Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 29, 2023, 23:08я взагалі завжди думав то трололо це або інший нік Макса або хтось з його фірми пише бо шеф дав завдання..

Абсолютно ні. Окремий реальний персонаж, який живе у США. Купа інфи була у свій час на фупі. Ми її тут не будемо перепощувати, оскільки ми не вони і це заборонено правилами форуму.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

якщо зайти на ваш форум без реєстрації - вгадайте що я побачив ?
гілку Хоми про купівлю півбудинку в Льондоні.
таку конспірацію можна викинути у смітник.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 29, 2023, 23:36якщо зайти на ваш форум без реєстрації - вгадайте що я побачив ?
гілку Хоми про купівлю півбудинку в Льондоні.
таку конспірацію можна викинути у смітник.

Це вже давно змінили. Повинно бути все ок і як раніше.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

kvadrat123

Цитата: Wednesday від Січень 29, 2023, 20:13
Цитата: kvadrat123 від Січень 29, 2023, 19:52я так розумію, форум створено опозицією ФУПу для свого майданчика спілкування на період бану на основному порталі? а після бану всі назад на ФУП.

так форум не розвинеш

Це зовсім не так. Звичайно, є окремі юзери, які так і роблять - або під час бану пишуть тут, а потім повертаються, або одночасно дописують і тут і там. Це їхнє право, що і як робити, і де спілкуватися.

Але цей форум засновувався з принципово інших міркувань. Хоча драйвером і поштовхом зробити цей форум були дійсно несправедливі бани на фупі, ми вважаємо, що цей форум фундаментально інший, тому що він набагато вільніший, бо незалежний і не працює ні на яку партію чи ні на якого замовника. На Фупі та Супі вільного спілкування не існує, тому що ці онлайн-спільноти або працюють на конкретного власника/замовника і відповідну ідеологію (Фуп), або не мають формального власника, але все одно працюють на конкретну політичну партію/ідеологію (Суп). Це виражається у відповідній модераторській політиці.

Ось по цих посиланнях трохи більше деталей про те, чому і як створювався форум. І, звичайно ж, читайте про його місію та візію тут.

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=31.msg132#msg132

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=31.msg323#msg323

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=31.msg348#msg348

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=31.msg349#msg349

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=80.msg1147#msg1147



чому так повільно працює?

Wednesday

Цитата: kvadrat123 від Січень 30, 2023, 00:25чому так повільно працює?

Якщо Ви маєте на увазі технічні аспекти форуму (як швидко вантажиться), то не помічали останнім часом з цим проблем (був раніше епізод з проблемами на хостингу, але після того все було ок).

А якщо маєте швидкість приєднання дописувачів, то тут маємо те, що маємо :) Хоча на сьогодні ситуація повністю перевершила всі сподівання, враховуючи, що форум новий і що людям, особливо в Україні, в принципі не до форумів :(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 19:46
Цитата: абабагаламага від Січень 28, 2023, 19:25Не розумію, навіщо стільки писати про те саме - про огидну  огидність огидного хвупу?
Ще й донатити його, тобто їх - власників/адміністраторів?
Хвуп це збіговисько меншовартісних, а тому агресивних невдах. Не вдалося їм стати першою гільдією - блогерами, то вони другу гільдію заснували.
Це все - від бідності нашої, нема в нас потужних мас-медіа, незалежних національних, тому й скупчилися всі в одному місці, незважаючи на те, що і незалежність його і націоцентричність під питанням.

Вітаємо на форумі! А ви той самий легендарний юзер, що дописував на фупі і потім на супі?

Взагалі-то Ви маєте рацію. Якщо цей форум буде розвиватися, то треба робити його більш серйозним. Ця тема, звісно ж, форум не прикрашає (хоч і, напевно, наразі найбільш популярна).

Ми трошки тут розважаємося, але з часом, думаю, для цієї теми не буде потреби.

І це є дійсно так, що в Україні майже нема незалежних медіа. А те, що сталося з УП - трагедія, враховуючи, як це починалось.

Ага, той самий, ще й по дурдомах прогулявся трохи. )))
Суп це якесь збіговисько істеричних підлітків матюкливих.
Секта одним словом.
А під "легендарністю" це Ви, мабуть, тролління і засловомневкишеність маєте на увазі?  )))
Так, прямолінійно і без завивання в бавовну, що думаю, те й співаю. Ображається дехто і придумує тупий привід для бану. Брехливий привід, бо до справжньої причини не може признатися. Отаке.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Січень 30, 2023, 14:48Суп це якесь збіговисько істеричних підлітків матюкливих.

СУП - це страшне  :( Хоча в певний період модерування Гео я там писала і думала, що для мене то було найближче ідеологічно місце і найкомфортніше. Але недовго  :)

ЦитатаА під "легендарністю" це Ви, мабуть, тролління і засловомневкишеність маєте на увазі?  )))
Так, прямолінійно і без завивання в бавовну, що думаю, те й співаю. Ображається дехто і придумує тупий привід для бану. Брехливий привід, бо до справжньої причини не може признатися. Отаке.

