Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Петро Шаблезуб

Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:20Я розстібаю ширинку і сцю тобі в харю. Тепер за твоїми поняттями ти пітух.
Закрийся.

Самозакоханий мрійник.  ;D
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:20Я розстібаю ширинку і сцю тобі в харю. Тепер за твоїми поняттями ти пітух.
Закрийся.

Вотето да! Графья і графіни  ;)

Продовжуйте  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Одуван-моралізатор, так ваґіна чи ні?
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Букашка

#903
Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:20
Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 24, 2023, 01:18
Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:09Більшість контраверсійних банів на совісті Аміда і Слава.

Щодо совісті - треба було головою думати, а не комуною прикриватися.

А тепер ти такий же підарас як і вони. Не відмиєшся.
Я розстібаю ширинку і сцю тобі в харю. Тепер за твоїми поняттями ти пітух.
Закрийся.
нє, за нашими поняттями ти тепер підор нерукопожатний і сцикун, пшло звідси.

Петро Шаблезуб

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 01:25нє, за нашими поняттями ти тепер підор нерукопожатний, пшло звідси.

Ну шо ти так грубо, він же моральний інтеліґєнт!  ;D
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Букашка

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 24, 2023, 01:26
Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 01:25нє, за нашими поняттями ти тепер підор нерукопожатний, пшло звідси.

Ну шо ти так грубо, він же моральний інтеліґєнт!  ;D
нє, після отого його тут насцятого нехай засуне ту свою мораль собі в розйобану сраку, тільки інтелігентно. Ми ж тут нє звєрі.

Петро Шаблезуб

До речі, одуван, цей поважний фупчик не твоя соска часом?

Пристроїв мабуть, нє?
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Marser

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 01:12
Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:00Карофка, ти Каріна :)
Хома дуже дешевий провокатор, але я не бачу жодного сенсу довго розписувати очевидне — що ти тупа, самозакохана, недолюблена імпульсивна тварина, типу курви з відео, яка про себе занадто високої думки, як і про власне красномовство — воно ще во врем'я оно на ДД було ніачьом, а за ті надцять років не додалося.
Я взагалі не розумію, про що з таким типажем можна говорити. Боятися? Ти точно того Марсера пам'ятаєш, чи у вас шизофреніків, бажане в дежавю завжди витісняє дійсне? :)
Мені перед тобою, свинею, метати перли, пояснюючи щось там? Та йди ти нахер.
Я б тебе теж спитав, як можна з юридичним дипломом жити в гавні і думати, що інші живуть в ньому ж, але ж то риторичне питання :)
ти так ніхуя і не зрозумів своїм скудним  самозакоханим умішком. До тебе із самого початку були претензії лише стосовно того, що ти дозволив собі сратись із тьоткою, до того ж не на політичні теми, що в нормальном обчєствє - моветон. Я тобі зробила зауваження, щоб ти відїбався від Мирослави. Але ти настільки тупе бидло, шо тільки з тьотками і можеш сратися. Скільки тобі треба ще дипломів, щоб ти перестав сратися з тьотками? Бо з мужиками ж тобі сратися слабО? І да, мудаком ти був, мудаком ти і остався і твої срані дипломи тут ні до чого, тут вже лише евтаназія...

То коли повертаєшся? Чи ти так сцишся кароффки, шо навіть через неї змушений собі статус біженця оформлювати?
Найбільше мене в цій історії тішить намагання тупої курки нав'язати комусь свої правила життя :)
І посилають, а байдуже — дід був дятлом, а не півнем.
Єдина причина нашої заруби з Мирославою — Мирослава. Єдина причина її затятості — ми колись дружили, а тоді я виявився порохоботом, її поплавило і вона стала за мною бігати.
Вас це по великому рахунку не обходить, наше з Тетяною особисте, хоч вона, по божевіллю своєму, вже давно берегів не бачить, тому розбризкує то все по пабліках.

