав бути (якщо був коли-небудь) тим, для чого призначені онлайн-спільноти. Зараз, як ніколи, це знаряддя пропаганди, і далеко не проукраїнської за принципом "Україна понад усе!".
та мені теж цікаво, хто притягнув швейцарського сцикуна у модери і навіщо? Щоб потім робить морду кірпічьом і розказувать про батальйони "Монако", "Гаваї" і т.д.? Невже це редакція УП допустила такий пройоб? Не повірю. Більше всього, що це сам Амід так лохонувся - просто пішов шляхом найменшого спротиву, шоб не возитися з новим модером, то підібрав старе сцикливе лайно.

Букашка

Мндааа... Не думала я, шо Марсік таке лайно. Ну, мало лі, може Мирослава десь там йому насолила, перегнула палицю.. А виходить, що воно і справді таке їбонуте по жизні. Таке враження, ніби у нього якась дитяча травма з приводу відсутності уваги з боку інших. Якийсь він недолюблений, чи недоласканий батьками, чи що, що відчуває постійну потребу у вихвалянні, обожнюванні.. бо інакше як зрозуміти оті його постійні самовихваляння, якими він щодня засипає все навколо... і псіхи, коли його намагаються на цьому заткнути. Адже і Мирослава намагалася його осмикувати (саме на цьому я і застала їхній конфлікт), а він від того ще дужче звірів.

Wednesday

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 02:05та мені теж цікаво, хто притягнув швейцарського сцикуна у модери і навіщо? Щоб потім робить морду кірпічьом і розказувать про батальйони "Монако", "Гаваї" і т.д.? Невже це редакція УП допустила такий пройоб? Не повірю. Більше всього, що це сам Амід так лохонувся - просто пішов шляхом найменшого спротиву, шоб не возитися з новим модером, то підібрав старе сцикливе лайно.

Думаю, просто запросили колишніх модерів, бо так було простіше.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 02:16Мндааа... Не думала я, шо Марсік таке лайно. Ну, мало лі, може Мирослава десь там йому насолила, перегнула палицю.. А виходить, що воно і справді таке їбонуте по жизні. Таке враження, ніби у нього якась дитяча травма з приводу відсутності уваги з боку інших. Якийсь він недолюблений, чи недоласканий батьками, чи що, що відчуває постійну потребу у вихвалянні, обожнюванні.. бо інакше як зрозуміти оті його постійні самовихваляння, якими він щодня засипає все навколо... і псіхи, коли його намагаються на цьому заткнути. Адже і Мирослава намагалася його осмикувати (саме на цьому я і застала їхній конфлікт), а він від того ще дужче звірів.

Гірше Слава там нікого немає. Не тому що він тупий чи непатріотичний, а тому що модерить не по правилах, а виходячи із власних особистих уподобань. Що Марсер і підтвердив.

Це по суті волюнтаризм. Принципи чесності та справедливості модерації просто не застосовуються від слова взагалі, а самі правила дефакто не потрібні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 02:16Мндааа... Не думала я, шо Марсік таке лайно. Ну, мало лі, може Мирослава десь там йому насолила, перегнула палицю.. А виходить, що воно і справді таке їбонуте по жизні. Таке враження, ніби у нього якась дитяча травма з приводу відсутності уваги з боку інших. Якийсь він недолюблений, чи недоласканий батьками, чи що, що відчуває постійну потребу у вихвалянні, обожнюванні.. бо інакше як зрозуміти оті його постійні самовихваляння, якими він щодня засипає все навколо... і псіхи, коли його намагаються на цьому заткнути. Адже і Мирослава намагалася його осмикувати (саме на цьому я і застала їхній конфлікт), а він від того ще дужче звірів.


