Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#480
Цитата: Медведылло від Лютий 18, 2023, 15:07На фупе очередной антипаникерский рейд: тема — в Предбанник, ТС и того, кто успел с ним согласиться — в бан. За перепост ФБ бойца ЗСУ, который написал немного окопной правды.

Мне вот интересно, эта фуповская охота на ведьм инспирирована СБУ, Генштабом, или это результат голодного детства имбицильного торговца чебуреками на районном базаре и его шестерок?
 

Моя думка, що ФУП працює на ОП, тому я і називаю упячку Єрмачкою. Це видно по одному чіткому маркеру - темі лендлізу. Тих, кто питають, де він, оголошують ворогами народу і банять або випилюють назавжди. Тих, хто брешуть (он нам нєвигадєн, зачєм нам плаліть) леліють. АФ особисто запостила єрмаківський фейк про лендліз, що для мене підвердило мою гіпотезу.

Ну і по інших питаннях теж. Наприклад, демонізація патріотки Вікторії Спарц, яка викривала єрмачківські манси (а це автоматично означає зелені манси, адже Єрмак - це відповідальність Зеленського). Будь-які сумніви про найвеличнішого і його лейтенанта - ти працюєш на пуйла, і це не обговорюється. Реальність нікого не цікавить - головне зберегти perception.

Don't look up, my ass.

Рагуль банить в основному на базі особистої неприязні, йому на політику в основному начхати. Ну і ще тупо виходячи з того, що його гупі-мозжечок ідентифікує як "іпсо". Вивчив нове слово і тішиться  ;D .

Цитата]Так же на менее интересно, как долго фуповские бараны будут это терпеть? Они разве не видят, что их загнали в стойло?

Завжди будуть терпіти, це їх бажання.

Це було для мене одним із відкриттів як організатора цього форуму. Я думала, вони там пишуть, бо нікуди більше піти.

Ні, вони там пишуть тому що так хочуть.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 16:59
Цитата: Медведылло від Лютий 18, 2023, 15:07На фупе очередной антипаникерский рейд: тема — в Предбанник, ТС и того, кто успел с ним согласиться — в бан. За перепост ФБ бойца ЗСУ, который написал немного окопной правды.

Мне вот интересно, эта фуповская охота на ведьм инспирирована СБУ, Генштабом, или это результат голодного детства имбицильного торговца чебуреками на районном базаре и его шестерок?
 

Моя думка, що ФУП працює на ОП, тому я і називаю упячку Єрмачкою. Це видно по одному чіткому маркеру - темі лендлізу. Тих, кто питають, де він, оголошують ворогами народу і банять або випилюють назавжди. Тих, хто брешуть (он нам нєвигадєн, зачєм нам плаліть) леліють. АФ особисто запостила єрмаківський фейк про лендліз, що для мене підвердило мою гіпотезу.

Ну і по інших питаннях теж. Наприклад, демонізація патріотки Вікторії Спарц, яка викривала єрмачківські манси (а це автоматично означає зелені манси, адже Єрмак - це відповідальність Зеленського). Будь-які сумніви про найвеличнішого і його лейтенанта - ти працюєш на пуйла, і це не обговорюється. Реальність нікого не цікавить - головне зберегти perception.

Don't look up, my ass.

Рагуль банить в основному на базі особистої неприязні, йому на політику в основному начхати. Ну і ще тупо виходячи з того, що його гупі-мозжечок ідентифікує як "іпсо". Вивчив нове слово і тішиться  ;D .

Цитата]Так же на менее интересно, как долго фуповские бараны будут это терпеть? Они разве не видят, что их загнали в стойло?

Завжди будуть терпіти, це їх бажання.

Це було для мене одним із відкриттів як організатора цього форуму. Я думала, вони там пишуть, бо нікуди більше піти.

Ні, вони там пишуть тому що так хочуть.

надо как-то кучку вменяемых переманить сюда. Там человек 20 примерно "делают" фуп похожим на форум и имеют свою точку зрения. Это тот цемент, который держит вместе ту ипсошную клоаку. Без них фуп посыпется за считанные месяцы

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 18, 2023, 17:11надо как-то кучку вменяемых переманить сюда. Там человек 20 примерно "делают" фуп похожим на форум и имеют свою точку зрения. Это тот цемент, который держит вместе ту ипсошную клоаку. Без них фуп посыпется за считанные месяцы

Та ті, хто хотів, вже були б тут - про форум давно всі знають і так.

Але я цілком підтримую Ваш комент. Якщо маєте таку можливість, то запрошуйте особисто.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 17:14
Цитата: Медведылло від Лютий 18, 2023, 17:11надо как-то кучку вменяемых переманить сюда. Там человек 20 примерно "делают" фуп похожим на форум и имеют свою точку зрения. Это тот цемент, который держит вместе ту ипсошную клоаку. Без них фуп посыпется за считанные месяцы

Та ті, хто хотів, вже були б тут - про форум давно всі знають і так.

Але я цілком підтримую Ваш комент. Якщо маєте таку можливість, то запрошуйте особисто.