Кудахтання про мужиків і біженство навіть коментувати влом. Ну в твоєму нікчемному житті твоя грядка з редькою важить більше за передові офтальмологічні технології, тому говорити мені з тобою просто нема про що в принципі. І це мабуть останній мій комент на твою адресу.
І ні, я не ховався за кнопкою, я взагалі за словом в кишеню не лізу. Але розумієш, не годиться піднімати голос модератору на юзера, а начальнику на підлеглого. Тому тепер на нейтральній території я тобі кажу як є — ти самозакохана курка, яка полізла не в свій конфлікт зі своїм курячим розумінням того, як влаштований світ, ще й все хотіла, щоб я з тобою там розбирався.
Ви, домашня птиця, взагалі не маєте жодного права судити про те, що кому робити і де бути, але вам здається, що гучне кудахкання заміняє правоту. Не заміняє. І таку срань легше проігнорити.

Петро Шаблезуб

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 01:29нє, після отого його тут насцятого нехай засуне ту свою мораль собі в розйобану сраку, тільки інтелігентно. Ми ж тут нє звєрі.

Ти Букашка таки заціни мої аналітичні здібності. Казав що якась окрема взята ваґіна, а ти - група-група.  8)

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Marser

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 01:23
Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:20Я розстібаю ширинку і сцю тобі в харю. Тепер за твоїми поняттями ти пітух.
Закрийся.

Вотето да! Графья і графіни  ;)

Продовжуйте  ;D  ;D  ;D
Я терпіти не можу російські зонівські розклади і надто вже тих, хто їх тягне в Україну 2023 року. Але відповісти в рамках його уявлень про світ — цілком.
Для мене самого загадка, звідки з'явилися ці два вилубки — воно і Перегриневич.
Толку від них на ФУПі було як від Карофки — тобто десь від'ємна величина. Зате шуму теж співставно.

Букашка

Марсік, тобі вже навіть інші зробили зауваження, шо ти вже заїбав банить Мируславу по поводу і без повода, але тобі і досі болить кароффка, яку ти так по-сцикунячому забанив спочатку на місяць, а потім переправив бан на два місяці, що ше раз підтверджує справедливість моїх до тебе претензій. І скільки б ти не ригав тепер брудом у мій бік, це тільки ще раз підтвердить, що ти тупе самозакохане бидло і банальний пустоцвіт.

Петро Шаблезуб

Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:35Толку від них на ФУПі було як від Карофки — тобто десь від'ємна величина

Ну так, не то шо ти, мурзік - всіх потряс своїм інтєлєктом!  ;D
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 01:36І скільки б ти не ригав тепер брудом у мій бік, це тільки ще раз підтвердить, що ти тупе самозакохане бидло і банальний пустоцвіт.

'Б' вже не треба  ;D
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 01:36тупе самозакохане бидло і банальний пустоцвіт.

І хотілося б щось додати, але не можу. Діагноз таки вичерпний.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Марсер, а ще, якщо можна таке запитання. Хто конкретно запросив Вас модерувати - Амід чи ще хтось?

Хто конкретно керує Фуп?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Букашка

Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:32
Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 01:12
Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:00Карофка, ти Каріна :)
Хома дуже дешевий провокатор, але я не бачу жодного сенсу довго розписувати очевидне — що ти тупа, самозакохана, недолюблена імпульсивна тварина, типу курви з відео, яка про себе занадто високої думки, як і про власне красномовство — воно ще во врем'я оно на ДД було ніачьом, а за ті надцять років не додалося.
Я взагалі не розумію, про що з таким типажем можна говорити. Боятися? Ти точно того Марсера пам'ятаєш, чи у вас шизофреніків, бажане в дежавю завжди витісняє дійсне? :)
Мені перед тобою, свинею, метати перли, пояснюючи щось там? Та йди ти нахер.
Я б тебе теж спитав, як можна з юридичним дипломом жити в гавні і думати, що інші живуть в ньому ж, але ж то риторичне питання :)
ти так ніхуя і не зрозумів своїм скудним  самозакоханим умішком. До тебе із самого початку були претензії лише стосовно того, що ти дозволив собі сратись із тьоткою, до того ж не на політичні теми, що в нормальном обчєствє - моветон. Я тобі зробила зауваження, щоб ти відїбався від Мирослави. Але ти настільки тупе бидло, шо тільки з тьотками і можеш сратися. Скільки тобі треба ще дипломів, щоб ти перестав сратися з тьотками? Бо з мужиками ж тобі сратися слабО? І да, мудаком ти був, мудаком ти і остався і твої срані дипломи тут ні до чого, тут вже лише евтаназія...

