Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 23, 2023, 12:08Не придумывай, не было никакого стеба и самоиронии. Ты на полном серьезе считал себя невъебенным во всех областях. Просто ты нарцисс, мазохист, эксгибиционист и гамноед. Ты делал все искренне, в свое удовольствие. Ты выкидывал кучи своих распальцованных фоток с кривыми зубами, перекошенным ртом и грязными ногтями. И тебе даже нравилось сначала, когда тебя стали страпонить всем коллективом. Разве нормальный так себя ведет?


Не було там ні одного, ні другого, ні третього. Я, наприклад, і більшість юзерів нічого такого там не побачили. А якщо Ви побачили, то можливо, треба звернутися за спеціалізованою допомогою.

Тому що булінг - це завжди ненормально і ніяких причин для булінгу ніколи нема, крім fragile ego булінгуючих.

Це просто науковий факт.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 15:50
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 23, 2023, 15:42І розмірковую собі——це якби я спробував вмішатися в іхні тьорки та намагався би когось привести до тями——це десь так ті "успішні люди" хотіли мене заставити припинити писати на форумі?))
Не уявляю собі успішну людину, яка щось би доказувала якомусь персонажеві таким чином((

Кожен вибирає, що робити і де писати. Але якщо ви думаєте, що я дозволю цьому форуму скотитися в клоаку, як це було "тоді", то тоді це буду не я.

Мені здавалося, що всі вивчили уроки з того експірієнсу, але бачу, що це не так. Wake the hell up.

Ще раз - якщо вам подобається таким займатися, йдіть до Плєшивого and enjoy yourselves.

Не хотів нікого образити))
Просто усміхнувся тому що дехто "готовий мені щось там пробачити"))

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 12:26так вони зараз і не заходять. Навіть на сторінку коментарів нема. А раніше заходили почитати срач. От і все.

Ну а я про що. Власникам форуму був вигідний цей брудний булінг. Тому аргумент, що "не було модерів і ми самі ставили на місце" не проходить. Все вони знали, все бачили і нічого з цим не робили.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 23, 2023, 12:50ЗЫ. Я вообще готов забыть все, что творил Серега, если он прекратит ковырять свою неудовлетворенность собственным бытием и общественным сознанием.

Це не більше ніж Ваше неправильне сприйняття. Поставте його в ігнор, якщо Вам не подобаються його пости.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 23, 2023, 15:03Ну ладно павлуша——такой же ботан как и ты, но посмотри в зеркало просто и подумай ——при всей своей "спортивности"—— ты как был ботаном с бегающими глазками и запинающейся речью——так и будешь таким по жизни , сколько бы ты марафонов не набегал((

Нормально все у нього.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 16:00
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 23, 2023, 15:03Ну ладно павлуша——такой же ботан как и ты, но посмотри в зеркало просто и подумай ——при всей своей "спортивности"—— ты как был ботаном с бегающими глазками и запинающейся речью——так и будешь таким по жизни , сколько бы ты марафонов не набегал((

Нормально все у нього.
#33 заздрить

Сергій Чернівці

Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 16:05
Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 16:00
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 23, 2023, 15:03Ну ладно павлуша——такой же ботан как и ты, но посмотри в зеркало просто и подумай ——при всей своей "спортивности"—— ты как был ботаном с бегающими глазками и запинающейся речью——так и будешь таким по жизни , сколько бы ты марафонов не набегал((

Нормально все у нього.
#33 заздрить


Сміявсі(с) ))
пс. Лишень часом і насправді не повір у те що ти там про себе думаєш))
ппс. Коли людина хибно оцінює своі можливості——можуть бути непередбачувані наслідки((

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 23, 2023, 15:42—це якби я спробував вмішатися в іхні тьорки та намагався би когось привести до тями——це десь так ті "успішні люди" хотіли мене заставити припинити писати

Там ще гірше, ті тьорочники вирішили, напевно, що ти їхні дози захотів хапнути, ну і взялися тебе  відтирати.

::)

Ребе Моше

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 23, 2023, 16:08можуть бути непередбачувані наслідки
Тому коли на жердях треба дотримуватись техніки безпеки!

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 16:05#33 заздрить

У Сергія теж все нормально.

Може, досить? Тут нема моделей Кальвін Кляйн - ви всі, і ваші жінки та бойфренди - просто звичайні люди. Не більше і не менше.

Live with it. Deal with it.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 18:58
Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 16:05#33 заздрить

У Сергія теж все нормально.

Може, досить? Тут нема моделей Кальвін Кляйн - ви всі, і ваші жінки та бойфренди - просто звичайні люди. Не більше і не менше.

Live with it. Deal with it.

Блін(((
Завжди хотів моделлю попрацювати((
Навіть задумувався відправити портфоліо до фірми "Якудза"—— мені подобається іх стиль і відповідає моєму здається.

