Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 11:52я уже все рассказал. Добавить нечего.

Да, и кстати! Никакого сговора у меня ни с кем по этому поводу не было. И ни у кого не было. Все эти сказки про какой-то Альянс — это из той же серии, что "Россия воюет со всем Западом". На самом деле все действовали автономно. Ты умудрился мастерски всех настроить против себя. Никто ни с кем не сговаривался. Просто все тебя "любили" хором. Это была никем не организованная оргия :)))

Це не так, вірніше, не зовсім так. На момент Вашого "креативу" (що ми, безумовно, завжди засуджували і продовжуємо засуджувати), може, і не було організованого булінгу. Але потім почалися обміни інфою в приватах, завдання співробітникам ритися в соціальних медіа опонента, вишукувати приватну інфу, атакувати постами на форумі в організованій манері і так далі. Залучили les miserables типу того беззубого діда, що займався булінгом за кусок недогризеної Плєшивим ковбаси, ментально хворих беггі і убо**іще, що вирядилося у кондом, і так далі.

Мало того, ще до того, як це почалося по відношенню до Хорвата і Сергія, була я :). По відношенню до мене окремі юзери розсилали в приватах мою персональну інфу всім бажаючим і потім замутили організований флеш-моб у мій бік. Я знаю це із власного аналізу і із персональних визнань деяких учасників цього дійства.

Мало того, між мною, хорватом і Сергієм there is a common denominator. Одна особа. Мої спостереження вказують на те, що зокрема Сергій почав систематично вигрібати тільки тому, тому що був одним із декількох юзерів, які тоді публічно за мене заступилися. Деякі баби намагалися його нагнути у той момент, щоб він змінив свою позицію, але він відмовився. У Хорвата був із цією особою теж конфлікт, і він зробив їй боляче, ось вона його і зненавиділа.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, черговий маркер, на кого працює Єрмачка, це просування АЙ заказухи про Арахамію. Мені начхати на це чмо, але його "клан" протистоїть "клану" Єрмачка, якщо вірити деяким пандітам.

Йож не тільки створила про це окрему тему, але й вперла посилання у інші теми, на випадок, якщо хтось не помітив.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 20:55Єрмачка
Не приживеться, упячка назавжди

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 20:55Мені начхати на це чмо, але його "клан" протистоїть "клану" Єрмачка, якщо вірити деяким пандітам.
Жаба vs Гадюка

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 20, 2023, 20:58
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 20:55Єрмачка
Не приживеться, упячка назавжди

Ну це лише на цьому форумі. Не треба так переживати, нічто нє вєчно под луной.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 20:28
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 11:52я уже все рассказал. Добавить нечего.

Да, и кстати! Никакого сговора у меня ни с кем по этому поводу не было. И ни у кого не было. Все эти сказки про какой-то Альянс — это из той же серии, что "Россия воюет со всем Западом". На самом деле все действовали автономно. Ты умудрился мастерски всех настроить против себя. Никто ни с кем не сговаривался. Просто все тебя "любили" хором. Это была никем не организованная оргия :)))

Це не так, вірніше, не зовсім так. На момент Вашого "креативу" (що ми, безумовно, завжди засуджували і продовжуємо засуджувати), може, і не було організованого булінгу. Але потім почалися обміни інфою в приватах, завдання співробітникам ритися в соціальних медіа опонента, вишукувати приватну інфу, атакувати постами на форумі в організованій манері і так далі. Залучили les miserables типу того беззубого діда, що займався булінгом за кусок недогризеної Плєшивим ковбаси, ментально хворих беггі і убо**іще, що вирядилося у кондом, і так далі.

Мало того, ще до того, як це почалося по відношенню до Хорвата і Сергія, була я :). По відношенню до мене окремі юзери розсилали в приватах мою персональну інфу всім бажаючим і потім замутили організований флеш-моб у мій бік. Я знаю це із власного аналізу і із персональних визнань деяких учасників цього дійства.

Мало того, між мною, хорватом і Сергієм there is a common denominator. Одна особа. Мої спостереження вказують на те, що зокрема Сергій почав систематично вигрібати тільки тому, тому що був одним із декількох юзерів, які тоді публічно за мене заступилися. Деякі баби намагалися його нагнути у той момент, щоб він змінив свою позицію, але він відмовився. У Хорвата був із цією особою теж конфлікт, і він зробив їй боляче, ось вона його і зненавиділа.