То коли повертаєшся? Чи ти так сцишся кароффки, шо навіть через неї змушений собі статус біженця оформлювати?
Найбільше мене в цій історії тішить намагання тупої курки нав'язати комусь свої правила життя :)
І посилають, а байдуже — дід був дятлом, а не півнем.
Єдина причина нашої заруби з Мирославою — Мирослава. Єдина причина її затятості — ми колись дружили, а тоді я виявився порохоботом, її поплавило і вона стала за мною бігати.
Вас це по великому рахунку не обходить, наше з Тетяною особисте, хоч вона, по божевіллю своєму, вже давно берегів не бачить, тому розбризкує то все по пабліках.

Кудахтання про мужиків і біженство навіть коментувати влом. Ну в твоєму нікчемному житті твоя грядка з редькою важить більше за передові офтальмологічні технології, тому говорити мені з тобою просто нема про що в принципі. І це мабуть останній мій комент на твою адресу.
І ні, я не ховався за кнопкою, я взагалі за словом в кишеню не лізу. Але розумієш, не годиться піднімати голос модератору на юзера, а начальнику на підлеглого. Тому тепер на нейтральній території я тобі кажу як є — ти самозакохана курка, яка полізла не в свій конфлікт зі своїм курячим розумінням того, як влаштований світ, ще й все хотіла, щоб я з тобою там розбирався.
Ви, домашня птиця, взагалі не маєте жодного права судити про те, що кому робити і де бути, але вам здається, що гучне кудахкання заміняє правоту. Не заміняє. І таку срань легше проігнорити.
нє, ти таки не мужик. Ти простобанальна базарня баба, якшо так дохуя пиздиш, виправдовуючись і похуй, які там претензії тобі предявляла Мирослава, от чесно форуму похуй на її предяви, але не похуй на твоє серлиння, яким ти заливав форум, провокуючи її на срачі - саме це я там тобі і намагалася довести пездюче. Ти банальний пездливий пустозвон.

І скільки б ти не виправдовувався тут, шо Мирослава в усьому винувата, твоє брехлиння гівна варте, бо твоє переслідування її помітила не одна я і гілка в адмінкі тому підтвердження, тому пезди товще, бо вірветься.

Wednesday

Ну ви вже на нього так не нападайте. Треба віддати йому належне, що він сюди прийшов.

Я не впевнена, що він може нести відповідальність за дії інших модераторів - можна подумати, його хтось питає (хоч вони казали, що там консенсус).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 01:45Марсер, а ще, якщо можна таке запитання. Хто конкретно запросив Вас модерувати - Амід чи ще хтось?

Хто конкретно керує Фуп?

Уточню питання. Адміни та модери фупу отримують вказівки від ОП, імплементують певні позиції і випилюють інші в залежності від "лінії партії"?

Бо за моїми спостереженнями, це саме так. Не кажучи вже про глобалістичний майндсет.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Букашка

Блядь, шо за піздливий, сцикливий мудак.. Йому вже прямим текстом в адмінкі сказали: відїбися від Мирослави, а йому і досі болить кароффка. Шо, так боляче порвала тобі пердак, шо і досі ніяк не забудеш?

Петро Шаблезуб

#919
Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 01:47Ну ви вже на нього так не нападайте. Треба віддати йому належне, що він сюди прийшов.

Ну це так - навіть, по-нашому, по-зековські лабати може! Поважуха  ;D

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 01:47Я не впевнена, що він може нести відповідальність за дії інших модераторів - можна подумати, його хтось питає (хоч вони казали, що там консенсус).

А от тут не треба - він знав, якщо вже не зовсім тупиздень, що за групові перегини будуть їбату всю групу. Тепер потяг пішов.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"