Я теж така :). І теж багато раз пройшла через подібне ставлення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну і покіс сьогодні на фупі. Але особливо добило оце. Молі можна критикувати за багатьма позиціями, але банити дружину воїна ЗСУ, яка написала правду, з формулюванням "Зрада, паніка, деморалізація суспільства, з якою метою?"?

Може, з метою донесення правди про ситуацію?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1123305.msg27033410#msg27033410

ЦитатаRe: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
Молли П
cьогодні в 11:27
IP/Host: 94.231.189.---
Камрад, cьогодні в 11:01
Розгорнути попередні цитати...
Ну вот странно!
Сейчас рискую нарваться ....но все же...
Если эти позиции только что- захвачены, значит сильно укрепиться там русня ещё не могла успеть.
Почему рассматриваются варианты : стоять дальше или отводить войска? А не рассматривается вариант отбить эти позиции назад?
у нас дефицит оружия, руские своими ланцетами здорово бьют артиллерию и сейчас еще возникли сложности с подвозом боеприпасов

у раши таких проблем нет плюс еще и живой силы немерено

отбивать позиции назад это положить много много солдат, какой смысл.

Я писала про це місяці тому, коли питала, де ленлзіз, і казала, що так буде. За це мене банили, обзивали і всіляко затикали рота. Ну, the proverbial chicken has come home to roost.

А політика фупу показана тут. Тому Молі і забанили.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 01, 2023, 16:31Ну і покіс сьогодні на фупі. Але особливо добило оце. Молі можна критикувати за багатьма позиціями, але банити дружину воїна ЗСУ, яка написала правду, з формулюванням "Зрада, паніка, деморалізація суспільства, з якою метою?"?

Може, з метою донесення правди про ситуацію?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1123305.msg27033410#msg27033410

ЦитатаRe: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
Молли П
cьогодні в 11:27
IP/Host: 94.231.189.---
Камрад, cьогодні в 11:01
Розгорнути попередні цитати...
Ну вот странно!
Сейчас рискую нарваться ....но все же...
Если эти позиции только что- захвачены, значит сильно укрепиться там русня ещё не могла успеть.
Почему рассматриваются варианты : стоять дальше или отводить войска? А не рассматривается вариант отбить эти позиции назад?
у нас дефицит оружия, руские своими ланцетами здорово бьют артиллерию и сейчас еще возникли сложности с подвозом боеприпасов

у раши таких проблем нет плюс еще и живой силы немерено

отбивать позиции назад это положить много много солдат, какой смысл.

Я писала про це місяці тому, коли питала, де ленлзіз, і казала, що так буде. За це мене банили, обзивали і всіляко затикали рота. Ну, the proverbial chicken has come home to roost.

А політика фупу показана тут. Тому Молі і забанили.



Чинуші всіх рангів вміють тільки брехати і красти "безкоштовне", це всюди так, не тільки в нас.
А хто такі ті "журналісти"? Та це ж ті самі чинуші-монополісти брехати. Може за невеликим виключенням

MareK

#329
Цитата: Wednesday від Лютий 01, 2023, 16:31Ну і покіс сьогодні на фупі. Але особливо добило оце. Молі можна критикувати за багатьма позиціями, але банити дружину воїна ЗСУ, яка написала правду, з формулюванням "Зрада, паніка, деморалізація суспільства, з якою метою?"?

Може, з метою донесення правди про ситуацію?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1123305.msg27033410#msg27033410

ЦитатаRe: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
Молли П
cьогодні в 11:27
IP/Host: 94.231.189.---
Камрад, cьогодні в 11:01
Розгорнути попередні цитати...
Ну вот странно!
Сейчас рискую нарваться ....но все же...
Если эти позиции только что- захвачены, значит сильно укрепиться там русня ещё не могла успеть.
Почему рассматриваются варианты : стоять дальше или отводить войска? А не рассматривается вариант отбить эти позиции назад?
у нас дефицит оружия, руские своими ланцетами здорово бьют артиллерию и сейчас еще возникли сложности с подвозом боеприпасов

у раши таких проблем нет плюс еще и живой силы немерено

отбивать позиции назад это положить много много солдат, какой смысл.

Я писала про це місяці тому, коли питала, де ленлзіз, і казала, що так буде. За це мене банили, обзивали і всіляко затикали рота. Ну, the proverbial chicken has come home to roost.

А політика фупу показана тут. Тому Молі і забанили.



гииии я сміявсі. я відсидів два тижні у буцигарні через МП. і мені "пообіцяли" вічний бан за образу ніку МП.
цей нік МП забанили на фупі ? серйозно ? ну мейбі фуп має шанс ?  :D

а ти впевнена шо нік це те ким він себе оголошує на фупі ? гииии

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 01, 2023, 19:11Чинуші всіх рангів вміють тільки брехати і красти "безкоштовне", це всюди так, не тільки в нас.
А хто такі ті "журналісти"? Та це ж ті самі чинуші-монополісти брехати. Може за невеликим виключенням

В Північній Америці теж майже вся преса під ковпаком або спецслужб, або комерційних власників, що працюють на певні інтереси.