Свою приватную инфу Серожа сам успешно оприлюднював. Я настаиваю, что никакого сговора не было. Никто никого не привлекал за кусок колбасы. Он просто тогда достал всех своими видосиками дебильными. Его просили угомониться, но он делал назло то, что всех раздражало. А больше всего раздражало то, что он преподносил себя в своих видосиках как какого-то невьебенного спеца в разных видах деятельности, но из всего, что он делал, всегда получалась какая-то лажа: что с его готовкой разных блюд, что с покупкой какого-то несъедобного дерьма в супермаркете, что со страшным ремонтом страшной квартирки. Над ним смеялись, а он все заливал и заливал новые видосики. Не надо было этого делать. Потому что очень скоро это стало всех злить. А плюс еще его ватные замашки наложились (если б кстати не они, я б его портрет бы не сделал).

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 21:04Свою приватную инфу Серожа сам успешно оприлюднював. Я настаиваю, что никакого сговора не было. Никто никого не привлекал за кусок колбасы. Он просто тогда достал всех своими видосиками дебильными. Его просили угомониться, но он делал назло то, что всех раздражало. А больше всего раздражало то, что он преподносил себя в своих видосиках как какого-то невьебенного спеца в разных видах деятельности, но из всего, что он делал, всегда получалась какая-то лажа: что с его готовкой разных блюд, что с покупкой какого-то несъедобного дерьма в супермаркете, что со страшным ремонтом страшной квартирки. Над ним смеялись, а он все заливал и заливал новые видосики. Не надо было этого делать. Потому что очень скоро это стало всех злить. А плюс еще его ватные замашки наложились (если б кстати не они, я б его портрет бы не сделал).


Це вже обговорювалося багато раз. Мова йде про організований булінг і він був. А про ватні замашки - одні набагато більші укрохейтери і їх облизували і продовжують облизувати. Так само як і про офтопіки. Просто зараз фуп ним завалений і нічого.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 21:08
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 21:04Свою приватную инфу Серожа сам успешно оприлюднював. Я настаиваю, что никакого сговора не было. Никто никого не привлекал за кусок колбасы. Он просто тогда достал всех своими видосиками дебильными. Его просили угомониться, но он делал назло то, что всех раздражало. А больше всего раздражало то, что он преподносил себя в своих видосиках как какого-то невьебенного спеца в разных видах деятельности, но из всего, что он делал, всегда получалась какая-то лажа: что с его готовкой разных блюд, что с покупкой какого-то несъедобного дерьма в супермаркете, что со страшным ремонтом страшной квартирки. Над ним смеялись, а он все заливал и заливал новые видосики. Не надо было этого делать. Потому что очень скоро это стало всех злить. А плюс еще его ватные замашки наложились (если б кстати не они, я б его портрет бы не сделал).


Це вже обговорювалося багато раз. Мова йде про організований булінг і він був. А про ватні замашки - одні набагато більші укрохейтери і їх облизували і продовжують облизувати. Так само як і про офтопіки. Просто зараз фуп ним завалений і нічого.

Булинг был, но никакой не организованный. Это был единый порыв, Серега сплотил массы неприятием своей персоны. Бесили уже просто названия его топиков с неизменными "Я, сергейномертакойто и какая-то хуйня". Он просто издевался над всеми, зная, что модерации нет и никто его не остановит. Народу просто в таких условиях пришлось самоорганизоваться в коллективного модератора. Но так как заветной кнопки у народа не было, пришлось его чмырить.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 21:21Булинг был, но никакой не организованный. Это был единый порыв, Серега сплотил массы неприятием своей персоны. Бесили уже просто названия его топиков с неизменными "Я, сергейномертакойто и какая-то хуйня". Он просто издевался над всеми, зная, что модерации нет и никто его не остановит. Народу просто в таких условиях пришлось самоорганизоваться в коллективного модератора. Но так как заветной кнопки у народа не было, пришлось его чмырить.

Якби це було так, то булили б лише одного Сергія. Але булили мене, Хорвата і Кадру, які ніколи ніяких правил не порушували. До того, булили СергіяСВ і Алєжку. Всі ці виправдання -типова відмазка і яйця порожнього не варті.

А якщо хочете взнати, де зараз Плєшиве, то він завів собі окремий форум і якраз цим самим там і займається. Витягає фото родичів, дружин, дітей, пише мерзенні речі. Якщо Ви полюбляєте таке, то Ребе має лінк.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І так, організований. Нік город навіть залучив до цього своїх співробітників (!) Погрожували звільнити людей з роботи, пошкодити їх приватну власність.