ЦитатаСаломон Самсонович (пошепки, з набитим ротом, до Африкани Свиридовича). А Мурзіка тоже ваш інстітут розробляв?
Африкан Свиридович. Ні, це природа. Такого Мурзіка - хуй розробиш. Все, шо ми щас можем, це такі, як Джек або Валька.
Саломон Самсонович. Да! Мурзік - це Європа!
Африкан Свиридович. Ха! Японія!
Мурзік (почувши про Японію, елегантно витира з вусів драконовіїй жир). Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу виїбати двадцять киць, не при Вальці будь сказано. Ще продовжувать?
Африкан Свиридович. Ех. нам би так!
Мурзік. Вам так не буде.

З цими словами Мурзік хлібом лізе в тарілку і елегантно підчищає ним недоїдки, потім з'їда хліб і знову витира вуса від жиру.

Саломон Самсонович. А скажітє, Мурзік...
Мурзік. ...Васильович.
Саломон Самсонович. ...Мурзік Васильович, і не надоїло вам буть отаким суперменом?
Африкан Свиридович (поправля). Суперкотом.
Мурзік (дуже спокійно). Ви хотіли пошуткувать, але у вас не вийшло. Ні, не надоїло. Я теж, шановний, міг би запитать - чи не надоїло вам цілий день борсатись в чужому калі, але як бачте, я цього не роблю.



 ;D

абабагаламага

Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:00Мені перед тобою, свинею, метати перли, пояснюючи щось там? Та йди ти нахер.

Мурзіку Васильовичу, Ви неперевершений, Вас всі обожнюють!

 ;D

Wednesday

#933
Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 23:11Кінотеатр. Люди сидять з попкорном і колою. Світло плавно вимикається, пари прилинають один до одного.

Якісь збоченці.

ЦитатаНа екрані з'являється тіло з лисою головою і перекошеною мармизою. Тіло знімає з себе футболку, оголяючи запливший жиром торс із цицьками.

Не впевнена, що знаю ще одного чоловіка в моєму житті, який би так цікавився зовнішністю іншого чоловіка, і так би любив про те поговорити.

Хіба що Плєшива Радість ... але там дійсно заздрощі  ;). І це не чоловік.

ЦитатаВ залі чутни крики, хтось вибігає, давлячи розкиданих попкорн, хтось втратив свідомість і лежить у проході.

Які сильні емоції викликає у тебе Сергій ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#934
Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 23:26Глядачі хочуть Тома Круза у Маверіку, а їм тут хопа - підписуйтесь на анал.

Том Круз низенький, поюзаний і брейнвошнутий.

Глядачі його не хочуть.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#935
Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 23, 2023, 23:51Мені тільки цікаво хто оця падла дред. З якої соросяцької клоаки.

Враховуючи тенденції минулого і сучасності, "класний фупчик" - це або Люксик, або білоколготочна.

Останнє б пояснило, чому Сергія забанили за коменти про зраджену собаку конячої за***пиТМ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 23, 2023, 23:44Ех, місяць від Дреда - це визнання.  ;D

Так ти і не відповів на моє запитання, яку ти там місію виконуєш  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:35Для мене самого загадка, звідки з'явилися ці два вилубки — воно і Перегриневич.
Толку від них на ФУПі було як від Карофки — тобто десь від'ємна величина. Зате шуму теж співставно.

Шаблезуб нормальний і розумний. Просто Єрмачка до нього ще не доросла когнітивно, як і до інфи, яку він поширює.

Перегриневич - чийсь другий нік. I just can't put my finger on it ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#938
Подвійні стандарти Єрмачки. Рік назад люди писале, як вони чують вибухи і так далі.

Сьогодні в топі:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Букашка

#939
Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 04:37Мурзіку Васильовичу, Ви неперевершений, Вас всі обожнюють!

 ;D

якщо ти обожнюєш той шмат лайна, то чого ти тут, а не на фупі? Де гарантія, шо тебе не отой шмат сцикливого лайна заїбенив в ніколи? Тщятєльнєє нада вибірать кому богу молитися, бо лоба розібєш, а ні за хуй собачий, ах, пардон, котячий.