Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 19, 2023, 18:55Я пеньку по мармизі з ноги дам як побачу

За що? за те, що помилково приписував когось тобі?

Щось ти дуже belligerent останнім часом  ;D  Все ок?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 19, 2023, 18:59Забанили мене і одразу виліз вопше сатаніст Solowhoff

Цитатасука бляццька
зарізати  тебе і всіх твоїх личинок

притопити приплід людський а то розвелося їх тут личинок лдюдячих
ріж людей - рятуй котів

тебе виблядку притопити треба було

Ну це виглядає в руслі сучасних сатаністкіх трендів. Їбаньки-модератори have no problems with that.

Ага, це просто погрози фізичної розправи. І цій hateful person взагалі нічого.

Ну соросячий виплодок муляр на Вас зразу стукати почав ще з вчорашнього вечора. Але там 4 шмурдяки ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 19:04
Цитата: Ребе Моше від Лютий 19, 2023, 18:55Я пеньку по мармизі з ноги дам як побачу

За що? за те, що помилково приписував когось тобі?

Щось ти дуже belligerent останнім часом  ;D  Все ок?
За те що він бреше багато

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 19, 2023, 19:09За те що він бреше багато

Бреше - це коли спеціально і усвідомлено наводить наклеп. Як, наприклад, одна заздріслива дамиця, яка брехала, що я приймаю пігулки.

А коли інтелектуально не здатний правильно проаналізувати наявну інформацію, це ненавмисно і це помиляється.

Ну ти ж не підеш під міст бити бомжів за те, що вони бомжі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 19, 2023, 18:56При чому останньою краплею їбанків-мудераторів було те, що я почав трешити соціалізьм Куби та піздьож Світового Банку.   Камса їбана.

;D

Ні, кнопку на Вас почали душити ще з початку треду. Просто модери довго чухалися, там напевно, кожну добу сотні доповідей.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 18:42На последнем его посте на УП айпи был pantelecom, не цифрами. Откуда уверенность, что он писал из Польши?

Я мала на увазі оцей пост:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg26952834#msg26952834

Айпі там 22 грудня 2022 20:20:24
IP/Host: ---.res.pl

А сьогодні, бачу, воно недавно на світ Божий виповзло. Настільки пофіг, що я до цього моменту і не помітила  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І що, ніхто так і не спитав, де 3 К на ЗСУ?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

О, таки забанили Соловйова за погрози. Хехе!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Подвійні стандарти фупу як вони є.

Одні воюють, а інші, відкупившись, з ампломбом з них запитують.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 19:38Подвійні стандарти фупу як вони є.

Одні воюють, а інші, відкупившись, з ампломбом з них запитують.



Есть еще третьи! Которые вот это все молча жрут.

А Слав откупился? Есть доказы? Вообще-то лбина здоровый, молодой...

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 18:26За Україну зараз кладуть життя громадяни інших країн та мовці різними мовами (включаючи російською), тоді як етнічні україномовні пудять в штани

І до чого це все?
Що це має спільного з моїми словами?
Я когось звинувачував в чомусь?
Ні, просто запитав.
І що, всі "етнічні україномовні" пудять в штани?
І що, всі "мовці різними мовами (включаючи російською)" кладуть життя за Україну?
Як це розуміти?????!!!!


Wednesday

#511
Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 21:20Есть еще третьи! Которые вот это все молча жрут.

А Слав откупился? Есть доказы? Вообще-то лбина здоровый, молодой...

Доказів, звісно, нема. Але мого родича мали посилати назад із знищеною рукою та простреленими легенями (на щастя, дали відстрочку), а слави воюють лише на форумах. Ї таких славів - мільйони.

Міг би і сам піти в добровольці, але ж не пішов.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 21:34
Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 18:26За Україну зараз кладуть життя громадяни інших країн та мовці різними мовами (включаючи російською), тоді як етнічні україномовні пудять в штани

І до чого це все?
Що це має спільного з моїми словами?
Я когось звинувачував в чомусь?
Ні, просто запитав.
І що, всі "етнічні україномовні" пудять в штани?
І що, всі "мовці різними мовами (включаючи російською)" кладуть життя за Україну?
Як це розуміти?????!!!!

Це не до Ваших слів як таких, а просто комент, що російська мова - не чинник. Можна бути більшим російськомовним патріотом, ніж деякі україномовні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 18:12
Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 17:11
Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 14:13Мне абсолютно пофиг

Якщо б тобі було пофіг, то в тебе б не було такої промовистої істерики бурхливої реакції.  Бувай здоров. 
 ;D



Я просто хотел поставить точку в этом вопросе. С этого момента буду просто и коротко посылать нахуй

Посилай власну мамашу, коротко і просто, і всіх власних родичів.
Адміну сподіваюся не треба пояснювати хто почав хамити? Чи треба?
І ще, адміну не здається хамством і антиукраїнством "принципові" заяви цього персонажа про "мовників"?