А Фуп працює на зебільну адміністрацію і соросятину. Ні у перше, ні друге не зацікавлені у майбутньому України як сильної, незалежної держави.

Це моя особиста думка.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#331
Цитата: MareK від Лютий 02, 2023, 00:02гииии я сміявсі. я відсидів два тижні у буцигарні через МП. і мені "пообіцяли" вічний бан за образу ніку МП.
цей нік МП забанили на фупі ? серйозно ? ну мейбі фуп має шанс ? :D

а ти впевнена шо нік це те ким він себе оголошує на фупі ? гииии

Та їм все одно, кого банити, аби не плювали на генеральну лінію партії - переможні реляції зебілятини. Те, що зараз виходить назовні, це просто жах.

Хоча я казала, що так і буде, ще у 2019 році.

А Молі - реальна людина. Колись фотку викладала. Проста звичайна жінка, яких мільйони. Не найгірша людина, до речі, хоча не у всьому мені подобається.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні фуп наплодив стільки подвійних стандартів, що не знаю, де і почати.

Піду спочатку у тему про дебілів, там теж матеріалу для насмішок назбиралося  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#333
Топ-тема фупу за сьогодні, безумовно, оця.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130795.0

Ну хоча б тому, що дебіл Славік цілком заслужено отримав гранату через свою дрімучу тупизну. Бо ж не йому, звісно, як зазначило багато дописувачів і як зазначаю я, відкривати такі теми.



Лол, та всі знають, чому  ;D  ;D  ;D



Ну так він іліта. То прості небагаті хлопці з села без волохатої лапи у воєнкоматі вигрібають і у трунах додому їдуть.

Але знайшовся один сміливий камікадзе, що не побоявся сказати рагуляці всю правду:



В результаті у дівчинки з цукровими колінцями, за її ж коронним висловом, "рванув п**к" і негідник, що посмів задерти лапку, відправився у "назавжди". Зазначимо, що це воїн ЗСУ.



Ось вам і відповідь на всі ваші запитання, чому проблеми з мобілізацією. Тому що є каста недоторканих "славів", яким у ЗСУ зась, і прості смертні, які вигрібають по повній.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цікаво, чи тягатиме плєшивий поводир of the Dick Alliance фотки дружин і дітей Хоми і Банді за такий жорсткий демарш і непокору?



Гдє, гдє ... в Карагандє!

Щоб не сказати гірше.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 02, 2023, 07:41Цікаво, чи тягатиме плєшивий поводир of the Dick Alliance фотки дружин і дітей Хоми і Банді за такий жорсткий демарш і непокору?



Гдє, гдє ... в Карагандє!

Щоб не сказати гірше.


Пістабол Nr1
Почесне звання.

Може йому якусь грамоту зробити?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 02, 2023, 07:23Топ-тема фупу за сьогодні, безумовно, оця.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130795.0

Ну хоча б тому, що дебіл Славік цілком заслужено отримав гранату через свою дрімучу тупизну. Бо ж не йому, звісно, як зазначило багато дописувачів і як зазначаю я, відкривати такі теми.



Лол, та всі знають, чому  ;D  ;D  ;D



Ну так він іліта. То прості небагаті хлопці з села без волохатої лапи у воєнкоматі вигрібають і у трунах додому їдуть.

Але знайшовся один сміливий камікадзе, що не побоявся сказати рагуляці всю правду:



В результаті у дівчинки з цукровими колінцями, за її ж коронним висловом, "рванув п**к" і негідник, що посмів задерти лапку, відправився у "назавжди". Зазначимо, що це воїн ЗСУ.



Ось вам і відповідь на всі ваші запитання, чому проблеми з мобілізацією. Тому що є каста недоторканих "славів", яким у ЗСУ зась, і прості смертні, які вигрібають по повній.



Крім дебілів цих, на хвупі є ще й 5 колона, агентура кремля, якій якраз і вигідно мати дебілів в модераторах, щоб на них відволікати увагу. Я давно на ту узбецьку ,,правду" жодної надії не покладаю, це стосується й хвупу.
І не бачу жодного сенсу за них ,,боротися". Навіщо?

MareK

УП останнім часом змінилася на краще. а УП на ютубі шикарний канал. подивися. зміниш свою думку.

а фуп - це ні про що. просто гра (с)

Ребе Моше

Бачу тема про ФУП найпопулярніша  :D

Тому пропоную обговорити потрійні стандарти. А там підемо у рекурсію.

Шабат наближається, шановні!

MareK

ну там є певні особи які ніби не є модераторами, але ця особа плюс один , мають якийсь вплив на модерацію . я то прохавав  ;D
крім гілки допомоги 54 намагаюся взагалі нічого не писати жеби не забанили навічно  :D