Я там в бане до начала апреля и возвращаться туда желания нет вообще. Разве что для того, чтоб грюкнуть дверью в последний раз. Мне омерзительны люди, которые молча терпят, когда их ставят на четыре кости.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 18, 2023, 16:59Моя думка, що ФУП працює на ОП, тому я і називаю упячку Єрмачкою. Це видно по одному чіткому маркеру - темі лендлізу. Тих, кто питають, де він, оголошують ворогами народу

Я думаю,що все гірше.
Вони роблять вигляд тільки, що працюють на Українську Державу.
Насправді це є давнє, з часу заснування, фсбешне болото.
За принципом - єслі пьянку нєльзя астанавіть, то ейо нада возглавіть.

Медведылло

#485
На ФУПе уже стесняются банить за "паникерство" и "зрадойобство". В банлисте указывают причины, совершенно не связанные. А то ж вдруг может получиться, что на фупе одна "зрада".

Например, из последнего: забанили A.W. за "образи", хотя чувак просто активно обсуждал пессимистический пост Машовца и высказывал свое согласие с ним. При этом ни одной образы никому он не написал.

Не, таки нашел "образу" — он совершенно в другой ветке заслужено назвал идиотом одного колбасного пидараса, который вечно залазит на фуп, чтоб поучить укров уму разуму. Хотя на самом деле от него просто сквозит ненависть к брошенной им Украине, потому что все его нравоучения сводятся к "так вам и надо, вы это заслужили". Но эту гниду никто не банит никогда. Я сам с ним сцеплялся пару раз и слов не подбирал. Поэтому слово "идиот" считаю вообще безобидным порицанием.

Сукаблять надо всех с фупа как-то сюда тащить!!!

ЗЫ. Справедливости ради, надо сказать, что этот A.W. и сам активный фуповский стукач. В частности, стучал на меня :)) Но сейчас уже сам наконец видит реальную картину. А где ж ты, мудак, раньше был, когда вместе с Татусем как собаки на меня кидались там? Ну да ладно, я не слишком высокого мнения о людях, чтоб заморачиваться таким, прощаю :)))

абабагаламага

#486
Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 12:30Сукаблять надо всех с фупа как-то сюда тащить!!!

Медведило, а ти вопше хто?
Ти москаль чи рускаязикий українець чи може азер якийсь, молдован?
Ммм...
І, пригадується мені, дехто на узб.п. казав, що ти - клон Турчинова. Це правда?
Олдвуд казав.

Медведылло

#487
Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 13:16
Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 12:30Сукаблять надо всех с фупа как-то сюда тащить!!!

Медведило, а ти вопше хто?
Ти москаль чи рускаязикий українець чи може азер якийсь, молдован?
Ммм...
І, пригадується мені, дехто на узб.п. казав, що ти - клон Турчинова. Це правда?
Олдвуд казав.

а тебе вообще что от того, что я тебе отвечу? Ты ж уже мнение составил. Долбоебское мнение. Там, где мовный воприс — там сразу долбоеба видно. С обоих сторон. Для меня вообще например мовный воприс никогда не стоял. Мне абсолютно пофиг, на каком языке со мной говорят. У меня в школе (советской еще) круглые пятерки что по русскому, что по украинскому были. Я по делам сужу и по контенту сказанного, а не по языку.

Кстати, борцы за мову еще не заметили, что Хуйло разрушил уже почти весь русскоязычный Юго-Восток и большинство жертв среди гражданских — русскоязычные? До вас еще не дошло, что для Хуйла и его бурятов похрену, на каком тут языке говорят. Его интересует территория. А вы все продолжаете уверять себя, что если бы мол все говорили по-украински, то и войны бы не было. Ага, щас!

Насчет клона Турчинова — это еще один пример долбоебизма. Кстати, интересно где он.

Зы. Добавлю еще... Несмотря на мою толерантность к языковому вопросу, я приветствую украинизацию Украины. Так и должно быть. Только не надо это делать из-под палки. Нужно создавать условия, и тогда все произойдет само собой.

абабагаламага

#488
Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 14:13Мне абсолютно пофиг

Якщо б тобі було пофіг, то в тебе б не було такої промовистої істерики бурхливої реакції.  Бувай здоров. 
 ;D


Медведылло

Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 17:11
Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 14:13Мне абсолютно пофиг

Якщо б тобі було пофіг, то в тебе б не було такої промовистої істерики бурхливої реакції.  Бувай здоров. 
 ;D



Я просто хотел поставить точку в этом вопросе. С этого момента буду просто и коротко посылать нахуй

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 13:16І, пригадується мені, дехто на узб.п. казав, що ти - клон Турчинова. Це правда?
Олдвуд казав.

Ні, стовідсоткова неправда.

Олдвуд багато чого казав. Наприклад, що Пшениця - це Атіла. Абсолютна неправда. Атіла живе в США, а Пшениця в Канаді, постив купу фоток. Та і Хому Олдвуд, здається, з кимось плутав.

Так само як мудвед казав, що нік абг - то Кадра. Ото був фейпам так фейспам  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 13:16Ти москаль чи рускаязикий українець чи може азер якийсь, молдован?