абабагаламага

Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 14:13
Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 13:16
Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 12:30Сукаблять надо всех с фупа как-то сюда тащить!!!

Медведило, а ти вопше хто?
Ти москаль чи рускаязикий українець чи може азер якийсь, молдован?
Ммм...
І, пригадується мені, дехто на узб.п. казав, що ти - клон Турчинова. Це правда?
Олдвуд казав.

а тебе вообще что от того, что я тебе отвечу? Ты ж уже мнение составил. Долбоебское мнение. Там, где мовный воприс — там сразу долбоеба видно. С обоих сторон. Для меня вообще например мовный воприс никогда не стоял. Мне абсолютно пофиг, на каком языке со мной говорят. У меня в школе (советской еще) круглые пятерки что по русскому, что по украинскому были. Я по делам сужу и по контенту сказанного, а не по языку.

Кстати, борцы за мову еще не заметили, что Хуйло разрушил уже почти весь русскоязычный Юго-Восток и большинство жертв среди гражданских — русскоязычные? До вас еще не дошло, что для Хуйла и его бурятов похрену, на каком тут языке говорят. Его интересует территория. А вы все продолжаете уверять себя, что если бы мол все говорили по-украински, то и войны бы не было. Ага, щас!

Насчет клона Турчинова — это еще один пример долбоебизма. Кстати, интересно где он.

Зы. Добавлю еще... Несмотря на мою толерантность к языковому вопросу, я приветствую украинизацию Украины. Так и должно быть. Только не надо это делать из-под палки. Нужно создавать условия, и тогда все произойдет само собой.

Процитую повністю це неподобство і вимагаю, так, вимагаю а не прошу, адекватно відреагувати.  Вимога до адміністрації.

абабагаламага

#515
Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 21:41
Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 21:34
Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 18:26За Україну зараз кладуть життя громадяни інших країн та мовці різними мовами (включаючи російською), тоді як етнічні україномовні пудять в штани

І до чого це все?
Що це має спільного з моїми словами?
Я когось звинувачував в чомусь?
Ні, просто запитав.
І що, всі "етнічні україномовні" пудять в штани?
І що, всі "мовці різними мовами (включаючи російською)" кладуть життя за Україну?
Як це розуміти?????!!!!

Це не до Ваших слів як таких, а просто комент, що російська мова - не чинник. Можна бути більшим російськомовним патріотом, ніж деякі україномовні.

Дякую, я не дебіл і мені це пояснювати не треба.
І цитувати мої слова для "просто коменту" теж не треба.

До хамства і україножерства медведил, я так розумію, в пані Середи зауважень немає?



Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 21:42Посилай власну мамашу, коротко і просто, і всіх власних родичів.
Адміну сподіваюся не треба пояснювати хто почав хамити? Чи треба?
І ще, адміну не здається хамством і антиукраїнством "принципові" заяви цього персонажа про "мовників"?


Правилами форуму не заборонений флейм і тролінг. Адмін - це адмін, а для нагляду над виконанням Правил форуму є модератор (окрема від мене особа). Якщо Модератор вважає, що правила порушені, то відреагує відповідно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 21:47До медведил, я так розумію, в пані Середи зауважень немає?


Я в цьому плані висловила свою позицію. А які я можу мати ще зауваження?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 21:50
Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 21:42Посилай власну мамашу, коротко і просто, і всіх власних родичів.
Адміну сподіваюся не треба пояснювати хто почав хамити? Чи треба?
І ще, адміну не здається хамством і антиукраїнством "принципові" заяви цього персонажа про "мовників"?


Правилами форуму не заборонений флейм і тролінг. Адмін - це адмін, а для нагляду над виконанням Правил форуму є модератор (окрема від мене особа). Якщо Модератор вважає, що правила порушені, то відреагує відповідно.

Ага, довбойоб і мовник це значить флейм і тролінг?
Ну, тоді пані Середа - довбойобка мовна з ніг до голови. Як таке?
Подобається?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 21:56Ага, довбойоб і мовник це значить флейм і тролінг?
Ну, тоді пані Середа - довбойобка мовна з ніг до голови. Як таке?
Подобається?

Абсолютно все одно. По-перше, це неправда :) По-друге, це Ваша власна думка. По-третє, це флейм і тролінг.

Натискати за це кнопку? Мені особисто лінь :)

Я навіть на Бандерівця за дійсно реальні образи не натискала.

Хай живе з цим (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.