Сергій Чернівці

#831
А ще хотів завжди попробувати себе в кінематографі)))
Тут є така професія як "актор массовки"—— можна типу попрацювати в массовці—— отримуєш за день приблизно 100 евро, кормлять—поять та можливість піти далі))
Але завжди працював на основній роботці і не було часу такими розвагами зайнятися((
пс. Але все таки моєі німецькоі для якихось таких "ролей" було б замало((
Хоч вона в мене і більш—менш((

абабагаламага

#832
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 23, 2023, 19:23Блін(((
Завжди хотів моделлю попрацювати((
Навіть задумувався відправити портфоліо до фірми "Якудза"—— мені подобається іх стиль і відповідає моєму здається.

Там треба худих і довгих, не візьмуть.  :-\

Сергій Чернівці

Цитата: абабагаламага від Лютий 23, 2023, 19:26
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 23, 2023, 19:23
Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 18:58
Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 16:05#33 заздрить

У Сергія теж все нормально.

Може, досить? Тут нема моделей Кальвін Кляйн - ви всі, і ваші жінки та бойфренди - просто звичайні люди. Не більше і не менше.

Live with it. Deal with it.

Блін(((
Завжди хотів моделлю попрацювати((
Навіть задумувався відправити портфоліо до фірми "Якудза"—— мені подобається іх стиль і відповідає моєму здається.

Там треба худих і довгих, не візьмуть.  :-\

Ну не завжди таких.
Але в мене нормальний зріст для цього та й я худий можу бути якщо за нормальні бабки))

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 23, 2023, 19:28Ну не завжди таких.
Але в мене нормальний зріст для цього та й я худий можу бути якщо за нормальні бабки))

Кажу тобі, не канаєш. Кастинг не пройдеш.  )))
Піди на манекени в магазин подивися, ото тре бути манекеном. В тебе широка кость, а там тре благородних кровєй. Та ще й старий ти вже. Хіба в фільми ххх можеш спробувати.   )))

Сергій Чернівці

Цитата: абабагаламага від Лютий 23, 2023, 19:39
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 23, 2023, 19:28Ну не завжди таких.
Але в мене нормальний зріст для цього та й я худий можу бути якщо за нормальні бабки))

Кажу тобі, не канаєш. Кастинг не пройдеш.  )))
Піди на манекени в магазин подивися, ото тре бути манекеном. В тебе широка кость, а там тре благородних кровєй. Та ще й старий ти вже. Хіба в фільми ххх можеш спробувати.   )))
Ооо)))
Піду порозглядаю що там потрібно для того крім "широкоі кості"))

Медведылло

Идиот с комплексом неполноценности все пытается убедить других, что его стали долбить потому, что он посягнул на чью-то "успешность". Себя он уже в этом убедил. Он и вылез тогда на ФУПе с этой целью — показать, что он якобы успешный, успешнее чуть ли не всех. Но очень быстро был осмеян, так как и приготовленная им жратва была говном, и его квагтигка, и ремонт, и висячка на жердях с утра до вечера, и его 100500 футболочек и гозкошных кгосовочек никого не впечатлили. Я тут про внешность еще ничего не написал? Ну так Кгасавчек был, все ж помнят! Волевая линия рта, голливудская улыбка, мужественный голос — что еще нужно было для успеха на ФУПе? И успех пришел! Только не через ту дырку, через которую Серега его ждал.  ;D  ;D  ;D

Сергій Чернівці

Цитата: Медведылло від Лютий 23, 2023, 19:45Идиот с комплексом неполноценности все пытается убедить других, что его стали долбить потому, что он посягнул на чью-то "успешность". Себя он уже в этом убедил. Он и вылез тогда на ФУПе с этой целью — показать, что он якобы успешный, успешнее чуть ли не всех. Но очень быстро был осмеян, так как и приготовленная им жратва была говном, и его квагтигка, и ремонт, и висячка на жердях с утра до вечера, и его 100500 футболочек и гозкошных кгосовочек никого не впечатлили. Я тут про внешность еще ничего не написал? Ну так Кгасавчек был, все ж помнят! Волевая линия рта, голливудская улыбка, мужественный голос — что еще нужно было для успеха на ФУПе? И успех пришел! Только не через ту дырку, через которую Серега его ждал.  ;D  ;D  ;D

Так как бы и поднасрать на твоё "мнение"))—— я уже говорил вроде?))
Как—то пофиг что там "думает" обо мне анонимное гавно из интернета))

абабагаламага

Цитата: Медведылло від Лютий 23, 2023, 19:45показать, что он якобы успешный, успешнее чуть ли не всех.

Це відповідає дійсності, кацапе.
Чувак не лузер, з поставленою перед собою ціллю справляється добре.
Це в тебе якісь комплекси і заздрість, м'яко кажучи. Нікому вони не цікаві.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 18:58
Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 16:05#33 заздрить

У Сергія теж все нормально.

Може, досить? Тут нема моделей Кальвін Кляйн - ви всі, і ваші жінки та бойфренди - просто звичайні люди. Не більше і не менше.

Live with it. Deal with it.
Та я навіть радий що в Сергія з його бойфрендом усе ок. Але ж він постійно інших зачіпає.