Було? Було.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 21:04Он просто тогда достал всех своими видосиками дебильными.
Він і зараз підписками на анал напрягає

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 20, 2023, 21:32
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 21:04Он просто тогда достал всех своими видосиками дебильными.
Він і зараз підписками на анал напрягає

Постав його в ігнор. Он тема про електричні авто на першому місці під час війни нікого не напрягає.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 21:25
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 21:21Булинг был, но никакой не организованный. Это был единый порыв, Серега сплотил массы неприятием своей персоны. Бесили уже просто названия его топиков с неизменными "Я, сергейномертакойто и какая-то хуйня". Он просто издевался над всеми, зная, что модерации нет и никто его не остановит. Народу просто в таких условиях пришлось самоорганизоваться в коллективного модератора. Но так как заветной кнопки у народа не было, пришлось его чмырить.

Якби це було так, то булили б лише одного Сергія. Але булили мене, Хорвата і Кадру, які ніколи ніяких правил не порушували. До того, булили СергіяСВ і Алєжку. Всі ці виправдання -типова відмазка і яйця порожнього не варті.

А якщо хочете взнати, де зараз Плєшиве, то він завів собі окремий форум і якраз цим самим там і займається. Витягає фото родичів, дружин, дітей, пише мерзенні речі. Якщо Ви полюбляєте таке, то Ребе має лінк.

Я с тобой и с Кадрой срался иногда, потому что вы засерали форум своим бабским морализаторским флудом не меньше, чем Номерной своими видосиками. Кстати, если тут этот форум и дальше будет похож на твой личный блог, он сдохнет. Сюда надо много юзеров и много мнений. Пусть даже будут такие срачи, как последние сутки.

Медведылло

Турчинов сделал форум? Линк? :)

ЗЫ. С СергеемСВ гадко все было, да. Я так и не понял причины, просто по праву сильного что-ли?.. К Алежке никакой жалости: типичный приспособленец с манией хвастаться своими достатками. Он для меня всегда был омерзителен.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 21:34
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 21:25
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 21:21Булинг был, но никакой не организованный. Это был единый порыв, Серега сплотил массы неприятием своей персоны. Бесили уже просто названия его топиков с неизменными "Я, сергейномертакойто и какая-то хуйня". Он просто издевался над всеми, зная, что модерации нет и никто его не остановит. Народу просто в таких условиях пришлось самоорганизоваться в коллективного модератора. Но так как заветной кнопки у народа не было, пришлось его чмырить.

Якби це було так, то булили б лише одного Сергія. Але булили мене, Хорвата і Кадру, які ніколи ніяких правил не порушували. До того, булили СергіяСВ і Алєжку. Всі ці виправдання -типова відмазка і яйця порожнього не варті.

А якщо хочете взнати, де зараз Плєшиве, то він завів собі окремий форум і якраз цим самим там і займається. Витягає фото родичів, дружин, дітей, пише мерзенні речі. Якщо Ви полюбляєте таке, то Ребе має лінк.

Я с тобой и с Кадрой срался иногда, потому что вы засерали форум своим бабским морализаторским флудом не меньше, чем Номерной своими видосиками. Кстати, если тут этот форум и дальше будет похож на твой личный блог, он сдохнет. Сюда надо много юзеров и много мнений. Пусть даже будут такие срачи, как последние сутки.

Я дуже пам"ятаю виділене, ЛОЛ! І тим не менше я тебе не тільки свідомо запросила, а ше й захищаю тут.

А форум схожий на блог, тому що юзери не пишуть. Що я можу з цим зробити? Нічого, крім дати повну свободу слова (що і так in place).

Я не проти, щоб тут було багато юзерів і багато думок. Але я вже вичерпала все, що від мене залежить. Якщо вам цей форум потрібний, робіть щось теж.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 21:42ел
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 21:42Турчинов сделал форум? Линк? :)

ЗЫ. С СергеемСВ гадко все было, да. Я так и не понял причины, просто по праву сильного что-ли?.. К Алежке никакой жалости: типичный приспособленец с манией хвастаться своими достатками. Он для меня всегда был омерзителен.

Справа не у тому, хто кому подобається, а у методах. Ось вчора ви (ми) гарненько пофехтували. Але все було в рамках правил, рубікони не були перейдені у реал і особисті розбірки і викладення та шантаж особистою інфою, погрози.