Я вважаю, що російськомовний українець - це українець лише за паспортом, бо етнічний українець в принципі з дитинства розмовляє українською мовою.

Проте Правила цього форуму кажуть, що офіційною мовою форуму є українська та англійська мови, а всі інші дозволяються. Пишіть хоч на суахілі, якщо захочете.

Мало того, патріотизм (а цей форум для патріотів) не вимірюється ні місцем проживання, ні мовою спілкування. За Україну зараз кладуть життя громадяни інших країн та мовці різними мовами (включаючи російською), тоді як етнічні україномовні пудять в штани у Львові та на коханці на лівому березі Дніпра (тема про воєнкомат).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 14:13Кстати, интересно где он.

Гдє, где? В Карагандє  ;D . Ніби Ви цей форум і цей тред не читали  8) Плєшивій Радості тут присвячено досить багато коментів, і всі вони некомпліментарні.

Останній його пост на Єрмачці був запощений з Польщі. А цей форум 24х7 він довго, і не ховаючись, відслідковував із Козина. Навіть вночі не спав, слідкував за кожним словом moi. Зараз, скоріше всього, перейшов на анонімайзер.

Хоча я не аналізую його діяльність, as I could not care less about this creep's meager existence.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 18:32
Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 14:13Кстати, интересно где он.

Гдє, где? В Карагандє  ;D . Ніби Ви цей форум і цей тред не читали  8) Плєшивій Радості тут присвячено досить багато коментів, і всі вони некомпліментарні.

Останній його пост на Єрмачці був запощений з Польщі. А цей форум 24х7 він довго, і не ховаючись, відслідковував із Козина. Навіть вночі не спав, слідкував за кожним словом moi. Зараз, скоріше всього, перейшов на анонімайзер.

Хоча я не аналізую його діяльність, as I could not care less about this creep's meager existence.

На последнем его посте на УП айпи был pantelecom, не цифрами. Откуда уверенность, что он писал из Польши?

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 19, 2023, 12:30На ФУПе уже стесняются банить за "паникерство" и "зрадойобство". В банлисте указывают причины, совершенно не связанные. А то ж вдруг может получиться, что на фупе одна "зрада".

Например, из последнего: забанили A.W. за "образи", хотя чувак просто активно обсуждал пессимистический пост Машовца и высказывал свое согласие с ним. При этом ни одной образы никому он не написал.

ЗЫ. Справедливости ради, надо сказать, что этот A.W. и сам активный фуповский стукач. В частности, стучал на меня :)) Но сейчас уже сам наконец видит реальную картину. А где ж ты, мудак, раньше был, когда вместе с Татусем как собаки на меня кидались там? Ну да ладно, я не слишком высокого мнения о людях, чтоб заморачиваться таким, прощаю :)))

У AW політична позиція і емоційність його форумних реакцій залежать від кількості випитого. Там небагато індивідів, які здатні так часто і так широко кидатися у крайності, як цей дядько.

До речі, я писала у темі про смерть Саусблада, що у певний час вони дописували з одного і того ж айпі. Значить, не виключено, що були працівниками одного штабу  ;D Коли я написала це на Єрмачці, ніхто не заперечив.

Він мені теж рота закривав за мої пости про лендліз і Трампа. А зараз сам скавчить - де зброя?

Стань на коліна і відсмокчи у корумпованого "трупа" (С) - може, він тобі тоді атакамси дасть, лузер старий.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Консіліум їбаньків-вахтьорів фупу вирішив мене забанити за Флуд.

Довго думали що б вигадати.  ;D
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 18:21
Цитата: абабагаламага від Лютий 19, 2023, 13:16І, пригадується мені, дехто на узб.п. казав, що ти - клон Турчинова. Це правда?
Олдвуд казав.

Ні, стовідсоткова неправда.

Олдвуд багато чого казав. Наприклад, що Пшениця - це Атіла. Абсолютна неправда. Атіла живе в США, а Пшениця в Канаді, постив купу фоток. Та і Хому Олдвуд, здається, з кимось плутав.

Так само як мудвед казав, що нік абг - то Кадра. Ото був фейпам так фейспам  ;D
Я пеньку по мармизі з ноги дам як побачу

Петро Шаблезуб

При чому останньою краплею їбанків-мудераторів було те, що я почав трешити соціалізьм Куби та піздьож Світового Банку.   Камса їбана.

;D
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

#498
Забанили мене і одразу виліз вопше сатаніст Solowhoff

Цитатасука бляццька
зарізати  тебе і всіх твоїх личинок

притопити приплід людський а то розвелося їх тут личинок лдюдячих
ріж людей - рятуй котів

тебе виблядку притопити треба було

Ну це виглядає в руслі сучасних сатаністкіх трендів. Їбаньки-модератори have no problems with that.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 19, 2023, 18:50Консіліум їбаньків-вахтьорів фупу вирішив мене забанити за Флуд.

Довго думали що б вигадати.  ;D

А що Ви там взагалі робите? Ведете просвітницьку місію?  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.