Ось у чому різниця.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Единственно могу добавить: сейчас война все сделала черно-белым. На всех людей смотришь с точки зрения "свой/чужой". Поэтому я лично намного терпимее сейчас отношусь к тому, что меня раньше могло всбесить. Лишь бы "свой" был.

Ребе Моше

Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 21:42Турчинов сделал форум? Линк? :)

ЗЫ. С СергеемСВ гадко все было, да. Я так и не понял причины, просто по праву сильного что-ли?.. К Алежке никакой жалости: типичный приспособленец с манией хвастаться своими достатками. Он для меня всегда был омерзителен.

[те_що_на_голові_у_нумерного].forum.cool

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 21:45
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 21:34
Цитата: Wednesday від Лютий 20, 2023, 21:25
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 21:21Булинг был, но никакой не организованный. Это был единый порыв, Серега сплотил массы неприятием своей персоны. Бесили уже просто названия его топиков с неизменными "Я, сергейномертакойто и какая-то хуйня". Он просто издевался над всеми, зная, что модерации нет и никто его не остановит. Народу просто в таких условиях пришлось самоорганизоваться в коллективного модератора. Но так как заветной кнопки у народа не было, пришлось его чмырить.

Якби це було так, то булили б лише одного Сергія. Але булили мене, Хорвата і Кадру, які ніколи ніяких правил не порушували. До того, булили СергіяСВ і Алєжку. Всі ці виправдання -типова відмазка і яйця порожнього не варті.

А якщо хочете взнати, де зараз Плєшиве, то він завів собі окремий форум і якраз цим самим там і займається. Витягає фото родичів, дружин, дітей, пише мерзенні речі. Якщо Ви полюбляєте таке, то Ребе має лінк.

Я с тобой и с Кадрой срался иногда, потому что вы засерали форум своим бабским морализаторским флудом не меньше, чем Номерной своими видосиками. Кстати, если тут этот форум и дальше будет похож на твой личный блог, он сдохнет. Сюда надо много юзеров и много мнений. Пусть даже будут такие срачи, как последние сутки.

Я дуже пам"ятаю виділене, ЛОЛ! І тим не менше я тебе не тільки свідомо запросила, а ше й захищаю тут.

А форум схожий на блог, тому що юзери не пишуть. Що я можу з цим зробити? Нічого, крім дати повну свободу слова (що і так in place).

Я не проти, щоб тут було багато юзерів і багато думок. Але я вже вичерпала все, що від мене залежить. Якщо вам цей форум потрібний, робіть щось теж.

Юзеры не пишут, потому что форум пока что выглядит как эмигрантский. А у эмигов другие проблемы, про которые в условиях войны с их бывшей родиной уже и не попишешь — стыдновато писать про какой-то глянцевый лайф-стайл, когда на головы твоих бывших соотечественников сыпятся ракеты и снаряды. Нужны юзеры, которые живут тут.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 20, 2023, 21:52
Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 21:42Турчинов сделал форум? Линк? :)

ЗЫ. С СергеемСВ гадко все было, да. Я так и не понял причины, просто по праву сильного что-ли?.. К Алежке никакой жалости: типичный приспособленец с манией хвастаться своими достатками. Он для меня всегда был омерзителен.

[те_що_на_голові_у_нумерного].forum.cool

Те, що у голові автора форуму.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 20, 2023, 21:55Юзеры не пишут, потому что форум пока что выглядит как эмигрантский. А у эмигов другие проблемы, про которые в условиях войны с их бывшей родиной уже и не попишешь — стыдновато писать про какой-то глянцевый лайф-стайл, когда на головы твоих бывших соотечественников сыпятся ракеты и снаряды. Нужны юзеры, которые живут тут.

У деяких колишніх співвітчизників такий лайфстайл, що нам, емігам, які впахують, а не крадуть, до нього далеко.

Потім, тут багато юзерів, які хоч і зареєструвалися і зробили 1 пост, таким чином заробивши по 10 доларів на ЗСУ, не пишуть. Хоча дехто приходить і читає.

Ну, напевно, ще є фактор моєї контроверсійної особистості  :). Є одна особа, яка дуже шифрується і не пише, бо напевно, думає, що її тут почнуть чморити, враховуючи нашу колишню історію. То я ще раз кажу - не почнуть. Подивіться хоча б на мене з Ребе і Медведилом.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.